מהו ארנק חומרה של ביטקוין?

ארנק חומרה של ביטקוין הוא מכשיר המאפשר לכם לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלכם בבטחה במצב לא מקוון, המכונה גם אחסון קר. יחידות אלה פועלות באופן דומה לחשבון בנק דיגיטלי. בדיוק כמו ארנק נייד, אתה יכול לשלוח, לקבל, ולעקוב אחר היתרה שלך ישירות מארנק החומרה שלך.

ארנקי חומרה נחשבים לשיטה הבטוחה ביותר לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בעיני רוב בענף. פריטים עתידניים אלה מאבטחים את סאטושיכם בכמה דרכים שונות. ראשית, המכשיר מצפין את הגישה למטבעות שלך. הצפנה זו מספקת שכבת אבטחה נוספת כאשר אכן יש לך את ארנק החומרה שלך באינטרנט.

חשוב לציין, מישהו לא יכול פשוט לגנוב את ארנק החומרה שלך ולגשת למטבעות הקריפטוגרפיים שלך. מרבית המכשירים כוללים דרישת קוד PIN נוספת. באופן זה, הקריפטו שלך זוכה לרמת אבטחה נוספת מפני גניבה או אובדן. יש לציין שאם תאבד את הסיכה שלך, יהיה עליך לשחזר את הארנק באמצעות סיכת הגיבוי שהונפקה מהמפעל.

מהם ארנקי חומרה של ביטקוין?

השונות העיקרית בין ארנקי הקריפטו המסורתיים שלך לארנקי החומרה היא שיש לצורה פיזית. מכיוון שארנקי חומרה קיימים בעולם האמיתי, ישנם כמה גורמים נוספים שיש לחשוב עליהם בעת רכישת אחד מהם. אתה רוצה להחליט על ארנק חומרה שמתאים לסגנון החיים שלך. אם אתה אדם פעיל שמשתמש בקריפטוגרפיה שלהם לעתים קרובות, תזדקק למכשיר קטן יותר המספק לך את הניידות שאורח חייך דורש..

נשיא צרפת, עמנואל מקרון, מציג ארנק חומרה של ביטקוין

נשיא צרפת, עמנואל מקרון, מציג ארנק חומרה של ביטקוין

לא משנה באיזה גודל או סגנון ארנק חומרה תבחרו, יהיה עליכם לוודא כי אתם מאחסנים את המכשיר החדש שלכם בצורה מאובטחת. זכרו, ארנק החומרה שלכם עלול ללכת לאיבוד, לגניבה או להשמדה אם אינו מאוחסן כהלכה. כדי למנוע חששות אלו, מומלץ לשמור על ארנק החומרה שלך במיקום מאובטח ויבש. החדשות הטובות הן שגם אם הארנק שלך נהרס או נגנב, אתה עדיין יכול לגשת לקריפטו שלך באמצעות זרע גיבוי.

זרעי גיבוי

ביטויי זרעים הם קבוצה של מילים אקראיות המעניקות לך גישה לקריפטוגרפיה שלך בארנק הצפנה. הם פופולריים ביותר ביישומי חומרה וארנק נייד, ומסיבה טובה. שמור תמיד את ביטוי הגיבוי שלך במקום מאובטח. אם אתה מאבד את ביטוי הגיבוי שלך ואת ארנק החומרה שלך, הקריפטו שלך נעלם לנצח.

אחסון קר לעומת ארנק חם

כדי להבין את החשיבות של ארנקי חומרה, עליך להבין את ההבחנות בין שמירת הביטקוין שלך באחסון קר לבין ארנק חם. מונחים אלה פשוט מתייחסים למצב האינטרנט של המכשיר. ארנקים ניידים כמו ה- Dapp הקריפטו האהוב עליך דורשים חיבור לאינטרנט כדי לתפקד. חיבור אינטרנט זה מתפקד גם כווקטור תקיפה אפשרי עבור האקרים המבקשים גישה לאחזקותיך. ארנקי חומרה מתקשרים לאינטרנט רק כאשר אתם מצרפים אותם ישירות לרשת. באופן זה, ארנקי חומרה הם האפשרות המאובטחת ביותר עבור חובבי הקריפטו.

באמת, מחזיקי הצפנה הגדולים ביותר משתמשים בארנקי חומרה כדי להגן על האימפריות העצומות שלהם. בפרט, ה וינקלבוס תאומים צוטטו באומרו שהם שומרים את הקריפטו שלהם בארנקי חומרה עם ביטוי הזרע המופץ על פני מספר תיבות אבטחה של הבנק. בהתחשב בכך שהם מיליארדרים של ביטקוין, אסטרטגיה זו הגיונית. אמנם אתה לא יכול להחזיק מיליונים בקריפטו, אך עדיין חכם להחזיק ארנק חומרה כדי להבטיח את אחזקותיך. למרבה המזל המכשירים האלה עכשיו זולים מתמיד.

כיצד אוכל להשיג ארנק חומרה של ביטקוין?


כיום ישנם כל סוגי היצרנים של ארנקי החומרה. תרצה להיצמד למותגים המכובדים ביותר בכדי להבטיח כי אין וקטורי התקפה או בעיות חומרה בלתי צפויות. באופן קריטי, אינך רוצה לרכוש ארנק חומרה מחברה שעשויה להיות מחוץ לעסק בעוד כמה חודשים. כמו כן, יצרן חדש יכול להכיל כמה באגים במוצר שלהם.

האפשרויות הטובות ביותר הנוכחיות הן:

  • ספר חשבונות ננו ס
  • Ledger Nano X (ארנק פרימיום)
  • טרזור ​​מודל אחד
  • Trezor Model T (ארנק פרימיום)

טיפים כלליים לאבטחת ארנק החומרה שלך

באופן כללי, יש כמה הנחיות חשובות שעליך להקפיד על שמירת הבטחת הקריפטו שלך בארנקי חומרה. הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא ללא ספק להבטיח שהמכשיר שלך מאובטח פיזית. אם הבית שלך נשרף וגם הארנק שלך וגם ביטוי המפתח היכן בבית שלך, היום שלך פשוט החמיר.

בנוסף, יהיה עליך לעדכן את הקושחה במכשיר שלך. חברות משחררות עדכונים בדרך כלל לתיקון בעיות אבטחה. אם לא תצליח לעדכן את המכשיר שלך, אתה עלול ליפול קורבן לווקטור התקפה מיושן. כמו כן, לעולם אל תשאיר את ארנק החומרה מחובר לחשמל. הוא מביס את המטרה של בעלות על ארנק חומרה אם תשאיר אותו מחובר לאינטרנט..

הונאות ארנק

למרבה הצער, החדשנות הכוללת של מגזר הקריפטו הותירה אנשים רבים במצב של בלבול כיצד להגן בצורה הטובה ביותר על הרווחים שלהם. לאחרונה חלה עלייה בשוק בהונאות ארנקי החומרה. הונאות אלה בדרך כלל עוקבות אחר כמה אסטרטגיות שניתן לזהות בקלות.

תרמית ארנק חומרת הביטקוין

תרמית ארנק חומרת הביטקוין

לעולם אל תקנה ארנק חומרה משומש

בהתחשב בתפקיד החשוב שארנק החומרה שלך ישחק באסטרטגיית ההשקעה שלך בבלוקצ’יין, מומלץ להיצמד למכשירים חדשים. ניתן לשנות או לפרוץ מראש ארנקי חומרה משומשים לפני קבלת היחידה. בנוסף, רק יצרנים מכובדים צריכים להיות ברשימת הצפייה שלך.

התקפות פישינג

הראשון, והשכיח ביותר, הוא פישינג התקפות. לעולם אל תעביר לאיש ביטוי גיבוי לארנק שלך. הרמאים יופיעו לעיתים קרובות כיצרן המכשיר שלכם ויבקשו לקבל מידע כמו ביטוי הגיבוי שלכם כאמצעי לאמת או לסייע לכם בדרך כלשהי. ברגע שאתה נותן למישהו את ביטוי הגיבוי שלך, איבדת את הביטקוין שלך.

כרטיסי גירוד

עוד ארנק חומרה ביטקוין משוכלל יותר הונאה כרוך במכירת מכשירים משומשים באופן מקוון. הרמאים יפתחו את המכשירים, ירשמו את ביטוי הגיבוי ואז ימכרו את היחידה. במקרה אחד, אדם רכש ארנק משומש מאיביי. הכל היה נהדר בשבוע הראשון, ואז, לפתע, הקריפטו של האדם נעלם.

חקירה נוספת העלתה את אשר התרחש. לרמאים היה ביטוי גיבוי שהוגדר מראש והוסתר על שריטה מזויפת כַּרְטִיס. הוא אטם מחדש את ארנק החומרה באריזתו המקורית והורה לבעלים החדש לגבות את המכשיר החדש שלו עם משפט הזרע הפגום.

הבעלים החדש האמין שהם האדם הראשון שפתח את הקופסה והמשיך להעמיס עליה מספר ביטקוין. ההאקרים יוכלו פשוט להשתמש בביטוי הגיבוי כדי להחזיר גישה למכשיר ולשלוח את כל הביטקוין למקום אחר. למרבה הצער, הרמאים הצליחו לחסוך בחייו של אדם זה.

ספקי ארנקים מובילים בשוק

כיום יש שתי יצרניות ששולטות בתחום ארנקי החומרה של ביטקוין – טרזור ו פִּנקָס. שתי החברות מציעות כמה מאפיינים ועיצוב ייחודיים בהתאם לצרכים שלך. בנוסף, לשתי החברות מוניטין מצוין וסיפקו את מוצריהן לשוק במשך שנים.

ארנקי חומרה של טרזור

ה טרזור קו ארנקי החומרה של Bitcoin כולל עיצוב מלוטש הדומה לצפצף אזעקה לרכב. פריסה ידידותית למשתמש זו פשוטה לניווט וקלה לאחסון. בנוסף, קו ארנקי החומרה של טרזור ​​מציע מגוון רחב של יכולת פעולה הדדית. משתמשים יכולים לאחסן ביטקוין, כמו גם מספר אלטקוינים אחרים כולל אסימוני ERC-20. מכשירי Trezor כוללים תכונות מתקדמות כגון יישום אנדרואיד מתקדם לניטור אחזקותיך. משתמשים במכשירים אלה נהנים גם מתוסף Chrome ומגישה אליו MyEtherWallet פורטל כניסה מקוון.

ארז חומרת הביטקוין Trezor T

ארז חומרת הביטקוין Trezor T

טרזור ​​ט

טרזור מציעה מגוון מוצרים לשוק. הארנק המוביל שלהם הוא טרזור ​​ט. מכשיר קומפקטי זה כולל שדרוגים רבים מהדגם המקורי שלהם. יש מסך מגע קל לניווט והמכשיר כולל חיבור USB-C וחריץ לכרטיס microSD.

ארנקים לחומרה של ספר החשבונות

Ledger היא ספקית הארנקים הפופולרית ביותר בשוק כרגע. החברה מספקת שירותי ארנק חומרה אמינים מאז 2012. ארנקי ספר החשבונות ידועים בעיקר בזכות העיצוב הזעיר שלהם והתכונות המתקדמות שלהם. בנוסף לתוסף Chrome, המכשיר משתלב עם קופיי, Electrum, Mycelium, MyEtherWallet ו- GreenBits.

ספר חשבונות ננו ס

ספר חשבונות ננו ס

ספר חשבונות ננו ס

ספר חשבונות המוצר הפופולרי ביותר הוא ננו ס. יחידה זו דומה ל- USB עם צג LCD קטן. התצוגה מאפשרת לך לראות מידע חיוני ולהזין את הסיכה שלך כדי לגשת לביטקוין שלך. יש לציין כי ה- Nano S תומך בלמעלה מ- 1100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כולל כל אסימוני ה- ERC-20. נכון לעכשיו, ישנם מעל 180,000 אסימוני ERC בשימוש, כך שתכונה זו מספקת ערך רב ליחידה.

עבור מוצר פרימיום Ledger יש גם את ננו X.

סיכום

אם אתה מסוג המשקיעים שמתכנן לחסוך כמויות גדולות של קריפטו, או שאתה סתם אבטחה, ארנק חומרה הוא הבחירה החכמה עבורך. עם זאת, תצטרך לשמור על ערנות. בעולם של עסקאות בלוקצ’יין עמית לעמית, אין החזרים כספיים או תשלומים מבוטלים. אם מישהו גונב את הביטקוינים שלך מכיוון שלא שמרת על בטיחותו, אין לך שום אפשרות לעשות זאת. מכריע, שמירת בטיחות הקריפטו שלך היא באחריותך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map