מהן ניירות ערך דיגיטליים?

ניירות ערך דיגיטליים ממשיכים לראות אימוץ נוסף על ידי חברות השקעות מסורתיות מסיבות רבות. אסימונים אלה מסירים רבים מהחסמים בהם נתקלים המשקיעים ומייעלים את כל תהליך האבטחה מהנפקה לפיקוח. בנוסף, הם מספקים הזדמנויות שוק חדשות להשקעות שאינן ניתנות לזרימה. מכל הסיבות הללו ועוד רבות אחרות, אסימוני האבטחה כאן כדי להישאר.

ניירות ערך דיגיטליים, או אסימוני אבטחה, מגיעים בצורות רבות. כל הטפסים הללו משותפים למשותף אחד, הם ייצוגים דיגיטליים של ניירות ערך, ולכן, בכפוף לחוקי ניירות ערך מסורתיים. חשוב לציין, שלא כל הנכסים הדיגיטליים הם אסימוני אבטחה.

אסימוני אבטחה הופיעו בקצה הזנב של ריצת שוק השוורים 2017 בתגובה לכמות ההונאה הגואה בחלל. המשקיעים הפסידו מיליארדים על תוכניות פונזי כמו Bitconnect. פרויקטים אמיתיים היו זקוקים לדרך להבחין בין אסימונים לרמאים וחברות השקעות מסורתיות הדרושות לשימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין באופן מוסדר..

ניירות ערך דיגיטליים נולדים

ניירות ערך דיגיטליים יכולים לייצג את כל סוגי הנכסים כולל חוזי השקעה, מניות של תאגיד, חלק מהשטר, ביטחון חוב, או אפילו ריבית מפוצלת. ביסודו של דבר, כל חוב, הון עצמי או נכס רשום אלקטרונית ומנפיק המנפיק או סוחר באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין הוא אסימון ביטחוני.

סטטיסטיקה של ניירות ערך דיגיטליים

סטטיסטיקה של ניירות ערך דיגיטליים

היתרונות של ניירות ערך דיגיטליים

היתרונות שטכנולוגיית הבלוקצ’יין מביאה למגזר היא עצומה. ראשית, הבעלות מאומתת ונרשמת על ספר חשבונות מבוזר. זה מספק חלופה בטוחה יותר משיטות מסורתיות. בנוסף, טכנולוגיית הבלוקצ’יין מאפשרת העברת נכסים אלטרנטיביים פרטיים ולא רשומים. כתוצאה מכך, אסימוני אבטחה מספקים יותר הזדמנויות, יעילות ונזילות בשוק.

אכיפת תקנות

אסימוני אבטחה לא היו קיימים אם חוזים חכמים לעולם לא היו נכנסים לזירה. ניתן לפתח פרוטוקולים מתוכנתים מראש ישירות לאסימון. אסטרטגיה זו מאפשרת אכיפה אוטומטית של כל התקנות. בעיקרון, חוזים חכמים מסייעים בביטול חלק ניכר מהתהליכים המיותרים המבוססים על נייר הנמצאים בשימוש כיום.

סוגי ניירות ערך דיגיטליים

כיום ישנם יותר סוגים של אסימוני אבטחה מאי פעם. השוק ממשיך להתפתח ככל שעולים מושגי טוקניזציה מועילים יותר. אתה צריך לצפות לראות את המגמה הזו כאשר אסימוני אבטחה מעניקים מושלם לשווקים רבים. להלן הסוגים הנפוצים ביותר של ניירות ערך דיגיטליים הנמצאים בשימוש כיום.

נדל”ן


תחום הנדל”ן חווה פיצוץ של אסטרטגיות אסימון בשנה האחרונה. גם המפתחים וגם פלטפורמות האסימונים הקימו הכל על רכוש אסימון. לנדל”ן סמלי יש כמה יתרונות ברורים. ראשית, זה מאפשר לבצע חלוקת מכירה. אסטרטגיה זו מורידה את רמת הכניסה למשקיעים ומספקת יותר אפשרויות לגיוון.

פלטפורמת האסימון פולימאת עלה לכותרות בספטמבר 2018 לאחר שדיווח על שותפות עם חברת פיתוח הנדל”ן BlockEstate. כחלק מהאסטרטגיה, נולד ה- Alpha Estate Token, או BEAT. אסימון זה השתמש בתקן אסימון אתריום ייחודי של Polymaths ST-20 כדי להבטיח שהפרויקט יישאר תואם. כל אסימון ייצג חלק בבעלות על הקרן.

הון סיכון

אולי אחת הדרכים הפופולריות ביותר בהן ניירות ערך דיגיטליים רואים שימוש היא הון סיכון. הצעות אסימון אבטחה (STO) מספקות לעסק את כל היתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין כגון טווח הגעה עולמי, אבטחה נוספת ומעקב מיידי. בנוסף, STOs מאפשרות לחברות להישאר במסגרת ההנחיות הרגולטוריות של הענף והאזור שלהן בעת ​​אירוח אירוע מימון המונים.

קרן נחיל - ניירות ערך דיגיטליים

קרן נחיל – ניירות ערך דיגיטליים

דוגמה מושלמת לאסטרטגיה זו בשימוש היא STO שנערך בשנת 2017 קרן נחיל. פלטפורמת אסימון זה הבטיחה 5,500,000 דולר להמשך פיתוח אסימון האבטחה והחלפת מערכת אקולוגית.

הון פרטי

הון פרטי הוא סוג נוסף של אסימון ביטחוני שממשיך לראות יותר אימוץ במרחב. אסימוני אבטחה אלה יכולים גם להיקרא בשם אסימונים הוניים. הצעות אסימון הון (ETO) פופולריות יותר מאי פעם מכיוון שההון המסומן מספק יותר נזילות בשוק.

נכסים אמיתיים

אחת התכונות הטובות ביותר של טוקניזציה היא שניתן להחיל אותה על כל כך הרבה סוגים של נכסים. נכסים אמיתיים כמו זהב או יהלומים כבר חיים בבלוקצ’יין. באופן לא מפתיע, אסימונים אלה היו מהסוג הראשון של אסימוני האבטחה שהופיעו.

אמנם הרעיון של אסימון נכסים כמו זהב אינו דבר חדש בשוק כשלעצמו, אך ההשלכות של התמרונים הללו ניכרות. ראשית, פלטפורמות טוקניזציה מבקשות כעת לא רק לסמן זהב אלא להשתמש באסימון הקשור לזהב כצורה חדשה של מטבע יציב.

מטבעות מטבעות קשורים למטבעות לנכסים בעולם האמיתי כמו הדולר, או בתרחיש זה, זהב. אסימונים אלה מאפשרים למשתמשים לקבל את היתרונות של מטבעות קריפטוגרפיים אך להימנע מכל התנודתיות הקיימת בשוק כיום.

קרנות גידור

קרנות גידור מסומנות הן דוגמה מושלמת נוספת לניירות ערך דיגיטליים. קרנות גידור הן דרך נהדרת לגוון את תיק ההשקעות שלך. קרנות הגידור המסורתיות מוגבלות בזמני המסחר שלהן והשיטות המשמשות להעברת נכסים אלה מיושנות. קרנות גידור מסומנות יוצרות חוויה ללא חיכוך עבור המשקיעים.

ה פרוטוס קרן הגידור כוללת מספר המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים שקיימים. הקרן מכרה 6.5 מיליון דולר במהלך ההנפקה הראשונית שלה. יש לציין כי פרוטוס הייתה קרן הגידור המסומנת הראשונה שהוסמכה במערכת מסחר אלטרנטיבית (ATS) בארה”ב..

ניירות ערך דיגיטליים – עתיד מזהיר

עכשיו שאתה מבין מהן ניירות ערך דיגיטליים, קל להבין מדוע הם ממשיכים לראות אימוץ בשוק. כלים פיננסיים חדשים אלו מספקים הזדמנויות השקעה רבות יותר ומפחיתים את עומס העבודה והעלויות הקשורות בדרך כלל לעסקאות אלה. אתה יכול לצפות לראות אסימוני אבטחה פופולריים יותר מכיוון שיתרונות אלה הופכים לידע השקעה נפוץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map