CoinMint – כרייה יעילה וירוקה

מיהו CoinMint?

הוקמה בתחילת 2015, CoinMint היא חברה המעוניינת להביא פשטות לתעשיית הכרייה של מטבעות קריפטוגרפיים.

הוא ממוקם על יותר מ 1300 דונם אדמה, כאשר המתקן נהנה מסכר הידרואלקטרי ייעודי שנמצא במרחק של 3 ק”מ מהאתר. משמעות הדבר היא שהמתקן מופעל בעיקר באמצעות אנרגיה מתחדשת לחלוטין.

הם אחד ממתקני הכרייה הגדולים בעולם, כמו גם אחד היעילים ביותר. באמצעות מקורות כוח שונים והחומרה החדשה ביותר שקיימת, CoinMint דוחף את גבולות יעילות הכרייה.

מה הבעיה?

כריית מטבעות קריפטוגרפיים היא תהליך קשה ומורכב. אמנם פעולת הכרייה בפועל עשויה להיות פשוטה, אך החישובים הכרוכים בהוצאות אינם. המעוניינים חייבים לקחת בחשבון ציוד, אורך חיי חומרה, עלויות חשמל, אמצעי קירור וכו ‘. עם העלייה המסיבית שנראתה בשיעורי החשיש של הביטקוין במהלך שנת 2018, זה פשוט לא אפשרי להיות כורה יצרני בקנה מידה קטן יותר..

איך CoinMint יפתור את זה?

CoinMint מבקש לפתור את הבעיה על ידי מתן בעלות מקוטעת על ההאסטרה שמספק מתקן הכרייה המשוכלל שלהם הממוקם בצפון ניו יורק. מתקן זה עושה שימוש הן במקורות כוח הידרואלקטריים והן ברוח. בכך הם מסוגלים להפעיל ביעילות מכשירי ASIC למכרות ביטקוין. עם שותפות שהוקמה עם סמסונג על מנת לספק את החומרה, החברה ביטלה רבים מבעיות המקור הפוגעות כיום במתחרים.

באמצעות מתקן הכרייה שלהם, משקיעים המעוניינים בכרייה מסוגלים לקחת חלק תוך הימנעות מהמשוכות הבאות הקשורות לתהליך

  •          רכישת ותחזוקת חומרה
  •          הפעל עלויות
  •          דרישת חשמל & מְסִירָה
  •          מיקום המתקן
  •          יש צורך באמצעי קירור

אלה רק כמה מהדוגמאות לבעיות שמטבע מנטה מסיר מכתפיהם של כורים עתידיים ומקומות בפני עצמם..

CoinMint אכן מכיר בעניין השוק בכרייה. הם מכירים גם ברגש השוק המשתנה כלפי אסימוני אבטחה, וביתרונות שהם מציעים. עם זאת, CoinMint מרגיש כאילו הם הפיתרון המושלם עבור המשקיעים לקחת חלק בפעילותם.

על ידי הצעת אסימון אבטחה משלהם, המשקיעים מסוגלים להחזיק בנתח חלקי של תוצרי הלוואי של המתקנים – שיעור האש. ההכנסות מתהליך הכרייה יפורטו ככאלה.

  •          75% מחולקים באופן יחסי בין בעלי האסימונים
  •          25% נשמרים על ידי CoinMint כדי לשמור על הפעילות וכדמי ביצוע

כדי להפוך את ההשקעה למסקרנת יותר, המשקיעים ייהנו מתשלומי דיבידנד מדי יום. מבנה דיבידנד ייחודי זה גורם להם להתבלט מההשקעות המסורתיות שבדרך כלל רואות שמשקיעים מקבלים דיבידנדים לא פחות מרבעון.

קְבוּצָה?


העומדים מאחורי פרויקט CoinMint זיהו את הצורך להבדיל את עצמם מהחבילה. תלבושות כרייה שונות קיימות בצפון אמריקה, אולם אף אחת מהן אינה מציעה השקעות מובנות כמו ההזדמנות שמציעה CoinMint. להלן כמה מחשבות ב- CoinMint שעומדות מאחורי הרעיון.

אשטון סוניאט – נשיא

פרייר לירי – CTO

סטיב וואנג – סמנכ”ל הכספים

קייל קרלטון – היועץ הכללי

קתלין שניידר – בקר

מה הלאה?

כריית מטבעות קריפטו אינה תעשייה בה תוכלו להניח בסיס, ואז לשבת ולהירגע. רווחיות דורשת שדרוג מתמיד של החומרה בה משתמשים. משמעות הדבר היא כי יש למחזר באופן עקבי הכנסות חברה מספיק לשדרוג ותחזוקת חומרה. זו הדרך היחידה להקדים את המתחרים ולהישאר השקעה טובה עבור אלה שסיפקו כספים לחברה.

בנוסף לשדרוגים המתמידים הנדרשים מאופי הענף, צפו לראות אסימונים של CoinMint בשווקים משניים בעתיד הקרוב. עם פיתוח פלטפורמות רבות המאפשרות סחר בשוק ניירות ערך משני, אלה המושקעים ב- CoinMint ייהנו מרמות נזילות שלא נראו עד כה.

ההפצה הראשונית של אסימון ה- ERC-20 התואם שלהם המכונה CBM מקלה על ידי פלטפורמת ניירות ערך Securitize.

למידע נוסף על הפרויקט, אנא עיין בדף הרישום שלנו באסימונים של CoinMint.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map