השקעה ב- EOS – כל מה שצריך לדעת

מה זה EOS?

EOS היא מערכת אקולוגית מהדור הבא של בלוקצ’יין שממשיכה לקבל כיסוי תקשורתי כבד על ICO שובר שיאים ומאפיינים ייחודיים. חשוב לציין, ה- EOS.IO מערכת אקולוגית נכנס לשוק במטרה לפשט את התכנות והשילוב של חוזים חכמים ופיתוח יישומים מבוזרים (Dapps).

אחד ההיבטים המדהימים ביותר בפלטפורמת EOS.IO הוא שהיא מבטלת למעשה דמי עסקה באמצעות המבנה הייחודי שלה. בנוסף, הפלטפורמה ניתנת להרחבה. דיווחים מאשרים כי EOS.IO יכולה לעלות על כרטיסי אשראי גדולים כגון ויזה מבחינת עסקאות לשנייה. באופן זה, EOS מספקת את הבסיס המושלם עבור מפתחי Dapp.

Dapps הם פרוטוקולים שנועדו לתפקד ברשתות מבוזרות כגון tor או blockchains. יישומים אלה נבדלים מאוד מאבותיהם המרוכזים מכיוון שהם אינם זקוקים לתמיכה מרוכזת בכדי לפעול. Dapps מסתמכים על מערכת סטנדרטים כדי להבטיח יכולת פעולה הדדית בתחום. באופן זה, Dapps מספקים לעולם גישה כוללת יותר לשוק.

תכונות EOS דרך דף הבית

תכונות EOS דרך דף הבית

בדומה ל- Ethereum, EOS.IO מתפקדת כמעין מערכת הפעלה ליישומים מבוזרים אלה. הפלטפורמה כוללת סטים של שירותים ופונקציות פופולריים ביותר הנדרשים על ידי מפתחי Dapp כיום. אסטרטגיה זו מפשטת את כל תהליך התכנות של Dapp במידה ניכרת.

EOS משלבת רבים מהתכונות הנערצות ביותר מכמה מהבלוקצ’יין הפופולרי ביותר שקיים. מפתחים טוענים כי לפרוטוקול יש אבטחה של ביטקוין, בשילוב עם קלות התכנות שנמצאת באת’ריום. בנוסף לכל הטענות המרשימות הללו, לפלטפורמה יש יכולת הרחבה העולה על יכולותיה של ריפל.

יחד כל התכונות הללו הופכות את EOS לאחת מפלטפורמות ה- Dapp האולטימטיביות הקיימות כיום. תומכי הפרוטוקול המהפכני הזה אפילו כינו את EOS “רוצח אתריום”. למרות ש- EOS אכן מציעה שדרוגים לרבים מתפקידי הליבה של את’ריום, יש עוד דרך ארוכה לפני ש- EOS תהיה במצב להעביר את את’ריום מהמקום כפלטפורמת ה- Dapp העליונה..

ההיסטוריה של EOS

ההיסטוריה של EOS מתחילה בשנת 2017 עם הנפקת הנייר הלבן של החברה. בעיתון, מפתחים מסבירים את מטרתם להציג פלטפורמת פיתוח Dapp המסוגלת לעבד בצורה מאובטחת אלפי עסקאות בשנייה. חשוב לציין כי EOS מבקשת להפוך למערכת ההפעלה המובילה עבור יישומים מבוזרים. כתוצאה מכך, EOS כוללת כמה תכונות חשובות כגון אימות משתמשים משולב, אחסון בענן ואחסון שרתים.

EOS היא תוכנת קוד פתוח מבוססת בלוקצ’יין שהושקה ב -1 ביוני 2018. באופן ייחודי, EOS בחרה לנקוט בגישה אחרת לשוק במהלך שבירת שיא ICO. ה- ICO, שנמשך שנה שלמה, התחיל רשמית ב- 26 ביוני 2017. במהלך השנה שלאחר ההשקה הופץ מיליארד אסימונים כאסימוני ERC-20 על ידי Block.one..

בשלב זה הבלוקצ’יין EOS.IO לא היה קיים, ולכן מפתחים בחרו להנפיק את האסימון בבלוקצ’יין של את’ריום כדי לגייס כספים. האסטרטגיה השתלמה בצורה משמעותית כאשר EOS הבטיחה מעל 4 מיליארד דולר במהלך האירוע. יש לציין כי כספים אלה הועברו ישירות להשלמת ה- blockchain והמערכת האקולוגית של EOS

Block.one


יש לציין כי EOS.IO היא חברת בת של חברת הבלוקצ’יין הפרטית Block.one. המשרד רשום כיום באיי קיימן. מעניין שמנהל הטכנולוגיה הראשי של Block.one הוא לא אחר מאשר כוכב קריפטו דניאל לרימר. אם שמו של לרימר נשמע מוכר, זה צריך להיות.

הוא אחד השחקנים המשפיעים ביותר במרחב הקריפטו. הוא היה בעל חשיבות עליונה בהשקת הן Bitshares והן פלטפורמת המדיה החברתית מבוססת הבלוקצ’יין, Steemit. שתי הפלטפורמות פופולריות מאוד בחלל כיום. לרימר גם סייע בפיתוח מנגנון ההסכמה שהוכיח על המניות שאומץ מאוחר יותר על ידי EOS.IO.

הוא זוכה בעיקר לתפיסת התאגיד האוטונומי המבוזר. בתפיסה זו, חוזים חכמים משתלטים על הפונקציות של רוב הפעילות הארגונית. אין ספק שהרשת והניסיון שלו סייעו להזניק את EOS לאור הזרקורים כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בעולם.

איך EOS עובד?

המערכת האקולוגית של EOS משלבת מערכת אימות מלאה. מפתחים יכולים לתכנת חשבונות משתמשים ולתת לכל חשבון רמת הרשאה מוגדרת מראש ישירות מחלונית EOS. זהו מרכיב קריטי עבור רוב הדאפים כיום.

בנוסף, הפלטפורמה מאפשרת לעסקים לשתף גישה למסדי נתונים לכל אחד ברשת. להפך, חברות יכולות גם לקחת נתונים מרשת EOS ולבחור לאחסן את הנתונים באופן מקומי. באסטרטגיה זו, הנתונים נותרים מחוץ לבלוקצ’יין עד שרצונה של החברה.

אחסון בענן

כלי חשוב נוסף הכלול בחבילת הפיתוח של EOS הוא אחסון בענן. EOS.IO מספקת למפתחי Dapp גם אירוח שרתים וגם אחסון בענן כחלק מהגישה הכוללת שלה לשוק. רכיבים קריטיים אלה במערכת האקולוגית EOS.IO הופכים אותה לאחד מפרוטוקולי ה- Dapp הצומחים ביותר כיום.

פריסה זו מאפשרת למפתחים לבנות ולפרוס יישומים בקלות. מפתחים מקבלים גישה לכל מה שהם צריכים ישירות בקצות האצבעות שלהם. תכונות כגון אירוח, אחסון בענן ורוחב פס להורדה הופכים את הפיתוח לרוח. בתורו, גישה זו משחררת מפתחים להתמקד בפונקציונליות של ה- Dapp שלהם ולא בדאגות חומרה.

בנוסף, EOS משלב ניתוחים מתקדמים כדי לעזור למפתחים לעקוב אחר ביצועי ה- Dapps שלהם. סקירה יסודית של נתונים אלה מספקת תובנה חשובה למפתחים כיצד לשפר את היישומים שלהם. חשוב לציין כי כל התכונות הללו משולמות על ידי הצבת אסימוני EOS בארנק מאושר.

סוג חדש של קונצנזוס

מפתחי פלטפורמת EOS החליטו להירתע ממנגנון הקונצנזוס הרעב בכוח בבלוקצ’יין ביטקוין. פרוטוקול זה ידוע כמנגנון ההסכמה הוכחת עבודה. זה דורש מחשב להתחרות זה בזה כדי להשלים משוואות מתמטיות מורכבות.

שימוש זה בכוח חישובי המשמש לפתרון משוואה זו שווה ישירות לצריכת אנרגיה רבה יותר. במקרה של הבלוקצ’יין של ביטקוין, הרשת צורכת יותר חשמל מדנמרק. למרבה המזל, מעל 80% מאנרגיית הכרייה של ביטקוין מגיעה ממקורות מתחדשים.

הוכחת יתד (PoS)

מתוך הכרה במגבלות של מערכת PoW, מפתחי EOS החליטו ללכת עם אפשרות אחרת. מנגנון ההסכמה של הוכחה על המוקד מבצע אימות של מצב בלוקצ’יין בצורה אחרת. במערכת PoS כורים כלל לא מתחרים.

במקום זאת, אלה המבקשים להיות מאמתים עסקאות רוכשים אסימוני EOS ו”מניחים “אותם בארנק. ההימור הוא הפעולה של אחזקת המטבע הקריפטוגרפי שלך בארנק. ראוי לציין שככל שתמהן יותר EOS כך הסיכויים שלך טובים יותר שתאשר את חסימת העסקאות הבאה ותקבל את הפרס..

הוכחת יתד באמצעות ספר חשבונות

הוכחת יתד באמצעות ספר חשבונות

באופן זה, EOS מסוגלת להרתיע תוקפים. כל מי שירצה לתקוף את הרשת יצטרך קודם כל לרכוש כמויות גדולות של EOS ולהפקיד את המטבעות. בסופו של דבר, הם יפגעו באינטרסים שלהם רק אם הרשת תיפגע.

מטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים כמו ביטקוין תלויים בצמתים שלהם כדי לאמת את מצב הבלוקצ’יין באמצעות קונצנזוס. הדרך בה ביטקוין מבצע את המשימה הזו היא באמצעות צמתים שמאשרים ללא הרף כל עסקה בבלוקצ’יין במרווחים. אסטרטגיה זו אמנם מאובטחת ביותר, אך היא מציגה כמה חששות מדרגיים רציניים.

גישה חדשה

EOS נמנעת מדאגות אלה בצורה מעניינת. הפלטפורמה מתמקדת בכל עסקה ולא בכל מצב הבלוקצ’יין. צמתים של EOS.IO מאמתים את סדרת האירועים כדי להבטיח שמצב הרשת יישאר טהור.

כאשר הצמתים מופעלים מחדש, הם מאשרים מחדש את כל מצב הבלוקצ’יין. אסטרטגיה זו אורכת זמן רב יותר כדי לאשר את המצב הכולל של הבלוקצ’יין בהשוואה למערכת PoW. עם זאת, מכיוון שרוב הצמתים פשוט מאמתים את סדרת האירועים, הרשת מסוגלת להתמודד עם אלפי עסקאות בשנייה. לשם השוואה, BTC יכול להתמודד עם 7 עסקאות לשנייה בלבד.

חסום טיימס

הכל בפרוטוקול Eos ממקסם את הביצועים. לדוגמא, בלוקים של עסקאות מיוצרים כל 0.5 שניות. בביטקוין, אישור החסימה לוקח 10 דקות. זמן החסימה המתעכב הזה היווה נקודת מחלוקת ברשת והוביל למזלגות קשים שונים לאורך השנים.

בנוסף, EOS יכול לפרק את הבלוקים הללו למחזורים. ארגון מחדש זה מאפשר לך לשלוח ולהגיב לעסקאות באמצע עסקאות. בעיקרו של דבר, EOS מסוגלת להסדיר עסקאות בזמן שלוקח לשלוח את הודעת האישור.

ממשל קהילתי

היבט חשוב נוסף של EOS הוא מודל הממשל שלה. במערכת EOS.IO, למפיקי הבלוקים יש שליטה רבה בכיוון הרשת. מפיקי הבלוק הללו מצביעים על נושאים רלוונטיים. נושאים אלה יכולים לכלול אילו עסקאות אושרו או שהיישום פועל כהלכה.

זכויות ההצבעה מתרחשות גם בנושאים גדולים ברשת כגון שינויים בקוד המקור של יישומים בודדים. בדרך זו, יצרני חסימות שולטים מתי לשדרג, לשדרג לאחור ולתקן באגים במערכת. כל אלה מטופלים בצורה דמוקרטית באמצעות מערכת EOS.IO.

כיום המערכת האקולוגית של EOS.IO כוללת למעלה מ 100 דאפים. הפעילה ביותר בשלב זה היא PRA CandyBox עם קצת יותר מ -6,000 משתמשים פעילים ביום. יש לציין כי ל- Dapp הזה יש פי 6 יותר משתמשים יומיים מאשר ה- Dapp העליון של Ethereum – הבורסה המבוזרת של IDEX.

אסימוני EOS

חשוב לציין כי אסימוני EOS נבדלים מהמתחרים בכך שהם לא ממש מבצעים פונקציה. במקום זאת, מפתחים המפתחים יישומים בפלטפורמה משתמשים בהם כדי ליצור את האסימונים הדרושים ליישומים הספציפיים שלהם.

בהתחשב ב- ICO המיליארדי דולרים שלה, אין זה מפתיע לדעת שרוב הבורסות הגדולות רשמו אסימוני EOS בשלב מוקדם. באפריל 2018 השיקה הפלטפורמה רשמית את הרשת הראשית שלה. ההשקה העלתה את מחירי EOS לשיא חדש בכל הזמנים של 21.46 $.

איך לקנות EOS

רכישת EOS קלה. לאחר שרכשתם ביטקוין, תוכלו לעבור לכל אחת מהבורסות הגדולות שנסחרות ב- EOS כמו בינאנס, קראקן אוֹ פולוניקס.

כאן אתה רק צריך לאתר זוג מסחר BTC / EOS. לאחר מכן תוכל להחליף כמה שיותר BTC עבור EOS שתרצה. זה לוקח רק שניות להשלים את הסחר הזה ואתה יכול לאחסן את ה- EOS שלך במגוון ארנקים שונים.

השקעה ב- EOS - כל מה שצריך לדעת השקעה ב- EOS - כל מה שצריך לדעת השקעה ב- EOS - כל מה שצריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

היכן לאחסן את ה- EOS שלך

אם אתם מבקשים לבצע השקעה גדולה ב- EOS או אם אתם מתכננים לעשות שימוש ב- HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים ב- EOS (EOS).

דאגות EOS

כמו בכל הפרויקטים הגדולים, ישנם כמה חששות סביב המערכת האקולוגית של EOS. בעיקר, הקהילה ממשיכה להצביע על ענק מִרכּוּז בתוך מערכת ההוכחה-הוכחה של ההימצאות שאומצה לאחרונה. מערכת זו יוצרת 20 מאמתים חסומים עיקריים ברשת.

בנוסף, EOS נתקל בכמה בעיות עם ה- SEC מוקדם יותר השנה. חברת האם של החברה Block.one קיבלה סכום נכבד של 24 מיליון דולר עוֹנֶשׁ על ידי ה- SEC על ביצוע מכירת ניירות ערך לא רשומה. באופן לא מפתיע, EOS שילמה את הקנס והלכה עם העסק כרגיל.

EOS – ראשיתה של אימפריה

השילוב של המאפיינים הייחודיים של EOS וצוות המפתחים המנוסה שלה הופך את זה לאחד הפרויקטים הנערצים ביותר בקריפטוספייס. המפתחים שעומדים מאחורי הרעיון הזה חשבו כמעט על כל מה שצריך כדי להקל על חוויית התכנות של Dapp. ככזה, אתה יכול לצפות לראות את המערכת האקולוגית של EOS מתרחבת בשנים הקרובות.

העתיד של EOS

האם אי פעם EOS תעלה על Ethereum ותהפוך לספק הדאפ מספר 1 בשוק? זו שאלה קשה לענות עליה. בלי קשר, EOS ממשיכה לצבור תמיכה מכל המגזרים. נכון לעכשיו, EOS נראה ממוקד במטרתה להביא דאפים להמונים בצורה בטוחה ובטוחה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map