מבט מהיר על – ניתוח המסחר המשני בשוק אסימון האבטחה: 2019

השבוע פרסמה קבוצת אבטחת אסימונים את המחקר המקיף השנתי שלה – ניתוח המסחר המשני בשוק האסימונים: 2019. המחקר מספק תובנה ישירה למצב הנוכחי של אימוץ אסימון אבטחה. בנוסף, זה שופך מעט אור על המכשולים העיקריים שנתקלים בהם משקיעים המעוניינים להשתתף בשוק המשני.

המחקר הביא כמה נתונים מעניינים. ראשית, הנתונים הסטטיסטיים חשפו חוסר התקדמות במספר חזיתות הנוגעות לאימוץ אסימון אבטחה. הדו”ח הדגיש אזורי דאגה החל מחוסר הבנה סביב הטכנולוגיה החדשה וכלה בדחיות עקב אישור רגולטורי. יתכן שהנתונים הבולטים ביותר שהדוח אישר הם חוסר מפתיע בביקוש המשקיעים הגלובלי לאסימונים מוסדרים אלה.

ניתוח מסחר משני בשוק אסימון האבטחה: 2019

כחלק מהגישה המקיפה של קבוצת אסימון האבטחה כלפי השוק, החוקרים בחרו להעריך את כל השיפוט הבינלאומי. באופן זה, הדוח מסוגל לשקף מדד עולמי של ביצועי השוק במהלך שנת 2019. גישה זו סיפקה תובנה נחוצה לגבי הבריאות הכללית וביצועי השווקים המשניים בעולם..

סקירת שוק המסחר המשני ב- STO 2019

כאחד הדיווחים הראשונים שפורסמו בנוגע להתקדמות האבטחה של סמלי האבטחה של 2019, הקוראים רשאים לכמות עצומה של נתונים שלא היו ידועים בעבר. לדוגמא, הדו”ח מצביע על כך ששוק אסימון האבטחה המשני הגיע לשיאו בינואר ועמד על 229,501,221,25 דולר. מעניין ששיא זה הוא התוצאה הישירה של מסחר סמלי מניות מועדף על ידי TZERO.

יש לציין כי בסוף השנה השוק המשני חווה ירידה של 67% עם שווי השוק של דצמבר והסתכם ב 76,062,199.46 דולר בלבד. נכון להיום, הנפח הכולל של השווקים המשניים הוא סביב 2,410,607.94 דולר. נפח זה מתפרק לממוצע חודשי של 214,682.90 $ או לחלוקה נוספת, ממוצע יומי של 7,156.10 $..

למרות שוק STO פורח, בשנת 2019 רק שלוש חילופי אסימונים ביטחוניים הופעלו לאוויר. מעניין שכל שלוש הבורסות עומדות בדרישות הציות לשיפוט בארה”ב. נתונים אלה מוכיחים את הרצון הגובר של חברות הבלוקצ’יין להיכנס לשווקים בארה”ב. שלוש הבורסות שהתפרסמו בשנת 2019 הן tZERO, OpenFinance Network ו- Uniswap Exchange.

tZERO

בורסת ה- tZERO נכנסה לשירות בינואר 2019. באותה תקופה tZERO אירח רק אסימון אבטחה אחד, אסימון ההון המועדף על ידי TZROP. למרות חוסר המגוון שהפלטפורמה סיפקה, tZERO שמרה על שווי השוק הגבוה ביותר כל השנה. ככזה, tZERO ייצג 58% מדהימים מכל שווי השוק המשני. כתוצאה מכך, TZROP הוא האסימון הגדול ביותר בענף שנסחר במהלך שנת 2019. בנוסף לפעילות הגדולה ביותר, TZROP זוכה גם בתואר היותו אסימון האבטחה הנסחר בעקביות בשווקים המשניים בכל הנוגע להיקף היומי..

ביצועי tZERO באמצעות ניתוח המסחר המשני בשוק אסימון האבטחה

ביצועי tZERO באמצעות ניתוח המסחר המשני בשוק אסימון האבטחה

רשת OpenFinance

רשת OpenFinance פתחה את שעריה לפני tZERO ברבעון הרביעי של 2018. בניגוד לתחרות, OpenFinance הצליחה לספק למשקיעים מבחר אסימוני אבטחה לסחר. החל מדצמבר, הבורסה נסחרת בחמישה אסימוני אבטחה חיים: Blockchain Capital, Lottery.com, SPiCE VC, 22x Fund ו- Protos Management Asset..


Uniswap

Uniswap נפתח מאוחר יותר השנה. באופן ייחודי, חילופי הדברים התמקדו באסימוני אבטחה המגובים בנדל”ן. בבורסה אירחו שלושה נכסים מסומנים של RealT בדטרויט, מישיגן. מאחר ש- Uniswap עוסקת בעיקר בסימני נדל”ן, הבורסה מספקת למשקיעים שלל אפשרויות השקעה חדשות וייחודיות. חשוב לציין כי אנליסטים רואים בנדל”ן מסומנים פוטנציאל חסר תקדים.

ניתוח מסחר משני בשוק אסימון האבטחה – 2019

הדו”ח גם שופך מעט אור על הקצב שבו אסימונים אלה זכו לפופולריות. יש לציין כי תחילת שנת 2019 הייתה חזקה. חשוב לציין כי היו חמש אסימוני אבטחה חיים שנסחרו ברבעון הראשון. למרות ההתחלה החזקה, מרבית האסימונים הללו לא ראו מסחר יומי. למעשה, הדו”ח חשף כי הרוב המכריע של אסימוני האבטחה חוו רק מספר עסקאות בחודש.

ניתוח המסחר המשני בשוק האסימונים מגלה שתי אמיתות

לאחר בחינת כל הנתונים שהוצגו, ניתוח המסחר המשני בשוק האבטחה הוכיח שתי נקודות חשובות בנוגע לפעילות אסימון האבטחה בשווקים המשניים. האחת, היא הראתה שתשתית אסימון אבטחה מתחילה לחלחל ברחבי השווקים המסורתיים. האימוץ הזה ניכר כי רבים מהמוסדות הגדולים בעולם החליטו לנסות את הטכנולוגיה של בלוקצ’יין כחלופה למערכות העסקיות הנוכחיות סביב עסקאות והתנחלויות..

החלטה זו הגיונית כאשר בוחנים את היעילות המשופרת ואת העלויות המופחתות שהחברה מרוויחה מהשילוב. כדוגמאות למוסדות גדולים המבקשים להיכנס לתחום אסימוני האבטחה, הדו”ח מפרט את מיזם הבלוקצ’יין האחרון של בנק סנטנדר. כמו כן, רישום האסימון של חברת ניהול נכסים בסך 700 מיליארד דולר על ידי פרנקלין טמפלטון ודויטשה בורש המסדירים עסקאות ניירות ערך דיגיטליים ברשת..

סנטנדר נכנס למגזר הבלוקצ'יין דרך האתר

סנטנדר נכנס למגזר הבלוקצ’יין דרך האתר

המסע השני, ואולי החשוב ביותר מדו”ח זה, הוא שלרוב המשקיעים הקמעונאיים (קריפטו ומסורתיים) אין עניין רב במנה הנוכחית של אסימוני האבטחה בשווקים המשניים. חוסר האינטרסים הזה תורגם לביצועים חסרים של רוב אסימוני האבטחה שנבדקו.

ניתן לייחס את השתתפות המשקיעים העגומה הזו למספר סיבות. אנליסטים הצביעו על חסימות דרכים רגולטוריות, עייפות משקיעים ותשואה צפויה נמוכה כחלק מהסיבות העיקריות מאחורי חוסר ההשתתפות. בתורו, חוסר עניין זה מתורגם לפלטפורמות מסחר הנאבקות לספק נזילות נחוצה למגזר.

העתיד נראה בהיר

בעוד שניתוח המסחר המשני של שוק האסימונים הוכיח שיש הרבה עבודה לעשות בחלל, הוא גם הוכיח שהשוק מתפתח לאט. יש לציין כי הדו”ח הראה כי ישנן למעלה מ- 60 חילופי אסימונים ביטחוניים המיועדים להשקה בשנת 2020. הבורסות משתרעות על פני העולם כוללות ארצות הברית, קנדה, בריטניה, גרמניה, ליכטנשטיין, אסטוניה, הולנד, שוויץ, גיברלטר, מלטה, סיישל, בלארוס, איי הבתולה הבריטיים, סינגפור, סין, הפיליפינים, אנטיגואה, ג’מייקה, ברבדוס, איי קיימן, מאוריציוס, איחוד האמירויות הערביות וגרינלנד.

ניתוח מסחר משני בשוק אסימון ביטחוני – מבט לעתיד

אתה באמת צריך למסור את זה לקבוצת האבטחה. צוות זה הצליח להרכיב אוצר של מידע רב ערך, שבוודאי יסייע למשקיעים וארגונים להתקדם. לעת עתה, מי שמעוניין בפירוט גיאוגרפי של נתונים סטטיסטיים אלה יכול למצוא את המידע כאן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map