השקעה בתטא – כל מה שאתה צריך לדעת

מהו תטא בלוקצ’יין?

הבלוקצ’יין של תטא הוא ייצור ייעודי רשת מסירת וידאו מבוזרת וקריפטו. פלטפורמה חדשנית זו מספקת פתרונות טכניים וכלכליים לבעיות העומדות בפני תחום הסטרימינג. ככזה, הבלוקצ’יין של תטא נועד לתמרץ את שיתוף רוחב הפס ברחבי הרשת. באופן ספציפי, משתמשים מקבלים את ההזדמנות לתרום את רוחב הפס העודף ומשאבי המחשוב תמורת תגמולים סמלים.

מפתחי תטא מנסים להתמודד עם אתגרים שונים שעומדים היום בפני תעשיית הזרמת הווידאו באמצעות בלוקצ’יין חדשני חדש. בפרט, פריסת הפלטפורמה מבטלת את צוואר הבקבוק של צינורות מסירת תוכן מסורתיים. סוגיה זו ידועה כגיליון “המייל האחרון” על ידי אנשי מקצוע. זהו דאגה מרכזית לפלטפורמות הזרמה ברזולוציה גבוהה בקצב סיביות גבוה 4k, 8k ודור הבא.

היתרונות של תטא בלוקצ’יין

משתמשי תטא נהנים מגישה לתשתית גלובלית לתוכן וידאו ומסירת נתונים. פרויקט קוד פתוח זה מספק שירותי ליווי, מוסיקה, טלוויזיה / סרטים, חינוך, ועידות ארגוניות, סטרימינג מעמית לעמית ועוד. בנוסף, האופי המבוזר של הפלטפורמה מבטיח כי תטא מופעל על ידי משתמשים.

דף הבית של תטא

דף הבית של תטא

יכולת פעולה הדדית

יתרון מרכזי נוסף של רשת תטא הוא יכולת ההרחבה והתאמת הפעולה שלה. הרשת תומכת ביצירת אפליקציות מבוזרות אנכיות (Dapp). יישומים אלה חיים על גבי הפלטפורמה ומנצלים את מערך הכלים הטכני החזק שלה. יש לציין שהדאפ הראשון שהושק ברשת היה SLIVER.tv.

איך עובד תטא בלוקצ’יין?

תטא היא רשת מסירת וידיאו מבוזרת תואמת ERC-20. סיווג זה פירושו שמשתמשי תטא יכולים להשתמש במערכת האקולוגית של Ethereum כדי לפשט את חווית הקריפטו שלהם. Ethereum הוא המערכת האקולוגית הגדולה ביותר של Dapp בעולם ואסימני ERC-20 נהנים ממגוון עצום של ארנקים, DEX ומשחקים. תטא ממנף את האבטחה והיעילות של Ethereum ומשלב אותה עם טכנולוגיות קנייניות שונות לשיפור איכות אספקת הזרם.

תטא בלוקצ’יין

הבלוקצ’יין של תטא הוא התשתית מקצה לקצה היחידה להזרמת וידיאו מבוזרת בשלב זה. העיצוב של הבלוקצ’יין מאפשר פונקציונליות מקסימאלית בהקשר זה. לדוגמא, המערכת יכולה למשוך זרמים מצמתי אחסון במטמון. גישה זו מאפשרת לפלטפורמות וידאו להפחית משמעותית את עלויות רשת משלוח תוכן (CDN).

תטא אסימונים

אסימוני תטא הם אסימון הממשל של רשת תטא. הם מספקים למשתמשים שלל פונקציות. אסימון זה הוא המשמש אותך להימור כצומת Validator או Guardian, לייצור בלוקים וכדי להשתתף בממשל הפרוטוקול. בשלב זה יש 1,000,000,000 אסימוני תטא במחזור. מעניין שזה גם הסכום הכולל של אסימונים שהפלטפורמה מתכוונת להנפיק.

תדלוק

אסימונים של TFUEL מתפקדים כאסימון השירות של האדם במערכת האקולוגית תטא. אסימונים אלה משרתים מטרות מרובות ברשת. בעיקר, אסימונים של TFUEL מעודדים ומעודדים משתמשים פרטיים לשתף את משאבי המחשוב והרוחב המיותרים שלהם כצמתים במטמון או ממסר לזרמי וידאו..

Theta.tv

Theta.tv הוא שירות הסטרימינג הראשי של הרשת. משתמשים יכולים להציג ולפרסם את הסרטונים שלהם מכאן. באופן מרשים, Dapp זה אמור להיכלל בטלפונים עתידיים של Samsung Galaxy. השילוב יעלה את תוכנת תטא על 75 מיליון מכשירים קיימים. כתוצאה מכך, מהלך זה ייתן לתטא בסיס משתמשים עולמי להתקדם.

מנגנון קונצנזוס

תטא מציגה צורה חדשה של מנגנון ההסכמה הוכחה של המימוש המכונה BFT רב-רמות. סגנון קונצנזוס זה מהיר בהרבה ממערכות הוכחה לעבודה מסורתיות. מנגנון ה- BFT הרב-מפלסי משתמש במערך קטן של צמתים כדי להאיץ את האישורים.

תטא - טוויטר

תטא – טוויטר

באופן ספציפי, קבוצה קטנה של צמתים משמשת כ”וועדת מאמת. ” ברגע שצמתים אלה נותנים את האישור הראשון, קבוצה גדולה בהרבה, המורכבת מאלפי צמתים, המכונה “בריכת השומר”, מאמתת לחלוטין את העסקאות ומוסיפה אותם לבלוקצ’יין. באופן מובהק, מנגנון זה מספק לתטא תפוקת עסקאות גבוהה.

בריכת מיקרו-תשלומים מונחית משאבים

תטא מציגה גם מאגר תשלומי מיקרו-תשלומים מכווני משאבים כדי לייעל את תהליך הרשת. פרוטוקול זה יוצר מאגר תשלום מיקרו-תשלום מחוץ לרשת שכל משתמש אחר יכול למשוך באמצעות עסקאות מחוץ לרשת.

היסטוריה של תטא בלוקצ’יין

תטה נכנסה לשוק בשנת 2018 בעקבות מכירה סמלית פרטית של 20 מיליון דולר שהתארחה שנה קודם לכן. חברת סן פרנסיסקו שמאחורי הפרויקט הזה היא תטא מעבדות. במקור, מפתחי תטא בחרו לארח את הפלטפורמה ב- Ethereum. מאז אותה תקופה, המשרד המשיך לבנות בלוקצ’יין מקומי.

תטא ראה עניין גובר של משקיעים. מייסד ומנכ”ל הפלטפורמה, מיטש ליו, ידוע בתעשייה ככוח חלוצי. בנוסף, תטא הצליח לאבטח כמה יועצים גדולים. יועצים אלה כוללים את מייסד YouTube, סטיב צ’ן, וג’סטין קאן, מייסד שותף של פלטפורמת הזרמת המשחקים, Twitch. בנובמבר 2018, Tencent Games הכריזה על שיתוף פעולה עם SLIVER.tv כדי להביא תגמולים לתטא לשחקני טבעת אליזיום.

איך לקנות תטא

תטא זמין בבורסות פופולריות רבות בשלב זה. בינאנס, הבורסה המובילה בעולם מבחינת שווי שוק, מציעה למשתמשים גישה נוחה לתטא. כדי להשתמש ב- Binance, תצטרך להירשם לבורסה. קיימות גרסאות Dapp למחשבים ניידים וניידים המתאימות לצרכים שלך.

תהליך ההרשמה ל- Binance הוא פשוט. החלק הראשוני לוקח שניות בלבד. עם זאת, זה יכול לקחת כמה ימים להשלים את תאימות ה- KYC / AML שלך מכיוון שהוא דורש ממך להגיש תעודת זהות ולהמתין לאישור. לאחר שהחשבון שלך פעיל, עליך לממן את הארנק שלך.

מימון הארנק שלך מחייב אותך לטעון עליו מטבע פיאט ולאחר מכן להמיר את הכספים הללו לקריפטוגרפי, או לטעון ישירות ביטקוין או את’ריום. האפשרות האחרונה מאפשרת לך להתחיל לסחור באופן מיידי. אם תעמיס מטבע פיאט, תרצה להמיר אותו לביטקוין או לאתרום מכיוון שאלו שני צמדי המסחר של תטא המוצעים בשלב זה..

השקעה בתטא - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה בתטא - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה בתטא - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן תטא

משתמשים מקבלים גמישות רבה מבחינת האחסון של תטא. המטבע הוא אסימון ERC-20, כך שתוכלו לבחור מתוך מגוון עצום של אפשרויות תואמות ERC. אחד הארנקים הפופולאריים ביותר המשמשים לאחסון תטא הוא Metamask. Metamask הוא ארנק קריפטוגרפי ותוסף לדפדפן. הארנק הוא אפשרות הארנק הפופולארית ביותר של ERC-20 בשל יכולת הפעולה ההדדית שלו וההתקנה והשימוש הקלים שלו.

אם אתם מבקשים להשקיע משמעותית בתטא או אם אתם מתכננים להשתמש ב- HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים בתטא (THETA).

תטא בלוקצ’יין – הזרמה לעמוד בדרישות המחר

נראה כי תטא ממלא נישה מרכזית בתחום. ככזה, יש ביקוש גובר לאסימון זה בשוק. לעת עתה, למשקיעים המעוניינים יהיה קל להבקיע כמה אסימונים של תטא ולעזור לקדם את מטרת פלטפורמת הזרמה המבוזרת הזו לספק UX טוב יותר לכולם..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner