היכן אוכל לקנות “אסימונים ביטחוניים”?

אסימוני אבטחה מספקים למשקיעים אמצעי מאובטח יותר להשתתף בקריפטומארק. במצבו הנוכחי, חלל הצפנה חסר תקנות. בעוד שמשקיעים רבים בקריפטו רואים בחוסר הרגולציה הזה כמשחרר, משקיעים רחבי היקף זקוקים לבסיס בטוח יותר כדי להיות במקום לפני ביצוע ההשקעות. דרישות אלה הן הנישה המדויקת שממלאות מטבעות אבטחה.

מטבעות ביטחון מונעים תקנות עתידיות על ידי שילוב דרישות המערכת הפיננסיות של ימינו בפלטפורמה שלהם. דרישות אלה כוללות פרוטוקולים Know Your Customer (KYC) ופרוטוקולים נגד הלבנת הון. אסטרטגיה משפטית זו מעניקה למשקיעים ביטחון רב יותר. זה גם הופך את הקריפטומארק להשקעה אטרקטיבית יותר לתאגידים גדולים. בואו נקדיש רגע לענות על השאלה – היכן אוכל לקנות אסימוני אבטחה?

פתוח כספים

Open Finance נכנסה לשוק בשנת 2014, והפכה את פּלַטפוֹרמָה חלוץ בתחום האסימונים. הפלטפורמה מפותח הודות למאמצים המרוכזים של טכנולוגיות חליפין, עורכי דין לניירות ערך וסוחרי קריפטו מנוסים. מטרת הפלטפורמה היא להביא יותר שקיפות ויכולת פעולה הדדית בשוק הקריפטומה.

Open Finance שותפה עם הארבור כדי להגדיל את שתי החברות בתחום. Open Finance מציעה מערכת ציות יעילה. בנוסף, המשרד שותף עם מספר מוסדות פיננסיים. שותפויות אסטרטגיות אלה מסייעות ל- Open Finance לספק שילוב ישיר בפלטפורמה שלהם.

Open Finance מופעל אך כרגע מקבל רק משקיעים אמריקאים. הדבר המעניין הוא ש- Open Finance מופעל על ידי:

0x

ה- 0x נוהל מספק למשתמשי הצפנה מערכת חילופי משולבת שתוכננה במפורש לאסימונים מבוססי את’ריום. Ethereum מובילה את הקריפטומרקט ביחס ליצירת אסימונים חדשים עם פרוטוקולי ERC-20 וגם ERC-721 שרואים אימוץ הולך וגדל ברחבי העולם. פרוטוקול 0x מאפשר העברת אסימוני אבטחה תוך שמירה על תאימות מוחלטת.

0x הוא ללא ספק פרוטוקול אסימון האבטחה הפופולרי ביותר שנמצא בשימוש כיום. הפלטפורמה משתמשת בשילוב של תכונות כולל פרוטוקול API משולב המאפשר למשתמשים לצבור מאגרי נזילות לנכסים הדיגיטליים שלהם.

בעתיד יושקו חילופים נוספים באמצעות פרוטוקול זה.

tZERO

tZERO הוא אחד מסימני האבטחה הראשונים חילופי דברים זמין לציבור. הרעיון שמאחורי פלטפורמת tZERO הוא פשוט. היזמים רצו לספק למשקיעים אלטרנטיבה מבוססת בלוקצ’יין לתהליכים הכספיים הנוכחיים שנמצאו בוול סטריט ובמבנים מוסדיים אחרים.

tZero דרך דף הבית

tZero דרך דף הבית


tZERO משלבת תוכנת ניהול סיכונים 15c3-5 המאפשרת למשתמשים באמצעות שילוב של טכנולוגיה קניינית שמטרתה לשפר את יכולות המסחר שלהם. בנוסף, הפלטפורמה כוללת תוכנת DLR כדי להבטיח שכל המשתתפים תואמים ל- SEC.

tZERO היא כיום הבורסה הפופולרית ביותר למסחר באסימני אבטחה.

בעוד שהחברות הנ”ל מציעות חליפין לרכישת אסימוני אבטחה, ישנם כמה מובילי שוק המתמקדים בסיוע לחברות בהשקת אסימונים אלה. חברות אלה הן:

פולימאת

הפולימאת פּלַטפוֹרמָה מתמודד עם חששות אלה על ידי הנהגת פרוטוקול תואם לפיתוח האסימונים שלהם. Polymath משתמש בפרוטוקול ST-20. ST-20 חי בבלוקצ’יין את’ריום. הפרוטוקול כולל בדיקות KYC / AML מובנות.

הטבות למשקיעים של פולימאת דרך דף הבית

הטבות למשקיעים של פולימאת דרך דף הבית

Polymath צברה פופולריות כאופציה חכמה עבור נכסים מסומנים כגון נדל”ן. העברת נכסים בעולם האמיתי באמצעות מכירות אסימונים מחייבת תאימות לתקנות החוק הנוכחיות המסדירות את הפריט למכירה. אתה צריך אסימון מוסדר כדי להעביר אותו כדי להעביר נכסים מוסדרים.

נמל

פלטפורמת האסימונים מבוססי סן פרנסיסקו, נמל חולקת קווי דמיון עם Polymath בכך שהיא משמשת בעיקר גם לאסימון נכסים בעולם האמיתי. נכסים אלה יכולים לכלול נדל”ן, ניירות ערך פרטיים, קרנות השקעה, הון עצמי של החברה, אמנות יפה, והרשימה עוד ארוכה. הפלטפורמה דורשת תאימות KYC ו- AML לכל המשתתפים בכלכלה העולמית.

פלטפורמת הנמל שונה מפולימאת ברמת הפרוטוקול. הארבור משתמש בפרוטוקול ERC-20 הפופולרי. הארבור מנצל את אסימון ה- R כדי לבצע משימות אלה. אסימונים R הם קוד פתוח ורגולציה תואמים מהנפקה לעסקאות משניות.

דרך מאובטחת יותר לעשות עסקים

אסימוני האבטחה ממשיכים לצבור פופולריות ככל שהקריפטומארק מתרחב. הדיגיטציה של הכלכלה דחפה את האסימונים הללו לשימוש רגיל. כעת, למשתמשי הצפנה יש אלטרנטיבה לאופי הבלתי מוסדר של התעשייה. אתה צריך לצפות לראות התפתחות מוגברת במגזר זה ככל שייקבעו יותר תקנות תאימות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map