השקעה בכוכבי לומן (XLM)

בזמן ההשקעה בשוק הקריפטו, לא לוקח הרבה זמן עד שתתמודד על פני כוכבי לומן. מטבע קריפטוגרפי ייחודי זה כולל ספינת רקטות שמתפוצצת כלוגו ושם קליט שגורם לכם לחזות מסע חלל עתידני. מלבד השיווק הנבון שלהם, Stellar מביאה הרבה לתחום הקריפטו.

כוכבים הוא א תשתיות תשלום מבוזרות שכולל קוד קוד פתוח. הפלטפורמה נכנסה לשוק במטרה להקל על גישה יעילה יותר להעברות כספים בינלאומיות כגון תשלומי העברות כספים. כיום, המערכת האקולוגית של כוכבים ידועה ביכולות ההעברה המשתלמות, המהירות והאמינות שלה. באופן ספציפי, הפלטפורמה מאפשרת עסקאות חוצות גבולות ללא חיכוך.

מהם כוכבי הלומן?

בניגוד למתחרה העיקרי שלה בשוק, אַדְוָה, כוכב מתמקד בצרכיו של הפרט ולא במוסדות פיננסיים גדולים. באופן זה, הפלטפורמה מסוגלת לחבר בצורה חלקה אנשים, מוסדות ומערכות תשלום ברחבי העולם. כיום, הפלטפורמה מורכבת מקונסורציום בינלאומי של אנשים וגופים הממוקמים בכל אזור.

דף הבית של כוכבים

דף הבית של כוכבים

איך עובד כוכבים?

Stellar ממנף ביזור כדי לשפר את מערכות ההעברה הנוכחיות הנמצאות בשימוש. הפלטפורמה משלבת ספר חשבונות מבוזר לשיפור יעילות ושקיפות למשתמשים. ספר ספר זה שומר על כל נתוני הרשת כולל היסטוריית העסקאות שלה להעברת מערכות בשימוש. ספר ספר זה שומר על רישום בלתי שבור של כל העסקאות מאז היום הראשון.

השימוש בפלטפורמת הכוכבים קל. בדומה למעבדי תשלומים פופולריים כגון Paypal, התהליך מתחיל כאשר מעלים כספים לרשת. במערכת האקולוגית הכוכבית הכספים הללו מועלים לעוגנים. העוגן מתפקד כמדיום בין פיאט לחשבונית המבוזרת של סטלר. באופן זה, עוגנים משרתים מטרה קריטית במערכת האקולוגית הכוכבית.

ברגע שהכספים שלך זמינים בחשבונית המבוזרת של Stellar, קל לשלוח אותה לכל מקום בעולם. לדוגמה, נניח שרציתם לשלוח 1000 דולר ארה”ב לחבר באיחוד האירופי. אתה פשוט מעלה את הדולר שלך לעוגן של כוכבים כדי לקבל זיכוי דולר ברשת.

בשלב הבא תוכל להעביר את האשראי שלך לחברך האיחוד האירופי. ברגע ההעברה, Stellar תמיר אוטומטית את אשראי הדולר שלך ליורו. חשוב לציין שהפלטפורמה מחפשת אוטומטית את שער החליפין הנמוך ביותר. לאחר המרת הכספים הם מפקידים בחשבון חברך. כאן הם יכולים למשוך את המימון ישירות.

באופן מדהים, כל התהליך הזה מתרחש בשניות לחלוטין מאחורי הקלעים. בדרך זו, סטלר מסוגלת להגשים את מטרתה לפשט את מערכות העברת הכסף עבור האדם הממוצע. הפלטפורמה מספקת גישה יעילה באמת לשוק.

תמיכה במספר מטבעות פיאט

באופן מרשים, Stellar מסוגלת לבצע משימה זו באמצעות שלושה פרוטוקולים ספציפיים. בתרחיש הראשון, הכוכבים ממירים את הכספים שלך מפנקס ההזמנות שלה ופשוט מאפשרים החלפה יעילה. בתהליך הבא Stellar ממירה את הכספים שלך ל- XLM. לאחר מכן, הכספים שלך מועברים בינלאומית. ברגע שהם מגיעים ליעדם, ה- XLM נמכר והמטבע הפיאטי המקומי. בתרחיש זה, XLM משמש כמתווך.


באופן קריטי, שליחת מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם עולה רק חלק קטן מהעלויות של מערכות העברת כספים מסורתיות. בתשתית השוק הנוכחית, משתמש עלול בסופו של דבר לאבד מעל 7% מכספו במהלך ההעברה. כספים אבודים אלה משמשים לכיסוי שורה של צדדים שלישיים המעורבים בעסקת הפיאט.

עסקאות שרשרת

הפלטפורמה של Stellar פועלת בצורה חכמה המאפשרת להשיג תגובות שרשרת מורכבות. לדוגמא, ייתכן שתגלה כי אין צמד מטבעות ישיר למסחר הרצוי לך. במקרה זה, Stellar מסוגלת להשלים עסקת סחר מרובה. תאר לעצמך ש- USD שלך ממיר לראשונה ל GBP, ואז, GBP ל EUR.

חילופי כוכבים

היבט ייחודי נוסף של הכוכבים הוא היכולת לבצע הזמנות חליפין ישירות בתוך הפלטפורמה. פקודות אלה עוברות מיד על ספר החשבונות הציבורי. כאן תוכלו לבחור בין שלל מטבעות אחרים. חשוב לציין שאתה יכול להחליף את הכספים שלך הן עבור פיאט והן עבור מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מערכת זו.

מה זה XLM?

למרות ש- Stellar תוכננה לטפל בייצוגים דיגיטליים של כל מטבע, היזמים עדיין בוחרים ליצור קריפטו מקורי משלהם בשם XLM. למעשה, כל משתמשי הכוכבים חייבים להחזיק מעט זעיר ב- XLM כדי להשתתף ברשת. דרישה זו נועדה למנוע את הפנקס להתמלא בדואר זבל או חסר תועלת אחרים.

ההחלטה ליצור מטבע ייחודי למשימה זו נובעת מהרצון של סטלר להישאר חופשי מכל מטבע מסוים בכלל. לדוגמא, אם סטלר תדרוש ממך להחזיק סכום מסוים של דולר, הפלטפורמה תהיה קשורה מעט לביצועים של דולר, או, לכל הפחות, היא תהיה קשורה לשוק האמריקאי. זהו מצב שמפתחים היו מעוניינים להימנע ממנו.

שלא כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים, כוכבי לומן אינם דורשים צמתים כדי לכרות בלוקים של עסקאות. גם משתתפי הרשת לא מקבלים פרסים על מאמציהם לאמת את הבלוקצ’יין. גישה זו עומדת בניגוד מוחלט למטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין. יש לציין כי החברה החליטה שעדיף להנפיק 100 מיליארד XLM במהלך השקת הפלטפורמה. משם, היצע הכוכבים יראה עלייה של 1% בכל שנה במשך כ- 6 שנים.

באופן קריטי, מפתחים שינו גישה זו באוקטובר 2019. מפתחים החליטו שהיא תורמת יותר ליעדים שלהם לצמצם את היצע ה- XLM להתקדם. ככאלה הם הפחיתו את סכום ה- XLM ל -50 מיליארד. בנוסף, אין כעת תוכניות להנפיק XLM בעתיד.

אסטרטגיה זו משאירה כ -20 מיליארד XLM בשוק עם 30 מיליארד נוספים שנשמרו על ידי המשרד. כספים אלה שנשמרו נועדו להרחבת המערכת האקולוגית XLM. משימות כמו פיתוח ושיווק הם השימוש העיקרי בכספים לפי התוכנית של כוכב.

הצצה מהירה ליכולותיו של Stellar וקל לזהות כי פלטפורמה זו הגיעה ממוחו של איש מקצוע מנוסה בבלוקצ’יין. מייסד Stellar הוא לא אחר מאשר משקל הכבד Crypto ג’ד מק’לב. מקלב ידוע בעיקר בזכות ייסודו של הנסגר חילופי הר גוקס.

בשלב מסוים, Mt.Gox שלטה על 70% מנפח המסחר בביטקוין בעולם. עם זאת, פריצה גדולה ראתה בבורסה להתמוסס לאחר שאיבד 450 מיליון דולר בביטקוין. יש לציין שמקלב כבר עזב את החברה ומכר את חלקו לפני הפריצה.

יש לציין כי מק’לב גם הקים את המתחרה העיקרית של סטלר, ריפל. עם זאת, הוא עזב את החברה בשנת 2013 וציין הבדלים בלתי ניתנים ליישוב בכיוון החברה. באופן לא מפתיע, שני המטבעות הקריפטוגרפיים חולקים היבטים רבים, בעיקר, מטרתם להקל על תשלומים חוצי גבולות בצורה יעילה יותר.

מועצת המנהלים של כוכבים כוללת כמה מהשמות הגדולים בענף. החברה הצליחה לאבטח את מנכ”ל Stripe, פטריק קוליסון, מייסד WordPress, מאט מולנווג, ומייסד AngelList, Naval Ravikant.

כיצד לקנות אסימונים XLM

השקעה ב- Stellar Lumens קלה כשיודעים לאן לחפש. ראשית, המפתח הוא שאתה מבין שלומנס נסחרת תחת התווית XLM ו- STR, תלוי בפלטפורמה בה אתה נמצא. המשרד החליט לשנות את הטיקר שלו מ- STR ל- XLM לפני שנים, אך כמה בורסות החליטו לשמור על הטיקר המקורי ללא קשר לבחירה..

רוב מחזור המסחר של XLM מקורו בשלוש בורסות עיקריות – ביטרקס, פולוניקס, ו בינאנס. באופן מכריע, כל הפלטפורמות הללו תומכות בזוגי מסחר XLM ל- BTC. אם ברצונך להמיר USD ל- XLM, תחילה עליך לרכוש BTC מהבורסה המועדפת עליך ואז להמיר אותו ל- XLM. אם ברצונך לרכוש XLM ישירות עם דולר, תצטרך לעבור לבורסה קראקן לבצע את הרכישה שלך.

השקעה בכוכבי לומן (XLM) השקעה בכוכבי לומן (XLM) השקעה בכוכבי לומן (XLM)
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקריפטומפט סקירה

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

משתמשים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

סוחרים אירופאים

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

1.00 דולר

חשבון מינימלי

35 אירו

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

היכן לאחסן XLM

בכל הנוגע לאחסון ה- XLM שלך, יש לך כמה אפשרויות לשקול. אם אתה מתכנן לסחור ברציפות בכוכבים שלך, זה יהיה נוח יותר, אבל פחות בטוח, לשמור על ה- XLM שלך בבורסה המועדפת עליך. כל עוד אינך סוחר יותר מדי, בורסות כגון Binance מספקות רמת אבטחה ראויה לאחזקותיך.

ברגע שאתה מוכן להפסיק את אסטרטגיית המסחר היומי שלך, אתה תמיד יכול לשלוח את ה- XLM שלך לארנק נייד כמו Jaxx. פלטפורמות אלה הן הקלות ביותר לתפעול ולשימוש. ברוב המקרים, אתה יכול להוריד את אפליקציית הארנק שלך ולהתחיל להשתמש בו תוך פחות מעשר דקות. החשוב מכל, תמיד תהיה לך גישה ל- XLM שלך אם אתה זקוק לו.

אם אתה רוצה גישה בטוחה יותר לאחסון XLM, עליך לשקול להשתמש ב- Stronghold. מעוז הוא הבורסה המבוזרת עבור רשת הכוכבים. יש אפילו לקוח שולחני שתומך בצרכי האחסון שלך.

אם אתם מבקשים לבצע השקעה גדולה ב- XLM או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים בכוכבי לומן (XLM).

סיכום

בהתחשב ברמת המומחיות העצומה ש- Stellar מחזיקה בגישה הייחודית שלהם לשוק, אין זה מפתיע ש- XLM הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בעולם כיום. אתה יכול לצפות שהפופולריות הזו תעלה ככל שאנשים רבים יותר נכנסים לתחום הבלוקצ’יין. לעת עתה תוכל להאיר את אסטרטגיית ההשקעה שלך בקריפטו בכל אחת מהבורסות המפורטות במדריך זה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map