השקעה בקאווה – כל מה שצריך לדעת

מה זה קאווה?

Kava הוא הלוואות מבוזרות מהדור הבא פּלַטפוֹרמָה המבקש להביא גמישות חדשה לשוק. הרשת ידועה ביכולותיה הרשתות ובאסטרטגיית ההלוואות הייחודית. כיום מציעה הפלטפורמה מגוון מוצרים כאשר שני ההלוואות העיקריות שלה הן הלוואות מבוטחות ומטבעות. עד כה, Kava שילמה 1,129,883.32 דולר לתשלומי ריבית למשתמשיה.

אילו בעיות Kava מנסה לתקן?

מפתחי Kava מבקשים לייעל את תחום ההלוואות המבוזרת באמצעות שילוב של מגוון קנייני טכנולוגיות. מפתחים פיתחו את המערכת באופן ספציפי כדי לספק מטבעות נדל”ניים והלוואות מבוזרות כנגד כל נכסי הצפנה הגדולים בצורה שקופה ופשטנית יותר. כתוצאה מכך, Kava הוא חלוץ בתחום DeFi הממשיך למשוך תשומת לב תקשורתית בינלאומית.

איך Kava עובד

משתמשים ברשת יכולים לבטח את נכסי הקריפטו שלהם בתמורה ל- USDX. USDX מתפקד כמנח המטבע של Kava ברשת. כדי לקבל הלוואות USDX, המשתמשים צריכים פשוט לנעול את הקריפטו שלהם בחוזה חכם בפלטפורמה. מטבע קריפטו נעול זה משמש כבטוחה כנגד ההלוואה שלך.

משתמשים רשאים לקחת הלוואות מרובות מבוטחים כדי ליצור מינוף סינתטי לכל נכס קריפטו נתמך במערכת. לדוגמה, תוכל לבחור לנעול את הביטקוין או את ה- XRP באמצעות הפרוטוקול. תקבל סכום שווה ערך של USDX שזה עתה הוטבע לרכוש יותר ביטקוין. באופן זה, אתה מקבל מיקום ממונף בשוק.

Kava כולל גם מגוון רחב של יישומים שנבנו על ידי הקהילה. כל אחד מהדאפים הללו מוסיף ל- UX הכולל של הפלטפורמה. יכולת פעולה הדדית זו מאפשרת לך לאחסן את הנכסים שלך באמצעות מגוון ארנקי חומרה ואפוטרופוסים ממוסדיים. גמישות זו היא אחת המשיכות העיקריות לקאווה לעומת התחרות.

הלוואות ומנוף מבוזרות

התוצר העיקרי של פלטפורמת Kava הוא הלוואות מבוזרות. כל משתמשי Kava מקבלים גישה פתוחה להלוואות, מינוף ומטבעות לביטוח. באופן זה Kava משמש ככלי רב עוצמה למשקיעים בשוק.

גידור Stablecoin + ריבית:

מאפיין ייחודי נוסף של Kava הוא יכולותיו של stablecoin. אתה יכול להפקיד ולהקדיש אג”ח USDX כדי להתחיל להניב הכנסה פסיבית בריאה.

הַרחָבָה

Kava כולל ארכיטקטורה פתוחה ייחודית המאפשרת צמיחה עתידית. הפלטפורמה תתמוך במגוון רחב של נכסי הצפנה חדשים והצעות בחודשים הקרובים. חומרים סינתטיים ומוצרים נגזרים חדשים אלה ידחפו את אימוץ Kava לגבהים חדשים.


אסימונים כפולים

Kava משתמשת באסטרטגיית אסימון כפול בכדי להבטיח שכל משתמש יקבל את הגמישות והשימושיות המרבית האפשריים. פלטפורמות אסימון כפול נפוצות יותר מתמיד בשוק. אסטרטגיה זו מאפשרת למפתחים ולמשתמשים למקסם את הפונקציונליות שלהם מבלי לגרוע משני המגזרים. שני המטבעות החשובים לקאווה הם USDX ו- KAVA.

אסימוני KAVA

KAVA הוא האסימון המקורי של הבלוקצ’יין הזה. מטבע זה מתפקד כאסימון הממשל בתוך המערכת האקולוגית. משתמשים זקוקים לאסימונים אלה כדי להצביע על פרמטרים קריטיים. הצבעות אלו הן שמנחות את שדרוגי הרשת. הם משמשים גם להצעות ולהצבעה על פרמטרים ספציפיים של מערכת מצב החוב המובטח (CDP).

בִּטָחוֹן

לקריפטו זה גם חלק בלתי נפרד בשמירה על אבטחת הרשת. משתמשים מעריצים את KAVA כדי לבצע משימה זו. יש לציין כי רק 100 הצמתים המובילים ברשת מאמתים חסימות במערכת זו. מחזיקי האסימונים המובילים נקבעים באמצעות אלגוריתם הבוחן את חלקו המשוקלל של כל משתמש באסימוני KAVA. על המאמץ שלהם, ההימורים מרוויחים קריפטו כפרסים חסומים.

השקעת נכס

הסטייקטים ברשת מחזיקים גם כמה אחריות. מלבד אבטחת הבלוקצ’יין, משתמשים אלה יכולים להמשיך ולהחזיק את אחזקותיהם באמצעות עקומות מליטה של ​​מאמתים ברשת. צמתים זדוניים עלולים לאבד את Kava שלהם. פעולות כגון אי הבטחת זמן פעולה גבוה ועסקאות חתימה כפולה, בטח יביאו להסרתך מרשת זו. Kava ידוע באפס הסובלנות שלו לצמתים זדוניים.

מלווה נופש אחרון

KAVA יכול גם לתפקד כמטבע מילואים לרשת. אם USDX הופך לביטול יתר, הרשת תטמיע KAVA חדש לשימוש ברכישת USDX. זה מאפשר לקאווה להבטיח שהמוצר שלה שומר על ערכו.

USDX- קאווה

USDX הוא המטבע היצרני של רשת Kava. מכשיר פיננסי זה הוא מה שאתה מקבל ומחזיר לו את ההלוואות שלך. הוא מתפקד גם כמערכת תשלומים כללית. USDX כולל זמני עסקה מהירים שהופכים אותו למטבע אידיאלי עבור שכר ותהליכי תשלום אחרים הקשורים לתאגיד.

מסחר / מינוף שוליים

משתמשי Kava ישתמשו גם ב- USDX לרכישת נכסי קריפטו נוספים בפלטפורמה. אסטרטגיה זו מאפשרת למשקיעים מיומנים למנף ביעילות את חשיפתם בדרכים חדשות.

גידור עם ריבית

אתה יכול גם להחזיק USDX כנכס יציב. באופן זה, USDX מתפקד כמקלט בטוח בתקופות של תנודתיות בשוק. ממש, כאשר מחזיקי USDX מחייבים את האסימונים שלהם, הם מקבלים ריבית מצטברת השווה לשיעור החיסכון הנוכחי של USDX.

COSMOS Blockchain

קאווה מתגוררת בבלוקצ’יין העתידני קוסמוס. קוסמוס היא דור רביעי של בלוקצ’יין שמבקש לעזור לקטלג ולמנף את המספר ההולך וגדל של רשתות הבלוק בשוק. באופן ספציפי, הפלטפורמה נבנתה באמצעות Cosmos-SDK. פרוטוקול זה מהווה מסגרת קוד פתוח לבניית רשתות חסימות הוכחה. לקוסמוס יש אסימון מקורי בשם ATOM.

קוֹנסֶנזוּס

Kava פועלת באמצעות מנגנון קונצנזוס מבוסס הוכחה של הימור (Tendermint). מנגנון קונצנזוס PoS משודרג זה משתמש במנוע קונצנזוס ביזנטי של תקלות ביזנטיות. באופן מרשים, מנגנון זה הרבה יותר חסכוני באנרגיה מאשר חסימות מוקדמות כמו ביטקוין או את’ריום. במובנים רבים, הרשת דומה ל- MakerDAO עם שילוב CDP. עם זאת, Kava ממנף טוב יותר את האזורים מ קוֹסמוֹס כדי להוסיף גישה למטבעות קריפטוגרפיים הפועלים ברשתות עצמאיות

סטטיסטיקה של KAVA

סטטיסטיקה של KAVA

מודולריות

קוסמוס ידועה בעיקר בזכות השימוש שלה במודולי קוד פתוח. פרוטוקולים אלה מאפשרים למפתחים ליישם במהירות פונקציות רצויות לתוך ה- Dapp שלהם. לדוגמא, Kava משתמש במודול Inter Blockchain Communication (IBC) כדי לספק לפלטפורמה את היכולת לתקשר עם כל רשתות ה- Cosmos-SDK..

מודולים המשמשים במערכת האקולוגית של Kava

ישנם ארבעה מודולים עיקריים בשימוש במערכת האקולוגית Kava. מודולים אלה עוזרים לרשת לתפקד כראוי ולספק למשתמשים גישה לכמה כלים פיננסיים ייחודיים.

מודול להזנת מחירים

המודול הראשון המשולב ברשת זו הוא מנגנון הזנת מחירים. מודול זה הוא אורקל מחיר פשוט. אורקל הם חיישנים מחוץ לרשת שיכולים לספק נתונים לרשתות חסימות. קבוצה של אורקלים רשומים בלבן מפרסמת מחירים עבור נכסים שונים במערכת. הפרוטוקול קובע את המחיר החציוני של כל מחירי האורקל התקפים. נתונים אלה קובעים גם את המחיר הנוכחי במערכת.

מודול מכירה פומבית

מודול המכירה הפומבית מאפשר למשתמשים להשתמש בשלושה סוגים של פרוטוקולי מכירה פומבית. האופציה הראשונה היא המכירה הפומבית. זו מכירה פומבית מסורתית בה הקונה יבקש גיוס הצעות מחיר לפריט. אסטרטגיה זו מיושמת בכל פעם שהפלטפורמה רואה עודף בעמלות הנגבות. מנגנון זה מאפשר למערכת להמיר את העודף למטבעות יציבים נוספים.

הסוג הבא של מכירות פומביות שהרשת מאפשרת הוא מכירות פומביות הפוכות. כפי שהשם מרמז, מכירה פומבית זו כוללת הפחתה של הצעות מחיר עבור פריט מסוים או פריט מסוים. בעיקר, פרוטוקול זה מתפקד למכור אסימוני ממשל במטרה לטבוע מטבעות יציבים חדשים. אסטרטגיה זו משמשת להשלמת ההבדל בין מכרזי בטחונות כושלים לבין חובות.

מודול CDP (מיקום חוב מבוטח)

מודול ה- CDP משמש פונקציה קריטית. זה מאפשר למשתמשים ליצור, לשנות ולסגור CDPs לכל סוג ביטחוני. בנוסף, זהו הקידוד המשמש לקביעת הפרמטרים הגלובליים של המערכת. הגדרות אלה מכסות פריטים כגון מגבלות חוב ותפוצה כוללת של מטבעות בשוק.

מודול המפרק

מודול המפרקים הוא איש הרפו ברשת. זהו הפרוטוקול האחראי על תפיסת ביטחונות מ- CDP שיחס הביטחונות שלהם נמצא מתחת לסף שנקבע עבור אותו סוג ביטחונות. מודול זה עוקב באופן אוטומטי אחר סטטוס ה- CDP כדי לקבוע קביעות. ההחלטה הסופית של המודול מבוססת על מחירים שהתקבלו ממודול הזנת המחיר.

ביטחונות שנתפסו

כל ביטחונות שנתפסים על ידי מודול המפרק עוברים למודול המכירה הפומבית. כאן, מכירות הפומביות של מכוניות יציבות באמצעות מכירה פומבית קדימה. מטרת התהליך היא למחוק את החוב שהוחזק בתחילה בתוספת תוספת עמלת ריפו קטנה.

איך לקנות קווא

ישנן הרבה פלטפורמות המציעות את KAVA כרגע. בינאנס מציג כרגע את נפח המסחר הרב ביותר. יהיה עליך להירשם תחילה לפלטפורמות אלה כדי להשתתף בעסקאות. לאחר שכולכם מסודרים, עליכם רק לממן את חשבונכם. ברגע שיש לך ביטקוין בארנק, אתה יכול פשוט ללכת לצמד המסחר KAVA / BTC ולבחור את הסכום שברצונך לסחור בו. התהליך כולו מהיר וללא כאבים.

השקעה בקאווה - כל מה שצריך לדעת השקעה בקאווה - כל מה שצריך לדעת השקעה בקאווה - כל מה שצריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן את Kava

יש לך שלוש אפשרויות לשקול בעת אחסון Kava. הראשון הוא ארנק רשת מבוסס מחשב. אתה יכול להוריד את Kava יישום בחינם. זה מאובטח וקל לשימוש. יש גם מגוון אפשרויות של ארנק סלולרי. וודאו את הארנק הנייד שלכם תומך הטבת תגמולים כגון ארנק JAXX הזמין ב- iOS וב- Android.

אם אתם מבקשים להשקיע משמעותית ב- KAVA או אם אתם מתכננים לעשות שימוש ב- HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים ב- KAVA.

Kava – עוד הזדמנות לתגמולים

שיגעון ה- DeFi האחרון הפך את תחום הקריפטו לרווחי עוד יותר ממה שדמיינו בתחילה. משתמשים רגילים מרוויחים תגמולים גדולים באמצעות פלטפורמות אלה. פרוטוקולים כגון Kava מאפשרים לכל אחד ליהנות מהכנסה פסיבית אמינה. מסיבות אלה, Kava בטוח יהיה מתמודד מרכזי בתחום DeFi להתקדם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map