השקעה ב- VeChain (VET) – כל מה שאתה צריך לדעת

מה זה VeChain (VET)?

VeChain (VET) היה אחד מחסימות החסימות הראשונות שנבנו באופן בלעדי כדי לענות על הצרכים של קהל לקוחות ברמה ארגונית. היזמים מאחורי פּרוֹיֶקט לחפש לשפר את ניהול שרשרת האספקה ​​ואת מחזור חיי המוצרים באמצעות שימוש בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר (DLT). חשוב לציין, הפלטפורמה מציעה למשתמשים מגוון פונקציות חדשות שהופכות אותה לאידיאלית עבור עסקים המבקשים לשפר את פרוטוקולי שרשרת האספקה ​​ותהליכים עסקיים..

כיום, תחום הלוגיסטיקה סובל מ- אסימטרי בעיית מידע. בעוד שהמערכות במקום אוספות כמות גדולה של נתונים, נתונים אלה אינם מועברים בצורה אופטימלית. ברוב המקרים, חלוקה חמורה מותירה את כל שרשרת האספקה ​​להסתמך על מקורות נתונים מרכזיים. היעדר אחדות זה מביא לחוסר שקיפות ולעיכוב העברת נתונים.

VeChain מספק לעסקים את האפשרות לעקוב אחר כמות עצומה של נתונים. אינדיקטורים אלה יכולים לכלול פריטים כגון איכות, אותנטיות, טמפרטורת אחסון ומצב תחבורה. באופן מרשים, VeChain מספק את כל התכונות הללו באמצעות מערכת אקולוגית עסקית ללא אמון ומופץ. בדרך זו, VeChain מפחיתה את התקורה ומשפרת את האחריות.

פילוסופיית VeChain

VeChain שונה מפרויקטים אחרים בתחום בכמה דרכים מרכזיות. בעיקר, למפתחים שמאחורי הפרויקט הזה לא היה שום רצון ליצור פלטפורמה מבוזרת לחלוטין. במקום זאת, מטרתם הייתה לשלב את התכונות הטובות ביותר הן מתחומי DeFi (מימון מבוזר) והן CeFi (מימון מרכזי). אסטרטגיה זו יוצרת פלטפורמה מאוזנת המספקת למשתמשים זרימת מידע שקופה, שיתוף פעולה יעיל והעברות ערך מהירות.

איך עובד VeChain

VeChain משתמשת במגוון טכנולוגיות כדי להשיג את מטרתה לייעל את תחום שרשרת האספקה. לדוגמה, VeChain משתמש בסוגים שונים של זיהוי תדרי רדיו (RFID) תגים וחיישנים לניטור נתונים קריטיים במהלך המשלוח. מידע זה משודר בזמן אמת ברחבי הבלוקצ’יין.

אסטרטגיה זו מאפשרת לכל בעלי העניין או משתתפי השוק לפקח על הפריט כדי לוודא את מצבו ואת האותנטיות שלו. בעיקר, גישה זו מושלמת עבור רשתות אספקה ​​מורכבות גדולות. VeChain יכולה לפקח על רשתות ענק אלה ולעדכן עסקים על התפתחויות בהתרחשותן.

האינטרנט של הדברים (IoT)

VeChain היא חלוצה באינטגרציה של IoT וטכנולוגיות DLT. באמת, VeChain נבנה מהיסוד תוך התחשבות בשילוב ה- IoT. האינטרנט של הדברים מתייחס לרשת מיליארדי המכשירים החכמים הנמצאים כיום בשימוש ברחבי העולם. כל המכשירים הללו חכמים מכיוון שיש להם איזשהו חיישן ויכולת לתקשר נתונים באופן מקוון. כיום המכשירים הללו מקיפים מגוון דברים שלא יאומן, מטלוויזיות ועד פעמוני דלת, וכלה בטלפון שאתה מחזיק ביד שלך כרגע.

שילוב טכנולוגיות IoT ו- blockchain הגיוני לחלוטין. טכנולוגיית Blockchain מספקת דרך סבירה לפקח על כמות עצומה כל כך של נתונים כמעט בזמן אמת באמצעות קונצנזוס. כתוצאה מכך, VeChain אינו הפרויקט היחיד החוקר את המיזוג של שני הטכנולוגיות.

היסטוריה של VeChain

VeChain עברה מלוח השרטוטים למציאות בשנת 2015 במטרה לשבש את תעשיית שרשרת האספקה ​​על ידי הפיכת נתונים לפעילים ושקופים. יוצר הפרויקט, סאני לו, היה ידוע בעיקר בעבודתו הבכירה עם לואי ויטון סין לפני המיזם הזה. עליכם לדמיין כי ההתמודדות עם כל נושאי שרשרת האספקה ​​העומדים בפני יצרני בגדים סייעו לו לעורר השראה לפתח מערכת ייחודית זו.

ה- VET של VeChain החל על בלוקצ’יין את’ריום. גישה זו היא אסטרטגיה נפוצה בשוק מכיוון שהיא מאפשרת למפתחים להציג את הרעיון שלהם ולאסוף כספים לפיתוח בלוקצ’יין משלהם. בסופו של דבר, זה בדיוק מה שעשה VeChain. כיום, VET פועלת במערכת האקולוגית המקומית VeChain. באופן זה, מפתחים יכולים לספק תכונות המיועדות ישירות לקהל הלקוחות העסקי.

אסימון כפול

VeChain אכן לווה דבר אחד מאת’רום, האסטרטגיה הכפולה שלו. בסגנון זה של מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין, אסימון אחד משמש כהשקעה ציבורית ו / או מזומנים דיגיטליים והשני מיועד לביצוע ותכנות חוזים חכם. דוגמאות לסגנון זה של אסימון backend הם של Ethereum אֶתֶר ו- NEO גַז.

ישנם שני יתרונות עיקריים לאסטרטגיה זו. היתרון הראשון הוא שמערכת זו מספקת ממשל יעיל. רשתות חסימות צריכות להיות מודלים ממשליים הכוללים את הקהילה או שהם מסתכנים במזלגות קשות מחברי הקהילה האומללים. הסיבה השנייה להשתמש באסטרטגיית אסימון כפול היא שהיא מספקת לבלוקצ’יין שלך מודל כלכלי צפוי.

אסימון VeChain (VET)

VET הוא המטבע הקריפטוגרפי שהיית משקיע בו בבורסה. זה משמש תוספת ערך בתוך blockchain VeChain. אסימון זה יכול להעביר ערך על פני הבלוקצ’יין ולהפעיל חוזים חכמים. כמו כן משתמשים משלמים עבור עסקאות ב- Dapps המתפקדות בבלוקצ’יין VeChain.

נכון לעכשיו, ישנם 55,454,734,800 אנשי מקצוע וטכנולוגיים במחזור. המערכת של VeChain מוגדרת להנפיק סכום כולל של 86,712,634,466 וטרינרים. VET מדורגת בין 30 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בעולם על בסיס שווי שוק.

VET CoinMarketCap

VET CoinMarketCap

VeChainThor Energy (VTHO)

האסימון השני המשמש במערכת VeChain הוא VeChainThor Energy. אסימון זה מתפקד כגז להנעת עסקאות חוזיות חכמות. אסימונים אלה אינם זמינים לציבור. רק מפתחים משתמשים באסימונים אלה כדי לכסות את עלויות ביצוע החוזה שלהם.

באופן קריטי, מרבית החסימות מחייבות את המפתחים לשלם תשלום על מנת להציב חוזים בבלוקצ’יין. אסטרטגיה זו מבטיחה שרק קידוד מוכן לציבור יגיע לבלוקצ’יין ומצמצם הודעות דואר זבל

קונצנזוס VeChain

על מנת לממש את כל ההבטחות שלה, על VeChain לספק לעסקים הסכמה בזמן ובטוח. לשם כך, הפלטפורמה מציגה מנגנון קונצנזוס קנייני המכונה הוכחת סמכות (PoA). פרוטוקול זה מספק אמצעי יעיל לשמירה על המשכיות המערכת.

מנגנון הקונצנזוס של PoA נבנה כדי לשפר את החסרונות שנמצאו במנגנוני Proof of Work (PoW), Proof of Stake (PoS), ו- Proo of Stake (DPOS) ייעודיים. באופן קריטי, PoA דורש פחות צריכת אנרגיה. בניגוד לביטקוין, המחייב צמתים לתקשר ולאמת עסקאות, אין כל דרישה לתקשורת בין צמתים כדי להגיע להסכמה בבלוקצ’יין VeChain..

Masternodes

VeChain מסתמך על קבוצה של 101 Masternodes כדי להשיג קונצנזוס. אסטרטגיה זו משפרת את זמני העסקה באופן משמעותי. באופן מפתיע, אין צמתים אנונימיים ברשת זו. עליך להשלים אימות מזהה KYC ו- AML לפני שתוכל לאמת חסימות במערכת זו. היזמים מאמינים כי גישה זו חיונית לאסטרטגיית השוק המאוזנת שלהם.

מעניין ש- VeChain גם משתמש במברנות כלכליות. צמתים אלה יכולים להצביע בנושאים הנוגעים למערכת האקולוגית של VeChain. על כל 10,000 מכוניות וטכנולוגיות רפואיות שמערכת המוח הכלכלית מחזיקה, הם מקבלים קול אחד.

הימור

משתמשי VeChain יכולים גם לְהַמֵר ה VT שלהם כדי להרוויח קצת הכנסה פסיבית. ההימור מחייב אותך להחזיק את ה- VET בארנק רשת שנשאר מקוון לתקופת זמן מוגדרת מראש. ככל שאתה מעריך את ה – VET שלך, כך אתה מרוויח יותר.

ממשל

תוך שמירה על קו המטרה של VeChain לספק איזון בין ריכוז לביזור, ההצבעות מחולקות על סמך כמות ה- VET שאדם מחזיק. אנשים המחזיקים ביותר ממיליון מקצועני מקצוע אחראים ל -20% מהקולות. המשתמשים אשר אימתו את זהותם ומחזיקים מיליון איש מקצוע וטכנולוגיה מקבלים 30% מהקולות. השאר מתחלק בין הקהילה.

היכן ניתן לרכוש VeChain (VET)

VeChain זמין במגוון פלטפורמות שונות. אחת הדרכים הקלות ביותר לשים את עצמך על כמה אנשי מקצוע וטכנולוגיות היא באמצעות בינאנס. בינאנס היא בורסת המטבעות הגדולה בעולם. הפלטפורמה קלה לשימוש ומציעה מבחר מדהים של מטבעות.

תוכלו להשלים את תהליך ההרשמה בפחות מעשר דקות. אם אתה חדש בפלטפורמה, יהיה עליך לקשר אמצעי תשלום כלשהו כדי לטעון את חשבונך. זה יכול להיות כרטיס חיוב או אשראי. אתה יכול אפילו להשתמש במידע על חשבון הבנק שלך ישירות.

כעת, כאשר חשבונך מקושר, תוכל להתחיל לקנות ביטקוין. תצטרך לקנות ביטקוין תחילה מכיוון שאין עדיין זוגות פיאט / VET זמינים. ברגע שיש לך ביטקוין אתה יכול ללכת לצמד המסחר BTC / VET ולבחור בכמה VET אתה רוצה לסחור. תוך שניות ה- VET שלך מגיע.

השקעה ב- VeChain (VET) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- VeChain (VET) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- VeChain (VET) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות העורכים שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות העורכים שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות העורכים שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן את VeChain

אתה יכול לאחסן את VeChain במגוון דרכים שונות. אם ברצונך לסחור ב- VET שלך, או פשוט לחפש החזר מהיר, אז תרצה לאחסן את הקריפטו שלך בארנק הנייד VeChainThor. ארנק קל לניווט זה מספק לך את כל התכונות הדרושות לך. החשוב מכל, הוא זמין להורדה בחינם עבור דְמוּי אָדָם ו תפוח עץ מכשירים.

אם אתם מבקשים לבצע השקעה גדולה ב- VET או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים ב- VeChain (VET).

VeChain – עושה מסלול משלו

יותר מרוב הפרויקטים, VeChain מדגים את ההתבגרות של תחום הבלוקצ’יין. כיום, בלוקצ’יין הוא לא רק מטבעות קריפטוגרפיים. פלטפורמות כמו VeChain פורצות את גבולות יעילות הבלוקצ’יין ומספקות לעולם אלטרנטיבה יעילה יותר לסטטוס קוו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner