גרהאם רודפורד, מנכ”ל Exchange Arch Exchange – סדרת ראיונות

גרהאם רודפורד הוא המנכ”ל והמייסד המשותף של חילופי Archax הממוקם בלונדון, אנגליה. לגרהם ניסיון של כמעט 20 שנה בעולם הקרנות / ההשקעות המסורתיות והוא מיישם את הידע והניסיון הזה על ניירות ערך דיגיטליים. עדות לניסיון של גרהם וצוותו היא שארצ’קס היא אחת מהבורסות המאוד מעט מאוד של ניירות ערך מוסדרים, ללא ספק המרכז הפיננסי הגדול בעולם..

ארכקס היא בורסה מוסדרת בלונדון לסחר באסימונים מגובים נכסים; הבורסה מיועדת בעיקר לקהילת המשקיעים המקצועית. Archax שואפת לגשר בין עולם הקריפטו לבין מרחב ההשקעות המסורתי בגישה איכותית של מוסד. 

RS: במשפט אחד, איך היית מתאר את ארכקס?

GR: Archax היא בורסת ניירות ערך דיגיטלית מוסדרת, מוסדית, המתבססת בלונדון.

RS: מהו החזון לטווח הארוך עבור Archax?

GR: החזון שלנו עבור Archax הוא להיות המקומות המובילים להנפקה ראשונית ומסחר משני של ניירות ערך דיגיטליים ברחבי העולם, תוך הפעלת שוק של 24 × 7.

RS: מי יוכל להשתמש בפלטפורמת Archax? 

GR: ההתמקדות שלנו היא במשקיעים מקצועיים ובלקוחות מוסדיים מכל רחבי העולם כמשתמשים ישירים – הן בצד הקנייה והן בצד המכירה. כל השתתפות קמעונאית תהיה באמצעות מתווכים.

RS: אילו מבדלים יש לארצ’קס מחילופים דומים? איך יפנו לקהילת המשקיעים המקצועית?  

GR: התמקדות רק במוסדות / משקיעים מקצועיים – רוב המקומות האחרים מכסים את התזרים הקמעונאי.

התמקדות באסימוני אבטחה – מרבית המקומות האחרים מכסים מטבעות קריפטוגרפיים / אסימונים של שירות, שאינם מושכים את המוסדות כיום.

הבורסה הראשונה לניירות ערך דיגיטליים המוסדרת בלונדון, המרכז הפיננסי המוביל בעולם – רוב המקומות האחרים מוסדרים בתחומי שיפוט פריפריאליים.

צוות Archax מגיע כולם מעולם השווקים הפיננסיים המסורתיים ורגילים לפעול בשווקים מוסדרים ברחבי העולם.

כל השותפים הטכנולוגיים שלנו הם ספקים מוכחים למרחב המוסדי המסורתי.


Archax ישולב בתהליך העבודה המסורתי הקיים המסורתי באמצעות שותפויות ספקים

Archax תומכת בממשקי API למסחר רגילים בתעשייה כמו FIX

כל האמור לעיל פונה לקהילת המשקיעים המקצועית.

RS: Archax היא בורסת ניירות ערך דיגיטלית מוסדרת; האם תוכל לספר לנו עוד היכן אתה מוסדר ומה המשמעות של הרגולציה עבור המשקיעים והחברות הרשומות בבורסה.

GR: מרבית חילופי הקריפטו האחרים אינם מוסדרים, ואלה המוסדרים נוטים להיות מתחומי שיפוט פריפריאליים. עולם ההשקעות המוסדי המסורתי לא אוהב סחר במקומות מוסדרים בסוגי שיפוט מסוגים אלה, והם רוצים לסחור במקומות מוסדרים במרכזים פיננסיים מובילים כמו לונדון..

חברות המעוניינות לרשום נייר ערך דיגיטלי רוצות חשיפה לעולם ההשקעות המוסדי של שבב כחול – בורסה כמו Archax מעניקה להן את החשיפה.

RS: הקמתם לאחרונה כמה שותפויות מרגשות; האם תוכל לספר לנו כמה מהיתרונות שהשותפויות הללו יניבו?

GR: השותפויות שלנו עם חברות טכנולוגיה מוכחות מהחלל המסורתי כמו Aquis ו- Quod מעניקות לנו יכולות מוכחות וקישורים ישירים היישר לשוק היעד שלנו.

השותפות שלנו עם חברות טוקניזרים כמו Tokeny ו- Securitize נותנת לנו זרם של רשימות אבטחה דיגיטליות איכותיות להחלפה שלנו.

השותפות שלנו עם ClearBank מעניקה לנו יכולות בנקאיות ממוסדות – הכל מגובים על ידי בנק אנגליה.

RS: מתי אתה מצפה ש- Archax יעלה לאוויר?

GR: אנו מצפים ש- Archax יעלה לאוויר בסוף הרבעון השלישי בתחילת הרבעון הרביעי השנה.

RS: כמי שיש לו ניסיון רב בשווקים הפיננסיים, היכן אתה רואה את שוק ניירות הערך הדיגיטל יעבור בשנתיים הקרובות, וחמש שנים?

GR: זה עדיין בימים הראשונים עבור אסימונים ביטחוניים ובמהלך השנתיים הבאות אנו מצפים לראות את המערכת האקולוגית התומכת הנדרשת תמשיך להופיע עם שחקני המפתח בהנפקה ראשונית, משמורת וסחר משני בשוק. הנוף הרגולטורי יתפתח גם כאשר הרגולטורים במרכזים הפיננסיים הגדולים יבהירו את עמדתם ביחס לסימני אבטחה גם לנכסי קריפטו אחרים. מספר החברות המעוניינות להנפיק אסימוני אבטחה יגדל גם כן, עם הנפקות גדולות ובולטות יותר כאשר כל הנוף מתחיל להתגבש..

בהשקפה של חמש שנים, כל הפעילות הזו תיצור נזילות בשווקים חדשים אלה ותטפח אימוץ מיינסטרים, שאנו מצפים לצבור תאוצה די מהר. נתחיל לראות גם מכשירים פיננסיים קיימים משתמשים בטוקניזציה של בלוקצ’יין / אבטחה דיגיטלית – מכיוון שזו דרך יעילה וחסרת חיכוך הרבה יותר לטיפול בנכסים פיננסיים ממה ששימש כיום – במיוחד בתחום הסליקה וההסדר לאחר הסחר.

RS: האם יש עוד משהו שתרצה לספר לנו?   

GR: טוקניזציה של נכסים בעולם האמיתי באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין לא רק תפתח את הנזילות ותייצר שווקים משניים לנכסים שקשה כיום לסחור בהם, אלא גם יכול לשבש את כל השווקים הפיננסיים המסורתיים. כבר יש יותר מ -150 חברות שהשתמשו או מעוניינות להשתמש באסימוני אבטחה כדרך לגייס הון או לפתוח ערך נכסי – שווי כולל של מעל 2 מיליארד דולר, עם גיוס של 400 מיליון דולר עד כה. המומנטום הזה נבנה עם יוזמות חדשות המופיעות מדי יום. סוגי האסימונים נעים בין הון סמלי / הכנסות / חובות כדרך לגיוס הון עסקי, ייצוג נכסים או קרנות ליצירת נזילות בשוק משני, ואפילו אסימון של נכסים נישתיים או אקזוטיים נוספים – כמו אמנות, סוסי מרוץ, יהלומים, ספינות מכולה, מטוסים – כדי לפתוח ערך בדרכים חדשניות וחדשניות.

תוכלו למצוא סיקור חדשותי נוסף על Archax כאן. 

והגיע לדף הבית של ארכקס כאן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map