השקעה ב- Dogecoin – כל מה שצריך לדעת

Dogecoin הוא מטבע קריפטוגרפי מהדור הראשון שניתן להשתמש בו להעברת ערך ברחבי העולם בצורה מאובטחת. מפורסם, Dogecoin מציג את Shiba Inu מממים פופולריים באינטרנט. ההחלטה להשתמש בדמות זו הובאה על ידי רצונו של היזם לשמור על הפרויקט קליל. בדומה לביטקוין וליטקוין, המטרה העיקרית של מטבע זה היא לאפשר לעסקאות עמית לעמית להתרחש באופן עמיד לצנזורה. מאוחר, דוגקוין ראתה סיקור ניכר בתקשורת עקב עליות מחירים אדירות. כשאתה עומד ללמוד, זו לא הפעם הראשונה שרשת הבלוקצ’יין הזו פורצת לאור הזרקורים.

אילו בעיות דוגקוין פותר?

כמו כל המטבעות הקריפטוגרפיים מהדור הראשון, Dogecoin הייתה בסיסית בפונקציונליות. באותה תקופה לא היו חוזים חכמים, הימורים או כל התכונות האחרות הללו שכיום נפוצות בשוק. עבור מטבעות מוקדמים אלה, המיקוד העיקרי היה ביצירת רשת מאובטחת. עד כדי כך, דוגקוין הצליח מאוד, אך לא בלי חלקו במשפטים ובמצוקה.

Dogecoin דרך CoinMarketCap

Dogecoin דרך CoinMarketCap

המאפיין השני על Dogecoin, ואולי מה שמייחד באמת את המטבע הזה, הוא הרוח שבה היזמים רצו ש- Dogecoin תביע. Dogecoin לא באמת נועד לשחרר את ההמונים מהדיכוי כמו ביטקוין. הוא גם לא נבנה כדי לספק אלטרנטיבה בת קיימא לביטקוין בשוק כמו Litecoin. מעניין שמטבע זה נבנה כדי להפיץ רצון טוב וכיף ברחבי קהילת הקריפטו.

היתרונות של Dogecoin

יש הרבה יתרונות ש- Dogecoin מביאה לשוק. ראשית, אתה יכול להשתמש במטבע זה בדיוק כמו ביטקוין כדי לשלוח ערך במהירות ובבטחה לכל אדם בינלאומי. במהלך השנים האחרונות, רשת המטבע גדלה, וכעת, יותר ספקים מאי פעם מקבלים את האסימון הייחודי הזה.

עמיד לצנזורה

דוגקוין חולקת מאפיינים טכניים רבים עם הקריפטו הראשון בעולם, ביטקוין. כתוצאה מכך, הרשת מאובטחת ומספקת קונצנזוס בזמן אמת. כמו ביטקוין, גם האקרים יצטרכו לשלוט על 51% מכוח הגיבוב של הרשת כדי לשנות את מצב הבלוקצ’יין. בהתחשב בחישוב הנוכחי של Dogecoin הוא 203.97 TH / s, זה מאוד לא סביר.

איך Dogecoin עובד

לא יהיה קשה מדי לטעון שחלק גדול מהקידוד של דוגקוין הוא העתק ישיר של הביטקוין. דן ברעיון, אחד ממייסדי המטבע, בילי מרקוס נָקוּב שזה לקח רק 3 שעות ליצור את Dogecoin. הוא תיאר כיצד הוא ממש השתמש בפונקציית F שליטה כדי לגלול בקוד של ביטקוין ולהחליף את כל מופעי הביטקוין ב- Dogecoin.

הוא גם ביצע כמה התאמות אחרות כדי לקדם את הרעיון כמו לשנות את המונח כרייה לחפירה. יש לציין כי מרקוס החליט על חסימת דקה אחת. זמן החסימה של רשת בלוקצ’יין הוא התייחסות לתדירות הוספת “בלוק” חדש של עסקאות ל”שרשרת “העסקאות..

קוֹנסֶנזוּס


Dogecoin משתמש באלגוריתם של קונצנזוס הוכחת עבודה כדי לשמור על הרשת מאובטחת. עם זאת, מערכת PoW זו אינה אותה גרסת SHA-256 המשמשת ביטקוין. במקום זאת, הרשת מסתמכת על טכנולוגיית scrypt במנגנון ה- PoW שלה. החלטה זו התקבלה כדי למנוע שימוש באסדות כריית ביטקוין בעלות הספק גבוה. אתה יכול לכרות את Dogecoin רק באמצעות מכשירי FPGA ו- ASIC ייעודיים

סה”כ מטבעות

ל- Dogecoin אין מכסה קשיח. בתחילה התחיל הפרויקט במחזור של 100 מיליארד מטבעות. בשל זמני החסימה של דקה אחת, עד שנת 2015, כל המטבעות הללו נכרו. היזמים החליטו להנפיק עוד 5 מיליארד באותה עת. יש לציין כי ל- Dogecoin יש כעת 5 מיליארד מטבעות המיועדים להנפקה מדי שנה.

ידית טוויטר

ידית טוויטר

חפירה (כרייה) Dogecoin

במערכת האקולוגית Dogecoin יש לך חופרים. צמתים ברשת אלה הם המאמתים עסקאות חדשות ומוסיפים חסימות. יש לציין כי כריית Dogecoin פחות תחרותית מביטקוין. יש לציין כי היזמים שמאחורי מטבע זה מעולם לא עשו מכרה מראש. מוקשים מוקדמים פופולריים מכיוון שהם מאפשרים למפתחים לבנות עתודות לפני שהרשת הולכת ופומבית.

היסטוריה של Dogecoin

Dogecoin הוקמה על ידי בילי מרקוס וג’קסון פאלמר. שני האנשים האלה עבדו בתחום הטכנולוגיה לפני Dogecoin. מרקוס היה מהנדס תוכנה ב- IBM ופאלמר עבד עבור אדובי כמתכנת. Dogecoin התחיל כבדיחה המיועדת לשוק.

התחלה צנועה

ב- 6 בדצמבר 2013 הרשת עלתה לאוויר. במקור, הפרויקט זכה לתשומת לב רק לקהילת נבחרת Reddit. אנשים אלה היו שולחים טיפים ב- Dogecoin זה לזה. יש לציין כי באתר Dogecoin היו מיליון ומבקרים יותר ביום השקת המטבע.

ב- 19 בדצמבר 2013, דוגקוין חווה רגע פריצה עצום. שווי המטבע קפץ כמעט 300% מערכו בפחות משלושה ימים. תנועת שוק זו הייתה הפעם הראשונה שדוגקוין באמת עורר אינטרסים של משקיעים ברחבי השוק. יש לציין כי העצרת הייתה קצרת מועד ותוך 3 ימים ערך המטבע חזר על עצמו 80%.

כמה ימים לאחר מכן נפרץ הארנק המקורי של החברה, Dogewallet. המסתנן המריא עם מיליוני דוגקוין. סקירה מאוחרת יותר העלתה כי התוקף הצליח לשנות את דף השליחה והקבלה של הארנק כדי לשלוח מטבעות לכתובת סטטית.

קהילה הדוקה

עבור פרויקטים רבים זה היה הסוף. עבור Dogecoin זו הייתה הזדמנות להראות מדוע הפרויקט הזה שונה כל כך ממטבעות רבים אחרים. היזמים והקהילה פתחו במהירות במסע התרומות “SaveDogemas” להחלפת המטבעות הגנובים. באורח פלא, כל ההפסדים כוסו באמצעות יוזמה זו.

בתחילת 2014, הקהילה נותנת חסות לאירוע התרמה שהבטיח 25,000 דולר לקבוצת המזחלות הג’מייקנית. אירוע זה סימן את תחילתו של עצרת תרומות מרשימה. הקהילה התמקדה אז בקבלת מים נקיים בקניה. לאחר אירוע מוצלח נוסף, עבר Dogecoin להכשיר כלבי סיוע לילדים אוטיסטים.

מולאה

באותה שנה, Dogecoin נרשמה בבורסה, Moolah. הרישום נתן ל- Dogecoin יותר אמינות והוסיף לנזילות הרשת. מעניין שהפרויקט עמד בראש משתמש רדיט בשם אלכס גרין. הוא השתמש בידית Reddit Moolah_.

בשנת 2017, ב- Dogecoin חלה עלייה בשוק נוסף לשיא כל הזמנים של 0.017 $ / מטבע ב- 7 בינואר 2018. צמיחה זו התרחשה במהלך פרוץ הקריפטו שראה כי כל האלטקוינים רואים רווחים ניכרים. ביולי 2020 חלה עלייה נוספת בערך המטבע לאחר שמשתמשי TikTok החלו בקמפיין לדחיפת ערך המטבע גבוה יותר.

ראלי ראשי

השנה ראה דוגקוין שוב להרים גבות. האסימון צבר למעלה מ -800% תוך 24 שעות כתוצאה ממסע להרס קרנות גידור טורפות. עצרת זו אורגנה על ידי קבוצה של משתמשי Reddit ובראשם אדם המכונה WSBChairman. הריצה יצאה לדרך כאשר האסטרטגיה קיבלה את הנהגת האישור מהאיש העשיר בעולם ומייסד טסלה מוטורס, אילון מאסק..

לחיצה קצרה

קבוצת משתמשי Reddit שמה לב כי קרנות גידור מסוימות החלו למכור עירומים קצרים במניות GameStop. קיצור מניות הוא מונח המשמש בעת הימור כנגד ערך המניה. כאשר אתה מקצר מניה, אתה לוקח הלוואה במניה זו, מוכר אותה ואז קונה מחדש את אותן מניות במחיר נמוך יותר. לאחר מכן אתה מחזיר את המלווה ושומר על ההפרש.

הדבר הטוב בקיצור מניה הוא שהיא מאפשרת לך להרוויח רווחים עצומים במהלך נפילות. עם זאת, הצד הרע בקיצור מניה הוא שאם המניה תעלה, עליך לרכוש מחדש את המניה בכל שווי השוק החדש שיהיה. מתוך הכרה בעובדה זו, החלה קבוצת Reddit לשאוב מניות GameStop.

WSBChairman ממשיך לתמוך בפרויקט באמצעות מדיה חברתית

WSBChairman ממשיך לתמוך בפרויקט באמצעות מדיה חברתית

קרנות גידור מאבדות מיליארדים

תמרון זה גרם לקופות הגידור להפסיד מיליארדים. ההפסדים היו כה גדולים, שרבים האמינו כי הם הגיעו לפלטפורמות המסחר הפופולריות ביותר, כמו אפליקציית המסחר רובינודה, והפסיקו את קניית המניות הללו. ההחלטה שהתקבלה הורידה את מחיר מניות GameStop במידה ניכרת. זה גם עורר תגובה חריפה פוליטית וציבורית עם משפט משפטי שיימשך בשבועות הקרובים.

מתוך הכרה בכך שניתן לעצור מניות בהרבה בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים, אותה קבוצת משקיעים הפנתה את התמקדותם בדוגקוין. הקמפיין שהתקבל דחף את דוגקוין חזרה למרכז הבמה ולשיא חדש בכל הזמנים רק ביישן של 0.08 דולר.

כיצד לקנות Dogecoin (DOGE)

Dogecoin זמין בבורסות נבחרות בשלב זה. שניהם בינאנס ו קראקן תמכו במטבע זה. החשוב מכל, חילופי הדברים האלה הם רמפות פיאט. ניתן לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים ישירות באמצעות כרטיס חיוב או אשראי. עם זאת, יהיה עליך לממן תחילה את חשבונך ולאחר מכן להמיר את הפיאט שלך לביטקוין, ETH או כל אחד מהמטבעות האחרים באמצעות זיווג פיאט. להיות משקיע מגיב יותר.

השקעה ב- Dogecoin - כל מה שצריך לדעת השקעה ב- Dogecoin - כל מה שצריך לדעת השקעה ב- Dogecoin - כל מה שצריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן Dogecoin

יש הרבה דרכים לאחסן את Dogecoin בימינו. אחת הדרכים הטובות ביותר היא בארנק Jaxx. ארנק זה זמין במכשירי Apple ו- Android בחינם. אתה יכול לאחסן Dogecoin ומבחר מצוין של מטבעות אחרים באמצעות יישום זה. באופן מרשים, אתה יכול אפילו לסחור במטבעות שלך ישירות מהארנק.

אם אתם מבקשים לבצע השקעה גדולה ב- DOGE או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים ב- Dogecoin (DOGE).

Dogecoin – התחיל כבדיחה – עכשיו זה פרויקט מוכר בעולם

Dogecoin ראתה מסע מדהים מתחילתו כקונספט מהנה לתרומה של 100,000 דולר לעמותות, ולהפוך לשחקן אינטגרלי בכונן WSB Reddit. רק הזמן יגיד מתי תתרחש הפריצה הבאה של Dogecoin, אבל אם זה משהו כמו האחרונים, זה יהיה אירוע מרכזי. מההיסטוריה האחרונה נראה שזה יכול להיות מופעל על ידי ציוץ יחיד של אילון מאסק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map