מהו מסחר במטבעות קריפטוגרפיים?

מאז 2017, המסחר בקריפטוגרפים היווה תחום עניין עבור משקיעים חדשים וותיקים כאחד. יש לציין כי מסחר במטבעות קריפטוגרפיים כולל השערה על תנועות מחירים עתידיות בשוק. בצורתו הפשוטה ביותר, מסחר מחייב קנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים באופן שמייצר רווח. על מנת לבצע משימה זו, עליך להבין היטב מה הם מטבעות קריפטוגרפיים ומה משפיע על תנועות השוק שלהם.

מטבעות קריפטוגרפיים הם נכסים דיגיטליים מבוזרים הנשענים על רשת מחשבים כדי לאמת את האותנטיות שלהם ואת המצב הכללי של הרשת. בניגוד למטבעות פיאט כמו הדולר, אין ממשלה או רשות מרכזית המגבים מטבעות אלה. במקום זאת, מטבעות קריפטוגרפיים מסתמכים על פרוטוקולים מתמטיים כדי להפחית את ההתערבות האנושית ולספק לעולם מכשיר פיננסי ייחודי באמת.

חשוב לציין כי מטבעות קריפטוגרפיים קיימים רק כתיעוד בעלות דיגיטלי משותף. זה אומר שאתה לא יכול להתמודד עם או אפילו לגעת בקריפטו. במקום זאת, נכסים אלה קיימים רק בתחום הדיגיטלי. כתוצאה מכך, שום עסקת הצפנה לא הושלמה עד שהיא מאומתת על ידי הרשת צמתים (כורים) והוסיפו לבלוקצ’יין.

מעניין שישנם מספר סוגים שונים של נכסי בלוקצ’יין שאפשר לסחור בהם כיום. לכל נכס דרישות רגולטוריות ומסחר משלו שעליכם לעמוד בו. שלושת הסוגים העיקריים של נכסי הבלוקצ’יין הקיימים כיום בשוק הם מטבעות קריפטו, אסימונים ותוכנות אבטחה.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים

למרבה המזל, קנייה ומכירה של מטבעות קריפטו מעולם לא הייתה קלה יותר. כיום עומדים לרשותכם שפע של בורסות. כל אחת מהחלפות הללו מספקת UX ותכונות שונות. ככזה, מומלץ לבחון כמה חילופי דברים לפני שתקבל את החלטתך הסופית. כמו כן, משקיעים נבונים יסחרו גם בין הבורסות כאשר יש אפשרות להרוויח הכנסות בפיזור נכס מסוים.

תרשים פמוטים - חלון המסחר במטבע מטבעות בינאנס

תרשים פמוטים – בינאנס חלון מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

מומלץ להקפיד על חילופי מוניטין. הסיבות לכך הן פשוטות, אחת לחודשיים חווים חילופי דברים פריצה שמנקזת את פלטפורמת אחזקותיה. כאשר זה קורה, אתה יכול לאבד את המטבע הקריפטוגרפי שלך אם לבורסה אין אפשרות להחזיר את ההפסדים שלך. דוגמה מושלמת לתרחיש זה התרחש במהלך הר השועל הידוע לשמצה גַרזֶן שם המשקיעים הפסידו מיליונים. להלן כמה מהחלפות המוכרות ביותר שיש לקחת בחשבון:

בינאנס

ה בינאנס הבורסה נכנסה לשוק בשנת 2017 במטרה לפשט את תהליך המסחר עבור משקיעים רגילים. מייסד המשרד, צ’אנגפנג ג’או היה ידוע כבר בתחום FinTech כמפתח המוביל לתוכנות מסחר בתדירות גבוהה. הידע הטכנולוגי הזה סייע לבינאנס ליצור UX ייחודי ולבצר את מעמדה כמובילה בתעשייה.

הפשטות הזו עזרה לבורסה לצמוח. עד שנת 2018, בינאנס הייתה הקריפטוגרפיה הגדולה ביותר לְהַחלִיף בעולם מבחינת נפח המסחר. כיום הבורסה עדיין שולטת במגזר. מאז פתח Binance פלטפורמות כולל Binance US, Binance DEX, Binance KR ו- Binance Australia, עד כמה שם.

KuCoin

בורסת הקריפטו מבוססת סינגפור KuCoin הייתה אחת הפלטפורמות הראשונות שנכנסו לשוק. דיווחים אישרו כי מפתחים החלו במחקר שוק עבור חילופי הדברים כבר בשנת 2011. בשנת 2013 KuCoin נכנס לשוק הקריפטו כשחקן דומיננטי.


כיום הפלטפורמה ידועה בזכות הטכנולוגיה הטכנולוגית שלה. הבורסה כוללת שילוב של אדריכלות טכנית אמינה ומורחבת. בדרך זו הצליחו מפתחים לייעל את פעולות המסחר הסטנדרטיות בהן נתקלים המשתמשים.

פולוניקס

ה פולוניקס הבורסה נכנסה לשוק בשנת 2014 במטרה לספק לקהל הלקוחות האמריקני גישה בטוחה לנכסים דיגיטליים. נכון לעכשיו, למשרד מטה הממוקם באזור פילדלפיה רבתי בדרום ארה”ב. מייסד הבורסה, טריסטן ד’אגוסטה, ידוע בכך שהוא מקיים אורח חיים פרטי, למרות שעשה את מגזין פורצ’ן 40 מתחת לגיל 40 רשימה.

פולוניקס ידועה בנגישות ובמיצוב השוק הכללי שלה. כיום הפלטפורמה מציעה מעל 100 זוגות מסחר BTC. בנוסף, סוחרים רשומים בתרשימים מתקדמים ובכלי ניתוח נתונים שיסייעו לקידום אסטרטגיות ההשקעה שלהם. יש לציין כי הבורסה גובה עמלת עסקה של 0.2% על כל העסקאות.

ביטרקס

ביטרקס הוא עוד מוביל שוק שיש לקחת בחשבון. משרד זה פועל מאז 2016. היזמים שעומדים מאחורי פלטפורמה זו רצו ליצור חברת תיווך מוסדית שתוכל לעזור לגשר על הפער בין המגזר הפיננסי המסורתי לשווקי הקריפטו..

ביטרקס ידועה בשיטות האבטחה הטובות ביותר בתעשייה. נכון לעכשיו, הפלטפורמה היא אחת מספקיות טכנולוגיות הבלוקצ’יין המובילות באמריקה. ככזו, היא נהנית ממוניטין כאחת מהבורסות האמינות ביותר בעולם.

סחר במטבעות קריפטוגרפיים

לאחר שבחרת בבורסה שידועה באיכותה ובביטחונה, אתה מוכן להתחיל לסחור. נאמר, תהליך ההתקנה פשוט. אתה רק צריך להירשם בפלטפורמה החדשה שלך ולממן את הארנק המקוון שלך. מימון הארנק שלך יכול להשתנות בתהליכים הנדרשים, תלוי אם ברצונך לממן אותו במטבע פיאט או באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

יש לציין כי עקומת למידה זעירה שעליך להתגבר עליה בעת מעבר בין פלטפורמות. כל מרכזיה משתמשת בגישה וממשק מעט שונה. בנוסף, יש להתחשב בזמני העסקה, בעלויות ובמגבלות היומיות.

יהיה עליך גם לקחת בחשבון את המיקום שלך. מרכזיות מסוימות אינן מאפשרות למשתמשים ממדינות ספציפיות להשתתף בפלטפורמה שלהם. לדוגמה, אתה יכול לסחור רק בבורסות הדורשות תקנות KYC ו- AML אם אתה גר בארה”ב.

דרישות KYC של Binance

דרישות KYC של Binance – סחר במטבעות קריפטוגרפיים

אחזקות ישירות

בכל פעם שאתה משקיע ישירות במטבעות קריפטוגרפיים, אתה רוכש את המטבעות עצמם. אסטרטגיה זו אומרת שתחזיק את המטבע הקריפטוגרפי שבבעלותך ולא רק איזושהי זכויות בעלות. זה גם אומר שעליך לשלם את מלוא שווי הנכס כדי לפתוח תפקיד. בנוסף, אתה תהיה אחראי על מציאת ארנק אמין לאחסון האחזקות שלך.

מה זז משווקי מטבעות קריפטוגרפיים

סחר במטבעות קריפטוגרפיים מחייב אותך לנחש ניחושים מושכלים לגבי תנועות השוק בעתיד. אף על פי שאיש אינו יכול לחזות תנועות אלה בדיוק של 100%, עדיין יש כמה טכניקות המשמשות אנשי מקצוע להפחתת הסיכונים בזמן המסחר.

הדבר הראשון שאתה צריך להבין הוא מה משפיע בפועל על תנועות השוק במגזר. שלא כמו מניות, מטבעות קריפטוגרפיים אינם מנותקים מהרבה מהדאגות הכלכליות והפוליטיות המשפיעות על השווקים המסורתיים. ברוב המקרים, שוק הקריפטוגרפים נע בהתאם להיצע ולביקוש. להלן מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון:

לְסַפֵּק

אספקת מטבע קריפטוגרפי מסוים מתייחסת למספר המטבעות הכולל שהמשרד ינפיק לאורך כל אורך החיים של הפרויקט. זה גם מתייחס למסגרת הזמן ולמבנה שבו מטבעות אלה יוצגו לשוק. חשוב לציין, שעליך לקחת בחשבון גם את מספר המטבעות שנהרסו או אבדו.

שווי שוק

 הגורם הבא שעליך לבחון הוא שווי השוק הכולל של הפרויקט שאתה מעוניין בו. שווי השוק הוא הערך הכולל של כל המטבעות הקיימים עבור פרויקט מסוים. הבנת הצמיחה והמשיכה של שווי שוק אסימונים היא קריטית להכנת ספקולציות מחירים מושכלות.

חֲדָשׁוֹת

חשוב לציין, שלא כל הגורמים המשפיעים על תנועות השוק הם טכניים. אחד ממובילי השוק המשפיעים ביותר בתחום הוא התקשורת. עליכם לשים לב היטב לאופן שבו המדיה מציגה מטבעות קריפטוגרפיים. אתה רוצה להיות מודע להתפתחויות אפשריות שעשויות להגביר או להפריע לאימוץ בקנה מידה גדול במגזר.

באופן ספציפי, חדשות רגולטוריות יכולות למלא תפקיד עצום בשווי השוק של מטבע קריפטוגרפי. לדוגמא, השוק ספג מכה גדולה כאשר סין החלה בסיכול נרחב של קריפטוגרפים בסוף 2017. בהתחשב בגודל העצום של השוק הסיני, המשקיעים יכלו לומר בקלות שההחלטה הזו תשפיע לרעה על השוק בדרך כלשהי..

שילוב

הנקודה הבאה שיש לקחת בחשבון באסטרטגיית ההשקעה שלך היא עד כמה המטבע המדובר מסוגל להשתלב במערכת הפיננסית הנוכחית. אסימונים הכוללים שילוב קל יותר צפויים לחוות צמיחה מהירה בשוק. צמיחה זו יכולה להיות משמעותית כאשר מטבע מוחדר לרשת הקיימת כבר.

דוגמה מושלמת לאינטגרציה המספקת פוטנציאל עצום לצמיחה הפוכה ניתן למצוא בפייסבוק מזל מאזניים אֲסִימוֹן. אסימון זה אמנם עדיין בפיתוח ועובר אישור רגולטורי, אך יש לו פוטנציאל הפוך יותר מרוב הפרויקטים החדשים בתחום. הסיבה לערך הגלום הזה נובעת מכך שרשת פייסבוק מקיפה מיליארדי משתמשים בינלאומיים.

אירועים מרכזיים

אירועים מרכזיים בתחום יכולים לספק דחיפה לערך ההשקעה שלך בדרכים שונות. אירוע אחד כזה, המכונה החציון התרחש לאחרונה בתוך המערכת האקולוגית של ביטקוין. אירוע זה מתרחש בערך כל ארבע שנים כאשר תגמולי הכרייה חצויים. מבחינה היסטורית, בעקבות אירועים אלה עולים ערכי השוק.

טרמינולוגיה

כמו כל מקצוע, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים מחייב אותך ללמוד טרמינולוגיה חדשה. למרבה המזל, המינוח הזה הוא סטנדרטי בכל ענף המסחר. כתוצאה מכך, תקבל גם תובנה חשובה במסחר בנכסים אחרים כגון מניות וסחורות.

התפשטות

המרווח הוא הפרש המחירים שבו אתה קונה או מוכר את המטבע הקריפטוגרפי שלך. ככאלה, המרווחים משתנים בהתאם לנכסים, לזמן המסחר ולזמן שנדרש להשלמת העסקה שלך.

הרבה

כאשר אתה דן בנכסי סחר, אתה עלול להיתקל במונח הרבה. במקרה זה, המון הוא פשוט המונח המשמש לתיאור קבוצות מטבעות קריפטוגרפיים המשמשים לסטנדרטיזציה של גודל העסקאות. ברוב התרחישים, הרבה יכול להיות מורכב ממטבע יחיד. מגרשים קטנים אלה פופולריים במרחב הקריפטו מכיוון שהם עוזרים להפחית את הסיכון לתנודתיות.

עתיד

עתידי מטבעות קריפטוגרפיים הם הסכמים לרכישה או מכירה של קריפטו במחיר קבוע. יש לציין כי מכשירים פיננסיים אלה מאפשרים למשקיעים להרוויח רווחים מטבעות קריפטוגרפיים ללא צורך להחזיק בפועל ישירות בנכסים. כיום המשקיעים משתמשים בחוזים עתידיים על מנת למקסם את הרווחים. כורים משתמשים גם בחוזים עתידיים כדי לנעול רווחים כנגד ירידות ערך.

מינוף

אחד היתרונות של סחר עתידי הוא היכולת להשתמש במינוף. מסחר ממונף הוא אסטרטגיית השקעה מתקדמת. זה דורש ממשקיע לקחת הלוואה לטווח קצר כדי להגשים את השקעתם. באופן זה, משקיעים יכולים לקבל גישה להזדמנויות השקעה גדולות יותר ללא צורך בתשלום מלא עבור הנכסים מראש. סוחרים ממונפים צריכים לשלם פיקדון קטן רק כאשר הם פותחים את עמדתם. פיקדון זה נקרא גם השוליים.

שולים

המרווח הוא הפיקדון הראשוני שהשקעת לפתיחה ולשמירה על מיקום ממונף. בפועל, עליכם להיות מודעים לכך שדרישות השוליים ישתנו ממתווך למתווך. כמו כן, גודל המסחר שלך ישחק בחלק בהיקף המרווח הנדרש.

צִפצוּף

פיפס הם יחידות המשמשות למדידת תנועה במחיר מטבע קריפטוגרפי. ה- Pip יכול להשתנות בהתאם לפלטפורמה ולזיווג המשמש. לדוגמא, בארה”ב ניתן לומר כי מטבע העלה ערך של פיפ אחד אם שווי השוק שלו עלה דולר אחד. נקודת המפתח כאן היא כי פיפס מתייחסים לתנועה חד ספרתית במחיר ברמה מסוימת.

KYC / AML

ביטוי נפוץ נוסף שתיתקל בו אם תסחר במטבעות קריפטוגרפיים בארה”ב הוא KYC / AML. הכירו את הלקוח שלכם (KYC) וחוקים נגד הלבנת הון (AML) מתייחסים למסגרת משפטית המחייבת חילופי דברים כדי לאמת את זהות המשתמשים. כל הבורסות המוסדרות בארה”ב ובאיחוד האירופי מחייבות AML ו- KYC.

סיכום

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות דרך נהדרת עבורך להרוויח כמה סאטושיים נוספים ולשפר את הבנתך בשוק. זכרו, ההבדל בין משקיע מצליח לכזה שנכשל בדרך כלל מסתכם ברמת המחקר וביכולתם לעמוד באסטרטגיית ההשקעה שלהם. משקיעים נבונים יודעים שהסוד הוא לשמור על ערנות בהערכות השוק שלכם ובטוח שתראו כמה רווחים.

מהו מסחר במטבעות קריפטוגרפיים? מהו מסחר במטבעות קריפטוגרפיים? מהו מסחר במטבעות קריפטוגרפיים?
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map