השקעה באדווה (XRP) – כל מה שאתה צריך לדעת

בין אם אתה לא מתחיל במרחב המטבע הקריפטוגרפי או שהיית כאן משנת 2009, יש סיכוי טוב שנתקלת באפל וב- XRP של מטבע החוץ. אמנם בהתחלה, קל לטעות ב- Ripple ו- XRP כאותו הדבר, אך זה לא המקרה בשום אופן. למעשה, רבים מופתעים לשמוע שהמונחים XRP ו- Ripple אינם ניתנים להחלפה.

חדשות חשובות: ב- 22 בדצמבר 2020, ה- SEC הגישה תלונה נגד Ripple Labs Inc., בדקנו תלונה זו והערותינו זמינות כאן.

מה זה אדווה?

במילים פשוטות, אדווה היא ה חֶברָה שיצר את ספר ההסכמה של אדווה. באופן זה, Ripple מתפקדת גם כפלטפורמה וגם כמטבע. מפתחי אדווה משתמשים בפרוטוקול קוד פתוח כדי לספק למשתמשים שלל יתרונות. יתרונות אלה כוללים עסקאות מאובטחות, מהירות וזולות.

עם זאת, אדווה לא נועדה לתפקד כמטבע בלבד כמו עם ביטקוין. בעוד שביטקוין נועד כאמצעי לעקוף את המערכת הפיננסית המסורתית, הריפל מילאה נישה בשוק שונה לחלוטין. הפלטפורמה תוכננה על מנת לגשר על הפער בין מוסדות פיננסיים מסורתיים לתחום הבלוקצ’יין.

חשוב לציין, אדווה (XRP) שונה ממטבעות קריפטוגרפיים פופולריים רבים אחרים מכמה סיבות עיקריות. בעיקר זה שונה מהמתחרים משום שהוא נוצר על ידי חברה פרטית ורווחית. כיום יש ל Ripple משרדים בסן פרנסיסקו, ניו יורק, לונדון, סידני, לוקסמבורג, סינגפור ומומבאי. המשרד משרת יותר מ -300 מוסדות פיננסיים ביותר מ -40 מדינות.

ההיסטוריה של ריפל מתחילה עוד בשנת 2013 כאשר קבוצת מפתחים אינטואיטיביים החליטה לאחד כוחות כדי ליצור משהו ייחודי בשוק. באותו זמן, ג’ד מק’לב, הידוע בעיקר כיוצר של רשת EDonkey, הזמין צוות משקיעים מועילים להשתתף בפרויקט המכונה מעבדות אדווה. חשוב לציין שמקלב הוא גם דמות מרכזית בתחום. הוא היה מרכזי ביצירת מספר חברות סטארט-אפ מבוססות קריפטו, כולל Ripple, Stellar ו- Overnet..

מעבדות אדווה

מעבדות Ripple הוא שמה הרשמי של חברת הטכנולוגיה שפיתחה את פרוטוקול התשלומים של Ripple. יש לציין כי חברת סן פרנסיסקו זו הוקמה רשמית בשנת 2012. במקור, מעבדות ריפל נכנסו לשוק בשם Opencoin. עם זאת, בשנת 2015, החברה התחדשה לשמה הנוכחי.

מעבדות ריפל הוקמה על ידי משקיע מלאכים ידוע ופעיל פרטיות, כריס לארסן. לארסן הוא דמות כריזמטית שידועה בעיקר בהקמת שותף למשכנתאות מקוון הלוואה אלקטרונית בשנת 1996. אליו הצטרף המתכנת והיזם, ג’ד מק’לב.

יש לציין שמקלב ידוע בעיקר בהיותו אחד המייסדים של חילופי הר השועל הידועים לשמצה. Mt.Gox הייתה אחת מחילופי הביטקוין הראשונים בעולם ובמשך זמן רב הייתה זו בורסת הביטקוין הגדולה בעולם. בשלב מסוים, הבורסה טיפלה ב -70% מכל נפח המסחר בביטקוין. חשוב לציין שהוא מכר את מניותיו ולא היה קשור לבורסה במהלך יוני 2011 גַרזֶן ששלח את מחירי הביטקוין צונחים במשך חודשים.

RippleNet

RippleNet היא קהילת הבנקים, המוסדות הפיננסיים ואנשי המקצוע המרכיבים את הקהילה העסקית של Ripple. מאז הקמתה, Ripple עבדה קשה לאבטחת רשת עצומה זו של אנשי מקצוע בתעשייה. חברות אלו שותפות למערכת הבלוקצ’יין המתקדמת של ריפל.

הרשת מאפשרת לבנקים ליהנות מחוויה ללא חיכוך כאשר הם שולחים כספים גלובאליים תוך שניות. כיום, RippleNet כולל כמה מהמוסדות הידועים ביותר במגזר. להלן כמה מאבני הדרך העיקריות במהלך הרחבת RippleNet עד כה:

בנק אמריקה

בשנת 2016 הודיעה BOA על שׁוּתָפוּת עם אדווה. התברר כי הבנק בחן בחשאי את טכנולוגיית המשרד כדרך לשיפור התשתית הבין-בנקאית במשך חודשים לפני ההודעה..

אחזקות SBI

בשנת 2016, SBI Holdings ו- Ripple כתבו הסכם לשילוב הבנק ב- RippleNet. המהלך נתפס על ידי מנהלי הבנקאות כדרך לייעל את העברות הכספים ותשלומים מיידיים חוצי גבולות. לא במפתיע, מאז הופעת הרעיון יותר מ 47 בנקים חתמו על הפרויקט.

בנק שכר רגיל (SCB)

בשנת 2016 הצטרף בנק סטנדרט צ’רטר לצוות של משקיעים אחרים שהשקיע 55 מיליון דולר לקראת פיתוח נוסף של הטכנולוגיות של ריפל. בסך הכל, ההשקעה גבתה את סבב המימון של סדרת B של ריפל עד לסכום של 93 מיליון דולר.

סנטנדר ואמריקן אקספרס

בשנת 2017, אדווה שותף עם חברת כרטיסי האשראי אמריקן אקספרס וחברת הבנקאות הגדולה סנטנדר. השותפות האסטרטגית נועדה לייעל עוד יותר מערכות תשלומים חוצות גבולות. יש לציין שהחדשות עזרו לחזק את מחירי ה- XRP באותה תקופה. באופן ספציפי, שווי השוק של XRP עלה ביותר מ -35% כשהחדשות התפרסמו.

הבנק המלכותי של קנדה

בתמרון מפתיע פרסם הבנק המלכותי של קנדה דוח מפורט שכותרתו “תארו לעצמכם 2025” ובו הבנק פרט בפירוט בנוגע לבדיקתם של הטכנולוגיות של ריפל. באופן ספציפי, הדו”ח קובע כי RippleNet יכולה להפחית את עלויות הבנקאות הממוצעות ב -46% לכל תשלום. בנוסף, דו”ח RBC קובע כי זמן ההסדר של עסקאות שעובדו באמצעות Ripple הוא 3-5 שניות בלבד. זהו שיפור עצום בהשוואה למערכת הנוכחית שלוקח 2-3 ימים בממוצע.

גרם של כסף

ביוני 2019 אבטחה אדל א שׁוּתָפוּת עם אחד השמות המוכרים ביותר בתחום ההעברות. גרם של כסף. שוב, מטרת הפרויקט הייתה לספק גישה של גרם כסף לטכנולוגיית התשלומים החוצה גבולות של ריפל:

שותפים נוספים

  • הבנק הלאומי לפוג’יירה PJSC (NBF)
  • MoneyMatch
  • בנק מוסדי ווסטפאק ובנק אוסטרליה
  • UniCredit, Reisebank, ATB, הבנק הלאומי של אבו דאבי, UBS
  • בנק MUFG
  • DBS

יחד, RippleNet ממשיכה לעבוד על פיתוח מסגרת חדשה ליישום ברחבי הרשת. יש לציין כי ההנחיות מכסות היבטים חשובים בפונקציונליות של הרשת. נקודות דאגה אלה מכסות ציות לחוק, משמורת תפעולית וסטנדרטים אחרים לפעול כמתווך.

מה זה XRP?

XRP משרת מטרה חשובה מאוד בתוך המערכת האקולוגית של Ripple. אסימון זה הוא הנכס הדיגיטלי שמקל על השימוש בכלי השירות של הרשת. באופן זה, XRP מתפקד כאסימון שירות. אסימון זה מייצג את העברת הערך ברחבי רשת האדווה.

אתה יכול לחשוב על XRP כמתווך לחילופים. בורסות אלה יכולות לכלול גם מטבעות קריפטוגרפיים וגם מטבעות פיאט. בעיקרו של דבר, XRP הוא סוג של כרטיס בר. זה מאפשר לבנקים המשתתפים את היכולת להקל על העברות כספים גלובליות ללא צורך להתחשב בשערי חליפין וכאלה.

לדוגמא, נניח ובנק בארה”ב צריך לשלוח 5 מיליון דולר למוסד אחר הממוקם באיחוד האירופי. בתנאים רגילים, העברה זו תהיה תהליך יקר וגוזל מסיבות רבות. ראשית, הכספים יצטרכו לעבור דרך מספר מערכות אימות של צד שלישי כדי להבטיח שהן זמינות ונשלחות באופן מאובטח..

כל אחד מהצדדים מוסיף את העלות הכוללת של העסקאות, כמו גם את משך הזמן שנדרש להשלמת ההעברה. נוסף על העמלות הללו, הבנקים יצטרכו לקחת בחשבון את יחס המרת הכסף הבינלאומי. בדוגמה המפורטת, הבנק האמריקני יאבד חלק מאחזקותיו בהמרה ליורו.

כאן XRP משרת את מטרת השירות בצורה מושלמת. הדוגמה שצוינה קודם תעבור הרבה יותר חלקה דרך המערכת האקולוגית של אדווה. הבנק האמריקני יכול פשוט להמיר את כספיו ל- XRP. תהליך זה פשוט כמו בחירת מספר הכספים שאתה מעוניין להמיר ולחיצה על כפתור.

XRP באמצעות CoinMarketCAp

CoinMarketCap – אסימון XRP

כעת, כאשר המטבע הפיאטי של הבנק הומר ל- XRP, קל יותר לשלוח את הכספים לכל מקום בעולם. החשוב מכל, ההעברה עולה רק חלק קטן מהמערכות המסורתיות הקיימות כיום. כדי להעמיד את החיסכון בפרספקטיבה, שליחת תשלום בסך 1,000,000,000 $ דרך הבנק שלך ברחבי העולם יכולה לעלות לך אלפי דולרים. באמצעות Ripple, אותה עסקה בדיוק עולה סנטים בלבד.

בנוסף, מכיוון שאין מכסה על כמה קרנות אתה יכול לשלוח באמצעות XRP, זה מספק לבנקים גמישות רבה יותר בשוק. נכון לעכשיו, שליחת מעל מיליון דולר ברחבי העולם מחייבת את הבנקים לעמוד בשלל דרישות רגולטוריות נוספות. דרישות אלה יכולות לעכב עסקאות עד 3 ימים. XRP מבטל בעיות אלה בתוך המערכת האקולוגית של Ripple.

אלגוריתם קונצנזוס פרוטוקול אדווה (RPCA) – מטבע קריפטוגרפי ללא בלוקצ’יין

אמנם אתה עשוי לשקול בלוקצ’יינים כחלק מרכזי מכל המטבעות הקריפטוגרפיים, אך זה לא המקרה עם Ripple. Ripple משתמשת בטכנולוגיית ביזור ובקניין קונצנזוס קניינית – Ripple Protocol Consensus Algorithm (RPCA). אלגוריתם הקונצנזוס של פרוטוקול Ripple (RPCA), מוחל מדי מספר שניות על ידי כל הצמתים, על מנת לשמור על תקינותה והסכמתה של הרשת. במערכת RPCA, כל שרת מפרסם רשימה של עסקאות חדשות לרשת המכונה “קבוצת המועמדים”.

לאחר מכן, כל שרת משווה את הרשימה שלו למצב הרשת הנוכחי ולשינויים המוצעים. לאחר השלמת ההשוואה, השרתים יצביעו על מצב כל העסקאות. בסופו של דבר, 80% מהצמתים חייבים להסכים לגבי העסקאות החדשות כדי להגיע למצב אישור. המערכת מוסיפה את כל העסקאות שעמדו בדרישות אלה לספר החשבונות המבוזר. לאחר מכן המערכת סוגרת את ספר החשבונות. ספר חשבונות סגור זה מספק נקודת התייחסות לאימות RPCA הבא.

מוצרי אדווה

Ripple מציעה כיום שני מוצרים עיקריים למשתמשים בה. המוצר הראשון מכונה x הנוכחי. xCurrent היה בין המוצרים הראשונים ש- Ripple Labs פיתחה לשוק. מערכת גלובלית גלובלית בזמן אמת זו מספקת למשתמשים פונקציונליות מרשימה למדי.

לדוגמא, משתמשים יכולים למחוק ולסדר עסקאות תוך דקות. יכולות להימשך 2-5 ימים למערכות העברת כספים מסורתיות. בנוסף, משתמשים מקבלים גישה לשירותי העברת ההודעות RippleNet המאפשרים לרשת לשמור על תקשורת מיידית.

xRapid לוקח את xCurrent צעד קדימה ומבטל את הצורך בחשבונות בכלל. פרוטוקול זה מסוגל להפיק נזילות מהשוק המקומי להשלמת העסקאות. לדוגמא, כאשר בנק עשוי לרצות לשלוח מיליון דולר לבנק אחר ברשת, מערכת xRapid תרכוש XRP בכספי השולח ואז תמכור XRP בצד הרוכש להשלמת העסקה..

תהליך זה מאפשר לבנקים לשלוח סכומים קטנים יותר בינלאומית מכיוון שהוא מסלק חלק גדול מהתקורה בכך. בנוסף, הוא מאפשר לבנקים לשלוח כסף למיקומים שעשויים לעלות הרבה מעבר לשיעור ההעברה הממוצע. כתוצאה מכך, מוצרים אלה אפשרו ל- Ripple להתחרות בשוק מהיום הראשון.

xRapid הוא מהפכני מכיוון שבנקים אינם רוצים להחזיק XRP, או מטבעות מטבעות כלשהם, לפרקי זמן ארוכים. במקום זאת, המערכת מחליפה את הכספים אל ו- XRP בשנייה. עסקה מהירה זו אפשרית מכיוון שספר החשבונות XRP יכול להתמודד עם 1500 עסקאות בשנייה.

השקעה באדווה (XRP)

השקעה באדווה קלה בימינו. כדי להתחיל את ההשקעה שלך ב- Ripple, תצטרך לעבור לבורסה מכובדת. נכון לעכשיו, Ripple זמין בבורסות הגדולות כולל בינאנס, תשלומים, ו פולוניקס. ברגע שאתה בוחר בורסה לעבוד איתה, אתה מוכן להתחיל להשקיע.

ראשית, יהיה עליך להירשם לחשבון. בהתאם למיקומכם ולתחלופה עליה החלטתם, תהליך זה יכול לכלול הליכי אימות שונים. לדוגמה, בינאנס יכול לדרוש ממך לשלוח תעודת זהות ממשלתית.

ברגע שיש לך חשבון מוכן לדרך, עליך להחליט כיצד לטעון את החשבון. אם כבר יש לך כמה מטבעות קריפטו שאתה רוצה לסחור ב- XRP, אתה יכול פשוט לשלוח את הכספים לארנק החליפין שלך. זה ייקח רק כמה דקות עד שהכספים האלה יופיעו. ברגע שהם מופיעים, אתה יכול פשוט ללכת לחלון המסחר של ביטקוין / XRP ולהשלים את המסחר שלך.

השקעה באדווה (XRP) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה באדווה (XRP) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה באדווה (XRP) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Paybis

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקריפטומפט סקירה

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

משתמשים מתקדמים

הכי טוב בשביל

רכישה מיידית

הכי טוב בשביל

סוחרים אירופאים

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

50 דולר

חשבון מינימלי

35 אירו

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

פיאט ל- XRP

התהליך יכול לקחת קצת יותר זמן אם אתם מתכננים לצאת לשוק עם מטבע פיאט. בתרחיש זה, יהיה עליך לחבר את חשבון הבנק או את כרטיס החיוב / האשראי שלך לחשבון החליפין שלך. תהליך זה יכול להימשך ימים מכיוון שחלק מהפלטפורמות שולחות עסקת אימות לבנק. עסקה זו היא בדרך כלל רק כמה סנטים. יהיה עליך לאמת את הסכום שלו כדי להוכיח שאתה הבעלים של חשבון הבנק המצורף לחשבון ההחלפה שלך.

לאחר שהוכחתם כי החשבון שייך לכם, יהיה עליכם לרכוש את אחד המטבעות הקריפטוגרפיים שיש להם זיווג פיאט. בעיקרון, לא כל מטבעות הקריפטו זמינים לרכישה ישירות עם מטבע פיאט. בורסות רבות דורשות ממך לרכוש תחילה ביטקוין או את’ריום. ברגע שיש ברשותך אחד מהקריפטוסים הגדולים האלה, תוכל להחליף אותם עבור כל זוג חילופי חילוף.

השירות המהיר ביותר הוא על ידי תשלומים מכיוון שהם מציעים עיבוד כרטיסי אשראי מהיר במיוחד.

כיצד לאחסן אדווה (XRP)

אם אתם מבקשים לבצע השקעה גדולה ב- XRP או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים באדווה (XRP).

השקעה במניות אדווה

מלאי אדווה היא דרך נוספת בה תוכלו להשתתף במערכת האקולוגית ההולכת וגדלה של אדווה. בניגוד ל- XRP, מניית Ripple היא השקעה ישירה ל- Ripple. רכישת מניות Ripple מחייבת אותך לעמוד בכל חוקי ניירות הערך הקיימים בארה”ב. ככזה, השקעה במניות אדווה יכולה להיות קצת יותר קשה למי שלא מכיר את שוק המניות.

מכיוון ש- Ripple אינה חברה הנסחרת בבורסה, הדרך היחידה לרכוש מניות בחברה היא באמצעות משקיעים פרטיים בשוק המשני. כדי לקנות ולסחור במניות Ripple תצטרך להיות זכאי כ”משקיע מתוחכם “. כתוצאה מכך, עליך להיות משקיע מוכר לרכישת מניות של Ripple Inc. בשלב זה. כדי להעפיל כמשקיע מוסמך, יהיה עליך להראות כי ברשותך מיליון דולר נכסים נזילים בשלב זה, או שהרווחת מעל 200,000 $ לשנה במשך 3 השנים האחרונות ברציפות..

ברגע שתצליח להוכיח את כשירות ההשקעה שלך, אתה מוכן להשקיע. הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לעבור אליו shareposts.com או ה אפליקציית Microventures. כאן תצטרך להירשם לחשבון. ברגע שאתה כשיר ומאושר, השקעה היא פשוט כמו למצוא את Ripple Inc. ולהחליט כמה מניות אתה רוצה.

אדווה ממשיכה לראות אימוץ הולך וגדל ברחבי המגזר ומסיבה טובה. חברה עתידנית זו גילתה למעשה את הנישה שלהם בשוק במשך שנים רבות. כתוצאה מכך, אתה יכול לצפות לשמוע הרבה יותר מהקהילה הזו כאשר XRP ו- Ripple מרחיבים את נוכחותם בשווקים הפיננסיים המסורתיים. נכון לעכשיו, נראה כי ל- Ripple עתיד מזהיר לפני שיותר מוסדות פיננסיים מביעים עניין להצטרף ל- RippleNet.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner