מתווכי מט”ח ניגרים

מתווכי מט”ח ניגרים

סקרנו מספר רב של מתווכים במט”ח בניגריה, ישנם חמשת המתווכים המובילים שעומדים בהנחיות האיכות שלנו ומקבלים תושבי ניגריה. אנו ממליצים על הדברים הבאים:

מתווכי מט

שוקי האדמירל מספקת אחת מסביבות המסחר האמינות ביותר שתוכלו למצוא. אמון זה מגובה לא רק על ידי תקופה ארוכה הפועלת כמתווך מט”ח מוביל, כמעט 20 שנה, אלא גם מוסדר על ידי כמה מהארגונים המחמירים ביותר במימון בכל הנוגע לאמון והגנה על סוחרים..

המתווך מתגאה בכך שהם מוסדרים על ידי גופים מכובדים רבים ברחבי העולם ומספקים לסוחרים חווית מסחר מקיפה לא משנה באיזה סוג נכסים הם מעוניינים לסחור. כל זאת בגיבוי של כמה מפלטפורמות המסחר הטובות ביותר בעסק.

הרגולציה הקיימת בשוק אדמירל מגיעה מ- CySEC באירופה, ו- ASIC באוסטרליה. אלה הם כמה מהרגולטורים המבוקשים ביותר בדרגה אחת בעולם ולכן, אם כולם במקום אחד מראה את מידת הרצינות שבה אדמירל שווקים לוקח את הביטחון שלך..

קרא את סקירת שווקי האדמירל המפורטים שלנו

בקרו בשווקי האדמירל

אַזהָרָה: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 79% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

מתווכי מט

נוסד בשנת 2016, Capital.com היא אחת מתווכי ה- CFD הגדולים שפונים לתושבי ניגריה. היא מפעילה פלטפורמת מסחר בינלאומית עם יותר מ- 788,000 לקוחות, פיקדונות של למעלה מ- 100 מיליון דולר ורשמה נפח מסחר של 88 מיליארד דולר. משרדיה ממוקמים בלונדון, גיברלטר, לימסול ומינסק.

במטרה להפוך את עולם ההשקעות למרתק יותר ונגיש יותר, Capital.com בנתה פלטפורמה פיננסית מתקדמת אך ידידותית למשתמש שמתאימה הן לאנשי מקצוע והן לטירונים כאחד. החל מחומרים חינוכיים ותרשימים פשוטים ועד למגוון רחב של אינדיקטורים טכניים וכלי ציור מתקדמים – Capital.com מכסה את הצרכים של כל סוחר.

מאושר ומוסדר על ידי כלבי השמירה הפיננסיים בעולם, Capital.com הוא המקום לסחור בנכסים הפופולריים והנזולים ביותר, כולל מניות, מדדים, מט”ח, סחורות ומטבעות קריפטוגרפיים..

קרא את סקירת Capital.com המפורטת שלנו


בקר ב- Capital.com

אַזהָרָה: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 72.6% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

עסקאות עם מכשירים ללא מרשם שאינם ניתנים למסירה הם פעילות מסוכנת ויכולה להביא לא רק רווח אלא גם הפסדים. גודל ההפסד הפוטנציאלי מוגבל לגודל ההפקדה. רווחי העבר אינם מבטיחים רווחים עתידיים. השתמש בשירותי ההדרכה של Capital.com כדי להבין את הסיכונים לפני שתתחיל לפעול.

מתווכי מט

AvaTrade היא ההמלצה הראשונה שלנו לתושבי ניגריה. הסיבה לכך היא שהם מוסדרים במספר תחומי שיפוט עם דרישות דיווח קפדניות. זה כולל פיקוח באוסטרליה על ידי ניירות ערך אוסטרליים & ועדת השקעות (רישיון מס ‘406684) ומוסדרת בדרום אפריקה (Ava שוקי הון Pty ​​מוסדרת על ידי הרשות להתנהלות המגזר הפיננסי בדרום אפריקה (FSCA מס’ 45984). הם מוסדרים גם באירופה. & יפן.

בעוד הם הוקמו בשנת 2006 באירלנד, הם הפכו מאז לאחד מתווכי הפורקס המובילים בעולם.

דרישת הפקדה מינימלית נמוכה של 100 $ בלבד ברוב סוגי החשבונות הזמינים, יחד עם רגולציה מכובדת ממספר גופים ברחבי העולם, הופכים את AvaTrade לבחירה פופולרית בקרב סוחרים אוסטרלים חדשים ומנוסים..

המתווך מציע מגוון נרחב של נכסים לסחר בהם כולל יותר מ -60 זוגות מטבע, ושווקים אחרים למסחר במניות, תעודות סל, קריפטו ועוד. משתמשי AvaTrade יכולים גם להשתמש במגוון חזק מאוד של תכנים חינוכיים עם חומר תובנה שמתאים לכל רמת הסוחרים.

קרא את סקירת AvaTrade המפורטת שלנו

לְבַקֵר אווהסַחַר

אַזהָרָה: מסחר במט”ח / CFD & אופציות בשוליים טומנות בחובן סיכון גבוה, וייתכן שלא יתאימו לכל המשקיעים. מידת המינוף הגבוהה יכולה לעבוד נגדך כמו גם עבורך. לפני שתחליט לסחור במוצרים ממונפים כאלה עליך לשקול היטב את יעדי ההשקעה שלך, רמת הניסיון ותיאבון הסיכון שלך.

מתווכי מט

XM הוקמה בשנת 2009. בתוך התקופה שחלפה הם הצליחו להפוך לאחד השמות המוכרים ביותר באופן מיידי במסחר במט”ח והם גם התיווך הגלובלי המדורג ביותר שלנו. זה לא רק בגלל התאימות הרגולטורית המצוינת שלהם ברחבי העולם, הם מוסדרים על ידי CySEC ו- ASIC, כמו גם על ידי שני רגולטורים אחרים ברמה העליונה..

המתווך נותן מענה לצרכי שוק המט”ח ביותר מ -196 מדינות. זה הופך אותם לאחד המתווכים הזמינים ביותר בענף לכל רמות הסוחרים. חבר את זה עם מדור חינוך יוצא דופן, ומגוון גדול של נכסים לסחור בהם, ויש לך שילוב מנצח עם XM.

קרא את סקירת ה- XM המפורטת שלנו

בקר ב- XM

אַזהָרָה: מסחר במט”ח ומכשירים פיננסיים ממונפים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. אתה לא צריך להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ולהבטיח שאתה מבין היטב את הסיכונים הכרוכים בכך. ייתכן שמוצרים ממונפים מסחריים אינם מתאימים לכל המשקיעים. סחר במוצרים שאינם ממונפים, כגון מניות, כרוך גם בסיכון מכיוון שערך המניה יכול לרדת וכן לעלות, מה שאומר שתחזיר פחות ממה שהשקעת במקור. ביצועי העבר אינם ערובה לתוצאות עתידיות.

מתווכי מט

FXTM נוסדה בשנת 2011 באירופה. מטהם נמצא כיום בקפריסין אך מציעים שירותים בתחום המסחר במט”ח ונכסים רבים אחרים לסוחרים ברחבי העולם, כולל בכל חלקי ניגריה. הם הפכו במהרה לאחד מתווכי הפורקס המובילים בכל המגזר.

ההפקדה המינימלית של FXTM מתחילה מ -10 $ בלבד, תלוי בסוג החשבון שלך. משמעות הדבר היא שהמסחר נגיש מאוד באמצעות FXTM לכל רמות הסוחרים. נוסף על כך, הם מתווכים מוסדרים במיוחד עם תמיכה של מספר גופים מכובדים, כולל CySEC באירופה, ו- FCA בבריטניה..

תקנה מהימנה זו, מגוון תחרותי של עלויות מסחר וזמינות של יותר מ -250 נכסים לסחר, ממשיכים להפוך את FXTM לבחירה פופולרית עבור ניגרים..

קרא את סקירת FXTM המפורטת שלנו

בקר ב- FXTM

אַזהָרָה: מסחר במט”ח ומכשירים פיננסיים ממונפים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. אתה לא צריך להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ולהבטיח שאתה מבין היטב את הסיכונים הכרוכים בכך. ייתכן שמוצרים ממונפים מסחריים אינם מתאימים לכל המשקיעים. סחר במוצרים שאינם ממונפים, כגון מניות, כרוך גם בסיכון מכיוון שערך המניה יכול לרדת וכן לעלות, מה שאומר שתחזיר פחות ממה שהשקעת במקור. ביצועי העבר אינם ערובה לתוצאות עתידיות.

ויסות מט”ח ניגרי?

ניגריה היא אחת המדינות הבודדות בעולם שאין בה כרגע כל סוג של רגולציה לסחר במטבע חוץ.

פירוש הדבר שיש לבצע בדיקת נאותות נוספת לפני שנרשמת למתווך כלשהו. בביקור אצל מתווך וודא שהוא מורשה בתחומי שיפוט כגון:

  • אוסטרליה (ASIC)
  • קנדה (IIROC)
  • קפריסין (CySEC)
  • סינגפור (MAS)
  • דרום אפריקה (FSCA)
  • בריטניה (FCA)

בעוד שהארגונים הנ”ל אינם מגנים על כספים מלקוחות בניגריה, עצם העובדה שמתווך מוסדר על ידי מי מהארגונים הללו מבטיחה תקן איכות מינימלי..

האם המתווכים הללו מקבלים לקוחות מכל המדינות?

בעוד שאנו מציגים מתווכי מט”ח רבים באתר זה, רק המתווכים המופיעים בדף זה מקבלים כרגע לקוחות מניגריה. אין מגבלות אזוריות לגבי מדינות או שטחים ניגרים בודדים.

כרגע הם מקבלים תושבים מכל 36 המדינות כולל.

האם אוכל לפנות לתמיכת הלקוחות?

אנו ממליצים על מתווך מט”ח בניגריה המציע תמיכה 24/7 בכל ניגריה. ברוב המקרים אתה יכול להתקשר, לשלוח דוא”ל או להשתמש בצ’אט חי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map