מתווכי תעודות הסל הטובים ביותר

תעודות סל או קרנות הנסחרות בבורסה הופכות במהירות לחלק מהנכסים הפופולריים ביותר לסחר בשוק כיום. מדובר בקרנות הנסחרות בבורסות הגדולות בדיוק כמו המניות. עם זאת ישנם כמה הבדלים מרכזיים ההופכים את תעודות הסל לבחירה אטרקטיבית אם אתם מחפשים תיק מאוזן ומגוון היטב.

תעודות סל הן למעשה קרנות שנבחרו ביד המורכבות מכמה נכסים שונים מאזור מסוים. אלה יכולים להיות מניות, אגרות חוב, סחורות או יותר, והם בדרך כלל קשורים למגזר כלכלי ספציפי, אם כי לא תמיד.

כאן לא רק הציגנו כמה מתווכי תעודות הסל המובילים שתוכלו לבחור בהם, אלא גם נלך לעומק על כמה מהסיבות שבגללן מסחר בתעודות סל יכול להיות אופציה מתאימה עבורכם..

מדוע תעודות סל הן בחירה פופולרית?

ישנן כמה סיבות חשובות לכך שסוחרים בוחרים בקרנות הנסחרות בבורסה בעת בניית הפורטפוליו שלהם. סיבות אלה עשויות להיות גם משהו שחל על סגנון המסע והמסע שלך:

גִוּוּן: תעודת סל כתוצאה מעצם טבעה צריכה להיות מגוונת היטב. מכיוון שהם למעשה סלים של מניות או נכסים אחרים שנוצרו ממספר אזורים בדרך כלל בתחום מסוים, תעודת סל מציעה חשיפה רחבה יותר לענף. תעודת הסל האמריקאית העולמית של Jets למשל מציעה גישה ליותר מ -30 מניות תעופה מאוזנות בענף.

עלות תועלת: מסחר בתעודות סל דומה כמעט למסחר בקרנות נאמנות, אם כי לעתים קרובות ללא העמלות. עם רבים מתווכי תעודות הסל המובילים שרשמנו המאפשרים מסחר ללא עמלות בתעודות סל, זה זמן אידיאלי להסתבך עם הנכס..

נבחר במומחיות: תעודות סל נוצרות עם מספר פרמטרים הנחשבים. לעתים קרובות ניתן לבנות אותם גם כדי לחקות מדד מסוים אחר. אלמנטים כמו רמת סיכון, החזר השקעה, יתרת תיק ועוד נחשבים. זה יכול להפוך השקעה כזו לבחירה אידיאלית בהשוואה לבחירות של מניות בודדות, במיוחד אם אתה לא חדש במסחר או רוצה לשאוף לרמה מסוימת של עקביות..

חמשת ברוקרי תעודות הסל המובילות

Firstrade

Firstrade קיים מאז 1985. הם ניצלו את הניסיון הזה על ידי קיום כל תקנות SEC ו- FINRA תוך טיפוח מגוון עצום באמת של תעודות סל למסחר בסביבה נטולת עמלה לחלוטין..

ישנם לא פחות מ -2,000 תעודות סל הזמינות לסחר עם ברוקר זה. אלה נסחרים בכל השווקים הגדולים ביותר בארה”ב, כולל NYSE ונאסד”ק ומגיעים ביותר מ 100 ספקים מובילים. נוסף על היותם נטולי עמלה, תעודות סל באמצעות Firstrade גם לא ימשכו דמי מסחר כלל.

בסך הכל, ל- Firstrade יש אחת ההיצע המקיף ביותר אם אתה מעוניין להתחיל ולהוסיף כמה תעודות סל לתיק שלך. הם גם הופכים את התהליך לנגיש ביותר בזכות העובדה שאין להם שום מינימום חשבון הנדרש כדי להתחיל.

יתרונות:

 • מסחר ללא עמלה בכל תעודות הסל הזמינות
 • מגוון גדול של אפשרויות עם אלפים זמינים
 • מתווך מנוסה מאוד בענף

חסרונות:


 • אתה יכול לסחור בתעודות סל רק מ -5 בורסות מרכזיות

בדוק את המלא שלנו Firstrade סקור או עבור ישירות אל Firstrade כדי לפתוח את חשבונך עוד היום.

מימון M1

מימון M1 הוא ייחודי בכך שהם פועלים כסוג של היברידי רובו-יועץ. בעוד שאתה יכול להתאים אישית את ההשקעות שלך ולבחור כמעט מכל תעודת סל הרשומה בבורסת ניו יורק, נאסד”ק או BATS, רוב הסוחרים עם ברוקר זה בוחרים בכמעט 100 “עוגות” ההשקעה שאוצרות במומחיות..

ברבים מהתיקים הייעודיים האלו שעוסקים ביעילות אוטומטית עבורכם ברגע שהשקעתם, תוכלו למצוא כמה המוקדשים לתעודות סל בלבד, ואחרים המציגים תעודות סל כחלק מהרכבם. מעבר לאישור הראשוני העוסק ביצירת תעודת הסל, מומחי M1 פיננסים מיישמים את המתודולוגיה שלהם לבחירת השקעות תעודת סל שייכללו בתיקים שלהם..

תהליך מיון כפול זה מבטיח שיהיה לך גישה לכל תעודות הסל הטובות ביותר שיתאימו לצרכי המסחר שלך, ועם מסחר ללא עמלה ומעט מאוד עמלות אחרות שיש לקחת בחשבון, כמו גם פלטפורמת מסחר קלה לשימוש ופיתוח תשתית נוספת כל הזמן. תכונות ייחודיות.

יתרונות:

 •         ניתן לסחור בתעודות סל חלקיות בקלות
 •         אתה יכול לבחור תעודות סל משלך או לבחור מתיקים שנבחרו מראש
 •         מעט מאוד עמלות כולל עמלה על תעודות סל

חסרונות:

 •         זמן ביצוע הסחר המדויק הוא מחוץ לשליטתך

עיין בסקירה המלאה של M1 Finance למידע נוסף, או עבור ישירות אל מימון M1 אתר אינטרנט.

Public.com

Public.com הוא עוד מתווך חדשני ופופולרי מאוד, בו אתה יכול לגשת כמעט לכל תעודת סל שנמצאת בשוק בארה”ב לצד אלפי מניות בודדות שיש להם להציע. אם אתה מחפש נוחות שימוש במסחר בתעודות סל, אז Public.com הוא המקום ללכת אליו.

הכל כאן מבוסס על אפליקציות ונגיש דרך הפלטפורמה הניידת שלהם באנדרואיד או iOS. אתה יכול לדפדף בין מאות תעודות הסל ואלפי מניות נוספות בקלות מכיוון שהן מקובצות לפי נושאים.

שוב, Public.com חופשית לחלוטין לשימוש ולסחור איתה. משמעות הדבר היא שתוכלו לסחור בכל תעודות הסל או המניות שהם מציעים, עמלה וללא עמלה. נוסף על כך, אינך צריך לרכוש מניות שלמות באף תעודת סל שלהן. במקום זאת תוכלו להיעזר במסחר חלקי במניות המופעל גם על תעודות סל. זה מאפשר לך לקבל “פרוסה” של תעודת הסל בעלות פרופורציונאלית למניה שלמה ויכול לעזור לך לגוון עוד יותר.

יתרונות:

 •         סחר בתעודות סל נגישות במיוחד באמצעות האפליקציה הסלולרית שלהם
 •         הגישה לתכונות המסחר החברתי יכולה לספק תובנה
 •         ללא עמלה לחלוטין ללא מינימום חשבון

חסרונות:

 •         רק מסחר בנייד זמין

למידע נוסף, תוכלו לבקר בסקירת Public.com שלנו, או לעבור ישירות אל האתר Public.com אתר להורדת האפליקציה ולמידע נוסף.

מתווכים אינטראקטיביים

מתווכים אינטראקטיביים היא נוכחות מתווכת נוספת ושולטת בענף הקיימת שנים רבות ופיתחה את אחד המוניטין המכובדים ביותר בזכות השקיפות, הרגולציה והערך המצוין שלהם.

זה משתרע על הנפקתם בתחום תעודות הסל. תוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות זמינות, כולל לא רק בארה”ב אלא בסך הכל 28 מרכזיות ב -14 מדינות. מספר כזה עשוי לדרוש מחקר נוסף לבחירה בין תעודות סל ותוכלו להתחיל בכך עם קרן הנאמנות הייחודית / משכפל תעודות הסל אם תרצו למצוא את תעודת הסל האידיאלית עבור התיק שלכם..

מתווכים אינטראקטיביים מציעים כעת רבים מתעודות סל ללא עמלת עסקה ומספקים מחיר כולל כולל של 0.005 דולר למניה בארה”ב ברבות מהעסקאות הפופולריות ביותר שלהם..

יתרונות:

 •         גישה למבחר עולמי של תעודות סל
 •         תכונות ייחודיות כמו משכפל תעודות הסל שיעזרו לך לזהות נכסים

חסרונות:

 •         לא תמיד ללא עמלות לחלוטין בעת ​​סחר בתעודות סל

הבט ב מתווכים אינטראקטיביים אתר למידע נוסף וכדי להתחיל לסחור בתעודות סל כעת.

TD Ameritrade

TD Ameritrade הוא כמובן אחד משמות הברוקרים האמינים בענף עבור סוחרים אמריקאים. הם מציעים תשתית ענפה ופרסית בסחר בכל הנכסים כפי שהיית מצפה ממתווך כה ותיק.

עם התמקדות בתעודות סל הם מספקים טוב מאוד בתחום זה. תהיה לך גישה ליותר מ -2,000 קרנות הנסחרות בבורסה שרבות מהן מגיעות מהספקים המובילים בענף כמו iShares ואחרים. עם TD Ameritrade, רבים מתעודות הסל הללו זמינות גם ללא עמלה בהתאם למגמה הנוכחית.

מאפיין ייחודי ובעל ערך שיהיה לכם כאן הוא מידה רבה של מחקר הכלול בשירות כוכב הבוקר. בנוסף לתכונת הסינון המצוין של תעודות הסל, תוכלו לסייע לכם בבחירת תעודות הסל הטובות ביותר המתאימות גם ליעדי המסחר וגם לפרופיל הסיכון..

יתרונות:

 •         שם ענף מהימן ומכובד ביותר
 •         מגוון רחב של תעודות סל הזמינות לצד כלי מחקר נוספים

חסרונות:

 •         עמלות גבוהות למסחר בשוליים

אם אתה חושב שזו הבחירה של מתווך תעודות הסל עבורך, עבור אל TD Ameritrade אתר אינטרנט כדי להתחיל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map