מהן מניות חלקיות?

רכישת מניות חלקיות הופכת נפוצה יותר ויותר ככל שמספר גדל והולך של סוחרים חדשים מסתבכים במסחר במניות. אז מה הם בעצם מניות חלקיות, מדוע הן עשויות להועיל לך וכיצד תוכל לקנות ולהסתבך במסחר חלקי במניות?

זה בדיוק מה שנבחן כאן כדי לעזור לך להבין בדיוק למה לצפות מסחר בנכס מסוג זה.

יסודות של מניות חלקיות

כפי שהשם מרמז, חלק חלקי הוא סכום הנמוך ממניה שלמה אחת בחברה בה תרצו להשקיע. פירוש הדבר שתוכלו לרכוש סכום אחוז של מניה אחת בהתבסס על סכום הכסף שיש לכם.

סוג זה של הזדמנויות ומסחר במניות חלקיות גדל בפופולריות ככל שאנשים רבים יותר מעורבים במסחר במניות במיוחד לראשונה. הסיכוי עבורך לקנות חתיכה של חברה מסוימת שעשויה להיות פחות ממניה שלמה יכול להביא למספר יתרונות בהתאם ליעדי המסחר שלך..

כאשר באופן מסורתי, מניות חלקיות היו נדירות ונוצרו רק במצבים כמו מיזוגים ורכישות, הן הופכות לסוג נכס פופולרי יותר ויותר שמוצעים על ידי כמה סוכני מניות מקוונים מובילים לעיתים קרובות עם מסחר ללא עמלה והטבות אחרות..

יתרונות המסחר החלקי במניות

סוג זה של מסחר מביא איתו כמה יתרונות שהופכים אותו לבחירה אידיאלית עבור רבים. אלו הן כמה מהסיבות לכך שסוחרים רבים התעניינו יותר במסחר מקוון של מניות חלקיות, ומדוע סוג זה של מסחר עשוי להמשיך ולגדול מבחינת האטרקטיביות..

הפיכת סחר במניות ליותר משתלמת

לחלק ממניות החברות הפופולריות ביותר עבור משקיעים, במיוחד כשמדובר בשמות טכנולוגיים גדולים כמו אמזון, גוגל ועוד יכולים להיות מחירים גבוהים מאוד למניה אחת. מחירים אלה שלעתים קרובות יכולים להיות יותר מ -3,000 דולר למניה בודדת יכולים לייקר את בניית תיק המניות.

היכולת לרכוש מניות חלקיות יכולה לפעול להפחתה משמעותית בעלות זו מלכתחילה. לדוגמא, רכישת מניה בודדת שלמה באמזון בעת ​​כתיבת שורות אלה תעלה לכם 3256 דולר. מניות חלקיות פירושן שעדיין תוכלו להחזיק חלק קטן מהמניה הזו, נניח 1/10, תמורת 325 דולר משתלמים בהרבה..

בעיקרו של דבר, מניות חלקיות פותחות את הדלת בפניך בבעלותך על כל מניות החברה המועדפות עליך, אך עדיין נשארות בטווח התקציב שלך.

עזרה בגיוון התיקים

מניות חלקיות לא רק מאפשרות לך להיכנס לפעולה של המניות המועדפות עליך ולא משנה מה המחיר, אלא גם פירושן שתוכל לבנות תיק מגוון בתוך האמצעים שלך..


כאשר ייתכן שבאופן מסורתי היית צריך להקצות חלק גדול מהתקציב הכולל שלך למניה מסוימת אם היה לה מחיר גבוה יותר, עם מניות חלקיות תוכל לשמור על יתרת התיק שלך על ידי שינוי גודל ההשקעה שלך בהתאם לערך הדולר של מניות מסוימות..

כבר לא צריך לבנות את תיק ההשקעות שלך סביב כמה מניות בודדות יקרות במיוחד, במקום להקצות סכום מוגדר לכל חברה שתרצה להשקיע בה ולתת למסחר חלקי לדאוג לסכומי המניות בפועל שתוכל לרכוש עבור זה. תַקצִיב.

מקסום ניצול ההון

אצל מתווכים שאינם מציעים מסחר חלקי במניות זה עשוי להיות מקובל למדי למצוא כספי “שאריות” קטנים יותר שלא ניתנים להקצאה למניה מסוימת מכיוון שלא יכול להיות מספיק לרכוש מניה אחת מלאה.

זו כבר לא צריכה להיות בעיה עם חלקים חלקים. במקום שאריות הכספים הללו לא יושקעו, הן יכולות להיות מוקצות למניה שבחרת לרכישה של שבר גבוה יותר, או למניה אחרת שבחרת..

מי סוחר במניות חלקיות?

כל אחד יכול לסחור במניות חלקיות כל עוד הן מוצעות למסחר על ידי המתווך שלך. היתרונות שהוזכרו לעיל יכולים לחול באותה מידה גם על כל סוחר בכל הרמות ללא קשר לתקציב שלך, אם כי ישנם כמה סוגים של סוחרים שעבורם מניות חלקיות הן אידיאליות..

אם אתה חדש במסחר, סוג זה של מסחר הוא הדרך המושלמת עבורך להסתבך במסחר במניות של החברות המועדפות עליך ובמקביל לנהל את הסיכון שלך. מומלץ להתחיל בכמויות הון קטנות יותר כשאתה סוחר חדש ונותן לך את ההזדמנות המושלמת ללמוד עוד על המסחר ועל שוק המניות ובכל זאת יש לך חלק מהמניות המועדפות עליך..

עבודה בתקציב קטן יותר כסוחר מזדמן פירושה שמניות חלקיות עשויות להתאים גם לכם באופן מושלם. שוב המודל עדיין מאפשר לך להחזיק במניות החברה המועדפות עליך עם כל היתרונות שמביאים, ואפילו להחזיק תיק מגוון היטב. כל זאת תוך הישארות בגבולות הכספיים שלך.

היכן ניתן לרכוש מניות חלקיות

כאמור, מניות חלקיות הופכות במהרה למגמת ה- go to בשוק כיום. זה אומר שתוכלו למצוא אותם המוצעים על ידי מספר מתווכים. אמנם חשוב לבצע תמיד את בדיקת הנאותות שלך לפני שתבחר בבחירת מתווך בכל הנוגע לעמלות ולתנאי סחר, אך ישנם זוג הבולטים מהקהל..

Public.com הוא שחקן חדש יחסית אך מאוד מוסדר ואמין במגזר. הם מציעים מאות מניות מובילות ותעודות סל שתוכלו לסחור ללא עמלה לחלוטין באמצעות האפליקציה הניידת הקניינית שלה, שמשלבת גם הרבה תכונות מסחר חברתיות נהדרות..

מימון M1 הוא שירות נהדר נוסף שתוכלו להשתמש בו בכדי להתחיל במסחר חלקי והרבה יותר כולל שירות בנקאות דיגיטלית ויכולת הלוואה כנגד תיק המניות החלקיות שלכם בשיעורים תחרותיים מאוד.

שני המתווכים כמו רבים במגזר כשמדובר במניות חלקיות מציעים מסחר נטול עמלה וללא עמלות. זה מחזק את היתרונות המרכזיים של סוג זה של מסחר בכך שהוא נגיש, גמיש ומשתלם מאוד.

למידע נוסף על ברוקרים אלה, סחר במניות חלקיות וכיצד לבצע עסקאות, אל תהסס לבדוק את המדריך שלנו כיצד לקנות מניות חלקיות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map