השקעה ב- NEO – כל מה שצריך לדעת

NEO הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בעולם. מטבע זה הצליח לתפוס את דמיונם של השווקים באסיה, גם בתקופות של אי וודאות רגולטורית. כיום, המערכת האקולוגית של NEO תוססת מתמיד בזכות העבודה הקשה של מפתחים והשתתפות הקהילה.

מה זה NEO?

NEO היא קהילה ללא מטרות רווח פרויקט בלוקצ’יין שנכנסו לשוק כדי לספק למפתחי Dapp פלטפורמה קלה לשימוש. באופן ספציפי, NEO היא קוד פתוח וקוד מטבע. על פי של החברה נייר לבן, NEO מתפקדת כ”רשת מבוזרת לכלכלה החכמה “. יש לציין ש- NEO מתרגם לחדשים וצעירים ביוונית. השם מתאים כאשר לוקחים בחשבון שהפלטפורמה נתפסת בעיני רבים כגרסה חדשה יותר וצעירה יותר של את’ריום.

תמיכה סינית

NEO היה פרויקט הבלוקצ’יין הראשון בסין שזכה לאישור אישור מצד הרגולטורים. מעניין שלממשלת סין יש מחובק את הפרויקט, גם לאחר תריסי חילוף תריסים בארץ. המשרד הוא אחד ממעט המטבעות הקריפטוגרפיים הנבחרים המותרים לפעול בסין בשלב זה. תמיכה זו וההרגשה הלאומנית מאחורי הפרויקט הביאו רבים לכנות את הפרויקט “אתריום סיני”.

אילו בעיות NEO מתקנים

NEO מבקשת להתמודד עם מספר רב של נושאים העומדים בפני השוק. בעיקר, NEO נועד לפעול כגמיש יותר חֲלוּפָה לאת’ריום. החברה משתמשת בפילוסופיה המעריכה בחירות עיצוב בספקטרום רב משתני. באופן זה, ניאו יכולה להתאים את גישת השוק שלה בהתאם.

לדוגמא, מפתחי NEO יכולים להחליט על בסיס כל מקרה שימוש מסוים איזו רמת ביזור / ריכוזיות מתאימה ביותר לפרויקט. הם יכולים גם לבצע פסקי דין דומים בנושאים חשובים אחרים, כגון רמת הממשל ברשת / מחוץ לשרשרת. אפשרויות אלה מספקות ל- NEO תרחישים רבים יותר למקרי שימוש לאימוץ רחב היקף הן בתחום המסחרי והן במגזר הממשלתי

איך עובד NEO

ה- Blockchain של NEO יכול להכיל מגוון רחב של נכסים דיגיטליים. לדוגמה, הרשת כוללת תמיכה מלאה בנכסי בלוקצ’יין, בזהות דיגיטלית ובחוזים חכמים. הפלטפורמה יכולה לתמוך באפליקציות מבוזרות (dApp) מכל הסוגים, באסימון נכסים בעולם האמיתי ובהצעות מטבע ראשוניות.

שני ראשים

NEO היא פלטפורמה ציבורית המנצלת גם את ה- Onchain רשת ליצירת תרחיש ממשל אופטימלי. יכולת ההדדיות של הרשתות מרחיבה את טווח ההגעה לפלטפורמות לגבהים חדשים. הוא משלב גם את קהילות הפרויקטים הללו למינוף התפתחויות ברחבי הרשת.

Onchain

Onchain הוקמה בשנת 2014 בסין. חברת בלוקצ’יין פרטית זו ידועה בעיקר בזכות התמקדותה בממשל ובארגונים גדולים. הפלטפורמה ידועה בזכות טכנולוגיית ארכיטקטורת הרשת המבוזרת שלה (DNA). פרוטוקול זה מפשט את יצירת חסימות ציבוריות ופרטיות.

שני אסימונים

NEO משתמשת במערכת דו-שכבתית כדי לספק לרשת גמישות רבה יותר עבור משתמשים ומפתחים. המערכת האקולוגית נשענת על אסימונים של NEO ו- GAS. בסך הכל, החברה תנפיק 100 מיליון מכל אסימון. כרגע יש 70,538,831 NEO במחזור.

אסימונים של NEO

NEO הוא המטבע הקריפטוגרפי של ה- blockchain NEO. קריפטו זה מייצג נתח בעלות בבלוקצ’יין NEO. קריפטו זה ממלא תפקיד גם בממשל. זה מאפשר לקהילה ליצור חסימות ולנהל את הרשת. מעניין כי ל- NEO יש יחידות בלתי ניתנות לחלוקה ולא ניתן לחלק אותן כמו מטבעות אחרים כמו את’ריום. הנימוק מאחורי החלטה זו הוא שכל מטבע נועד לשמש כמניה אחת בבלוקצ’יין NEO. בדיוק כמו מניות, מטבעות אלה אינם יכולים להתפרק ליחידות קטנות יותר.

NEO - CoinMarketCap

NEO – CoinMarketCap

אסימונים לגז

GAS הוא אסימון השירות של רשת NEO. אסימון זה היה ידוע בעבר בשם ANC- Antcoins. במערכת האקולוגית, GAS מתפקד כמו אתר ברשת את’ריום. מפתחים משתמשים ב- GAS לעסקאות ברשת. בנוסף, משתמשים מקבלים תגמולים באסימונים של GAS.

GAS מייצר בקצב של שמונה GAS לבלוק. הרשת מפחיתה אוטומטית את מספר התגמולים לחסימה לאחר שני מיליון חסימות מאושרות. למשתמשים יש אפשרויות עם GAS. אתה יכול לסחור ב- GAS עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כגון Bitcoin, Litecoin או Ethereum. אתה יכול גם להמיר את ה- GAS שלך ל- NEO ישירות. באופן זה, תמחור ה- GAS נותר מנותק.

קידוד חוזים חכמים

NEO מספקת למפתחים גישה למכונה וירטואלית חזקה המפשטת את המרכיבים הקריטיים ביותר בתכנות חוזים חכמות. לדוגמא, מפתחים אינם צריכים ללמוד שפת קידוד חדשה בכדי להשתמש בפלטפורמה. הרשת מאפשרת חוזים חכמים ב- C #, Java, Python, בתוספת מגוון רחב של שפות קידוד אחרות. באופן זה, הרשת יכולה להתאים למפתחים מרחבי הענף.

קוֹנסֶנזוּס

NEO מציג את העולם ל סובלנות תקלות ביזנטית מואצלת מנגנון קונצנזוס (dBFT). במנגנון זה, ישנם צמתים מסוימים המכונים מנהלי חשבונות. רואי חשבון דיגיטליים אלה מבצעים את אימות החסימה בפועל. הנתונים משודרים בבלוקצ’יין. רק כששני שליש מהצמתים ברשת מסכימים עם גרסת מנהל החשבונות של הבלוקצ’יין מושגת הסכמה.

סובלנות תקלות ביזנטית מואצלת (dBFT) - vtce

סובלנות תקלות ביזנטית מואצלת (dBFT) – vtce

תפוקה מהירה יותר

מנגנון הקונצנזוס dBFT הוא מהיר, ממש מהיר. זה יכול להתמודד עם יותר מ -1,000 עסקאות בשנייה. לשם השוואה, ביטקוין מטפל בסביבות שש עסקאות לשנייה (tps). Ethereum יכול להתמודד עם 12 טפ. עצום. באופן מרשים, NEO מבקשת לדחוף את קצב ה- tps שלה לגבהים חדשים עם השדרוג הבא שלהם. מטרת העדכון היא לקחת את הרשת ל -10,000 עסקאות מטורפות לשנייה.

שדרוג ממשל

במאי 2020 המפתחים מאחורי NEO הציעו מגמה גדולה שדרוג לרשת. השדרוג יציג מודל ממשל חדש. האסטרטגיה החדשה מאפשרת למחזיקי מטבעות להצביע לוועדה המונה 21 חברי ממשל. חברים אלה נושאים באחריות לייצג את הקהילה. הם מקבלים את היכולת להצביע על פרמטרים שונים הניתנים לשינוי של הבלוקצ’יין ושינויים אחרים בקידוד הרשת.

ההצעה מציעה שאנשים שמצביעים עבור חברים אלה יקבלו תגמולי GAS נוספים. פרס זה הוא אמצעי להודות לחברים על השתתפותם בתהליך הממשל. ההצעה קובעת כי מתוך 21 חברי השלטון שנבחרו, שבעה יהפכו גם לצומת קונצנזוס.

כצומת קונצנזוס, האחריות שלהם תורחב לחסימת אימות. בנוסף, שבעה חברים אלה מקבלים סמכויות וטו. כדי לקבל החלטת וטו, על צמתי הקונצנזוס להשיג תמיכה של שני שלישים מהקהילה.

היסטוריה של NEO

NEO נכנסה לשוק כאנטשארס כבר בפברואר 2014. משרד זה הוא פרי מוחם של שני חובבי בלוקצ’יין ותיקים, אריק ג’אנג ו דה הונגפיי. במהלך תקופה זו, המטבע הקריפטוגרפי בפועל עבר תחת Antshares (ANS). בשנת 2014, שני המפתחים הרחיבו את חזונם עם הקמתה של Onchain.

באפריל 2016 NEO משחררת רשמית את העיתון הלבן שלה. העיתון הדגיש את היתרונות וההיבטים הטכניים של סובלנות התקלות הביזנטית המואצלת. באותה תקופה זה היה מנגנון הקונצנזוס שנולד בסין. ככזה, הוא זכה לסיקור תקשורתי כבד באזור.

באוגוסט 2016 נכנסה NEO לשוק באמצעות ICO. האירוע זכה להצלחה משמעותית כשהפרויקט הבטיח מימון של מעל 4.5 מיליון דולר. כספים אלה נועדו להרחבת האסטרטגיה של NEO באזור. בספטמבר אותה שנה, Onchain הקימה שותפות אסטרטגית טכנולוגית עם מיקרוסופט. ההסכם הטביע שיתוף פעולה בפרויקטים מרובים.

ביוני 2017 מיתג אנטשיירס מחדש ל- NEO באופן רשמי. הקריפטו גם קיבל את התמיכה הראשונה בארה”ב השנה. באופן ספציפי, המטבע ראה רישום ביטרקס. בשנה שלאחר מכן הודיעה פלטפורמת הזהות הדיגיטלית VALID על שותפות אסטרטגית עם החברה.

NEO3

השנה הוכרז על רב-סרן שדרוג. שדרוג ה- NEO3 אמור להיות הגדול ביותר של החברה עד כה. בנוסף להכנסת המודלים החדשים לממשל, השדרוג יביא לפעולה הדדית יותר בתחום. באופן ספציפי, הפלטפורמה תזכה ליותר יכולות חוצה שרשרת. נכון לעכשיו, מפתחים מתנסים בפרוטוקולים אלה. הם הקימו רשתות טסטנט עם ביטקוין, את’ריום ואונטולוגיה.

טוקניזציה

השדרוג יפשט גם את תהליך האסימון. באופן ספציפי, מפתחים רוצים להקל על יצירה והנפקה של אסימונים שאינם פטרייתיים. אסימונים שאינם פטרייתיים הם ייצוגים דיגיטליים ייחודיים של נכס. כמה דוגמאות לאסימונים שאינם ניתנים לפטירה כוללים אסימון של:

  • אסימונים ביטחוניים
  • מניות
  • REITs
  • אומנות
  • מכוניות
  • כרטיסים לאירוע
  • נכסים פיזיים אחרים

איך לקנות NEO

לא קשה למצוא את NEO בשוק. ברוב הבורסות הגדולות יש זוגות מסחר של NEO / Bitcoin. כדי להשתמש בפלטפורמות אלה תצטרך להירשם לחשבון. לאחר שהחשבון שלך פעיל, טען אותו ישירות במטבע פיאט או בביטקוין. משם, אתה רק צריך לאתר את צמד המסחר NEO / BTC. התהליך כולו מהיר וקל לאחר שתשלים את הרישום שלך. תשלומים מאפשר לך גם לקנות אותו ישירות באמצעות כרטיס אשראי.

השקעה ב- NEO - כל מה שצריך לדעת השקעה ב- NEO - כל מה שצריך לדעת השקעה ב- NEO - כל מה שצריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקריפטומפט סקירה

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

משתמשים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

סוחרים אירופאים

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

1.00 דולר

חשבון מינימלי

35 אירו

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן NEO

ישנן מספר דרכים לאחסן את ה- NEO שלך. הדבר החשוב לזכור הוא שאתה רוצה לאחסן את הקריפטו שלך רק בארנק המאפשר לך להרוויח את תגמולי ה- GAS שלך. ה ארנק NEON היא אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור משקיעים המבקשים להרוויח את תגמולם.

באופן מרשים, אתה יכול גם להרוויח תגמולי GAS באמצעות ארנק חומרה. ה ספר ספרים ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X מסוגל להתחבר ישירות לארנק ה- NEON שלך. לאחר מכן תוכל לשלוח, לקבל ולקבל תגמולים מפלטפורמת ארנק בטוחה אחת. ראוי לציין כי NEON אינה ארנק הליבה של הרשת, אך היא קיבלה תמיכה קהילתית ללא תחרות ויש לה ברכות המפתחים..

סיכום

בהתחשב בעמדה הייחודית של NEO בשווקים באסיה, קשה לדמיין דבר מלבד הצלחה עבור פלטפורמה זו. מפתחים אלה משדרגים ללא הרף את הרשת כאשר NEO3 מוגדר לְשַׁחְרֵר בחודשים הקרובים. לעת עתה, NEO חולקת מקום ראשון בשוק הקריפטו כאחת מפלטפורמות הפיתוח המובילות של Dapp.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner