השקעה ב- Maker (MKR) – כל מה שאתה צריך לדעת

Maker (MKR) הוא כלי השירות העיקרי ואסימון הממשל עבור פלטפורמת ההלוואות המבוזרת, Maker. Maker הוא ארגון אוטונומי מבוזר מבוסס Ethereum (DAO) המאפשר לכל אחד להלוות וללוות מטבעות קריפטוגרפיים ללא בדיקות אשראי. הרשת משלבת חוזים חכמים מתקדמים עם מטבע יציב ייחודי לביצוע משימה זו.

מה זה Maker (MKR)?

MKR הוא אסימון ERC-20 מבוזר המייצג השקעה בפרויקט Maker. הרשת כבר מזמן חלוצה בשוק. לדוגמא, הפלטפורמה הייתה אחד האסימונים הראשונים שאי פעם נסחרו ברשת את’ריום. כיום, Maker היא אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר המבוססות על ETH. יש לציין כי ישנם יותר מ -2.1 מיליון ETH נעולים בחוזי CDP של Maker.

Maker (MKR) - טוויטר

Maker (MKR) – טוויטר

ארגון אוטונומי מבוזר

Maker היה גם ה- DAO הראשון אי פעם. DAOs לוקחים את הפונקציונליות של התאגידים וממירים את כל ההיבטים לחוזים חכמים. מערכות אלו מאפשרות לקהילה לשלוט בארגון בצורה שקופה. הם נפוצים בשוק כיום בין השאר בגלל ההצלחה של Maker. 

אילו בעיות פותר היצרן (MKR)?

יצרנית מנסה לתקן מספר בעיות בהן נתקלת במגזר הפיננסי המסורתי. הפלטפורמה משלבת מבחר ייחודי של טכנולוגיות קנייניות לצורך ביצוע משימה זו. כיום, Maker מתפקד כחלק קריטי בקהילת DeFi. DeFi מתייחס למגזר ההולך וגדל של מוסדות פיננסיים מבוזרים. מטרת DeFi היא לספק פתרונות קיימא לשירותים הפיננסיים המרכזיים הנוכחיים העומדים לרשות הציבור.

סוגיות שקיפות

אחת הבעיות העיקריות ש- Maker מנסה לתקן היא שקיפות. הרשת משתמשת בחוזים חכמים כדי למנוע את הצורך לסמוך על כל צד. נכון לעכשיו, מטבעות יציבים גדולים כמו Tether USD מחייבים אותך לשים אמון בעתודות הרשת. ברוב המקרים, אתה נותר להסתמך על מבקרי צד ג ‘שיוודאו את אחזקות החברה. 

Maker מבטל את הצורך הזה לסמוך על ארגונים ריכוזיים. אינך צריך לחכות לביקורות חיצוניות או הצהרות חברה. ניתן לעקוב אחר הרשת כולה באמצעות הבלוקצ’יין. Maker הולך צעד קדימה. לדוגמא, צוות החברה מפרסם הקלטות מכל פגישה בדף SoundCloud של החברה לכל המשתמשים לבדיקה. 

תנודתיות

תפקיד הליבה של MKR הוא להבטיח כי DAI יישאר צמוד לדולר. אסטרטגיית קריפטו כפולה זו מסייעת במניעת תנודתיות ומספקת למשתמשים יותר אבטחה מבחינת עמידות הפרויקט.


היתרונות של Maker (MKR)

יצרנית ממשיכה לראות פופולריות הולכת וגוברת בעיקר משום שהיא מביאה יתרונות רבים לשוק. אסימון ייחודי זה משרת מטרות מרובות בתוך המערכת האקולוגית Maker. פונקציות אלה מוסיפות לשימושיות הכוללת של אסימון זה. להלן כמה מהיתרונות העיקריים שאתה מרוויח כאשר אתה מחזיק ב- MKR.

ממשל קהילתי

בעלי MKR מסוגלים להשתתף בממשל של המערכת האקולוגית. ממשל קהילתי מספק למשתמשים שליטה רבה יותר בעתיד הרשת. במערכת האקולוגית Maker, מנגנון הממשל המבוזר מסתמך על חוזים חכמים של Active Proposal. חוזים אלה בנויים לספק למשתמשים שליטה על המערכת ולהבטיח מידה גבוהה יותר של שקיפות בכל הפלטפורמה.

MKR - דף הבית

MKR – דף הבית

דפלציוני

MKR משתמש בפרוטוקול דפלציוני המסייע בשמירת ערכו לאורך זמן. כחלק ממערכת זו, דמי ריבית נמוכים ב- MKR נדרשים בכל פעם שחוזה CDP חכם נסגר. חלק מהעמלה הזו נשרף. באופן זה, המערכת יכולה לשמור על איזון תקין בין ההיצע והביקוש של נכס דיגיטלי זה.  

פרוטוקולים דפלציוניים הופכים לתכונה סטנדרטית בתחום DeFi ומסיבה טובה. פלטפורמות DeFi מוקדמות רגישות לאינפלציה בשל מדיניות הנפקת סמלי התגמול שלהן. מפתחי Maker הבינו כי אינך יכול להנפיק אסימונים ללא הרף ללא שום השפעה בערך. 

כיצד עובד Maker (MKR)?

MKR משרת מטרות רבות במערכת Maker. לדוגמה, אתה יכול להשתמש ב- MKR כדי לשלוח ערך גלובלי, כמו ביטקוין. ניתן גם לשלם עמלות עסקה במערכת Maker באמצעות אסימון זה. יש לציין כי ניתן לשלוח ולקבל MKR על ידי כל חשבון Ethereum, או כל חוזה חכם אשר אמור להשתמש בפונקציית העברת MKR. 

ללא כרייה

שלא כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים, MKR נוצר או נהרס רק בתגובה לתנודות המחירים של DAI. המערכת מפעילה מנגנוני שוק חיצוניים ותמריצים כלכליים כדי לעזור לערך של DAI להישאר צמוד ל -1 דולר. מעניין ש- DAI בדרך כלל לעולם לא בדיוק עומד על 1 דולר. ברוב המקרים, ערך האסימון הוא בין $ 0.98 ל- $ 1.02. יש לציין שכאשר הושלם ביצוע חוזה חכם להלוואות, אסימון MKR נהרס. 

אסטרטגיה חדשה

Maker מציגה שני מטבעות קריפטוגרפיים ייחודיים כחלק מהאסטרטגיה החלוצית שלה, DAI ו- MKR. הרשת מפעילה גם שלושה מנגנונים עיקריים לייצוב DAI, גם במהלך נפילות קשות בשוק. הפרוטוקול הראשון המשמש לייצוב DAI נקרא מחיר היעד. מערכת זו מחשבת ערך אסימון ERC-20 בהשוואה לדולר האמריקאי.

מנגנון משוב שיעורי יעד (TRFM)

הפרוטוקול השני, TRFM, שובר את יתד הדולר כדי לדכא את התנודתיות של DAI בתנאי שוק קשים. באופן ספציפי, הפרוטוקול מתפקד בכדי לשנות את מחיר היעד לאורך זמן. ישנה גם מערכת פרמטר רגישות. מערכת זו עוקבת אחר קצב שינוי המחירים של DAI ביחס לתנועת הדולר האמריקאית. ניתן להשתמש בה גם לניתוק ה- TRFM במקרה של קריסת שוק.

עמדת חוב מבוטחת (CDP)

חוזי CDP הם שהופכים את Maker לאוטונומי. חוזים חכמים מתקדמים אלה הם ייחודיים למערכת האקולוגית Maker. חוזה CDP מתחיל בכל פעם שאתה שולח אסימוני ERC20 לפלטפורמת Maker בתמורה לאסימוני DAI. 

אסימונים אלו נעולים בחוזה חכם בטחונות. לאחר מכן מונפקים למשתמשים DAI בקורלציה לסכומים שהופקדו. חוזי ה- CDP החכמים משחררים אוטומטית את הנכסים המבטחים בעת פירעון ההלוואה. יש לציין שבכל פעם שמשתמש מסיים CDP, הוא הורס כמות DAI השווה לסכום שנוצר באמצעותו.

Maker (MKR)

MKR מתפקד גם כאסימון הממשל העיקרי עבור הרשת. משתמשים מקבלים אמירה בפעולות ניהול סיכונים. הצבעות יכולות לכסות קשת רחבה של התפתחויות, כולל תוספת של סוגי CDP חדשים, שינויים ברגישות, פרמטרי סיכון והאם להפעיל הסדר גלובלי או לא..

דיי

DAI הוא המטבע היציבתי ש- MKR נועד לתמוך בו. ה- MakerDAO מייצר מטבעות DAI באמצעות חוזים חכמים CDP. באופן מרשים, DAI היה המטבע היציב המבוזר הראשון בבלוקצ’יין את’ריום. יש לציין כי חילופי דברים בין MKR, DAI ו- ETH מתרחשים באמצעות מערכת Oasis Direct. Oasis Direct היא פלטפורמת חילופי האסימונים המבוזרת של MakerDAO.

היסטוריה של יוצר (MKR)

Maker (MKR) פותחה בשנת 2015 על מנת לספק למשקיעים ולווים דרך להשתתף במערכת האקולוגית של Maker. מטה הפלטפורמה נמצא בדנמרק והרשת הוקמה על ידי מתכנת בשם רונה כריסטנסן. עד היום הוא עדיין מתפקד כמנכ”ל החברה.

בריכות ממשל MKR

בריכות ממשל MKR

מאז הקמתה, Maker הצליחה להשיג שותפויות עם Digix, Request Network, CargoX, Swarm ו- OmiseGO. האחרונה בשותפויות אלה סיפקה ל- OmiseGO DEX אפשרות פופולארית ואמינה של stablecoin בדמות DAI. מאז, בורסות נוספות הוסיפו תמיכה בפרויקט ייחודי זה.  

כיצד לקנות Maker (MKR)

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא להירשם לחשבון חדש בבורסה המציעה MKR. ברוב המקרים תצטרך לממן את חשבונך במטבע פיאט ולסחור בכספים אלה תמורת BTC או ETH. כעת בחר את צמד המסחר BTC / MKR או ETH / MKR והזן את הסכום שברצונך לסחור בו.

Maker (MKR) זמין בתאריך בינאנס ו קראקן.

השקעה ב- Maker (MKR) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- Maker (MKR) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- Maker (MKR) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

 

כיצד לאחסן את Maker (MKR)

ניתן לשמור DAI ו- MKR בכל ארנק שתואם ל- ERC-20. אחת האפשרויות הפופולריות ביותר הקיימות כיום היא Metamask. ניתן להוריד ארנק זה בחינם בדפדפני Chrome ו- Brave ונדרש חמש דקות בלבד להתקנתו. 

אם אתם מבקשים לבצע השקעה גדולה ב- MRK או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים ב- Maker (MKR).

Maker (MKR) – מערכת אקולוגית מורכבת של DeFi הממשיכה לעצב מחדש את השוק

ככל שלומדים יותר MKR, כך מבינים את התפקיד החיוני שיש לאסימון הזה וממשיך לשחק בשוק. בתור האסימון הראשון של Ethereum וה- DAO, Maker הוכיח את עצמו לפני העקומה. כיום רשת זו פופולרית מתמיד. כתוצאה מכך, המחיר של MKR זכה לשיאים חדשים בכל הזמנים לאחרונה.

אתה יכול לצפות שצמיחה זו תימשך ככל שתחום DeFi מתרחב ויותר משקיעים מודעים ליתרונות האסימון הזה. ככזה, קל לחזות את Maker (MKR) שחווה חדירה לשוק עוד יותר קדימה. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map