בלוקסטיישן לארח את DSO בניסיון לפתות את Kawhi Leonard

Kawhi Leonard – ‘KaWhi Wait’?

לאחרונה הודיעה חברת בלוקסטיישן על מטבע Kawhi (הכוונה ל- Kawhi Leonard). זהו אסימון אבטחה שיופץ למשקיעים בתנועת # KaWhiWait – STO שתארח על ידי בלוקסטיישן, בעצמם..

מטרת STO זו כוללת שתי מטרות פשוטות.

  1. מפתה את קאחי לאונרד לחתום מחדש בטורונטו ראפטורס בקיץ הקרוב
  2. ספקו למשקיעים ולאוהדי הכדורסל אפשרות לתשואה כספית.

מעבר למטרות אלה, MLSE תרוויח משמירה על כישרון טרנסצנדנטי, ואוהדים מרוויחים באמצעות הדומיננטיות המתמשכת של הקבוצה האהובה עליהם..

הפרטים העדינים יותר

האירוע בנוי כך שיפנה לקווחי לאונרד על סמך רעיון פשוט – כסף שווה היום יותר מאשר מחר.

בעוד שקווחי יקבל חוזה ברמה מקסימאלית לאן שהוא הולך, הכספים הללו ישולמו לו במהלך שנים רבות. STO זה יראה את הרוב המכריע של שווי החוזה שלו ישולם מיד, לאחר החתימה מחדש עם הראפטורס.

כשמשלמים אותם לאורך זמן, אלה שנים שהכסף הזה יכול היה להיות ‘עובד בשביל קאווי’. צמיחה בשווי חמש שנים של כ -150 מיליון דולר באמצעות השקעות אינה דבר ללעוג לו. צמיחה שלא תיראה מחוץ להצעה של בלוקסטיישן.

המספרים אמנם לא ננעלו, אך בלוקסטיישן סיפקה דוגמא להחזר ה- ROI הצפוי שיראו המשקיעים. במילים פשוטות, חלק מהכסף מהחוזה של Kawhi יועבר למשקיעים, ויעניק להם החזר השקעה שנתי, בערך, 4%. במצב זה, בעוד שקווחי יקבל מעט פחות כסף בסך הכל, הוא יוכל לפצות על כך יותר על ידי צבירת שנים של צמיחה באמצעות השקעותיו שלו..

Kawhi Leonard – למה המהומה?

למרות שחקנים רבים שדורשים חוזים ברמה המקסימלית ב- NBA, מעטים מאוד מחזיקים בכישרון להצדיק באמת. לעתים קרובות, השחקנים מקבלים חוזים אלה בגלל היעדר אפשרויות אחרות, ופוטנציאל נתפס. קווחי לאונרד הוא לא אחד מאלה. קווחי הוא אפשרות מספר 1 שהוכיחה את הכשרון שלו. הוא השחקן שאתה מתעדף, וה’אופציה האחרת ‘שקבוצות מאחלות להם.

רק לאחרונה, המאמן הראשי של ל.א. קליפרס, דוק ריברס, התייחס לקאווהי באומרו: “הוא הכי דומה ל [מייקל] ג’ורדן שראינו … כאילו, יש הרבה שחקנים מעולים. לברון [ג’יימס] הוא פנומנלי. KD [קווין דוראנט] הוא פנומנלי. אבל לא שהוא ירדן או משהו כזה, אבל הוא הכי דומה לו. ידיים גדולות. משחק פוסט. יכול לסיים. קפיצה גדולה. מגן נהדר. משחק בין לבין. אם אתה מכה אותו עד הסוף, מקפיץ אותך. ואז אתה מוסיף את הירי שלו עם שלוש נקודות. “

בדוק א המאמר האחרון על ידי ‘עוף דורסים’, כדי ללמוד עוד על הופעותיו הדומיננטיות.

אנחנו הצפון


טורונטו ראפטורס היא קבוצת כדורסל קנדית המקיימת קהל אוהדים ארצי. בזמן שהקבוצה נמצאת בעיצומה של המסע הראשון שלה לגמר ה- NBA, הקבוצה הזו הייתה אחת המצליחות בליגה במשך יותר מ -6 שנים..

בין היעדרותם של קבוצה קנדית אחרת, קהל מעריצים ייעודי, לבין הצלחה משנה לשנה, אפשר היה להניח שהראפטורס זכו לכבוד התקשורת. עם זאת, זה לא המקרה, שכן רבים בתקשורת האמריקנית ממשיכים למחוק את הראפטורס ומסרבים להאמין שהם יעד שהשחקנים רוצים לקרוא אליו הביתה. #KaWhiWait החלה לשנות תפיסה זו ולפתות כישרון מיוחד להישאר לטווח הרחוק.

פַּרשָׁנוּת

במאמץ להסב את תשומת הלב למטרה, ג’אי ווטרמן, CTO של Blockstation, שחרר סרטון קצר המתאר אירוע ייחודי זה.

#KaWhiWait – עזור להשאיר את Kawhi ב- 6ix#KaWhiWait - עזור להשאיר את Kawhi ב- 6ix

צפו בסרטון זה ביוטיוב

בלוקסטיישן

כשכל האירוע הזה בנוי סביב שמירה, ללא ספק, על שחקן הכדורסל הטוב בעולם בטורונטו, אין להתפלא שכאן בלוקסטיישן קוראת לבית. החברה קראה לבירת אונטריו לבית מאז שהושקה בשנת 2015.

Blockstation משתמשת בשירותים ופתרונות מודרניים המאפשרים חילופי מסורתיים לסחור בנכסים דיגיטליים באופן תואם רגולציה.

הנשיא מרקו מ ‘האפז מפקח על פעילות החברה.

אור חיובי

בין אם #KaWhiWait מצליח ובין אם לאו (או רציני לצורך העניין), עדיין צריך לשבח אותו משתי סיבות.

  1. הצגת הצעות אסימון ביטחוניות לקהל מעריצים משתולל המשתרע על פני עם שלם.
  2. הבאת המודעות הן לתרבות שמאחורי הדורסים והן לדומיננטיות שהם ו- Kawhi הפגינו במהלך השנים האחרונות.

#KaWhiWait

#GoRaptors

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map