סקירת דגם אחד של טרזור ​​- ארנק חומרה ביטקוין מאובטח (Crypto)

טרזור ​​היא אחת החברות האמינות ביותר בעולם כשמדובר בארנקי חומרה של ביטקוין. המוצר הפופולרי ביותר שלהם הוא טרזור ​​מודל אחד שהוא ארנק חומרה במחיר סביר עם אבטחה חדישה. (אם התקציב אינו שיקול, אנו ממליצים שתבחרו ב- טרזור ​​דגם טי המהווה גרסת שדרוג ופרימיום של Trezor One.)

Trezor One הוא החלק העליון של ארנק החומרה שעוצב היטב ועובד ללא מאמץ. בסקירה זו ננתח את העיצוב, את הפונקציונליות, ובעיקר את האבטחה.

מהו הדגם הראשון של טרזור?

Trezor One הוא הארנק הקריפטוגרפי לחומרה החומרי הפופולרי ביותר והמחיר המוצע כיום על ידי Trezor. ארנק החומרה נועד בראש ובראשונה לשמור על כספיכם מפני שחקנים גרועים המנסים לגנוב את הקריפטו שלכם.

יש לו מספר מאפייני אבטחה אך החשוב ביותר הוא שהוא יאחסן את המפתחות הפרטיים שלך בסביבה מבודדת כדי להבטיח שגם אם המכשיר שלך מחובר למחשב שנדבק בתוכנה זדונית הכספים לא ייפגעו.

נוסף על כך מנהל הסיסמאות של Trezor מסייע בניהול אישורים מקוונים, והשימוש ב- Trezor כאסימון אבטחה מאפשר לך להגן על חשבונותיך המקוונים באמצעות U2F..

מכשיר זה הוא אפשרות זולה להנגיש את האבטחה לכל מי שיש לו מטבעות קריפטוגרפיים.

ה- Trezor Model One תומך בלמעלה מ -1,000 מטבעות קריפטוגרפיים, זה כולל אסימונים גדולים כמו ביטקוין, בינאנס, Dash, Ethereum, EOS, Litecoin, Monero, Ripple, ורבים אחרים.

דגם ראשון של טרזור: הרושם הראשון

Trezor One מגיע באריזה פשוטה. הקופסה עטופה בנייר פלסטיק ומוגנת על ידי הולוגרמות ניכרות לחבלה כדי להבטיח שאין שום עדות לחבלה. אם נראה כי ההולוגרמה פגומה, ניתן להחזיר את המכשיר ליצרן. 

התיבה מכילה את המכשיר עצמו, כבל USB, שרוך, מדריך לתחילת העבודה, כרטיס זרעי התאוששות וארבעה מדבקות.

היתרון של מכשיר זה הוא כמה שהוא קל ופשוט. (אם אתה רוצה חומרי הרדמה יפים מ טרזור ​​דגם טי המהווה גרסת שדרוג פרימיום של Trezor One שעשויה להיות אפשרות טובה יותר.) המכשיר עשוי פלסטיק קל אך עמיד במיוחד. יש לו מסך קטן, שני כפתורים ויציאת USB. 

סקירת דגם אחד של טרזור ​​- ארנק חומרה ביטקוין מאובטח (Crypto)

הפעלת מודל Trezor One

אם אתה מתחיל ולא טכני ממה שאתה לא צריך להיות מודאג. ההוראות המסופקות בחבילה הן פשוטות ומנחות אותך כיצד ניתן להתקין את דגם Trezor One.

מה שתזכור תמיד הוא לרשום את זרע ההחלמה ולשמור במקום בטוח. אני ממליץ שבכל מקום שתשמור אותו, שתבחר לשמור שני גיבויים של זרע ההתאוששות. אני אישית בוחר לגבות גם בצורה אלקטרונית וגם בנייר. למי שלא מודע לכך שזרע ההחלמה הוא מה שאתה צריך כדי לגשת לכספים שלך בתרחיש שבו המכשיר ניזוק או אבד..

ההיבט החשוב הנוסף של זה הוא שתמיד עליך להשתמש במכשיר PIN וביטוי סיסמה.

השימוש במכשיר פשוט יותר ממה שניתן היה להניח תחילה. זה מחייב אותך לאשר כל עסקה או יצירת כתובת יוצאת כדי לוודא שהכספים לא נשלחים למקבל הלא נכון או שלא הזנת את פרטי הארנק באופן שגוי. זו גם תכונת אבטחה במקרה שהמחשב שלך נפגע אתה יכול להבטיח שהכספים נשלחים למקבל המיועד.

דגם טרזר אחד: תכונות אבטחה

טרזור ​​מתייחסת לאבטחה ברצינות רבה מכיוון שכל המודל העסקי שלהם מסתמך על זה וזה מזעזע שאתה יכול להשיג סוג זה של אבטחה בנקודת מחיר זו. גם החומרה וגם הקושחה הם קוד פתוח לחלוטין וזמינים ב- GitHub. הסיבה לכך היא שהיא מאפשרת לאנשי מקצוע בתחום האבטחה לבצע ביקורת ולאמת את אבטחת המכשיר.

אלמנט אבטחה נוסף הוא שהמכשיר אינו מגיע עם קושחה מותקנת מראש – המותקנת במהלך תהליך ההגדרה. הוא מוגן באמצעות PIN, ומאפשר לך לתייג את המכשיר שלך ולהתאים אישית את מסך הבית כך שהוא ייחודי לך.

כאמור קודם הכל דורש אישור במכשיר וזה כולל אימות כתובת ארנק ושליחת כספים. המפתחות הפרטיים מאוחסנים בסביבה מבודדת שהושלמה, הדבר מקטין את הסיכויים לפגיעה במפתחות הפרטיים. במקרה שאתה פרנואידי, בגלל המכשיר שלא דורש קלט מהמקלדת זה עושה את זה הרבה יותר בטוח מפני האקרים זדוניים..

סיכום

ה טרזור ​​מודל אחד זו דרך נהדרת לקפוץ לעולם המטבע הקריפטוגרפי מבלי להצטרף למחירים הנמוכים יותר טרזור ​​דגם טי.  הבטיחות והפשטות שמאחורי מכשיר זה הופכים אותו למועדף פופולרי בקרב חברי קהילת המטבעות. 

לחץ כאן להזמנת דגם One של Trezor

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner