NEM במצב שטף – שבתון, איחוד קהילה ותקוות גדולות לסמל

NEM, עמוד התווך בבלוקצ’יין, נמצא כעת במצב של שטף. כאשר קהילת ה- NEM, המוטלת על טיפוח והנעת צמיחתה של ה- NEM, מנווטת זמנים סוערים, הם נקטו כמה צעדים נועזים.

אלה כוללים פיתוח והשקה של סמל, איחוד ישויות המורכבות מהקהילה, וגישות תעשייתיות חדשות הכוללות ממשל וכו ‘..

מעבר לשינוי הטקטיקות סביב גישת השוק שלהם, קרן NEM מציינת גם את ההפסד הזמני של מנהיגם החדש שמונה לאחרונה.

קונסולידציה

לאחרונה שלהם הצהרות, NEM מציין כי מטרת העל, המניעה את המצב הנוכחי של השטף, היא רצונם לפתח ולהפעיל את סמל.

צעד קרוב, ועיקרי, לקראת הפעלת סימבול הוא איחוד הגופים השונים המהווים את הקרן..

  • קרן NEM
  • NEM מיזמים
  • אולפני NEM

עם איחוד זה, הקבוצה שתתקבל תוכר בפשטות כ”קבוצת NEM “. הופעתה של ישות חדשה זו מסמנת מהלך שנעשה בתקווה להגביר את היעילות, ואת ההתפתחות המגובשת של Symbol בחודשים הקרובים.

קבוצת NEM החדשה שנוצרה קובעת, “בקיצור, בהסכמה הדדית בין גופי ה- NEM לבין צוות הליבה, שלוש גופי ה- NEM הקיימים יעברו למסגרת ממשל משותפת אחת, NEM Group. שינוי זה אינו משקף את ביצועיו של איש. זהו צעד חיובי ושיתופי פעולה כדי להבטיח שהסמל יתמוך בצורה הטובה ביותר באמצעות ההשקה והלאה. זהו גם מבנה מתאים שיעזור ל- NEM לעסוק בקוד פתוח ופרויקטים ארגוניים לאחר ההשקה. “

קבוצת NEM תוביל את המנכ”ל דייוויד שו.

סֵמֶל

כפי שצוין לעיל, ההשקה המתוזמנת של Symbol היא גורם שורש מאחורי חלק ניכר מהשטף שנראה ב- NEM. למה דווקא כל המהומה? מהו סמל ומדוע כדאי לבנות מחדש את המאמצים ברמה זו?

אמנם היתרונות של Symbol הם בשפע, אך יש אחד מהם שעומד בנפרד – יכולת פעולה הדדית. מאפיין זה צוין זה מכבר כחסר בצורה מחרידה, בכל תחום הבלוקצ’יין. בכך שהם פועלים כפלטפורמת גישור בין ישויות שונות, משתתפי השוק לא יצטרכו עוד לנסוע ל”עקיפות “כדי להגיע ליעדם – כעת תהיה להם דרך ישירה לנקודת הסיום שלהם..

מה שתפס את עיננו כאן ב- securities.io, הוא היכולת של Symbol לתמוך באסימוני אבטחה. רק לפני שבועות הצוות ב- NEM שחרר סטנדרטים חדשים לאסימון נכסים באמצעות Symbol.

NEM משחררת תקני בלוקצ’יין סמליים להנפקת אסימוני אבטחה


הצעת מיתוג: סמל מ- NEMהצעת מיתוג: סמל מ- NEM

צפו בסרטון זה ביוטיוב

ברור שהצוות העומד מאחורי NEM מאמין שסמל הוא העתיד של הפרויקט, והדרך הטובה ביותר קדימה. יכולת פעולה הדדית? חשבון. אסימוני אבטחה? חשבון. בלוקצ’יין ארגוני? חשבון. הרשימה נמשכת.

מצפה

למרבה המזל, מהלכים אלה עליהם דנה NEM אינם מייצגים פשוט תקוות. הם קבעו תוכנית משחק ברורה להשגת יעדיהם, ופרשו על מה כוללת תוכנית זו. להלן קטע מהצהרתם לאחרונה, הנוגע בצעדים הבאים שלהם.

  • רשמי וארגן באופן מרכזי את יכולות פיתוח התוכנה, הייעוץ וניהול האוצר של הגופים הקיימים כך שיהיו יעילים ויעילים יותר מבחינה תפעולית. זה עומד בבסיס שתי העדיפויות האחרות.
  • צור תוכנית פרוייקט רשמית וגלויה לציבור (ומפת דרכים), תוך עשרה ימים מיום הכרזה זו, על מה שנדרש כדי להגיע להשקת Symbol, כולל לוחות זמנים צפויים והיכן הקהילה יכולה לעזור.
  • הפעל את קהילת ה- NEM. עם הזמן, הקהילה התנתקה באופן מובן. תכנית תוצג בתוך חודש מחודש מהודעה זו עם המלצות כיצד לתקן זאת. זה יכלול הזדמנויות עבור הקהילה (חברים קיימים וחדשים) להשתלב יותר בהשקת סימבול ואבני דרך עתידיות. זה יקיף משימות ותמריצים ספציפיים.

תגובת שבת

בעוד שחדשות על ארגון מחדש וההשקה הקרובה של סימבול נתפסות כחיוביות, נותרה נקודת מחלוקת שחלק מקהילת ה- NEM אינה מרוצה ממנה..

אלכסנדרה טינסמן, שמונתה לנשיאת קרן NEM לפני פחות מ -1.5 שנה, הולכת לשבת שבתון בתשלום 6.

בעוד שמציינים בעיות בריאותיות בולטות בתור הסיבה למהלך, לא כל חברי הקהילה NEM היו משוכנעים ששבת שבתון בתשלום הושגה לאחר 1.5 שנה בלבד – למרות 14 הימים המדווחים מדי יום..

מקבוצת NEM נמסר כי “בשלב זה אנו מבקשים להודיע ​​שאלכסנדרה טינסמן, נשיאת קרן NEM, החליטה לסגת מהמנהיגות המבצעית. היא תעבור שבתון שנצבר היטב במשך 6 חודשים (בתשלום) לאחר השעות הארוכות של ניהול קרן NEM. “

NEM

NEM, המכונה במקור ‘תנועת הכלכלה החדשה’, הוקמה בשנת 2015. בהפעלתה מסינגפור, NEM כבר מזמן תוארה כ’את’ריום המזרח ‘. החברה מתארת ​​את הבלוקצ’יין NEM כבלוקצ’יין עסקי ‘plug-and-play’ המציע יכולות ייחודיות לחוזה חכם.

צפוי כי מפת דרכים מעודכנת לפרויקט תפורסם בימים הקרובים.

מבוא NEMמבוא NEM

צפו בסרטון זה ביוטיוב

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map