FastForward מכריזה על Factom Inc. להיכנס לכינוס נכסים

פרוטוקול Factom רואה את אחד המאמצים הראשונים שלה, Factom Inc., שעשוי לנקוט בצעדים האחרונים שלה כאשר החברה נכנסת לכינוס נכסים..

בעוד שפרוטוקול Factom עצמו פותח וטופח בחיתוליו על ידי קרן Factom, הלוח הזה כבר התמוסס מזמן. פירוק זה התרחש לאחר שנים של פיתוח הפרוטוקול, עד למצב בו הוא היה מסוגל לפעול בכוחות עצמו, באופן מבוזר.

למרבה הצער, Factom Inc., המשתמשת בפרוטוקול Factom, לא הצליח טוב עם האקלים הכלכלי הנוכחי, וכתוצאה מכך מצב נוכחי.

Factom Inc..

Factom Inc. אמנם קשורה קשר הדוק לפרוטוקול Factom, אך אינה מייצגת את המערכת האקולוגית של Factom בכללותה. הם פשוט חברה אחת, שבונה פתרונות המשתמשים בפרוטוקול קוד פתוח ובמרכז.

חלק מהפתרונות ש- Factom Inc. בנתה כוללים,

קניין רוחני סביב פתרונות אלה, כמו גם נכסי חברה, ימצא את עצמם כעת בידי הנושה העיקרי, FastForward. ככזה, FastForward תקל על תהליך הכינוס הקרוב.

האם FastForward תמותג מחדש את Factom Inc.? האם הם יפרקו נכסים? האם הם פשוט יבנו מחדש? הזמן יגיד מה כולל תהליך זה.

מפעיל צומת הרשות (ANO)

כפרוטוקול קוד פתוח ומבוזר, בלוקצ’יין Factom מנוהל באמצעות סדרה של מפעילי צומת רשות (ANO). חברות אלו, שכולן חייבות לעמוד בדרישות הזכאות ולעבור ניסויים, מתוארות כמאמת חסימה.

נכון לעכשיו, ישנן 27 חברות שונות המחזיקות בתפקיד זה, כש- Factom Inc. היא אחת מהן.

הכתיבה הייתה על הקיר

החדשות של Factom Inc. שנכנסות לכינוס נכסים לא צריכות להפתיע לחלוטין. ב -19 במרץ 2020, הנושה של חברת Factom Inc. ‘FastForward’ ציין כי הדבר עשוי לקרות.

שלהם עדכון באותה עת, החברה אמרה את הדברים הבאים,


“… בסוף מרץ 2020, ללא תמיכה או מימון נוספים, Factom Inc. תאלץ להיכנס לדיונים עם הנושים על חלוקת נכסיה.”

למותר לציין כי מימון נוסף לא יצא לפועל, וכתוצאה מכך התפתחות שנדונה כאן היום. ב- 2 באפריל 2020 הודיעה FastForward על ההחלטה על ידי Factom Inc..

אד מקדרמוט, מנהל FastForward הצהיר,

“אנחנו מאוכזבים מאוד מהחדשות האלה מ- Factom. לאור אירוע הפירוק הזה במסגרת ה- SAFE אנו נוקטים צעדים מהירים כדי להגן על עמדתנו ככל האפשר בנסיבות, אם כי היכולת לייצר תשואה משמעותית כלשהי אינה ודאית. כשאנחנו עוברים את תהליך הכינוס ומבינים יותר מהאירועים שהובילו לעמדה זו, עמדתנו כמשקיעים בפקטום שמורה במפורש. ” 

קבלת פנים

כינוס נכסים הוא תהליך שנבנה כדי לאפשר לנושים להשיג שליטה בחברה. זה קורה במאמץ עבורם להעניק מאמצי ארגון מחדש, או לחסל נכסים.

מטרתם לאפשר הזדמנות להחזיר את החברה לרווחיות, ו / או להחזיר לנושים את כספם..

יישומים שוטפים

אמנם אלה עשויים להיות תקופות חשוכות, אך נותרו כמה יישומים / יישומים מבטיחים של פרוטוקול Factom, אשר צפויים להיות מושפעים מהליכי הכינוס של Factom Inc. להלן מספר דוגמאות לכך..

PegNet

הושק באוקטובר 2019, PegNet הוא דוגמה לאחד היישומים המבטיחים והמצליחים יותר המשתמשים בפרוטוקול Factom. זוהי גם דוגמה לאחת היישומים שאינם קשורים ל- Factom Inc., שימשיכו לפעול ללא השפעה.

נכון להיום, מספרים כי PegNet כבר הקלה על עסקאות של יותר ממיליארד דולר.

מה זה PegNet?מה זה PegNet?

צפו בסרטון זה ביוטיוב

אסימון נכסי Factom (FAT)

ה פרוטוקול FAT הוא דוגמה נוספת לפרויקט שנבנה על גבי בלוקצ’יין Factom. במיוחד זה מחזיק בהבטחה ובגמישות לתמוך בניירות ערך דיגיטליים.

בעבר בדקנו באופן קצר כיצד פועלת FAT, כולל יכולתה לתמוך באסימונים שאינם פטרייתיים.

תקני אסימון ביטחוני – אסימון נכסי Factom (FAT)

מהו פרוטוקול אסימון נכסי Factom (FAT)?מהו פרוטוקול אסימון נכס Factom (FAT)?

צפו בסרטון זה ביוטיוב

הצלחות עבר

יש טרנד מצער בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין – משיכה לתוכניות חלולות, ‘התעשר מהר’. בקר בחברות המובילות הרשומות ב- coinmarketcap.com ותראה אותה מאוכלסת בחברות רבות אשר, אם לומר זאת באופן בוטה, הושגו לצד אפס.

לא ניתן לפצח את מטבע 100 המובילים על ידי שוק השווי כבר חודשים, Factom, אינו אחד מאלה. בסך הכל, בלוקצ’יין Factom, והפתרונות השונים שנבנו על גבי if, חוו לא מעט הצלחות ואימוץ לגיטימי לאורך השנים. ניתן לטעון שהדוגמה הבולטת והידועה ביותר לכך היא נטייתם להשגת מענקים ממשלתיים הבאים ותוכניות פיילוט. בעוד שהפרוטוקול ממשיך, למרבה הצער, דוגמאות אלה לא הספיקו כדי להציל את Factom Inc. ממצבה הנוכחי.

אם חברה והפרוטוקול שעליו היא בנויה, שקיבלה כמות זו של תשומת לב מצד ארגונים מכובדים, עלולים לסבול, כך גם כל אחת יכולה.

בחדשות אחרות

מעבר למה שנדון כאן היום, המאמרים הבאים נוגעים בשימושים מרובים שהוכרזו לאחרונה בפרוטוקול Factom.

Knabu להשתמש ב- IdentityMind ו- Factom בתוכנית הפיילוט

Sphereon נבחר לשלב DAML עם פרוטוקול Factom

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map