השקעה בגלים – כל מה שצריך לדעת

Waves היא מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין שמתפקדת כקריפטוגרפיה, כפלטפורמת שיגור סמלים ו- DEX. היזמים שעומדים מאחורי הפרויקט ביקשו להציג מערך כלים רב עוצמה שיסייע בפיתוח פתרונות מבוזרים של Web 3.0. מטרתם הייתה לתכנן אלטרנטיבה קלה לשימוש Ethereum לקידום אימוץ המוני של בלוקצ’יין. במידה זו, צוות הפיתוח של הפלטפורמה הצליח בצורה מרהיבה.

אילו בעיות גלים נפתרים?

Waves מנסה לתקן את אחת הסוגיות העתיקות ביותר בשוק הקריפטו, בלבול. עבור רוב האנשים, הסיכוי לתכנות ולהפעיל אסימון משלך נראה כמשימה בלתי אפשרית. עם זאת, Waves מאפשר לכל אחד ליצור ולהשיק אסימוני קריפטו מותאמים אישית ללא כל הבנה מוקדמת של הטכנולוגיה.

הסרת חסמים טכניים מתהליך יצירת האסימונים היא יתרון עצום למגזר. באופן מרשים, נאמר כי ניתן ליצור אסימון בסיסי תוך פחות מחמש דקות. הפשט את תהליך האסימון מסייע להבטיח ש- Waves יוכלו להבטיח העברת ערך באמצעות “טוקניזציה” למגוון נכסים בעולם האמיתי. באופן זה, Waves הוא אידיאלי עבור מימון המונים, ICOs פשוטים ותוכניות נאמנות.

היתרונות של גלים

ככוח חלוצי בשוק, Waves מקדם אימוץ המוני באמצעות פשטות. יש המון יתרונות שנצברו משימוש בדור הבא של מטבע החוץ. להלן הסיבות העיקריות לכך שמשקיעים ממשיכים לנהור למטבע זה. מפתחים מתכננים להרחיב את יכולות האסימונים שלהם בעתיד. אם הם יצליחו ליצור אסימון השווה לאפשרויות של את’ריום, יש סיכוי גדול שגלי יוכל לתפוס חלק ניכר מהתנועה של את’ריום..

גלים - טוויטר

גלים – טוויטר

קל לשימוש

אין דרך קלה יותר ליצור אסימון משלך ולנצל את הפונקציונליות הפשוטה של ​​בלוקצ’יין. בהשוואה, Ethereum, בלוקצ’יין הדאפ הפופולרי ביותר, מחייב את היזמים להבין שפות תכנות כמו סולידריות כדי ליצור דאפים ולבצע חוזים חכמים. דרישות אלה מוסיפות תקורה משמעותית לכל קמפיין למימון המונים.

באמת, אסימונים מבוססי גלי אינם חזקים מבחינה טכנית כמו אסימוני אתריום. עם זאת, מכיוון שהם כל כך קלים לתכנות, הם מהווים את הפיתרון המושלם עבור חברות הזקוקות לפונקציות בסיסיות כגון אלה המשמשות ב- ICO, אסימוני שירות ותוכניות נאמנות..

הימור

משתמשי גלים יכולים להמר על הקריפטו שלהם ולהרוויח תגמולים. הרשת משתמשת בקבוצות הימורים כדי לשמור על אבטחת הבלוקצ’יין. יש לציין כי יהיה עליכם להפקיד 1,000 גלי כדי להפעיל צומת הימורים מלאה ברשת. רשתות הוכחה על ההתחייבות מחייבות את המשתמשים לבצע הפקדות גדולות יותר כדי להשתתף כצומת כדי להבטיח שהם חולקים הפסדים כספיים פוטנציאליים שעלולים להתרחש אם הם מנהלים צומת זדונית..

מִסְחָר

משתמשים מקבלים גישה לבורסה מבוזרת חזקה (DEX) כאשר הם משתמשים גם ב- Waves. אתה יכול לסחור בכל אסימון מבוסס גלי עם כל אסימון אחר מבוסס גלי תוך שניות. הרשת מאפשרת ליצור ולסחור באסימני קריפטו ללא צורך בתכנות חוזי חכם מקיף. זה גם מספק לפרויקטים חדשים גישה מיידית לנזילות, מה שהופך אותו לאידיאלי לאסטרטגיות של שיגור אסימונים.

דפים

תיקו נוסף של Waves הוא מבנה העמלה האפסית למפתחים. ברשת את’ריום מפתחים משלמים עמלות בצורה של מטבע קריפטוגרפי פנימי בשם גז. במקור, עמלה זו נועדה להבטיח שאף תת-משנה נכנס לבלוקצ’יין ופונקציונליות מופחתת. Waves מבטל את דמי הגז ומחליף אותם בתשלום אחיד זעיר. בדרך זו, מפתחים יכולים ליצור Dapps חזקים יותר עבור המשתמשים.

גלים - דף הבית

גלים – דף הבית

איך גלים עובדים?

המערכת האקולוגית נשענת על ארכיטקטורה דו-שכבתית עם צמתים קלים ומלאים השומרים על הרשת. רעיון זה הוצג לראשונה על ידי פרויקט NXT. באופן ספציפי, מפתחים החליטו לשלב את ה- NXT לקוח SuperNET lite להגברת היעילות.

צמתים מלאים

הדרג הראשון במערכת משתמש בצמתים מלאים. אלה הכורים המאמתים עסקאות ומוסיפים חסימות חדשות לבלוקצ’יין. צמתים אלה מערימים את גליהם כדי להיות זכאים לתגמולים.

צמתים קלים

Waves משתמש גם בצמתים קלים כדי להאיץ עסקאות ותקשורת ברשת. צמתים קלים מהירים יותר מכיוון שהם לעולם לא מורידים את הבלוקצ’יין. במקום זאת, מיני צמתים אלה תלויים בצמתים המלאים לאישורי אינטראקציות ואינטראקציות. באופן ספציפי, צמתים קלים מאחזרים את מצב הרשת הנוכחי מצמתים מלאים באמצעות פלטפורמת סקורקס.

אסימונים ליישום מותאם אישית (CAT)

במרכז פלטפורמת Waves, ממוקם CATS שלה. חתולי CAT הם אסימוני המשתמש הבסיסיים שנוצרו בפלטפורמה. כל אחד יכול ליצור אסימון ישירות דרך ה- לקוח לייט אשר זמין במחשב, דְמוּי אָדָם, ו iOS. באופן מרשים, זה כרגע גל אחד בלבד ליצור אסימון מותאם אישית בשלב זה. משתמשים יכולים להשיק, להפיץ ולסחור בקריפטו משלהם תוך דקות באמצעות Waves. חשוב לציין, אתה יכול לנהל את האסימונים שלך באמצעות סקריפטים שרצים בחשבונך ב- Waves blockchain.

ממשל

Waves משתמש במנגנון קונצנזוס היברידי לשמירה על אבטחת הרשת. מנגנון הוכחת ההימור המושכר (LPoS) לווה את ההיבטים הטובים ביותר ברשת PoS ומציג כמה פרוטוקולים חדשים כדי לייעל את התהליך. המשתמשים מקנים אסימונים על ידי חכירתם לצמתים מלאים המפעילים את הרשת. למען האמת, ליסינג גלים עולה רק 0.002 גלים.

הטבת תגמולים

צמתים מתחזקים מקבלים שתי צורות תגמולים. סט התגמולים הראשון משולם ב- Waves. סט התגמולים השני מגיע בצורה של אסימונים לתגמולים של כורים (MRT). הכורים מקבלים 60 MRT עבור 70 הבלוקים הראשונים שהם יוצרים ביום. לאחר מכן הם יכולים להרוויח 30 MRT נוספים לחסימה. החשוב מכל, אתה עדיין יכול להשתתף גם אם אין לך את הגלים הנדרשים כדי להפוך לצומת ישירות. באופן ייחודי, אתה יכול להשכיר את גליך לציבור בריכת כרייה ולשתף בתגמולים.

DEX

הגלים DEX היא אחת מחילופי המטבעות המבוזרים המהירים ביותר בעולם. אתה יכול לסחור במטבע החדש שלך בזוג מסחר עם כל אסימון גלי אחר תוך שניות. באמת, הפלטפורמה משלבת התאמה אוטומטית לזווג הזמנות קנייה ומכירה והחלפת אסימונים לאחר מילוי ההזמנות..

אסימון גלים

אסימון הגלים הוא המטבע הראשי של הרשת. גלים יכולים לתפקד כרכב תשלומים. אסימונים אלה הם גם מה שאתה מעלה כדי ליצור אסימונים חדשים או יתד לתמורה. באופן זה, המטבע הוא מטבע קריפטוגרפי רב תכליתי.

Waves - CoinMarketCap

CoinMarketCap

היסטוריה של גלים

גלים נכנסו לשוק עוד ביוני 2016. המטבע זכה להצלחה מהשקתו. ICO של החברה הבטיח מעל 16 מיליון דולר במהלך השקתו. הרבה מההצלחה הזו ניתן לייחס לניסיון הצוות. רבים מחברי צוות הליבה של Waves גם עבדו רבות על ה- פרויקט NXT יַחַד.

בספטמבר 2018 הצוות ביצע שדרוג משמעותי ברשת. השדרוג שילב תכונות שונות כגון תמיכה בכתובות מולטי-סיג, הקפאת אסימונים, החלפות אטומים, הצבעה ואורקלס. אורקל הם חיישנים מחוץ לרשת המתקשרים עם הבלוקצ’יין. מערכות אלו מהעידן החדש מאפשרות לחסימות לתקשר עם העולם האמיתי בדרכים חדשות ומרתקות.

באוקטובר 2018, הפלטפורמה קבעה את שיא העיבוד הכי הרבה עסקאות של כל פרויקט בלוקצ’יין ביום אחד. באופן מרשים, הפלטפורמה לקחה את התואר מדור שלישי אחר של קריפטו EOS. אנליסטים רשמו 6.1 מיליון עסקאות בפלטפורמה ביום שיא זה.

איך לקנות גלים

קל להשיג גלים בימינו. הפלטפורמה מוכרת היטב וזמינה בבורסות המכובדות ביותר. אחת הבורסות הטובות ביותר להעברת הצפנה זו היא בינאנס. נכון לעכשיו, Binance היא הבורסה המובילה בעולם מבחינת נפח המסחר. היקף נוסף זה מספק נזילות נחוצה למשקיעים.

כרגע אין בינאנס זוגות סחר ב- USD / Waves. יהיה עליך לממן את חשבון Binance שלך ​​באמצעות Fiat, Bitcoin או Ethereum כדי לקבל Waves. יש לציין כי Binance אכן מספקת רמפה פיאטית למשתמשים. ככזה, יהיה עליך להקפיד על מנגנוני תאימות של KYC. לאחר אימות חשבונך, המסחר לוקח שנייה בלבד להשלמתו.

השקעה בגלים - כל מה שצריך לדעת השקעה בגלים - כל מה שצריך לדעת השקעה בגלים - כל מה שצריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן גלים

יש הרבה דרכים לאחסן Waves. אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על ביטחון מטבעות קריפטוגרפי זה היא באמצעות לקוח הפלטפורמות, ארנק לייט. ארנק זה זמין להורדה בחינם במספר רב של פלטפורמות, כולל מחשב אישי, אנדרואיד, iOS או כתוסף Chrome. הלקוח הקל נחשב לאבטח אך אינו מוגן כמו שמירת הקריפטו במצב לא מקוון ב”אחסון קר “.

ספקי ארנקי חומרה כמו Ledger ו- Trezor מציעים אפשרויות סבירות לצרכנים בשלב זה. אם אתם מתכננים להחזיק כמות משמעותית של Waves, זו ללא ספק השיטה הבטוחה ביותר. ארנקי חומרה מציגים “פער אוויר” כדי להבטיח שאף האקרים לא יוכלו לגנוב את כספיכם.

הפיכת גלים בתעשייה

היזמים מאחורי פלטפורמת Waves מתמקדים בעתיד. ההחלטה ליצור פלטפורמת שיגור אסימונים קלה לשימוש היא נבונה כאשר לוקחים בחשבון שטוקניזציה היא אחד המגזרים הצומחים ביותר בשוק. אתה יכול לצפות שגלי תמשיך להחזיק במקום הראשון בשוק בעתיד הנראה לעין בגלל הגישה החדשנית והנתוניה המספקים שירותי בלוקצ’יין מועילים להמונים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner