סוכני מט”ח בבריטניה

סקרנו מספר רב של מתווכי מט”ח בבריטניה, אלה 6 המתווכים המובילים שעומדים בהנחיות האיכות שלנו ומקבלים תושבי בריטניה. אנו ממליצים על הדברים הבאים:

סוכני מט

eToro הוא אחד השמות הגדולים בענף בכל הנוגע לשוק המט”ח. הם פועלים מאז 2007, והפכו לשם דבר ברחבי העולם בזכות הרגולציה המצוינת והמדרגה שלהם, וניסיון המסחר ללא תחרות שהם מציעים למי שמעוניין להסתבך במסחר חברתי או במט”ח..

כעת יש להם מיקומים ברחבי העולם ומציעים שירותים ליותר מ -7 מיליון סוחרים במאות מדינות כולל דרום אפריקה.

eToro מוסדרים היטב על ידי גופים מהשורה הראשונה ברחבי העולם. גופים אלה כוללים את CySEC באיחוד האירופי, מה שהופך את המתווך לתואם ESMA לחלוטין, כמו גם את ה- FCA בבריטניה.

הם פועלים בשם המסחר eToro (UK) Ltd, חברת שירותים פיננסיים המורשית ומוסדרת על ידי הרשות להתנהלות פיננסית (FCA) תחת הרישיון FRN 583263.

קרא את סקירת eToro המפורטת שלנו

בקר ב- eToro

אַזהָרָה: שים לב שכל מסחר כרוך בסיכון. 67% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. תוכן זה נועד למטרות חינוכיות בלבד ואינו ייעוץ השקעות.

סוכני מט

XM נוסדה בשנת 2009 והיא המלצתנו הראשונה לתושבי בריטניה.

הם עושים עסקים כנקודת מסחר של מכשירים פיננסיים בבריטניה מוגבלת, והם מורשים ומוסדרים על ידי הרשות להתנהלות פיננסית (FRN: 705428).

בתוך התקופה שחלפה הם הצליחו להפוך לאחד השמות המוכרים ביותר באופן מיידי במסחר במט”ח והם גם התיווך הגלובלי המדורג ביותר שלנו. זה לא רק בגלל התאימות הרגולטורית המצוינת שלהם ברחבי העולם, הם מוסדרים על ידי CySEC ו- ASIC, כמו גם על ידי שני רגולטורים אחרים ברמה העליונה, כולל ה- FCA.

המתווך נותן מענה לצרכי שוק המט”ח ביותר מ -196 מדינות. זה הופך אותם לאחד המתווכים הגלובליים ביותר בענף בכל רמות הסוחרים. חבר את זה עם מדור חינוך יוצא דופן, ומגוון גדול של נכסים לסחור בהם, ויש לך שילוב מנצח עם XM.


קרא את סקירת ה- XM המפורטת שלנו

בקר ב- XM

אַזהָרָה: מסחר במט”ח ומכשירים פיננסיים ממונפים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. אתה לא צריך להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ועליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכונים הכרוכים בכך. ייתכן שמוצרים ממונפים ממסחר אינם מתאימים לכל המשקיעים. סחר במוצרים שאינם ממונפים, כגון מניות, כרוך גם בסיכון מכיוון שערך המניה יכול לרדת וכן לעלות, מה שאומר שתחזיר פחות ממה שהשקעת במקור. ביצועי העבר אינם ערובה לתוצאות עתידיות..

CityIndex

CityIndex מוסדר על ידי הרשות להתנהלות פיננסית (FCA # 113942) המייחדת אותם. הם פועלים בשם המסחר GAIN Capital UK Limited.

הם פועלים בבריטניה בכתובת עסקית: פארק האוס, סירקוס פינסברי 16, לונדון, EC2M 7EB.

שם המותג של GAIN Capital המוכרים בחוגים פיננסיים ברחבי העולם, והם רשומים גם בבורסת ניו יורק. מבחינת המתווך העומד בענף, מדד העיר הוא אחד משמות היסוד בענף כולו, שהיה קיים מאז 1983.

עם רקורד כל כך ארוך, אין זה מפתיע אם כך שמדד העיר הפך למסע יעד עבור סוחרים מנוסים רבים מבריטניה המחפשים פעולה בטוחה כפי שהם מגיעים, עם רגולציה בדמות כמה גופים מהשורה הראשונה..

עדיין המתווך ממשיך להתפתח ומציג מקום מצוין לא פחות עבור סוחרים חדשים לצמוח בענף הודות לסביבה תחרותית מאוד בתשלום נמוך עם מבחר מוביל של נכס לבחירה..

קרא את סקירת CityIndex המפורטת שלנו

בקר ב- CityIndex

אַזהָרָה: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 73% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד CFD עובדים והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. הון בסיכון.

סוכני מט

FXTM נוסדה בשנת 2011 באירופה. מטהם נמצא כיום בקפריסין, אך מציעים שירותים במסחר במט”ח ובנכסים רבים אחרים לסוחרים ברחבי העולם, כולל בכל חלקי בריטניה. הם רשומים ב- FCA, ForexTime UK Limited מורשה ומוסדר על ידי הרשות להתנהלות פיננסית עם מספר רישיון 777911.

ההפקדה המינימלית של FXTM מתחילה מ -10 $ בלבד, תלוי בסוג החשבון שלך. משמעות הדבר היא שהמסחר נגיש מאוד באמצעות FXTM לכל רמות הסוחרים. נוסף על כך, הם מתווכים מוסדרים במיוחד עם תמיכה של מספר גופים מכובדים, כולל CySEC באירופה, ו- FCA בבריטניה..

תקנה מהימנה זו, מגוון תחרותי של עלויות מסחר וזמינות של יותר מ -250 נכסים לסחר, ממשיכים להפוך את FXTM לבחירה פופולרית עבור תושבי בריטניה..

קרא את סקירת FXTM המפורטת שלנו

בקר ב- FXTM

אַזהָרָה: מסחר במט”ח ומכשירים פיננסיים ממונפים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. אתה לא צריך להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ועליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכונים הכרוכים בכך. ייתכן שמוצרים ממונפים ממסחר אינם מתאימים לכל המשקיעים. סחר במוצרים שאינם ממונפים, כגון מניות, כרוך גם בסיכון מכיוון שערך המניה יכול לרדת וכן לעלות, מה שאומר שתחזיר פחות ממה שהשקעת במקור. ביצועי העבר אינם ערובה לתוצאות עתידיות..

סוכני מט

AvaTrade היא הבחירה המובילה ביותר עבור תושבי בריטניה, בעוד שהם הוקמו בשנת 2006 באירלנד, הם הפכו מאז לאחד מבוקרי המט”ח המובילים בתחום..

דרישת הפקדה מינימלית נמוכה של 100 $ בלבד ברוב סוגי החשבונות הזמינים, יחד עם רגולציה מכובדת ממספר גופים ברחבי העולם, הופכים את AvaTrade לבחירה פופולרית עבור סוחרים חדשים ומנוסים בבריטניה..

המתווך מציע מגוון נרחב של נכסים לסחר בהם כולל יותר מ -60 זוגות מטבע, ושווקים אחרים למסחר במניות, תעודות סל, קריפטו ועוד. משתמשי AvaTrade יכולים גם להשתמש במגוון חזק מאוד של תכנים חינוכיים עם חומר תובנה שיתאים לכל רמת הסוחרים.

קרא את סקירת AvaTrade המפורטת שלנו

לְבַקֵר אווהסַחַר

אַזהָרָה: מסחר במט”ח / CFD & אופציות בשוליים טומנות בחובן סיכון גבוה, וייתכן שלא יתאימו לכל המשקיעים. מידת המינוף הגבוהה יכולה לעבוד נגדך כמו גם עבורך. לפני שתחליט לסחור במוצרים ממונפים כאלה עליך לשקול היטב את יעדי ההשקעה שלך, רמת הניסיון ותיאבון הסיכון שלך.

BDSwiss

BD שוויצרי נוסדה בשנת 2012. מאז אותה תקופה הם הפכו להיות מתווך מט”ח מרכזי המציע כיום שירותי מסחר ביותר מ -180 מדינות כולל בריטניה. יש להם גם פיקוח רגולטורי ממספר גופים מהימנים בענף. BDSwiss LLC מורשה ורשום באיגוד החוזים העתידיים הלאומי של ארה”ב מזהה NFA: 0486419, גופים רגולטוריים אחרים שהם מקיימים כוללים CySEC.

BDSwiss היא גם מתווכת מעוטרת מאוד שאספה מספר פרסים במיוחד בשנים האחרונות מכיוון שהרחיבו את נוכחותם בענף. היותם מוכרים כמספקים את אחד מיישומי פלטפורמת המסחר הטובים ביותר, כמו גם על תנאי המסחר החיוביים שלהם וסביבתם, סייעו להם מאוד להמשיך ולשפר את פרופילם בקרב הסוחרים.

קרא את סקירת BDSwiss המפורטת שלנו

בקר ב- BDSwiss

אַזהָרָה: מסחר במט”ח / CFD ונגזרים אחרים הוא ספקולטיבי ביותר ויש בו סיכון גבוה. אפשר לאבד את כל ההון שלך. ייתכן שמוצרים אלה אינם מתאימים לכולם ועליך לוודא שאתה מבין את הסיכונים הכרוכים בכך. פנה לייעוץ עצמאי במידת הצורך. ספקולציות רק עם כספים שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

מה זה ה- FCA?

זה מייצג: רשות ההתנהלות הפיננסית (FCA).

הרשות להתנהלות פיננסית הינה גוף רגולטורי פיננסי בבריטניה, אך פועל ללא תלות בממשלת בריטניה, וממומן על ידי חיוב עמלה לחברי ענף השירותים הפיננסיים..

לשם מה הדרישות מתווכי FCA?

אחת הדרישות שיש לקבל רישיון מטעם ה- FCA היא הגשות קבועות של ביקורות צד שלישי עצמאיות, אחסון כספי לקוחות בבנקים שכבתיים גדולים. ההפרדה המלאה של כספי הלקוחות להיות נפרדת מקרנות התפעול.

צריך לתת ללקוחות גישה כמעט קרובה מיידית.

בדומה לרשויות כסף אחרות ברחבי העולם, על המתווכים בבריטניה לספק ראיות לפירוט מלא של עסקאות עסקיות, ביקורת וחשבונאות..

כיצד זיהיתי מתווך כמוסדר FCA?

כל מתווכי המט”ח הרשומים ב- FCA ניתנים לזיהוי על ידי מספר רישום חוקי של FCA. המספר תמיד צריך להיות ממוקם באתר, כמעט תמיד בחלק התחתון של הדף בחלק התחתון.

האם אוכל לפנות לתמיכת הלקוחות?

אנו ממליצים על מתווך מט”ח בבריטניה המציע תמיכה 24/7 או 24/5 לכל בריטניה. ברוב המקרים אתה יכול להתקשר, לשלוח דוא”ל או להשתמש בצ’אט חי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map