Ledger Nano X Review – ארנק חומרה מאובטח עבור מכשירי HODL מתקדמים

לדג’ר מוניטין מושלם בכל מה שקשור לארנקי חומרה של ביטקוין. יש להם שני מוצרים ספר חשבונות ננו X הוא המתקדם יותר מבין השניים, וזה מושלם עבור המשקיע המתקדם של מטבעות קריפטו המתבונן בהגנה על הנכסים הדיגיטליים שלהם. בכל הנוגע לאיכות, פונקציונליות וביטחון זה ניתן להשוואה לדגם T של טרזור ​​אך עם עיצוב חלקלק יותר.

בסקירה זו ננתח את העיצוב, את הפונקציונליות, ובעיקר את האבטחה.

מהו Ledger Nano X?

Ledger Nano X היא גרסת פרימיום של Ledger Nano S. מכשיר זה הוא קומפקטי במיוחד והוא יכול להכנס בקלות לכיס שלך מה שהופך אותו למושלם לנסיעה.

הדבר הראשון שתבחין בו הוא שיש למכשיר כיתוב עליו כתוב “vires in numeris”, זה לטיני ל”חוזק במספרים “. זאת בהתייחס לאבטחה ההצפנתית הכלולה במכשיר.

יש לו מספר תכונות אבטחה והוא אינטואיטיבי לשימוש.

מכשיר זה הוא אפשרות מתקדמת להנגשת אבטחה לכל מי שיש לו מטבעות קריפטוגרפיים.

Ledger Nano X תומך ביותר מ -1,000 מטבעות קריפטוגרפיים, זה כולל אסימונים גדולים כמו ביטקוין, ביטקוין מזומן, בינאנס, Dash, Ethereum, EOS, Litecoin, Monero, Ripple, ורבים אחרים.

ספר חשבונות ננו X: הרושם הראשון

Nano X מגיע באריזה פשוטה והתיבה מכילה את המכשיר עצמו, כבל USB אחד, מחזיק מפתחות אחד וטבעת מפתח, ודפי התאוששות מרובים לרישום ביטוי הזרע..

Ledger Nano X Review - ארנק חומרה מאובטח עבור מכשירי HODL מתקדמים

היתרון של מכשיר זה הוא בכך שהוא לא בולט, מרחוק רוב האנשים מניחים שמדובר במקל USB פשוט.

הפעלת Ledger Nano X

בין אם אתה בעל נכסים דיגיטליים מתקדמים ובין אם אתה טירון אתה לא צריך להיות מודאג. ההוראות המסופקות בחבילה פשוטות ומנחות אותך כיצד ניתן להגדיר את Ledger Nano X.

מה שאתה תמיד צריך לזכור הוא לרשום את זרע ההתאוששות על גיליון ההתאוששות שסופק ולשמור אותו במקום בטוח. אני ממליץ שבכל מקום שתשמור אותו, שתבחר לשמור שני גיבויים של זרע ההתאוששות. אני אישית בוחר לגבות גם בצורה אלקטרונית וגם בנייר. המשמעות היא שתצטרך לסרוק את גיליון השחזור ולשמור אותו בתיקיה סודית במחשב שלך ולוודא שאתה לא שם את זה בשום דבר שקשור לביטקוין, לדג’ר או מטבע. למי שלא מודע, זרע ההחלמה הוא מה שאתה צריך כדי לגשת לכספים שלך בתרחיש שבו המכשיר ניזוק או אבד..

שוב, התהליך כולו פשוט, אתה מחבר את Nano X למחשב שלך, ניגש לאתר Ledger ואז מתקין את Ledger Live. משם אתה לוחץ על ‘אתחל מכשיר לדג’ר חדש’, ואתה בדרך.

Ledger Nano X: תכונות אבטחה

Ledger מתייחס ברצינות לביטחון. הם מציעים את CC EAL5 + אבטחה. מה זה אומר:

CC: עומד בקריטריונים נפוצים להערכת אבטחת טכנולוגיות מידע. זה מבוסס על תקן בינלאומי (ISO / IEC 15408) להסמכת אבטחת מחשבים. כשמדובר במוצר מסוים, עליו לעמוד בסטנדרטים הבסיסיים של הקריטריונים המשותפים.

EAL: רמת הבטחת הערכה היא דירוג קטגוריות המוקצה למוצר או מערכת IT, לאחר הערכת אבטחה משותפת. חמש הרמות של EAL הן:

  • EAL1 – נבדק פונקציונלי
  • EAL2 – נבדק מבחינה מבנית
  • EAL3 – נבדק ונבדק באופן שיטתי
  • EAL4 – תוכנן, נבדק ונבדק באופן שיטתי
  • EAL5 – תוכנן ונבדק למחצה

Ledger מבטיחה שכל ארנקי החומרה שלהם כולל ה- Nano X מאושרים באופן מלא בשוק ומאושרים על ידי ANSSI, סוכנות הסייבר הצרפתית..

אלמנט אבטחה נוסף הוא שהמכשיר אינו מגיע עם תוכנה מותקנת מראש – המותקנת במהלך תהליך ההגדרה. הוא מוגן באמצעות PIN, ומאפשר לך לתייג את המכשיר שלך ולהתאים אישית את מסך הבית כך שהוא ייחודי לך. תתקין את תוכנת לדג’ר לייב במהלך תהליך ההרשמה.

סיכום

ה ספר חשבונות ננו X היא דרך נהדרת להגן על המטבע הקריפטוגרפי שלך ומציעה את כל פתרונות האבטחה המתקדמים שתמצא עם המתחרה הבמאי שלה טרזור ​​דגם טי.  הבטיחות של מכשיר זה והעובדה שהוא דומה למקל USB פשוט הופכת את המכשיר הזה למועדף פופולרי בקרב חברי קהילת המטבעות..

לחץ כאן להזמנת ספר החשבונות ננו X

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner