השקעה ב- NEM (XEM) – כל מה שאתה צריך לדעת

תנועת הכלכלה החדשה של NEM (XEM) מבקשת לספק לקהל לקוחות ברמה ארגונית דרך יעילה יותר לאמת ולהעביר נכסי בלוקצ’יין. לשם כך החברה מתפקדת כקישור חסר בין רשתות חסימות פרטיות לציבוריות על ידי חיבור רשתות אלה בדרכים המרחיבות את השימושיות. NEM (XEM) ממשיכה לראות אינטרסים הולכים וגדלים בשל הרבגוניות והאסטרטגיה העסקית הייחודית שלה. משתמשים יכולים לנהל בקלות נכסים ונתונים בצורה יעילה יותר באמצעות הבלוקצ’יין העידן החדש הזה. חשוב לציין, NEM נבנה מהיסוד תוך התחשבות בצרכים של עסקים גדולים. רצון זה לעמוד בדרישות השוק הביא את הפלטפורמה לזכות בכינוי “Blockchain נכסים חכמים”.

אילו בעיות פותר NEM (XEM)?

NEM (XEM) מטפלת במגוון נושאים הפוגעים כיום בשוק הקריפטו. אחת ממשימות הליבה של פלטפורמה זו היא הגברת יכולת הפעולה ההדדית בין רשתות בלוקצ’יין פרטיות. כרגע מתרחשת תנופה במגזר הבלוקצ’יין הפרטי. חברות משקיעות מיליארדים בטכנולוגיה זו. הבעיה היא שכל אחד מאותם חסימות מתפקד כרגע כאי. הם אינם מסוגלים לתקשר בין נכסים דיגיטליים זה לזה.

קשרי גומלין במגוון דרכים. הפרוטוקול מאפשר העברה קלה של כל נכס דיגיטלי כולל אסימונים, חוזים או קבצים. בנוסף, ה- Blockchain מוגדר בצורה שתוכל לשלוח נתונים מרשת ארגונית פנימית פרטית, המנותבת דרך Blockchain ציבורית, לרשת הפרטית של עסק אחר..

ניהול שרשרת אספקה

תחום נוסף בו NEM אמורה לשבש את המערכות העסקיות הנוכחיות הוא הלוגיסטיקה. מערכות ניהול שרשרת האספקה ​​של ימינו הן מגושמות, מיושנות ולא יעילות. NEM מחליף את המערכות הללו במערכת פתוחה, מאובטחת ומהירה. הפלטפורמה מקלה על חברות לנהל, לגשת ולשתף נתונים מאומתים באמצעות מגוון בקרות גישה.

כיצד עובד NEM (XEM)?

NEM (XEM) מסוגל לבצע משימות אלה באמצעות שילוב של מגוון טכנולוגיות חדשות. הבלוקצ’יין הרב-תכליתי הזה מציג מנגנון קונצנזוס חדש לשוק – הוכחת חשיבות (PoI). PoI שונה ממנגנוני קונצנזוס אחרים כגון PoW של Bitcoin במגוון דרכים. בעיקר, במנגנון PoI, לוקחים בחשבון את הזמן והסכום שמישהו הקדיש לרשת NEM.

פועל בפעולה

אלגוריתם ה- PoI דורש כי יש לך לפחות 10,000 XEM המוקנים במערכת בכדי לזכות ביצירת חסימות חדשות. משתמשים שזוכים להוסיף בלוקים חדשים לבלוקצ’יין מקבלים תגמולים וחלק מדמי העסקה. כדי לקחת את ה- XEM שלך מה- XEM הרגיל ל- VEM תצטרך להחזיק אותו בארנק הרשת. האחזקות החדשות שלך מקנות יותר בשיעור של 10% ליום.

תכונה מגניבה נוספת בנושא PoI היא שהיא מתגמלת משתמשים שעושים עסקאות עם אחרים ברשת. המערכת מעריכה סכומי עסקאות אלה ומשתמשת במידע זה כדי לשפר את ציון ה- PoI שלך. לכל משתמש PoI יש ציון PoI בהתבסס על השתתפותם ותרומתם הכוללת. ציון זה מבטיח כי צמתי הרשת הטובים ביותר יקבלו את מירב ההזדמנויות להרוויח.

קְצִיר

אלמנט מכריע נוסף במערכת הקונצנזוס הוא פרוטוקול הקציר. קידוד זה מקשר את חשבונך לקיים צומת-על. Supernodes מהווים את עמוד השדרה של המערכת האקולוגית NEM. חשבונות מקושרים מאפשרים לסופרנודים להשתמש בציון PoI מחוזק כדי להגדיל את הסיכויים לייצור חסימות לטובתם.

למעשה, סופר-נודס שואלים את ציון ה- PoI של החשבון כדי להשלים חסימות מטעמו. אסטרטגיה זו מאפשרת לבלוקצ’יין NEM להישאר מאובטח מבלי לדרוש מכל המשתמשים להשקיע מאמצים גדולים בחישוב. ככזה, NEM הוא הרבה יותר חסכוני באנרגיה מאשר מערכות PoW כגון Bitcoin או Ethereum.


יתרונות הקציר על פני הכרייה

חיסכון בחשמל זה מהווה משיכה עצומה לחברות השוקלות קיימות בתוכנית העסקית שלהן. NEM מספקת למשתמשים יעילות ללא תחרות בהקשר זה. לדוגמא, צמתים של NEM אינם צריכים להפעיל את המחשב או את אסדת הכרייה שלהם כדי לבצע את תהליך הקציר. בנוסף, מכיוון שקציר אינו מחייב אסדות כרייה יקרות, הוא עושה דמוקרטיזציה נוספת של תחום הבלוקצ’יין.

יעילות משופרת

ה- blockchain של NEM משלב את האלגוריתם Eigentrust ++ כדי לשמור על ארכיטקטורת המוניטין של PoI. הפרוטוקול מסוגל לפקח באופן מדויק על צמתים ברשת כדי להבטיח שרק צמתים תורמים איכותיים הם חלק ממערכת הקונצנזוס. המערכת מסירה אוטומטית משקל מת מהרשת כגון צמתים שאינם תורמים.

באופן ייחודי, למערכת יש אלגוריתם אשכולות אבטחה המנטר את התנהגות העבר של צמתים ברשת ומאפשר לצמתים להעניק נקודות מוניטין לשכניהם באשכולות. אסטרטגיה זו מסייעת בשמירת NEM ויעיל בהשוואה לדור א ‘ושתי רשתות חסימות.

מרחבי שמות

NEM מביאה את המושג Namespaces לתחום הבלוקצ’יין. מרחבי שמות מתפקדים בערך כמו שמות דומיינים באינטרנט. אתה יכול ליצור ולנהל שמות דומיין משלך ב- blockchain NEM. מעניין, שמשתמשים מסוגלים להפעיל שם תחום בעומק 3 רמות. גישה זו מספקת גמישות רבה יותר עבור עסקים ומשתמשים כאחד.

עסקאות רב-חתימות

עסקאות רב-חתימות הן משיכה גדולה לקהל לקוחות ברמה ארגונית. עסקים אלה צריכים לספק למנהלים אפשרות לפקח ולהרחיב את הרשת כדי לענות על צרכי המשרד. NEM מקל על חברות לעקוב אחר הפעילות של חשבון, לשלוט בנכסים כמו XEM מחשבון אחד, לפסיפסים אחרים או ליצור אסימונים חדשים.

NEM דרך אתר

NEM דרך אתר

תוך שמירה על התחייבות החברה לאבטחה, כל החוזים החכמים מולטי-סיגנצ’ר נמצאים ישירות בבלוקצ’יין של NEM. מרבית התחרות הקיימת כיום בשוק משתמשת במערכות צד שלישי מחוץ לרשת לצורך ביצוע משימה זו. NEM מעלה את הרף במגזר זה באמצעות פונקציות ה- Multisignature הישירות של הבלוקצ’יין.

היתרונות של NEM (XEM)

יש המון יתרונות ל- NEM. הפלטפורמה חיונית לאימוץ המיינסטרים מכיוון שהיא מפגישה כמה מהחסימות הטובות בעולם. בנוסף, ההתמקדות של המשרד בעסקים גדולים הופכת אותו לציפורן חשוב בהילוכים. מפתחים הכירו בעובדה שעל הפלטפורמה שלהם להישאר זריזה כדי להשיג המשך צמיחה בשוק. ככאלה, הם ארזו אותו בתכונות מועילות כגון ממשק API מלא.

משתמשי NEM יכולים להתאים אישית את האופן בו הם מאפשרים גישה ושימוש ב- NEM. החשוב מכל, משימות אלה הושלמו במסגרת פתוחה וקנה מידה עצמי. המערכת מאפשרת למפתחים ליצור, להפיץ ולסחור בקלות במטבעות קריפטוגרפיים ואסימונים באמצעות ה- blockchain NEM.

היסטוריה של NEM (XEM)

ההיסטוריה של NEM מתחילה בשנת 2015. כל הרעיון של NEM התחיל כשמשתמש בפורום ביטקוין טוק בשם UtopianFuture הסביר כיצד ה- NXT מטבע ההשעיה השראה אותו לבנות פרויקט חדש. עד מרץ 2015 עלתה גרסה מפוצלת של NXT בשם NEM לאוויר. לא עבר זמן רב לפני שהמפתחים החליטו שהם יבנו מחדש את NEM מהיסוד.

בסוף השנה NEM קיבלה בסיס קוד משלה. שיפורים אלה הפכו את הפלטפורמה להרחבה ומהירה יותר מ- NXT. הפרויקט ממשיך לצבור תאוצה עד שנת 2016 כשקרן NEM נכנסה למגזר. מלכ”ר זה מתמקד בדרכים להגדלת אימוץ NEM כולל מודעות למותג, שיווק, הכשרה ושותפויות

האק של מטבע צ’ק

בינואר 2018, בורסת המטבעות הפופולרית Coincheck הייתה קורבן לפריצה שראתה קודנים מזויפים מפצים עם 523 מיליון מטבעות XEM. באותה עת הערך של מטבעות אלה הסתכם במעט יותר מ -400 מיליון דולר. ההפסדים גמגמו את ערך ה- NEM במשך שבועות. למרבה הצער, הכספים מעולם לא הוחזרו. עם זאת, NEM השקיעה שנתיים בפיקוח וסימון כל חשבון שטיפל בקריפטו הגנוב. מידע זה נשלח לרשויות.

פיילוט הצבעה

בשנת 2018, NEM קיבלה את היישום הראשון שלה בעולם האמיתי. המערכת נבחרה על ידי ועדת הבחירות המרכזית באוקראינה לתוכנית פיילוט לבדיקת כדאיות מערכות הצבעה מבוססות בלוקצ’יין. NEM הציגה פרוטוקול הצבעה בעידן חדש אשר סיפק יותר שקיפות ויעילות מהשיטות הקודמות.

אימות תעודה

באותה שנה הבטיחה NEM הסכם עם משרד החינוך במלזיה לבדיקת מערכת המאמתת תעודות אקדמיות. לשם ביצוע משימה זו הקים המשרד קונסורציום של אוניברסיטאות שכולם הסכימו לבחון את המערכת. החדשות על תוכנית הפיילוט סייעו בהעלאת מחירי ה- NEM.

XEM

XEM הוא אסימון השירות המקורי של ה- blockchain NEM. XEM משרת מספר תפקידים חיוניים במערכת האקולוגית. משתמשים מעניקים XEM כדי להשיג זכויות הצבעה ולחסום זכויות אישור. בנוסף, NEM יכולה לשמש כקריפטוגרף עם זמני עסקה מהירים. עם זאת, המטרה העיקרית של XEM עד כה הייתה להקל על חוזים חכמים.

XEM - CoinMarketCap

XEM – CoinMarketCap

כיצד לקנות NEM (XEM)

קל לשים את היד על XEM. מטבע קריפטוגרפי זה זמין בבורסות נבחרות כולל בינאנס ו ביטרקס.

השקעה ב- NEM (XEM) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- NEM (XEM) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- NEM (XEM) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן NEM (XEM)

למשתמשי NEM יש מגוון יפה של אפשרויות ארנק לאחסון ההצפנה שלהם. מפתחים מציעים ארנק שולחני המכונה NEM ארנק ננו. ארנק לייט זה המאפשר לכם לאחסן ולנהל את מטבעות ה- XEM שלכם בקלות. ארנק זה כולל כמה תכונות ספציפיות ל- NEM כגון כתובת NEM ומרחב שמות.

יש גם אפליקציה לנייד מקרן NEM הזמינה עבור מערכות הפעלה אנדרואיד ו- iOS. האפליקציה ניתנת להורדה בחינם וקל מאוד לניווט. כתוצאה מכך, זו אחת הדרכים הפופולריות ביותר לאחסון XEM.

אם אתם מבקשים להשקיע משמעותית ב- XEM או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים ב- NEM (XEM).

NEM (XEM) – פרויקט מעניין שיש בו הרבה פוטנציאל

NEM הוכיחה את עצמה כבלוקצ’יין וקהילה עמידה מאוד. הפלטפורמה חזרה מלהיט גדול עם פריצת Coincheck. לעבור מהפסד של 400 מיליון דולר לאחת הקהילות המקוונות האינטראקטיביות ביותר בשוק זה מרשים. נכון לעכשיו, נראה כי NEM מצאה את הנישה שלה בענף. אתה יכול לצפות שמטבע זה יצבור יותר מקום ככל שתוכניות פיילוט נוספות יעלו לאוויר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map