חמשת המתווכים הראשונים בארה”ב

מסחר מקוון במניות מעולם לא היה נגיש יותר. כיום יש מגוון רחב של סוכני מניות מקוונים המציעים סביבות מסחר מהימנות ומסחר ללא עמלה באלפי מניות מובילות, תעודות סל ועוד..

בין אם אתה סוחר מניות חדש או מנוסה, יהיה מתווך מושלם בשבילך. בדקנו מקרוב את 5 הטובים ביותר והתארנו את מאפייני המפתח שלהם כדי לענות על צרכי המסחר שלך.

תחומים שחשוב לקחת בחשבון

עם כל כך הרבה אפשרויות נהדרות זמינות, לקחנו בחשבון כמה מהתחומים החשובים הבאים כגורמים מרכזיים בעת בחירת סוכן המניות המקוון שלך:

עלויות מסחר: אלה ישפיעו ישירות על השורה התחתונה שלך. למרבה המזל בשוק כיום, מרבית סוכני המניות המובילים מציעים ערך רב בכל הנוגע להתרת מסחר ללא עמלה והם בסך הכל ללא עמלות..

פלטפורמה ותכונות: אתה רוצה פלטפורמת מסחר שהיא ידידותית למשתמש וזמינה גם במכשיר שבחרת עם יכולת מסחר ניידת יותר ויותר חשובה עבור רוב הסוחרים. תכונות וכלים נוספים של הברוקר יכולים גם להבדיל בין מתחרים רבים.

סגנון מסחר: איך אתה רוצה לסחור, ובמיוחד רמת המעורבות שלך תשחק תפקיד מפתח. מבחינת הגישה המעשית, רובו-יועצים ומסחר אוטומטי הם מושלמים, ואילו עבור תיק מגוון עם תקציב, עליית המסחר החלקי במניות היא יותר מאידיאלית..

Firstrade

אם אתם מחפשים מתווך מנוסה בענף המגובה באחד המוניטין המכובד ביותר, ומלא בתכונות ומסחר נהדרים, אתם לא צריכים לחפש רחוק יותר מ Firstrade. הם חלוצים בהצעת מסחר בעלויות נמוכות ללא עמלה והם קיימים מאז 1985.

במהלך למעלה מ- 35 שנות מגזרם במגזר, הם לא עמדו במקום. בהמשך התפתחותם הם מציעים כעת פלטפורמת מסחר אינטואיטיבית וקניינית שבה תוכלו לנצל את המסחר באלפי מניות, תעודות סל ואג”ח מכמה מהבורסות המובילות בעולם.

הם גם מספקים מדור חינוכי ברמה הגבוהה ביותר עם מאמרים, סרטונים והדרכות שיעזרו לך להגדיל את הידע שלך סביב מסחר בכל רמה..

עלויות מסחר: לא תוכלו למצוא עמלות או דמי מסחר בשום מקום בתוך Firstrade. באופן ייחודי בקרב מתווכים מובילים זה חל גם על מסחר בקרנות נאמנות, לרוב יתרון ענק לסוחרים מנוסים יותר.

עיין בסקירת Firstrade המלאה שלנו או פנה ישירות אל Firstrade כדי לפתוח את חשבונך כעת.

מימון M1

מימון M1 התבססה במהרה כאחת האפשרויות הייחודיות ביותר של מתווך מניות בתחום. הם משלבים כמה מהאלמנטים הטובים ביותר של מתווך מקוון בעלות נמוכה תוך שהם מציעים חווית מסחר פופולרית של רובו-יועץ. זה ראה אותם הופכים לבחירה המובילה עבור סוחרי מניות רבים מאז שהושקו בשנת 2015.

אם אתה רוצה להתחיל לסחור במניות חלקיות ולבנות תיק מגוון במקביל, M1 מציעה את הפיתרון האידיאלי. כאן תוכלו לבחור בין אלפי מניות, תעודות סל ונכסים אחרים לבניית התיק שלכם באמצעות מניות חלקיות, או מתוך עשרות תיקי אוצר הנקראים “פשטידות” שהמתווך הקים. לאחר השקעתם, עוגות אלה יכולות להחליף אוטומטית איזון בדיוק כמו יועץ רובו כדי לייעל את ההשקעה שלך.

מעבר למסחר בלבד, שירות מבוטח ומוסדר זה של FDIC מספק מערכת אקולוגית שלמה בה תוכלו לחסוך בריביות גבוהות ואף ללוות כנגד תיק ההשקעות שלכם בעלות נמוכה דרך M1 הוצאות ללא טרחה או בדיקת אשראי וריבית נמוכה מ -2%.

עלויות מסחר: ניתן לספק ערך טוב במיוחד למסחר עם M1 Finance. אין עמלות מסחר, עמלות או תוספות כלל. אין גם מינימום חשבון לדאוג. סביבה מושלמת לסוחרים בפעם הראשונה שמעוניינים לחסוך כסף רב בעמלות.

התבונן בסקירה המלאה של M1 Finance או ביקור מימון M1 ישירות כדי להתחיל.

Public.com

Public.com הוא אחד מתווכי המניות מבוססי האפליקציות הצומחים ביותר בתעשייה. הם קיימים בצורה כלשהי במשך שנים רבות ויש להם רגולציה מכובדת מבית FINRA תוך שהם מספקים סביבת מסחר והשקעה חדשנית ביותר לסוחר המניות המודרני..

תוכלו למצוא אלפי מניות ותעודות סל גדולות בארה”ב שניתן לעיין ולקנות עם סיווגים מבוססי נושא, דבר שמקל מאוד למצוא את ההשקעות המושלמות עבורך. יתרון גדול בשוק של היום הוא שאתה יכול להשקיע במניות חלקיות עם Public, וכל זאת באמצעות הנוחות של אפליקציית המובייל הקלה לשימוש שלהם. ניתן להוריד את זה במהירות במכשיר ה- iOS או ה- Android שלך ומכניס את כל כוח המסחר שאתה זקוק לידיך.

בנוסף, תהיה לך גישה לתכונות מסחר חברתיות נהדרות רבות המאפשרות לך לתקשר ולשתף מידע עם קבוצות וסוחרים אחרים, למרות שמערכת העברת הודעות ישירות, כך שלעולם לא תחמיץ מהלך.

עלויות מסחר: כמו אצל רבים אחרים, אין עמלות או עמלות על עסקאות עם Public.com. הוסף זאת לתכונות הרבות שאינן מסחריות כמו פיקדונות ומשיכות שיכולות להיות ללא עמלות ואפשר לסחור עם ערך רב כאן.

לפרטים נוספים, תוכלו לראות את הסקירה המעמיקה שלנו ב- Public.com או לבקר באתר Public.com להירשם.

מתווכים אינטראקטיביים

מתווכים אינטראקטיביים עוסק בתעשייה הרבה מאוד זמן. מבחינת סוחרי המניות, הם מכובדים היטב ומוסדרים במידה שווה בתחום. לאחרונה הם גם עובדים על פיתוח ההיצע שלהם כדי למשוך יותר סוחרי מניות חדשים עם היצע IBKR Lite שלהם.

שירות זה מקרב את IB למתחרים אחרים בכך שהם יכולים להציע לך מניות בחינם ומסחר בתעודות סל על נכסי ארה”ב באמצעות IBKR Lite בדרכים ששירות IBKR Pro המלא אינו עושה. כמו כן, תגלה שבמקומות בהם הוקטן בעבר, המתווך מציע כעת תכונות מחקר ותמיכה משופרות יותר שהופכות יותר ידידותיות למשתמש כל הזמן..

אם אתם מחפשים סוכני מניות ותיקים בתחום המותג הפונים לא רק לסוחרים חדשים, אלא שיש להם רמות לפתיחה ככל שתתנסו יותר, אז ברוקרים אינטראקטיביים עשויים להיות הבחירה הנכונה עבורכם..

עלויות מסחר: IBKR Lite אינו כרוך בתשלום עבור מסחר במניות ותעודות סל על נכסי ארה”ב. אם אתה סוחר נכסים מכמה מהבורסות האחרות שמציעות למעלה מ -30 מדינות, תשלם עמלות החל מ- $ 0.005 למניה עם מינימום של $ 1 ואילו האופציות הן $ 0.65 לחוזה..

TD Ameritrade

שם מרכזי נוסף בענף בכל הנוגע לסוכני מניות ושירותים פיננסיים רחבים יותר, TD Ameritrade הוא אבן יסוד במגזר. הם משלבים את המוניטין הטוב שלהם כבר שנים עם התפתחות למסחר נטול עמלות במגוון עצום של נכסים.

סחר בנכסים אלה מול המתווך הוא תהליך חלק מאוד תוך שימוש בפלטפורמת המסחר Thinkorswim משלהם, שצברה מוניטין רב בהיותם קלים לשימוש, חזקים מאוד ומפורטים בכל הנוגע לכלי ויכולות תרשים..

לא רק מגובה במוניטין והיצע אדיר של נכסים כולל רבים בקריפטו, TD Ameritrade עובר לשלב הבא במתן גישה למגוון רחב של משאבים חינוכיים מועילים. זו הסיבה שרבים מהסוחרים שלהם נוטים להירשם ולהישאר אצל המתווך כבחירה ארוכת טווח.

עלויות מסחר: אתה יכול לסחור בכל המניות ותעודות הסל כאן בעמלות וללא עמלות. יש גם אלפי קרנות נאמנות ויותר ממה שאתה יכול לגשת על בסיס עמלות תוך התאמה לתעשייה. ניתן לסחור באופציות ב 0.65 $ לחוזה ללא מינימום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner