השקעה ב- Filecoin (FIL) – כל מה שאתה צריך לדעת

Filecoin (FIL) הוא אחסון ושיתוף קבצים מבוזר רֶשֶׁת שמנצל את כוחה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לספק למשתמשים שפע של הזדמנויות חדשות בשוק. פלטפורמות שיתוף קבצים מבוזרות כיום פופולריות מתמיד. Filecoin משלב טכנולוגיות שונות בכדי לספק חוויה ייחודית למשתמשיה המתורגמים ליותר סיכויים להרוויח קריפטו.

בצורתו הפשוטה ביותר, Filecoin פועלת באופן דומה לפלטפורמות אחרות לשיתוף קבצים כגון Dropbox. ההבדל העיקרי הוא שבמקום רשות מרכזית שתאחסן נתונים, משתמשים המעוניינים לאחסן נתונים יכולים להציע הצעות מחיר לאחסון זמין המוצע על ידי כורים המציעים שטח דיסק. באופן זה, Filecoin מייצג מקרה שימוש נוסף לטכנולוגיית בלוקצ’יין מחוץ ליישומים פיננסיים.

אילו בעיות פותר Filecoin (FIL)?

Filecoin מנסה לתקן כמה חששות עיקריים העומדים בפני תחומי שיתוף הקבצים ואחסון הענן. נכון לעכשיו, ענפים אלה סובלים מריכוזיות. חברות גדולות כמו שירותי האינטרנט של אמזון מחזיקות בנתחי שוק עצומים. המיקום שלהם מאפשר להם להכתיב תנאים מוטים ותשלומים גבוהים יותר למשתמשים שחסרים להם חלופות אמינות.

Filecoin (FIL) - טוויטר

Filecoin (FIL) – טוויטר

שטח כונן קשיח לא מנוצל

זה אף פעם לא טוב לתת לדברים שאינך בשימוש לבזבז. הצהרה זו מצלצלת במיוחד כאשר דנים במרחב הכונן הקשיח שאינו בשימוש. עד לאחרונה, אחסון זה שאינו בשימוש לא יחזיק שום ערך. כיום, תוכל להרוויח רווחים משמעותיים על ידי שיתוף שטח הכונן הקשיח שאינו בשימוש.

צֶנזוּרָה

לצד הריכוזיות מגיעה הצנזורה. מנהיגי התעשייה ממלאים כעת את תפקיד שומרי הסף. הם בוחרים איזה מידע הוא בסדר להפיץ להמונים. למרבה הצער נראה כי מגמה זו של חברות טכנולוגיה פולשניות תימשך גם בעתיד הנראה לעין.

היתרונות של Filecoin (FIL)

משתמשי Filecoin (FIL) נהנים ממגוון יתרונות שהופכים את הפלטפורמה למתמודדת רצינית בשוק. הפרוטוקול מעודד רשת עולמית של מפעילי מחשבים לספק שירותי שיתוף ואחסון קבצים להמונים. אסטרטגיה זו מעודדת שיתוף פעולה נוסף בין המשתמשים. באופן מרשים, קהילת Filecoin היא אחת הצומחות ביותר בשוק.

יְעִילוּת

הגישה המבוזרת של Filecoin לאחסון מציבה את המשתמשים וספקי האחסון במקום הראשון. לפלטפורמה יש מהירויות אחזור נתונים המעלות את מנהיגי התעשייה כמו אמזון. ככל שהשוק גדל, התשתית שלו מתוכננת באופן לשיפור היענותו. באופן זה, ל- Filecoin יש פוטנציאל להפוך לדרך המהירה והזולה ביותר לאחסון נתונים באינטרנט

אנטי צנזורה

האופי המבוזר של עמית לעמית של Filecoin גורם לו להתנגד לצנזורה. לרשתות מבוזרות אין נקודת כישלון אחת. בנוסף, אין שומרי סף וכל הנתונים ברשת Filecoin מוצפנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

כיצד פועל Filecoin (FIL)?

Filecoin נבנה על גבי פרוטוקול אחסון ושליפה של קבצי peer-to-peer בשם System Interplanetary File System (IPFS). פלטפורמה זו דומה מאוד ל- Filecoin אך ללא יתרונות כספיים. משתמשים יכולים לשתף נתונים ואחסון בחינם באמצעות רשת IPFS. עם זאת, אינך יכול להרוויח באמצעות פרוטוקול זה. באופן זה, Filecoin משפר את שימושיות המערכת.

דף הבית של Filecoin

דף הבית של Filecoin

משתמשי Filecoin משלמים לכורים עבור אחסון, אחזור והפצה של נתונים. על מאמציהם כורים מקבלים תגמולים בצורת אסימונים של FIL. כמה משתמש משלם עבור שירותי אחסון נקבע על ידי שוק פתוח. יש לציין כי חיובים משתנים תלוי אם המשתמש בוחר במהירות על פני יתירות ולהיפך. גם גורמים אחרים ממלאים חלק בתמחור שלך. באופן ספציפי, מחירי האחסון מושפעים מהזמינות והביקוש.

הרשת של פילקוין מתוחזקת על ידי שני סוגים של כורים. כל אחד מהכורים האלה מקבל תשלום עבור הפיכת שטח אחסון או נתונים לזמינים למשתמשים. מעניין שבמערכת האקולוגית של Filecoin כורים מתחרים זה בזה על מנת להציע את המחיר הנמוך ביותר לאחסון. החשוב מכל, הקריטריונים היחידים להיות כורה הם שיש מקום פנוי בדיסק הקשיח וחיבור לאינטרנט. עם זאת, ברגע שאתה כורה, אתה נשפט על סמך האמינות שלך ומחירי האחסון שאתה מציע.

כורי אחסון

הסוג העיקרי של הכורים שנמצא במערכת האקולוגית של Filecoin הוא כורי אחסון. אלה אנשים הפועלים כספקי אחסון. יש לציין כי כורים אלה יכולים להיות יחידים או ארגונים. שני סוגי הכורים מבצעים מספר תהליכים אינטנסיביים מבחינה חישובית הנקראים הוכחות. מערכות אלה פועלות לאבטחת הרשת. בקפדנות, מערכות אלו מאמתות כי הכורים מאחסנים את הנתונים שהם טוענים שהם מאחסנים ושהם עושים זאת בצורה מהימנה.

אחזור כורים ושירותים

הסוג השני של הכורים שנמצאו ברשת Filecoin משמש כמאספי נתונים מראש. מטרתם היא לאחזר את הקבצים שהורדו ביותר ולהעבירם למשתמשים בסמיכות. כדי להיות כשיר לאחד מכורים אלה, עליך להיות בעל חיבור לאינטרנט חזק.

אסימונים של FIL

אסימונים של FIL משמשים כאסימון השירות המקורי עבור רשת Filecoin. משתמשים משלמים תשלומים ומקבלים תגמולים ב- FIL. אסימונים של FIL הם נכסים דיגיטליים רב-תכליתיים שניתן לסחור בבורסות ברחבי העולם.

קוֹנסֶנזוּס

Filecoin מציג שתי הוכחות חדשות הפועלות יחד על מנת להבטיח שהרשת תישאר תקפה. מערכות אלו פועלות ברקע כפרוטוקולי הליבה של מערכת Filecoin. באופן זה, פרוטוקולים אלה משמשים כתכונות לריפוי עצמי.

הוכחת שכפול

מנגנון ההוכחה לשכפול מאמת שכורה באמת אחסן את מספר העותקים של הנתונים שלטענתו הוא מחזיק.

הוכחת זמן-מרחב

מנגנון Proof-of-Spacetime מאמת כי כורה אחסן את הנתונים לפרק הזמן המוסכם.

מערכות אלו מאפשרות ל- Filecoin לאתר באופן אוטומטי כורים פגומים. הפרוטוקול שומר על ההיסטוריה של כל כורה. כל כורה מקבל ציון על האמינות, האמינות, התמחור והזמינות שלהם. בחוכמה, כורים בעלי מוניטין רב זוכים בהזדמנויות אחסון רבות יותר. כתוצאה מכך הם מרוויחים יותר תגמולים.

היסטוריה של Filecoin (FIL)

הסיפור של Filecoin מתחיל במעבדות הפרוטוקול Filecoin ICO בשנת 2017. באותה תקופה עלתה הפלטפורמה לכותרות בינלאומיות כאחד מסבבי המימון הגדולים בתעשייה. באופן ספציפי, האירוע מאובטח 205.8 מיליון דולר והוכיח את רמת העניין הגבוהה של המשקיעים סביב הפרויקט. יש לציין כי האירוע זכה לגיבוי של בעלי ההון סיכון סקויה ואנדריסן הורוביץ.

כיצד לקנות Filecoin (FIL)

FIL זמין בבורסות המכובדות ביותר. בורסת הקריפטו המובילה בעולם, בינאנס מציע גישה ל- FIL. כדי לשים את היד על האסימון הייחודי הזה תצטרך להירשם לחשבון Binance. לאחר האימות, תוכל להתחיל לסחור באופן מיידי. יהיה עליך לטעון פיאט, BTC או ETH כדי לקבל FIL. לאחר טעינת חשבונך, תוכל למצוא את צמד המסחר BTC / FIL ולהתחיל לסחור באופן מיידי.

השקעה ב- Filecoin (FIL) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- Filecoin (FIL) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- Filecoin (FIL) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן Filecoin (FIL)

אם אתם מבקשים להשקיע משמעותית ב- FIL או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים ב- Filecoin (FIL).

Filecoin (FIL) – שוק להגדלה

אם Filecoin הוא השלכה כלשהי על העתיד לבוא, תוכלו לצפות לראות פרוטוקולים נוספים של שיתוף קבצים המבוססים על blockchain נכנסים לשוק. מערכות אלו עוזרות למשתמשים להשיג הכנסה פסיבית ומסייעות בהפחתת טביעת הרגל הפחמנית והפסולת המיוצרת על ידי משתמשים שאינם זקוקים יותר לרכוש חומרה. מסיבות אלה, Filecoin אמור לחוות צמיחה אדירה בחודשים הקרובים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner