סוכני מט”ח בסינגפור

סוכני מט”ח בסינגפור

סקרנו מספר מתווכים מט”ח בסינגפור, ישנם חמשת המתווכים המובילים שעומדים בהנחיות האיכות שלנו ומקבלים תושבי סינגפור. אנו ממליצים על הדברים הבאים:

סוכני מט

נוסד בשנת 2016, Capital.com היא אחת מתווכי ה- CFD הגדולים שפונים לתושבי סינגפור. היא מפעילה פלטפורמת מסחר בינלאומית עם יותר מ -788,000 לקוחות, פיקדונות של למעלה מ -100 מיליון דולר ורשמה נפח מסחר של 88 מיליארד דולר. משרדיה ממוקמים בלונדון, גיברלטר, לימסול ומינסק.

במטרה להפוך את עולם ההשקעות למרתק יותר ונגיש יותר, Capital.com בנתה פלטפורמה פיננסית מתקדמת אך ידידותית למשתמש שמתאימה הן לאנשי מקצוע והן לטירונים כאחד. החל מחומרים חינוכיים ותרשימים פשוטים וכלה במגוון רחב של אינדיקטורים טכניים וכלי ציור מתקדמים – Capital.com מכסה את הצרכים של כל סוחר.

מאושר ומוסדר על ידי כלבי השמירה הפיננסיים בעולם, Capital.com הוא המקום לסחור בנכסים הפופולריים והנזולים ביותר, כולל מניות, מדדים, מט”ח, סחורות ומטבעות קריפטוגרפיים..

קרא את סקירת Capital.com המפורטת שלנו

בקר ב- Capital.com

אַזהָרָה: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 72.6% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד CFD עובדים והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

עסקאות עם מכשירים ללא מרשם שאינם ניתנים למסירה הם פעילות מסוכנת ויכולה להביא לא רק רווח אלא גם הפסדים. גודל ההפסד הפוטנציאלי מוגבל לגודל ההפקדה. רווחי העבר אינם מבטיחים רווחים עתידיים. השתמש בשירותי ההדרכה של Capital.com כדי להבין את הסיכונים לפני שתתחיל לפעול.

סוכני מט

XM נוסדה בשנת 2009 והיא המלצתנו הראשונה לתושבי סינגפור. בתוך התקופה שחלפה הם הצליחו להפוך לאחד השמות המוכרים ביותר באופן מיידי במסחר במט”ח והם גם התיווך הגלובלי המדורג ביותר שלנו. זה לא רק בגלל התאימות הרגולטורית המצוינת שלהם ברחבי העולם, הם מוסדרים גם על ידי CySEC ו- ASIC, כמו גם על ידי שני רגולטורים מהשורה הראשונה..

המתווך נותן מענה לצרכי שוק המט”ח ביותר מ -196 מדינות. זה הופך אותם לאחד המתווכים הגלובליים ביותר בענף בכל רמות הסוחרים. חבר את זה עם מדור חינוך יוצא דופן, ומגוון גדול של נכסים לסחור בהם, ויש לך שילוב מנצח עם XM.

קרא את סקירת ה- XM המפורטת שלנו


בקר ב- XM

אַזהָרָה: מסחר במט”ח ומכשירים פיננסיים ממונפים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. אתה לא צריך להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ולהבטיח שאתה מבין היטב את הסיכונים הכרוכים בכך. ייתכן שמוצרים ממונפים ממסחר אינם מתאימים לכל המשקיעים. סחר במוצרים שאינם ממונפים, כגון מניות, כרוך גם בסיכון מכיוון שערך המניה יכול לרדת וכן לעלות, מה שאומר שתחזיר פחות ממה שהשקעת במקור. ביצועי העבר אינם ערובה לתוצאות עתידיות..

סוכני מט

AvaTrade היא הבחירה המובילה עבור תושבי סינגפור, בעוד שהם הוקמו בשנת 2006 באירלנד, הם הפכו מאז לאחד מבוקרי המט”ח המובילים בתחום..

דרישת הפקדה מינימלית נמוכה של 100 $ בלבד ברוב סוגי החשבונות הזמינים, יחד עם רגולציה מכובדת ממספר גופים ברחבי העולם, הופכים את AvaTrade לבחירה פופולרית בקרב סוחרים חדשים ומנוסים בסינגפור..

המתווך מציע מגוון נרחב של נכסים לסחר בהם כולל יותר מ -60 זוגות מטבע, ושווקים אחרים למסחר במניות, תעודות סל, קריפטו ועוד. משתמשי AvaTrade יכולים גם להשתמש במגוון חזק מאוד של תכנים חינוכיים עם חומר תובנה שיתאים לכל רמת הסוחרים.

קרא את סקירת AvaTrade המפורטת שלנו

לְבַקֵר אווהסַחַר

אַזהָרָה: מסחר במט”ח / CFD & אופציות בשוליים טומנות בחובן סיכון גבוה, וייתכן שלא יתאימו לכל המשקיעים. מידת המינוף הגבוהה יכולה לעבוד נגדך כמו גם עבורך. לפני שתחליט לסחור במוצרים ממונפים כאלה עליך לשקול היטב את יעדי ההשקעה שלך, רמת הניסיון ותיאבון הסיכון שלך.

CityIndex

CityIndex מוסדר על ידי הרשות המוניטרית בסינגפור (MAS) המייחדת אותם.

מדד העיר הוא שם מסחרי של GAIN Capital Singapore Pte Ltd. יש להם משרדים בכתובת Robinson Road 168, Tower Capital # 20-01, סינגפור 068912.

שם המותג של GAIN Capital המוכרים בחוגים פיננסיים ברחבי העולם, והם רשומים גם בבורסת ניו יורק. מבחינת המתווך העומד בענף, מדד העיר הוא אחד משמות היסוד בענף כולו, שהיה קיים מאז 1983.

עם רקורד כל כך ארוך, אין זה מפתיע אם כך שמדד העירייה הפך ליעד עבור סוחרים מנוסים רבים מסינגפור המחפשים פעולה בטוחה ככל שהם מגיעים, עם רגולציה בדמות כמה גופים מהשורה הראשונה..

עדיין המתווך ממשיך להתפתח ומציג מקום מצוין לא פחות עבור סוחרים חדשים לצמוח בענף הודות לסביבה תחרותית מאוד בתשלום נמוך עם מבחר מוביל של נכס לבחירה..

קרא את סקירת CityIndex המפורטת שלנו

בקר ב- CityIndex

אַזהָרָה: כל המסחר כרוך בסיכון והפסדים יכולים לעלות על פיקדונות.

BDSwiss

BD שוויצרי נוסדה בשנת 2012. מאז אותה תקופה הם הפכו להיות מתווך מט”ח מרכזי המציע כיום שירותי סחר ביותר מ -180 מדינות כולל סינגפור. יש להם גם פיקוח רגולטורי ממספר גופים מהימנים בענף. BDSwiss LLC מורשה ונרשם באיגוד החוזים העתידיים הלאומי של ארה”ב מזהה NFA: 0486419, גופים רגולטוריים אחרים שהם מקיימים כוללים CySEC.

BDSwiss היא גם מתווכת מעוטרת מאוד שאספה מספר פרסים במיוחד בשנים האחרונות מכיוון שהרחיבו את נוכחותם בענף. היותם מוכרים כמספקים את אחד מיישומי פלטפורמת המסחר הטובים ביותר, כמו גם על תנאי המסחר החיוביים שלהם וסביבתם, סייעו להם מאוד להמשיך ולשפר את פרופילם בקרב הסוחרים..

קרא את סקירת BDSwiss המפורטת שלנו

בקר ב- BDSwiss

אַזהָרָה: מסחר במט”ח / CFD ונגזרים אחרים הוא ספקולטיבי ביותר ויש בו סיכון גבוה. אפשר לאבד את כל ההון שלך. ייתכן שמוצרים אלה אינם מתאימים לכולם ועליך לוודא שאתה מבין את הסיכונים הכרוכים בכך. פנה לייעוץ עצמאי במידת הצורך. ספקולציות רק עם כספים שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

סוכני מט

FXTM נוסדה בשנת 2011 באירופה. מטהם נמצא כיום בקפריסין אך מציעים שירותים במסחר במט”ח ובנכסים רבים אחרים לסוחרים ברחבי העולם, כולל כל חלקי סינגפור. הם הפכו במהרה לאחד מתווכי הפורקס המובילים בכל המגזר.

ההפקדה המינימלית של FXTM מתחילה מ -10 $ בלבד, תלוי בסוג החשבון שלך. משמעות הדבר היא שהמסחר נגיש מאוד באמצעות FXTM לכל רמות הסוחרים. נוסף על כך, הם מתווכים מוסדרים במיוחד עם תמיכה של מספר גופים מכובדים, כולל CySEC באירופה, ו- FCA בבריטניה..

תקנה מהימנה זו, מגוון תחרותי של עלויות מסחר וזמינות של יותר מ -250 נכסים לסחר, ממשיכים להפוך את FXTM לבחירה פופולרית עבור סינגפאים..

קרא את סקירת FXTM המפורטת שלנו

בקר ב- FXTM

אַזהָרָה: מסחר במט”ח ומכשירים פיננסיים ממונפים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. אתה לא צריך להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ועליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכונים הכרוכים בכך. ייתכן שמוצרים ממונפים ממסחר אינם מתאימים לכל המשקיעים. סחר במוצרים שאינם ממונפים, כגון מניות, כרוך גם בסיכון מכיוון שערך המניה יכול לרדת וכן לעלות, מה שאומר שתחזיר פחות ממה שהשקעת במקור. ביצועי העבר אינם ערובה לתוצאות עתידיות..

מה זה MAS?

זה מייצג: הרשות המוניטרית של סינגפור (MAS).

זהו גוף ממשלתי סינגפור עצמאי, זהו הבנק המרכזי של סינגפור והרשות הרגולטורית הפיננסית. היא מנהלת את החוקים השונים הנוגעים לכסף, בנקאות, ביטוח, ניירות ערך והמגזר הפיננסי בכלל וכן הנפקת מטבע..

לשם מה הדרישות מתווכי MAS?

אחת הדרישות לרישיון MAS היא כי כספים עסקיים נשמרים לחלוטין מכספי הלקוחות. זאת על מנת להבטיח שכספי הלקוחות בטוחים ולא משמשים להוצאות עסקיות, דיבידנדים או תשלומים אחרים.

דרישה נוספת היא שהמתווך יעסיק רק עובדים המוסמכים כראוי לפעול בשוקי הכסף. כל מתווך חייב לספק רשימה מלאה של עובדים בשילוב הכישורים שלהם לפני שהעסק יכול להיות פעיל.

בדומה לרשויות כסף אחרות ברחבי העולם, המתווכים בסינגפור חייבים לספק ראיות לפירוט מלא של עסקאות עסקיות, ביקורת וחשבונאות..

האם אוכל לפנות לתמיכת הלקוחות?

אנו ממליצים על מתווך מט”ח בסינגפור המציע תמיכה 24/7 או 24/5 לכל סינגפור. ברוב המקרים אתה יכול להתקשר, לשלוח דוא”ל או להשתמש בצ’אט חי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map