מהם נכסים דיגיטליים?

ההגדרה של נכס דיגיטלי היא “כל דבר שקיים בנתונים בינאריים שהם עצמאיים, ניתנים לזיהוי ייחודי ובעל ערך או יכולת שימוש.” כאשר המונח מקורו באמצע שנות ה -90, הנכסים הדיגיטליים היו פריטים כגון סרטונים, תמונות, שמע ותיעוד. מאז, ההתקדמות הטכנולוגית העניקה למונח חיים חדשים.

טכנולוגיית בלוקצ’יין

טכנולוגיית הבלוקצ’יין לא שינתה את משמעות הנכסים הדיגיטליים, אך היא הפכה את המונח למגוון רחב יותר של פריטים. חשוב לציין כי לנכסים דיגיטליים רבים יש פוטנציאל לשבש תעשיות שלמות ואף את השוק העולמי להתקדם. כיום, המצאות כמו מטבעות קריפטוגרפיים הן חלק ממהפכת הנכסים הדיגיטליים.

מדוע Blockchain יצר עוד נכסים דיגיטליים?

כדי להבין מדוע נכסים דיגיטליים התפתחו כל כך הרבה, עליך לבדוק תחילה מדוע טכנולוגיית הבלוקצ’יין יוצרת יעילות חדשה בשוק ואפילו שווקים חדשים. במילים פשוטות, בלוקצ’יין אינו אלא רשת ענק של מחשבים המאמתת בו זמנית נתונים על ספר חשבונות דיגיטלי. רשת זו מאפשרת לאחסן נתונים, לא לשנותם ולאמתם באמצעות קוד.

טכנולוגיית הבלוקצ’יין שקיפות מביאה לעולם היא חסרת תקדים. טכנולוגיה זו מאפשרת לאנשים, לראשונה בהיסטוריה, להוכיח באופן חד משמעי היבטים מסוימים של נכס דיגיטלי. אתה יכול להוכיח פריטים כגון בעלות, אותנטיות, היסטוריית עסקאות ומיקום מבלי שתצטרך לערב צדדים שלישיים. ככזה, טכנולוגיית הבלוקצ’יין חזרה לעידן החילופי הדו-צדדי.

היכולת למחוק את המתווך נובעת מתכנות התוכנה של blockchain. נכסים דיגיטליים של Blockchain משתמשים בכללים המובנים בקוד הרשת, או, או באסימון עצמו. חשוב לציין כי תקנים אלה זוכים לביקורת רציפה דרך הרשת. קידוד זה התקדם משמעותית מאז הופעתה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. כיום, פרוטוקולים משולבים מתקדמים המכונים חוזים חכמים הם בבסיס המהפכה של הנכסים הדיגיטליים.

ביטקוין – הקוד ששינה את העולם לנצח

ביטקוין ייצג את השינוי הגדול ביותר במשמעות המונח נכס דיגיטלי עד כה. קידוד זה היה הפעם הראשונה שמישהו ניסה לשלב טכנולוגיית קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין כדי ליצור נכס דיגיטלי בהצלחה. בעיקרו של דבר, הביטקוין נייר לבן הייתה תחילת הדיגיטציה של הכלכלה. דנים ההשפעה של ביטקוין בעולם, מארק לואל אנדריסן, אביו של דפדפן האינטרנט אמר: “כולנו נביט אחורה בעוד 20 שנה ונסיק שהביטקוין היה פלטפורמה משפיעה לחדשנות כמו האינטרנט עצמו.

נכסים דיגיטליים - העיתון המסחרי של ביטקוין

נכסים דיגיטליים – העיתון המסחרי של ביטקוין

התמוטטות פיננסית 2008

כדי להבין את המוטיבציה שעומדת מאחורי הרעיון של ביטקוין, עליך לבחון את המצב הכלכלי בעולם בשנת 2008. מערכת הבנקאות הבינלאומית הייתה בעיצומו של משבר. במקרים רבים, ממשלות ובנקים מרכזיים שינו את התקנות כדי לקדם את יכולות החזקת החובות שלהם. חוסר היציבות הנתפס הזה של בנקאות עתודה חלקית הוביל את מייסד האלמוני של ביטקוין, סאטושי נקאמוטו לחפש ליצור כלכלה בינלאומית מבוזרת. השוק הפתוח החדש הזה יהיה חופשי מאחיזת השלטון והגבולות.

ביטקוין – התחלה של תעשייה

כאשר הרעיון של הביטקוין החל לצבור תשומת לב בינלאומית, כך גם ערך המטבע. תוך פחות מחמש שנים מפתחים אחרים החלו ליצור מטבעות משלהם. מטבעות אלה כגון ליטקוין, את’ריום, ו מונרו כל טכנולוגיות הבלוקצ’יין המנוצלות על מנת להבטיח את ערכן. למרות שמטבעות אלה השתמשו בטכנולוגיה דומה, לכל נכס דיגיטלי הייתה גישה שונה לשוק.

לדוגמא, ליטקוין ביקשה להיות הכסף לזהב של ביטקוין, ואילו את’ריום רצה לספק למפתחים אלטרנטיבה למגבלות התסריט של ביטקוין. מונרו נקט גישה שונה לחלוטין ויצר נכס דיגיטלי שהתמקד בעיקר בפרטיות.

נכסים דיגיטליים כשיעור נכסים

כיום, טכנולוגיית הבלוקצ’יין מאפשרת לנו לסמל כמעט את כל מה שבבעלותנו. כתוצאה מכך, פריטים שהיו פעם לא נזילים כמו חוב ניתן כעת לסחור בין כל אחד, בכל מקום, באופן אישי או ברחבי האינטרנט. יכולת זו לסמל כל פריט יוצרת סוגים חדשים לגמרי של נכסים דיגיטליים בשוק. מחלקות הנכסים החדשות הללו ממשיכות להתפתח. ככאלה, המחוקקים ממשיכים להתאים את התקנות כדי להסביר את היעילות החדשה שמביאים שירותים אלה.

טקסונומיית אסימונים

ככל שעולם הנכסים הדיגיטליים ממשיך לצמוח, יש לו גם רצון שהרגולטורים והמשקיעים יסווגו את סוגי האסימונים השונים הקיימים. טקסונומיית אסימון היא סיווג הנכסים הדיגיטליים בבלוקצ’יין. חשוב לציין שטקסונומיה סמלית תשחק תפקיד בולט בשווקים המתקדמים מכיוון שסיווג הנכס הדיגיטלי קובע את יכולות ההנפקה והמסחר שלו. לדוגמה, אסימוני אבטחה חייבים לציית לתקנות אבטחה. אם לא, יש השלכות משפטיות. שלושת הסוגים העיקריים של סיווגי אסימונים הם:

  • מטבע מוצפן – סוג זה של נכס דיגיטלי כולל מטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים כמו ביטקוין וליטקוין. אסימונים אלה בדרך כלל מתפקדים כסוג של מזומנים דיגיטליים. ככאלה, הם מבוזרים ומציעים פרוטוקול אמיתי לחילופי עמיתים.
  • אסימון שירות – נכס דיגיטלי מסוג זה פועל בתוך המערכת האקולוגית של פלטפורמה להפקת ערך ולהשלמת משימות שונות. חשוב לציין כי הוא אינו מייצג בעלות ישירה או השקעה בחברה.
  • אסימון ביטחוני אסימוני אבטחה הם כל אסימון שמבחינה עיצובית מייצג נתח בעלות או השקעה בחברה. בדרך כלל, אסימונים אלה נמצאים בשווקים מוסדרים במיוחד כגון נדל”ן, ניירות ערך או שוקי מניות.

טוקניזציה – שינוי שווקים לנצח

נכסים דיגיטליים כמו אסימוני אבטחה ממשיכים לשבש את שוק הנדל”ן. לדוגמא, פלטפורמות כמו ברבור אדום מאפשרות לבעלי נכסים לסמל את הנדל”ן שלהם. לאחרונה חבר המשרד עם Polymath כדי לסכם נכסים מסחריים בסך 2.2 מיליארד דולר ברחבי ארה”ב. נכסים באסימונים מציעים כמה יתרונות עצומים על פני מכירות נדל”ן מסורתיות. ראשית, כל תהליך המכירה מהיר יותר ודורש פחות מעורבות מצד ארגוני צד ג ‘. כמו כן, נכסים מסומנים יכולים להעביר בעלות תוך שניות.

נכסים דיגיטליים נמצאים בכל מקום

כיום הנכסים הדיגיטליים נמצאים בכל מקום שאנחנו מסתכלים עליו. לכל מטבע, נכס, שרשרת אספקה ​​ואפילו נקודת תגמול יש פוטנציאל לאסימון. ככזה, המונח נכס דיגיטלי ימשיך להקיף מספר הולך וגדל של פריטים. לעת עתה נראה כי טוקניזציה היא הדרך לעתיד.

מהם נכסים דיגיטליים? מהם נכסים דיגיטליים? מהם נכסים דיגיטליים?
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Paybis

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

רכישה מיידית

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

50 דולר

מינימום חשבון

אף אחד

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner