השקעה במונרו (XMR) – כל מה שאתה צריך לדעת

מונרו (XMR) היה אחד ממטבעות הפרטיות הראשונים בעולם. מטבע קריפטוגרפי ייחודי זה היה חלוץ במספר טכנולוגיות כדי לבצע משימה קריטית זו. כיום, פרטיות חשובה מתמיד. כתוצאה מכך, מונרו הוא גם אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר על פני כדור הארץ.

מה זה מונרו?

מונרו היא התשובה של קריפטומרקט לחוסר הפרטיות של ביטקוין. במשך זמן רב אנשים האמינו כי עסקאות ביטקוין הן אנונימיות. כיום, רוב האנשים מבינים שזה לא המקרה. במציאות, יש שפע של כלים ושירותים שאפשר להעסיק בהם לַחשׂוֹף אֵת הָאֶמֶת האדם שעומד מאחורי עסקאות ביטקוין מסוימות.

מונרו נוקט גישה שונה בשוק. מטבע זה הופך את הפרטיות למרכיב העיקרי שלה. אסטרטגיה זו ממשיכה להפוך את מונרו למטבע העליון עבור כל מי שמבקש לשמור על פרטיותו בתחום. למעשה, פרוטוקולי האנונימיזציה שנמצאו במונרו יעילים עד כדי כך שאנשים ישתמשו בהם לעתים קרובות כדי לטשטש את הבעלות שלהם גם על מטבעות קריפטוגרפיים אחרים..

קריפטוגרפיה מתקדמת

מונרו משתמשת בפונקציות הצפנה מתקדמות כדי להבטיח שאיש לא יוכל לקשר אותך לעסקת מטבעות קריפטוגרפיים של מונרו. מעניין שטכנולוגיה זו מאפשרת לבלוקצ’יין מונרו לשלוח ולקבל עסקאות באופן שלא חושף את הנתונים ישירות לצופים. כזכור, הבלוקצ’יין של מונרו כפוף גם לניטור בזמן אמת בדומה לביטקוין באמצעות חוקרי בלוקים.

חלון מסחר בינאנס מונרו

בינאנס חלון מסחר של מונרו

מפתחי מונרו הצליחו לבצע משימה מונומנטלית זו באמצעות שילוב פרוטוקולי פטריות מתקדמים. פטריות היא תכונה קריטית ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים. פטריות היא היכולת להחליף טובין או נכס עם טובין אחרים או נכסים מאותו סוג.

לדוגמא, מרבית הסחורות כמו שמן, חיטה או זהב הן פטריות. אם בבעלותך 1000 ליטר שמן, זה לא אומר שאתה צריך לקבל את הגלון המדויק שהחזקת במקור. אתה רק צריך לקבל את אותה כמות נפט מכיוון שהוא מחזיק באותו ערך בדיוק. באופן מכריע, מזומנים הם פגיעים, זה מה שמקשה כל כך על מעקב אחר עסקאות מזומנים בעולם האמיתי.

פטריות אמיתית

מונרו לוקח פטריות צעד קדימה. מטבעות פיאט כגון דולר אמריקאי מכילים צורה כלשהי של סימונים מזהים כגון מספרים סידוריים. נתונים אלה מאפשרים לממשלות ולבעלי עניין אחרים להתחקות אחר ההיסטוריה של הצעת חוק מסוימת במהותה. כל עוד הארגון רושם הערות של המספר הסידורי לפני עסקה, הם יכולים לאשר שההערות הן המדויקות במועד מאוחר יותר..

במונרו, הפגיעות הולכת צעד קדימה. אין שום דרך לקבוע מה היה מונרו באיזו עסקה. אין מספרים סידוריים וכל העסקאות עוברות אנונימיזציה נמרצת. באופן זה, מונרו מספק לעולם רמה חדשה של פרטיות שלא ניתן היה לדמיין בעבר.

ההיסטוריה של מונרו


ההיסטוריה של מונרו מתחילה בשנת 2012. בשלב זה, הרעיון של מטבעות פרטיות רק החל לצאת לשוק. אנשים החלו להבין כי “בכלכלה דיגיטלית, הפרטיות שווה לחירות.” ככזה, המסע במונרו מתחיל בפרויקט אחר המכונה ביטקוין.

ביטקוין

Bytecoin היה מהפכני מסיבות מרובות. בעיקר היה זה המטבע הדיגיטלי הראשון שנכתב באמצעות טכנולוגיה בשם CryptoNote. CryptoNote שילב כמה מפתחות בעסקה אחת כדי להקשות על מי שלח מה לאן. הרעיון של קיבוץ מפתחות ציבוריים יחד לא היה מקובל באותה תקופה. כיום, טכנולוגיית CryptoNote היא עמוד השדרה עבור מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים מבוססי הפרטיות בשוק.

בעוד שקונספט Bytecoin זכה להצלחה משמעותית, היו היבטים אחרים באסטרטגיית ההשקה של המטבע שלא הלכו טוב. באופן ספציפי, היו פערים בין מפתחים ביחס להפצה הראשונית של המטבע. בסופו של דבר, Bytecoin הנפיקה 80% ממטבעותיה במהלך ההשקה. החלטה זו פיצלה את מחנה Bytecoin והובילה ליצירת מטבע פרטיות נוסף – ביטמונרו.

בסך הכל, פרויקט Bitmonero הקיף שבעה מפתחי בלוקצ’יין ברמה גבוהה. מתוך שבעת אלה, רק שתיים מזהותן ידועות לציבור. היזם הראשי שעומד מאחורי הפרויקט הוא ריקרדו ספאני (FluffyPony). צוות הפיתוח כלל גם את חובב הקריפטו זמן רב דייוויד לטפיה. זמן קצר לאחר השקת הפלטפורמה החדשה, החליטו המפתחים להוריד את “Bit” מהכותרת וללכת פשוט עם “Monero” כשם הפרויקט. יש לציין כי מונרו פירושו “מטבע” ב אספרנדו.

איך עובד מונרו

מונרו הוא בלוקצ’יין בעל קוד פתוח ללא הרשאות. הפלטפורמה מסוגלת להישאר פרטית בגלל יכולתה לעדכן כל הזמן את הטכנולוגיה שלה. מעניין, עדכוני התוכנה של מונרו כל חצי שנה. באופן זה, מפתחים יכולים להציג התקדמות קריפטוגרפית. הנה כמה מהטכנולוגיות שהופכות את מונרו לכל כך נהדר:

חתימות טבעת

חתימות טבעות הן התקדמות מהפכנית באנונימיות קריפטוגרפית. פרוטוקול זה משלב את החתימה הדיגיטלית של השולח עם חתימות המשתמשים האחרים. מערכת זו מוסיפה 10 חתימות לכל קבוצת עסקאות. ואז כל החתימות מתערבבות לפני כניסתן הרשמית לבלוקצ’יין.

יש לציין שמושג חתימות הטבעת ממשיך להתפתח. בעבר, מפתחים התנסו בשינוי מספר החתימות המעורבות בתהליך הערבוב הזה. היה אפילו פרק זמן קצר שבו המשתמשים יכלו לקבוע כמה חתימות לערבב על בסיס עסקאות.

כתובות התגנבות

טכנולוגיית ליבה נוספת מאחורי מונרו היא כתובות התגנבות. פרוטוקול זה מפרסם כתובת אחת היוצרת אוטומטית מספר חשבונות חד פעמיים לכל עסקה. לאחר מכן, הארנק של המשתמש מפנה לסיסמה המכונה View Key כדי לסרוק את הבלוקצ’יין כדי לזהות עסקאות רלוונטיות לקיומו.

RingCT

בשנת 2017, צוות הפיתוח של מונרו הציג טכנולוגיה נוספת לשינוי המשחק בשם RingCT (Ring Confidential Transactions). קידוד זה מסתיר את הכמות המדויקת של משתמשי XMR שהוחלפו בעסקאות לפני שהם זמינים לבדיקה בבלוקצ’יין. כדי להשיג זאת, הפרוטוקול מציג מספר קלטים ופלטים לעסקה. בשילוב עם כתובות התגנבות וחתימות טבעות, שלוש הטכנולוגיות הופכות את מונרו כמעט לא אפשרי למעקב.

מדרגיות דינמית

יתרון עצום נוסף שמונרו מביא לשוק הוא מדרגיות בלתי מוגבלת. מדרגיות היא היכולת של מטבע להתמודד עם יותר משתמשים בעתיד. בעבר ביטקוין חווה בעיות מדרגיות שגרמו לעיכוב ברשת ולעלות עלויות בצורה יוצאת דופן. ביטקוין לא הצליח לעמוד בדרישות המדרגיות באותה עת מסיבות רבות. בעיקר, זה יכול להתמודד עם בלוקים של עסקאות עד 1MB.

באופן הפוך, למונרו אין גודל בלוקים מוגדר מראש. כורים יכולים לקבוע כמה גדול של גוש עסקאות הם רוצים לאשר. עם זאת, לאחרונה, מפתחים הציגו מערכת חסימת תגמולים. העונש לוקח בחשבון את הגודל החציוני של 100 החסימות האחרונות. אם הבלוק הבא גדול מסך כל זה, קנס מפחית את תגמולי הכרייה עבור אותו בלוק. אסטרטגיה זו נועדה להרתיע צמתים מלהכניס ספאם לבלוקצ’יין.

CryptoNight

CryptoNite מחוללת מהפכה בדרך בה כורים משתתפים בשוק. בניגוד לביטקוין, ל- ASIC (מעגלים משולבים יישומים ספציפיים) אין תועלת רבה. למרבה הפלא, ניתן לכרות רווחית את מונרו באמצעות שני מעבדים וגרפי GPU. מנגנון הקונצנזוס CryptoNight מונע ריכוזיות בתחום הכרייה. באופן זה, למונרו יש פוטנציאל להיות מבוזר יותר מביטקוין בעתיד.

מקשים מרובים

מונרו משתמש בשילוב מקשים כדי לגרום לתפקוד הרשת שלו אנונימי. באופן ספציפי, מונרו מציג מפתח תצוגה ציבורית, מפתח תצוגה פרטי ומפתחות הוצאה ציבוריים ופרטיים כאחד. מפתחות הוצאה פרטיים משמשים ליצירת עסקאות יוצאות. ואילו, מפתחות תצוגה פרטיים מאפשרים למשתמשים לבדוק את הבלוקצ’יין כדי לוודא שקיבלו את כספם. כמו כן, תזדקק למפתח הוצאה ציבורי כדי לאמת את חתימתך והתגנב את המפתח הציבורי שלך.

אספקה ​​כוללת XMR

נכון לעכשיו, ישנם 17,669,037 XMR במחזור. בניגוד לרוב המטבעות הקריפטוגרפיים, אין היצע כולל מוגדר מראש של מונרו. במקום זאת, מפתחים בחרו להגדיל את כמות המטבעות הכוללת ב -87% בשנה הראשונה. בכל שנה שלאחר מכן אחוז זה יורד. בקצב הנוכחי הזה ייקח עוד 115 שנים עד שמונרו תכפיל את ההיצע הנוכחי.

XMR באמצעות CoinMarketCap

XMR באמצעות CoinMarketCap

כיצד לקנות מונרו (XMR)

הודות לתפקיד הבולט של XMR בשוק הקריפטו, קל לשים את היד על כמה. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להירשם מחילופי מכובדים העוסקים ב- XMR. בינאנס היא הבורסה הגדולה בעולם והן מציעות צמדי מסחר XMR במגוון רחב. יהיה עליך לאמת את זהותך כדי להיכנס לבורסת Binance.

לאחר השלמת ההרשמה שלך, השלב הבא הוא מימון חשבונך. קל לבצע משימה זו לאחר קישור הבנק או כרטיס החיוב שלך לפלטפורמה. עכשיו אתה יכול להתחיל להמיר את מטבע ה- fiat שלך לקריפטוגרפי. ביטקוין הוא המטבע המומלץ לסחור בו משום שיש תמיד צמדי מסחר BTC לכל מטבע קריפטוגרפי. עכשיו שיש לך BTC, אתה יכול לבחור לסחור ב- XMR ותוך שניות תקבל את ה- XMR שלך לארנק החליפין שלך.

השקעה במונרו (XMR) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה במונרו (XMR) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה במונרו (XMR) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן את מונרו (XMR)

אם אתם מבקשים לבצע השקעה גדולה ב- XMR או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים במונרו (XMR).

מטבעות פרטיות

מונרו הראה לעולם את החשיבות של מטבעות פרטיות. כתוצאה מכך זה עזר לעורר את התפוצצות מטבע הפרטיות. יש לציין כי ישנם מעל 63 שונה מטבעות פרטיות הזמינים למסחר בשוק כיום. באופן מרשים, הפרויקטים הללו כוללים ערך של מעל 2 מיליארד דולר.

תגובת תגובת מטבע פרטיות

כפי שניתן היה לצפות, לא כולם על הסיפון עם התפיסה של עסקאות פרטיות. לאחרונה מס הכנסה הכניס מיליונים להתפתחות מערכות לעזור בזיהוי אנשים אלה. לאחרונה הַצָבָה באתר ההתקשרות הרשמי של הממשלה עולה כי אגף החקירות הפליליות (CID) של מס הכנסה מבקש לשכור מספר קבלנים פרטיים כדי להשיג יותר שקיפות בעסקאות מטבעות פרטיות..

מונרו לקח חום גם באזורים אחרים בעולם. בשבוע שעבר, הרגולטורים הרוסים הוכרז ההשקה המוצלחת של מערכת מעקב לבלוקצ’יין של אב טיפוס שיכולה לפרום את פרוטוקולי האבטחה של מונרו וגם של DASH. הרגולטורים טענו כי התוכנה נחוצה להילחם בסחר בסמים ובפעילויות אסורות אחרות.

מונרו בעתיד

למרות העובדה שממשלות אינן מעריצות גדולות של עסקאות אנונימיות, עדיין יש משיכה ענקית לקריפטוגרפיה זו. לפני שלושה שבועות, בראיון עם פיטר מקורמיק, מנכ”ל Coinbase בריאן ארמסטרונג גילה כי הרגולטורים בארה”ב מנעו מהבורסה לרשום את XMR. ארמסטרונג ציטט כי מרכזיות אחרות שאינן מבוססות ארה”ב כמו בינאנס מציעות את המטבע בהצלחה.

בכל ענף קיימת פלטפורמה שלוקחת את צרכי המשתמש ומציבה אותה מעל לכל החששות האחרים. בתעשיית הקריפטו המטבע הזה הוא XMR. מונרו ממשיך לספק לעולם דרך בטוחה ואנונימית להגן על הפרטיות, גם כאשר למעצמות העולם תהיה אחרת. באופן זה מונרו מונרו סיכונים אמיתיים לספק למשתמשים יותר חופש ועל כך מגיע להם תודה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map