השקעה ב- TRON (TRX) – כל מה שאתה צריך לדעת

מאז ש TRON (TRX) נכנסה לשוק הקריפטו בשנת 2017, הייתה לה אחת המעקב הקולי ביותר במגזר. מטבע זה מינו את תמיכת הקהילה הזו ואת ההיבטים הטכניים הייחודיים שלה כדי להפוך לאחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בעולם מבחינת שווי השוק. באופן מרשים יותר העובדה שלקח משימה זו לקח TRON שנתיים בלבד.

מה זה TRON (TRX)?

TRON היא מכונה וירטואלית מבוזרת שנבנתה כדי לסייע בהכנסת האינטרנט המבוזר. בדומה לאת’ריום, TRON מאפשרת למפתחי Dapp ליצור ולנצל פרוטוקולים מורכבים באמצעות חוזים חכמים החיים בבלוקצ’יין המקורי שלה. כיום הפלטפורמה ידועה בעיקר בזכות מהירויות העסקה שלה והמנכ”ל התוסס שלה.

באופן ספציפי, הפלטפורמה מסוגלת ל -2000 עסקאות בשנייה. ביצועים אלה מעמידים את TRX בקנה אחד עם מעבדי התשלומים העיקריים כגון PayPal. החשוב מכל, ל- TRON יש אפס דמי עסקה. אתה יכול לשלוח מיליון דולר ב- TRX לכל מקום בעולם תוך שניות ולעולם לא תצטרך לשלם אגרה.

כדי לתפוס את המשימה המונומנטלית שמפתחי מפתחי TRON לוקחים על עצמם, חשוב להבין קצת את האינטרנט המבוזר. האינטרנט המבוזר שונה מהאינטרנט אליו היית רגיל בכמה דרכים מרכזיות. בעיקר אין חברות אירוח. במקום זאת, כל האינטרנט מנוהל על ידי משתמשים אישיים.

עד לאחרונה, הרעיון של רשת מבוזרת נראה בלתי אפשרי. כוח המחשוב של העולם עדיין לא היה בשיעור. עם זאת, האופי השקוף של רשתות הבלוקצ’יין הופך אותן לאידיאליות למשימה כזו בלבד. זה בדיוק התפקיד ש- TRON מבקשת להשיג.

היסטוריה של TRON (TRX)

ההיסטוריה של TRON מתחילה בתחילת 2017. באותה תקופה, מנכ”ל המשרד ג’סטין סאן השיקה רשמית את העמותה הסינגפורית המכונה היום קרן TRON. המשימה של ארגון זה הייתה לבנות תשתית לאינטרנט מבוזר ולספק מערכת דמוקרטית לניהול הרשת החדשה.

יש לציין כי סאן אינה זרה לתחום הפינטק. ראשית, הוא בן חסותו של מייסד עליבאבא, ג’ק מא. באופן מדהים, הוא סיים את לימודיו באוניברסיטת הופאן של מא ותוך חודשים עשה את דרכו לרשימות פורבס “סין 30 מתחת לגיל 30” ו”אסיה 30 מתחת לגיל 30 “. באמת, לפני כניסתו של TRON, סאן כבר עשה לעצמו שם בתחום הבלוקצ’יין.

לדוגמא, שמש היה אַדְוָההנציג הראשי באזור סין הגדול. עמדה זו העמידה אותו במגע עם רשת האנשים שהוא יצטרך יום אחד בכדי להפוך את תפיסת ה- TRON למציאות. הוא גם ייסד אפליקציית סטרימינג בשידור חי פופולרית מאוד בשם Peiwo. נכון לעכשיו, לאפליקציה יש למעלה מ -10 מיליון משתמשים ברחבי סין.

מרשימה עוד יותר היא העובדה כי סאן שילבה את TRON בפייווו חודשים ספורים בלבד לאחר הרכישה. שילוב זה סייע להגביר את מעמדה של TRON באזור. בנוסף, האסטרטגיה הרחיבה את בסיס המשתמשים הפעיל של TRON באופן משמעותי.

TRO (TRX) ICO Raise

ההשקה של TRON הייתה עניין גדול. ICO של קרן TRON לשנת 2017 מוּרָם 70 מיליון דולר לפיתוח נוסף של המערכת האקולוגית TRON. במהלך האירוע, המשקיעים קיבלו אסימונים של TRX תמורת BTC או ETH שלהם. בזמן המכירה, לטוקני TRX היה שווי שוק של 0.0019 דולר בלבד.

אסימוני TRX הם אסימוני השירות שהונפקו על ידי קרן TRON כמטבע בינוני לכל האסימונים מבוססי TRC. אסימונים אלה נמצאים ב- MainNet והם מאפשרים עסקאות קלות ברחבי הבלוקצ’יין.

עד שנת 2018 סאן דחפה את TRON לעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים מבחינת שווי שוק. הצלחה זו העניקה למפתחי הפלטפורמה את המשאבים, הניסיון והמוטיבציה להשיק בלוקצ’יין משלהם. החלטה זו אפשרה ל- TRON להגר הפלטפורמה מטוקני ERC-20 השוכנים ברשת את’ריום, אל אסימוני TRX המשתמשים בפרוטוקול המקורי של TRON.

הוכחת ייצוג מואצלת (DPoS)

רשת TRON נשענת על הצגה של הוכחה של הימור (DPoS) מנגנון קונצנזוס לאבטחת הבלוקצ’יין. DPoS דומה למנגנון קונצנזוס של הוכחת העניין בכך שהוא מאפשר למשתמשים להרוויח הכנסה פסיבית בכל פעם שהם מהווים את אחזקותיהם בארנק רשת..

דף הבית של TRON

דף הבית של TRON

הימור TRON (TRX)

ההימור משרת מספר מטרות מכריעות. ראשית, זה מאפשר למשתמשים להרוויח הכנסה פסיבית. בעיקר, זה שומר על הרשת בטוחה. במערכת האקולוגית של TRX, משתמשים ממקמים את ה- TRX שלהם ביחס של 1: 1. ככל שהם מהמרים יותר, כך הם מרוויחים יותר כוח TRON. כוח TRON חיוני ברשת TRON. ראשית, זה מה שהקהילה משתמשת בו כדי להצביע לנציגי העל. יש לציין כי לאחר שלושה ימים, משתמש יכול לבחור להמיר את כוח ה- TRON שלהם ל- TRX.

DPoS לעומת PoS

בניגוד למערכת PoS, במערכת DPoS, רק צמתים נבחרים יכולים לאשר חסימות של עסקאות. במערכת האקולוגית של TRON, הקהילה בוחרת 27 נציגי על מדי שש שעות למשימה חיונית זו. נציגים אלה נבחרים על ידי קהילת המשתמשים המחזיקה ב- TRX שלהם. יש לציין כי התהליך כולו מנוהל על ידי DAO.

ארגון אוטונומי מבוזר (DAO)

DAOs ממשיכים להיות סוג פופולרי של ניהול מבוזר במגזר. חשוב על DAO כסדרה של חוזים חכמים שצמתים יכולים להצביע עליהם כדי לקבוע את דרך הפעולה הבאה עבור הארגון. DAOs מספקים לקהילה דרך מבוזרת ודמוקרטית לפיתוח פלטפורמות המבוססות על הנחיות הקהילה.

ביטורנט

ביולי 2018 עלתה קרן TRON שוב לכותרות. הפעם החדשות היו ש- TRON נרכש הרשת הגדולה ביותר לשיתוף קבצים בין עמיתים לעמית – ביטורנט. פלטפורמות לשיתוף קבצים כמו ביטורנט היו הצורות הראשונות של רשתות מבוזרות שקיימות. למעשה, פלטפורמות אלו הניחו את הבסיס לטכנולוגיית הבלוקצ’יין שנים מראש.

קרן TRON

ה קרן TRON הינה ארגון ללא כוונת רווח המתמקד בהרחבת תרחישים למקרי שימוש עבור TRX ופרוטוקול TRON. כיום TRX פועלת באחת הרשתות המבוזרות הגדולות בעולם. בנוסף, כל פרוטוקול TRON הוא קוד פתוח. פלטפורמות קוד פתוח מאובטחות יותר מכיוון שהן מאפשרות לקהילה לבדוק את הקודים המתאימים לכולם.

היכן ניתן לרכוש TRON (TRX)

אמנם אינך יכול פשוט ללכת לתחנת הדלק המקומית שלך ולתפוס טרנס טרקס עדיין, אך עדיין קל להשיג את האסימון העתידני הזה. למרבה המזל, TRON זמינה בכמה מהבורסות הגדולות בעולם. אחת הדרכים הקלות ביותר להשיג אסימונים של TRX היא באמצעות חילופי בינאנס.

בינאנס היא בורסת המטבעות הגדולה בעולם מבחינת שווי שוק. הפלטפורמה מציעה כיום מגוון צמדי מסחר TRX כולל BTC / TRX. כמו ברוב האלטקוינים, תצטרך להמיר תחילה את מטבע הפיאט שלך ל- BTC או ETH. לאחר שתשלים משימה זו, נדרשת לחיצה על העכבר רק כדי להמיר BTC ל- TRX.

אתה יכול גם לקנות את זה בכרטיס האשראי שלך מאחת מהבורסות האלה.

השקעה ב- TRON (TRX) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- TRON (TRX) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- TRON (TRX) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקריפטומפט סקירה

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

משתמשים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

סוחרים אירופאים

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

1.00 דולר

חשבון מינימלי

35 אירו

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן את טרון

ישנן שתי דרכים עיקריות לאחסון אסימוני TRX שלך. לכל אחד מהם יש יתרונות וסיכונים משלו. אם אתה חדש בתחום הצפנה ומתכנן לרכוש רק כמות קטנה של TRX, ארנק נייד יתאים לך בסדר. ה- Dapp של ארנק ה- TRON זמין בחינם ב- iOS וב- דְמוּי אָדָם מכשירים.

ארנקים ניידים

החיסרון של ארנק סלולרי הוא שהוא קל לשימוש ומספק לך גישה מיידית לקריפטוגרפיה שלך. החיסרון הוא שהוא נוטה יותר לפריצות ורמאות. זכרו, הארנק הנייד שלכם תמיד מקוון, ולכן הוא תמיד בסיכון.

ארנק חומרה

אם אתם מבקשים לבצע השקעה גדולה ב- TRX או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האופציה הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים ב- Tron (TRX).

מחלוקת TRON

כמו כל פרויקט קריפטוגרפי גדול, ל- TRON היה חלק ניכר מהמחלוקות. תחום דאגה מרכזי אחד שפקד את הפרויקט הוא העובדה שנראה כי חלק גדול מהפרוטוקולים שלו מגיע מפלטפורמות אחרות.

לדוגמה, TRON משתמש במספר רב פרוטוקולים מ- IPFS ו- Filecoin (Bitswap, PoRep, PoSt,) אך היא אינה מצליחה לרשום אותם כהפניות בעיתון הלבן שלה. חוסר התייחסות זה הביא חלק מהקהילה להתבטא נגד הפרויקט.

בתגובה לטענות הזיוף, סאן נָקוּב שהבלבול נבע מתרגומים גרועים. הוא הסביר כי מתרגמי המסמכים הלבנים השאירו פרטים חשובים שנמצאו בגרסה הסינית המקורית של המסמך. למרות טענתו, אחרים בקהילה מְחוּדָד לנושאים גם בגרסה הסינית.

סיכום

TRON ממשיכה למצוא את דרכה לכותרות הצפנה באופן קבוע. מהאוכל המנכ”ל שלה ארוחת צהריים עם וורן מזנון להשקת חדש פלטפורמת DeFi, פרויקט זה ממשיך לתפוס את הדמיון והלב של משתמשי הקריפטו ברחבי העולם. לעת עתה, זה מרגש לראות מה הצוות היצירתי הזה של מפתחים נמצא בשרוול הבא.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner