השקעה ב- Litecoin (LTC) – כל מה שאתה צריך לדעת

זה יהיה בלתי אפשרי לצאת לחלל הקריפטו לאורך זמן מבלי להיתקל בסופו של דבר באחד המטבעות הוותיקים והמוכרים ביותר שקיימים – Litecoin (LTC). Litecoin הוא פתוחה מערכת מזומנים דיגיטלית рееr-tо-рееr הדומה לביטקוין. חשוב לציין, כי Litecoin פותחה בכדי לשפר כמה מחסרונות המטבע הקריפטוגרפי המצליח הראשון בעולם, ביטקוין. במידה זו, Litecoin תויגה גם כ’כסף ‘לזהב הביטקוין על ידי רבים מהמגזר.

מה זה Litecoin (LTC)?

Litecoin היה אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המוקדמים ביותר שיצאו לשוק. כתוצאה מכך, הוא נותר אחד המטבעות הגדולים בענף על בסיס שווי שוק. את המטבע הפופולרי הזה ניתן למצוא כמעט בכל חילופי הצפנה. כמו כן, זהו אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המקובלים ביותר בעולם. אתה יכול להשתמש ב- Litecoin לרכישת מוצרים, שירותים או אפילו השקעה בפרויקטים אחרים של הצפנה עם צאתם.

כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים, ליטקוין משתמשת בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי להישאר מבוזרת. מטבעות מבוזרים שונים ממטבעות פיאט מסורתיים במובנים רבים. בעיקר הם אינם מונפקים מרשות מרכזית כמו ממשלה. במקום זאת, ליטואינים מיוצרים באמצעות рrрtоgrарhіс рrоtосоl. באופן רשמי, Litecoin’s משוחררים תחת MIT / X11 רישיונות.

איך עובד Litecoin (LTC)?

Litecoin מתפקד באופן דומה מאוד לביטקוין. למעשה, מערכת תשלומים מקוונת זו קיבלה השראה ישירה מסאטושי נקאמוטו ושחרורו של פרוטוקול הביטקוין. אנשים רבים מופתעים לשמוע שליטקוין היה אחד ממזלגות הביטקוין הראשונים בשוק. ככזה, מטבע קריפטוגרפי זה מבחינה טכנית כמעט מושלם לביטסון, אם כי עם כמה הבדלים מכריעים..

Litecoin דרך Litecoin.org

Litecoin דרך Litecoin.org

היזם של LTC, צ’רלי לי, החל את פרויקט Litecoin שלו בהשאלת קוד הליבה מביטקוין. לאחר מכן הוא ביצע כמה שינויים חשובים בפרוטוקול. אחד השדרוגים העיקריים שהציג היה צמצום זמן אישור החסימה מ -10 דקות ל -2.5 דקות. בדיוק כמו עם ביטקוין, חסימות אלה מכילות את כמות העסקאות הבאה שמחכה לאישור.

חסום הפחתת זמן

צמצום זמן החסימה העניק לליטקוין יכולת הרחבה רבה יותר מקודמיו. יש לציין ש- LTC עכשיו מהיר פי 4 מביטקוין מבחינת עסקאות לשנייה (tps). לי גם התאים את מודל דמי העסקה בתוך LTC כדי להפוך אותו למושך יותר עבור ההמונים. באופן ספציפי, מבנה העמלות של ליטקוין הוא 1/50 בגודל הביטקוין.

מבנה שכר טרחה זה הוא אחד המשיכות העיקריות לפלטפורמה. באופן מדהים, זה רק 1/1000 של LTC לעבד עסקה. עמלת מינימום זו אינה משתנה בהתאם לגודל העסקה שלך. אתה משלם את אותו הסכום ללא קשר לגודלו. אסטרטגיה זו מספקת שדרוג ענק למובילי השוק הנוכחיים. לדוגמא, PayPal גובה עמלה של 3% על כל עסקה שמתבצעת ברשת שלהם.

הספק כולל של LTC

אחת המשיכות העיקריות לליטקוין, והמטבעות הקריפטוגרפיים, באופן כללי, הם ההיצע הסופי שלהם. בניגוד למטבע פיאט, שממשלות יכולות להדפיס לפי רצונו, ליטואינים מיוצרים רק במרווחים קבועים לאחר אישור גוש עסקאות לרשת. בסך הכל ייווצרו אי פעם רק 84 מיליון ליטו-מטבעות. מעניין שסכום זה היה תוצאה של חישובים פשוטים מצד היזמים.


בעיקרון, מפתחים החליטו שמכיוון ש- Litecoin מעבד עסקאות במהירות גבוהה פי 4 של ביטקוין, יהיה זה חכם לספק לרשת 4 אסימונים. באופן קריטי, כמות מטבעות קבועה זו פירושה גם כי אינפלציה לא תשפיע על הערך הכולל של המטבע ככל שמתקדם הזמן. ככל שעובר יותר זמן, כך צריך לכל ערך Litecoin להחזיק יותר. נכון להיום, ישנם כבר מעל 65,177,458 ליטו-מטבעות בשוק.

סוחרים רבים רואים ב- Litecoin אפשרות בת קיימא יותר בשוק. השקפותיהם אינן בלי סיבה. ראשית, LTC חווה לעתים קרובות פחות תנודתיות מאחיו הגדול ביטקוין. כמו כן, צוות הפיתוח העומד מאחורי פרויקט זה הוא מעט יותר יתרון מצוות הפיתוח של ביטקוין. באופן ספציפי, מפתחי LTC הוכיחו את רצונם להישאר טכנולוגיים לפני התחרות פעם אחר פעם. הפלטפורמה הייתה הראשונה שהוסיפה את עדכון עד הפרדה.

בנוסף, Litecoin החלה לעבד עסקאות של רשת ברק חודשים לפני BTC. בחודש מאי 2017, LTC אימצה את פרוטוקול עדי הפרדה חודשים לפני שביטקוין הצליח לעשות זאת. באותה שנה, צוות הפיתוח שעומד מאחורי הפרויקט ערך גם את עסקת רשת הברק הראשונה שלה מ ציריך, גרמניה לסן פרנסיסקו.

היסטוריה של ליטקוין (LTC)

העלייה האפית של ליטקוין לתהילה מתחילה באוקטובר 2011 עם פרסום כתב העת של הפרויקט על ידי זמן רב Bitcoinist, צ’רלי לי. יש לציין כי לי היה עובד לשעבר של גוגל שעקב אחר הביטקוין מאז ימיו הראשונים. באותה תקופה, Lee זיהה את ערכו של הביטקוין אך הבחין שיש כמה תחומים שאם ישתפרו, יוכלו להניע את אימוץ הבלוקצ’יין בקנה מידה גדול בקרב ההמונים. השיפורים של לי התמקדו בצמצום זמני העסקה, העמלות וביטול בריכות הכרייה המרוכזות.

באופן מרשים, לקח ליטקוין רק שנתיים להשיג שווי שוק של מיליארד דולר. המטבע ממשיך לשלוט בשוק כיום. יש לציין כי Litecoin הגיעה לשיאה הרשמי של 360.93 $ בכל הזמנים ב -18 בדצמבר 2017. באופן לא ייאמן, ערך זה ייצג עלייה של 8200% לעומת ערך האסימונים שנה לפני כן. באותה תקופה היה לייטקוין שווי שוק של בסביבות 4.40 דולר.

בתפנית מעניינת, לי החליט למכור את כל אחזקות ליטקוין בדצמבר 2017. באותה תקופה, הסביר לי באמצעות רדיט פרסם מדוע הוא קיבל את ההחלטה. הוא הצהיר כי הוא חושש מההשפעה הגוברת שלו על הרציף. בפוסטים המפורסמים שלו עכשיו, לי כן מְצוּטָט בקביעה “בכל פעם שאני מצפצף על מחיר Litecoin או אפילו רק על חדשות טובות או רעות, אני מואשם בכך שעשיתי זאת לטובת אישית. יש אנשים שאפילו חושבים שאני קצר LTC! אז במובן מסוים, זה ניגוד אינטרסים עבורי להחזיק LTC ולצייץ על כך בגלל שיש לי כל כך הרבה השפעה. ” בסופו של דבר, הוא החליט שעדיף להימנע מניגוד האינטרסים שמלווה בתפקידו כמייסד LTC.

כיצד לקנות Litecoin (LTC)

למרבה המזל, מעולם לא היה קל יותר לקנות LTC. בשל הפופולריות העצומה שלה, אתה יכול לרכוש LTC מכל בורסה מרכזית הפועלת כיום. התהליך לגישה זו משתנה מעט עבור כל פלטפורמה, אך באופן כללי, הכל עובד אותו הדבר. השלב הראשון הוא למלא את פרטי הרישום אם אתה חדש בפלטפורמה. לאחר שתסיים את ההרשמה שלך, תוכל להתחיל לרכוש LTC ישירות. ישנן שתי דרכים עיקריות להשיג מטבע זה.

הדרך הראשונה היא ישירה עם מטבע פיאט. רוב הבורסות מציעות זיווג LTC / פיאט ישירות. כאשר זה המקרה, אתה יכול פשוט להעמיס את מטבע הפיאט שלך על ארנק החליפין שלך. לאחר מכן בחר ברכישת Litecoin ובדיוק ככה, אתה יכול ללכת. תראה את ה- LTC שלך מופיע בארנק החליפין שלך תוך שניות לאחר ביצוע הרכישה.

הדרך השנייה לקנות LTC היא באמצעות מתווך. ללא ספק, אם הבורסה שלך אינה מציעה התאמות LTC / פיאט, תצטרך לרכוש ביטקוין תחילה. אז אתה יכול להחליף אותו תמורת Litecoin. החדשות הגדולות הן כי ליטקוין הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בעולם. ככזה, אתה יכול להחליף כמעט כל אסימון או מטבע עבור ליטקוין כלשהו בקלות.

השקעה ב- Litecoin (LTC) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- Litecoin (LTC) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- Litecoin (LTC) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקריפטומפט סקירה

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

משתמשים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

סוחרים אירופאים

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

1.00 דולר

חשבון מינימלי

35 אירו

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לכרות את ליטקוין

כריית ליטקוין דומה מאוד לביטקוין. הרשת משתמשת במנגנון קונצנזוס כדי להבטיח שמצב הרשת יישאר תקף. עם זאת, בניגוד לביטקוין, ליטקוין מבטל את מנגנון הקונצנזוס SHA-256 לטובת פרוטוקול אחר המכונה “כריית סקריפט”. תומכי Litecoin אוהבים את שיטת חלוקת הכרייה לכריית ה- Scrypt של LTC, אשר מאמינים כי היא מודל הוגן יותר. Scrypt מאפשר לחומרה צרכנית כמו GPU לכרות את Litecoin בהצלחה.

באופן קריטי, אתה עדיין יכול לכרות LTC במחשב Mac או Windows. הכורים יכולים לבחור לבצע את המשימה לבד או בעזרת בריכת כרייה, דבר שכבר אינו אפשרי לכריית ביטקוין. בעוד שכריית ליטקוין כיום יכולה להיעשות עם מחשב ביתי רגיל, זה יהיה איטי מאוד. זה הרבה יותר חכם לרכוש אסדת כרייה שתוכננה במיוחד לאלגוריתמי כריית הצפנה. אסטרטגיה זו תספק לך תוצאות טובות יותר ותגדיל את הסיכויים שלך להיות הכורה הבא לאמת עסקאות ולהוסיף אותן לבלוקצ’יין.

ישנם 14,400 ליטואנים שנכרים מדי יום. לוח הזמנים של הכרייה שווה לכל 2.5 דקות, ממוקש בלוק LTC. הצומת שמוסיף את גוש העסקאות הבא לבלוקצ’יין מקבל תגמול של 25 ליטואינים חדשים שנוצרו. בדומה לאסטרטגיה של ביטקוין, כרייה מתגמלת חצי לאורך זמן. באוקטובר 2015 חזרו תגמולי הליטקוין לחצי. יש לציין שהמחצית תימשך במרווחי זמן קבועים עד לכריית ליטקוין 84,000,000.

איפה אני יכול לאחסן Litecoin?

כשמדובר באחסון Litecoin שלך, לא חסרות אפשרויות שיש לקחת בחשבון. עבור פעילויות מסחר יומיות קטנות, אתה יכול להשאיר את Litecoin בארנק החליפין שלך. עם זאת, כדאי להזכיר שזו הדרך הכי פחות בטוחה לאחסן קריפטוגרפיה בימינו. האפשרויות הבאות שיש לקחת בחשבון הן ארנקים למחשב או לנייד. כיום יש שפע של ארנקים בעלי יכולת ליטקוין הזמינים לציבור. ברוב המקרים, ארנקים אלה יאפשרו לך לאחסן את Litecoin שלך לצד כמה מהמטבעות הקריפטוגרפיים האהובים עליך אחרים.

אם אתם מבקשים לבצע השקעה גדולה ב- LTC או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים ב- Litecoin (LTC).

סחר בליטקוין

סחר ב- Litecoin זהה למסחר בכל מטבעות הקריפטוגרפיים המובילים. יהיה עליך לפקח על השוק כדי לקבל הבנה מוצקה של הסביבה הנוכחית. בנוסף, מעקב אחר החדשות אחר התפתחויות Litecoin הוא צעד חשוב נוסף. למשל, השבוע נשיא רוסיה ולדימיר פוטין חתם חוק המכיר רשמית במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין וליטקוין.

LTC באמצעות CoinMarketCap

LTC באמצעות CoinMarketCap

חדשות חיוביות כמו אימוץ בקנה מידה גדול או אישור רגולטורי בדרך כלל מתורגמות ישירות לרווחים עבור המטבע. להפך, אתה יכול לחוש הפסדי שוק צפויים כאשר יש סיקור חדשותי שלילי על שוק הקריפטו באופן כללי. באופן מדהים, אנליסטים דיווחו שלליטקוין יש הרגל של מוֹבִיל ביטקוין מבחינת תנועת השוק. תנועה ראשונה זו הובילה אנליסטים רבים לפקח על ליטקוין בניסיון לתפוס טוב יותר את תנועות השוק הפוטנציאליות של ביטקוין.

LTC ממשיכה להתרחב

מדי שבוע, Litecoin חווה צורה כלשהי של הרחבת הרשת או היכולות שלה. רק זה שָׁבוּעַ, ה רשת קיבר, בורסת מטבעות מבוזרת, רשמה את אסימון ה- pLTC התואם לאת’ריום. אמנם פרויקט זה אינו ישירות ליטקוין, אך הוא מנצל בבירור את המוניטין והערך של המטבע כחלק מהאסטרטגיה. אסימון ה- pLTC הוא אסימון מחובר לייטקוין שחי על בלוקצ’יין את’ריום. ללא ספק, pLTC מוצמד 1: 1 לליטקוין.

באופן רשמי, האסימון הושק ב- 29 ביולי 2020, מתוך כוונה לפתוח את הנזילות בענף על ידי הפעלת עסקאות נכסים חוצות-שרשרת נוספות. צוות הפיתוח שמאחורי pTokens פרויקט הסביר את הרעיון כדרך נוספת למשתמשים לחקור את עולם הכספים המבוזרים. כיום קיימים מספר pToken. כולם קיימים בבלוקצ’יין את’ריום אך קשורים לנכסים דיגיטליים הבסיסיים.

ליטקוין היום

כיום, ליטקוין נותרה אחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בעולם. האסימון מציג כיום שווי שוק של 57.33 $ עם שווי כולל של 3,736,382,516 $ (335,419 BTC) באמצעות CoinMarketCap. זה מרשים ש- LTC הצליחה להישאר שחקן דומיננטי לאורך חמש השנים האחרונות, גם כשהיכולות הכוללות של חלל הקריפטו החלו להשתנות. אני מקווה, ליטקוין ימשיך למלא את נישת המפתח של משחק הכסף לזהב של ביטקוין לאורך שנים רבות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map