הירנדר מיסרה, יו”ר קבוצת GMEX ויו”ר SECDEX – סדרת ראיונות

הירנדר מיסרה הוא יו”ר ומנכ”ל קבוצת GMEX (GMEX), המציעה פתרונות חדשניים ליצירה & הפעלת בורסות אלקטרוניות ותשתיות סחר לאחר ניירות ערך, מט”ח, נגזרים, סחורות, קריפטו & נכסים דיגיטליים.

הוא גם יו”ר SECDEX, בורסת ניירות ערך, סחורות ונגזרים מבוססי סיישל, המהווה מערכת אקולוגית מלאה לנכסים דיגיטליים ומסורתיים המופעלת על ידי טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

אתה יכול להתחיל לשתף מהי קבוצת GMEX?

קבוצת GMEX (“GMEX”) הינה ספקית עולמית של פתרונות עסקיים חדשניים בתחום המסחר רב-נכסי ובמסחר אקולוגי טכנולוגי. כיצרן תשתית שוק אנו מתמקדים בטכנולוגיה וקישוריות הדדית. הפתרונות שלנו עונים על הצרכים הרגולטוריים והחוזיים של הקצה אל הקצה לצורך הנפקה, מסחר, סליקה וסילוק ניירות ערך בין בורסות, בכל סוגי הנכסים, כולל נכסים מסורתיים, אלטרנטיביים ודיגיטליים, מטבעות דיגיטליים וכן איגוח דיגיטלי היברידי של נכסים מסורתיים כולל נגזרים..

המיקוד של GMEX הוא בשינוי דיגיטלי של השווקים הפיננסיים הגלובליים, מה שמאפשר למשתתפים להשיק פתרונות חדשים, להרחיב את הפעילות הנוכחית ולהרחיב אותם כדי לענות על דרישות השוק. אנו מבצעים זאת באמצעות שני מנגנוני מעורבות מוכחים המאפשרים ללקוחותינו להשתמש בטכנולוגיה להשגת מטרותיהם המסחריות:

 • תוכנית קידום השוק (MAP), המספק הפעלת Exchange רב-נכסי ואחר-סחר בשילוב אופטימלי של טכנולוגיות ושירותי תשתית שוק מסורתיים ודיגיטליים
 • גישה מונחית שותפות, אנחנו לא מוכרים רק טכנולוגיה, אלא משתמשים בשילוב של FinTech, פתרונות עסקיים והשקעות המעצימים שותפויות ומיזמים..

מה שעורר את ההתעניינות שלך בתחילה בהשקת GMEX?

כשהתחלנו בשנת 2012, ספקי תשתית השוק הקיימים היו מאוד מחשבתם של ספקי הלקוחות, וסיפקו טכנולוגיה מדור קודם במחירים מנופחים מבלי לקחת בחשבון את הצרכים העסקיים והתפעוליים האמיתיים, כולל מגבלות מסחריות שעשויות להתקיים. זו הייתה ההזדמנות שלנו לבדל את עצמנו!

אנו מספקים מומחיות עסקית, הטכנולוגיה העדכנית ביותר, קישוריות & מומחיות תפעולית הניתנת באמצעות גישה מונחת על ידי שותפות לבורסות, מקומות מסחר, סליקה, פיקדונות, רישומים ופלטפורמות קבלת מחסן. במקרים רבים זה גם מאפשר לנו ליישר אינטרסים על ידי לקיחת הון במיזמים שאיתם אנו עובדים, וכאשר הזדמנויות כאלה הן הגיוניות..

בשנת 2016 הצלחנו לנצל את ההזדמנויות שהציעו הבלוקצ’יין, בתחילה על מקור סחורות ובהמשך בשוקי ההון. הופתענו מכך שרוב הפרויקטים פשוט רתמו את הטכנולוגיה באותו אופן שבו נעשה שימוש וחשבו בטכנולוגיה מסורתית, מה הטעם? זה דרבן אותנו לבדוק דרכים בהן ניתן למנף את הטכנולוגיה למהפכה ולדמוקרטיזציה של אופן הפעולה של שוקי ההון ושווקי הכיתות האחרות..

אתה יכול לספר לנו על השקעות GMEX, ואיזה סוג השקעות מבוצעות?

מוקד ההשקעה של GMEX הוא השקעה אסטרטגית בשלב מוקדם והשקעה אסטרטגית בתשתיות שוק ובחברות FinTech קשורות, שהן סינרגטיות עם מה ש- GMEX עושה מבחינת שירות ויכולות מוצר. בנוסף, אנו גם מעזים לבנות יוזמות משלנו.

לאור ההזדמנויות המעניינות לפני סדרת A FinTech בה אנו נתקלים, השקנו גם את ה- Digital Investment Fund PCC (“DIF”) בסיישל, שהיא הקרן ההיברידית הראשונה המסודרת לחלוטין בעולם. יש לנו עניין בחברות שיש להן קניין רוחני אמיתי בתחום ה- Blockchain ובינה מלאכותית (AI) בתחום השירותים הפיננסיים, בשילוב עם משיכת לקוחות מוקדמת..


האם תוכל לפרט על המסחר בבורסה דיגיטלית וטכנולוגיה לאחר המסחר המוצעת על ידי GMEX Technologies?

GMEX מציעה מערכת אקולוגית ראשונה באמת בהחלפות היברידיות ובמסחר, היתוך, מגשר על הפער בין נכסים מסורתיים ודיגיטליים שמבוססים על ידי מסגרות הרגולציה. זה די מקביל לרשתות טלקומוניקציה מקושרות זו בזו. אנו מבטיחים שהפתרונות שלנו מותאמים ליעדים העסקיים של הלקוחות והשותפים שלנו. GMEX פיוז’ן הוא מרכזי היברידי & חבילת טכנולוגית ספר חשבונות מבוזרת של בלוקצ’יין, אשר נפרסת ומהימנה על ידי מספר מוסדות פיננסיים מוסדרים בינלאומיים ברחבי העולם. הסוויטה כוללת:

 • ForumPortal, פלטפורמת אסימון, רישום והנפקה;
 • פורום טריידר, מערכת חזיתית למסחר וניהול הזמנות;
 • ForumMatch, פלטפורמת מסחר חליפית עם ביצועים גבוהים עם מנוע התאמה אינטגרלי;
 • ForumDetect, מערכת מעקב שוק;
 • ForumIndex, מערכת חישוב והפצת אינדקס;
 • ForumCustody, פלטפורמת משמורת דיגיטלית לסליקה והסדרה;
 • ForumWallet, פלטפורמת ניהול ארנקים, שיכולה להתממשק גם עם ארנקי צד שלישי;
 • ForumCCP, פלטפורמת סליקה המאפשרת בדיקת אשראי, שמירת עמדות ושוליים;
 • ForumCSD, מחסן ניירות ערך ופלטפורמת רישום המאפשרת הסדרה;
 • ForumPay, פלטפורמה פשוטה ובטוחה לביצוע תשלומים בינלאומיים, העברת כספים, משיכות והפקדות במספר מכשירים פיננסיים.

מדוע חילופי מטבעות קריפטוגרפיים נמשכים לשימוש ב- GMEX?

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים ונכסים דיגיטליים נמשכים להשתמש ב- GMEX מכיוון שהם מעריכים שיש לנו פתרונות מוכחים אמיתיים והבנה מעשית של נכסים דיגיטליים לעומת ההייפ וה- vapourware שחלקם מציגים בשוק.

הם אוהבים את העובדה כי ערימת הטכנולוגיה מיועדת לצרכים והמוזרות של שוקי מטבע החוץ והנכסים הדיגיטליים, אשר יכולים לכלול מסחר 24 שעות, 18 מקומות עשרוניים עקב בעלות חלקית, דרישות נפח גבוהות והצורך להציע שירותי טוקניזציה ושמירה דיגיטלית. מעבר לפתרונות החלפה בלבד.

חשוב לציין שככל שהשווקים בתחום זה הופכים ליותר ויותר מוסדרים, GMEX מסוגלת לתמוך בלקוחות שלנו במומחיות הרגולטורית והעסקית שלנו בשווקים הפועלים ברחבי העולם, שזוכה להערכה רבה..

כמה מדרגי הטכנולוגיה של GMEX?

מטבעות קריפטוגרפיים וסוגים אחרים של חילופי נכסים דיגיטליים עומדים בפני אתגר רציני מאוד עם היקפי ההזמנות ההולכים וגדלים שהם צריכים להתמודד איתם. משקיעים וספקולנטים מצפים שההזמנות שלהם יבוצעו תוך כמה אלפיות השנייה, במיוחד בתנאי שוק קדחתניים, כלומר כשהנפחים נמצאים בשיאם הגבוה ביותר. כל איטיות בביצוע ההזמנה תגרום לאובדן אמון ולזרמי סדר לעבור למקומות אחרים. הבורסות חייבות להבטיח שהטכנולוגיה שלהן תוכל להקדים את התחרות העזה. תנאי השוק ההפכפך של המטבעות הקריפטופיים האחרונים היו קריאת השכמה לביצועי חילופי מטבעות.

ערימת הטכנולוגיה שלנו היא מודולרית ומבוססת על רכיבים ותוכננה לתמוך בגמישות מספר נכסים ומספר רב של רשתות חסימות פרטיות וציבוריות. יש לו גם את היכולת לחבר בקלות צמתים רבים, בין אם הם מריצים את הטכנולוגיה שלנו ובין אם הם פלטפורמות של צד שלישי. הפתרונות שלנו להחלפה נמוכה ותפוקה גבוהה בשילוב עם זמינות גבוהה מבטיחים פעולה מוצלחת בסביבות תשתיות שוק קריטיות. ביצועים מעולים מושגים גם באמצעות טביעת רגל חומרה נמוכה. אנו כוללים גם רכיבי קוד פתוח מתאימים להסרת דמי רישיון של צד שלישי. מחסנית הטכנולוגיה מתרחבת באמצעות שימוש בשירותי וירטואליזציה ושירותי ענן, כחלופה לפריסה מקומית, כאשר יש צורך במודל סוהר של תוכנה כשירות (“SaaS”) שיוצע כאופציה..

אתה גם יו”ר ה- SECDEX, בורסת ניירות ערך, סחורות ונגזרים מבוססי סיישל. האם תוכל לספר לנו על ה- SECDEX ולמה זה חשוב?

העסק של קבוצת SECDEX מורכב ממוסדר:

 • לְהַחלִיף;
 • מסלקת צדדים מרכזית (מק”ס);
 • מחסן ניירות ערך מרכזי עם רישום;
 • שוק דיגיטלי; ו
 • אפוטרופוס דיגיטלי.

SECDEX הוא ייחודי מכיוון שהיא המערכת האקולוגית הראשונה עם תשתיות שוק היברידיות בעלות נכסים מלאים, מרובי נכסים, המשלבת את היתרונות של בורסה דיגיטלית עם אלה של בורסה מסורתית המספקת מסחר, סליקה והתיישבות חלקים. היא מבוססת על נקודות החוזק של קבוצת GMEX כבעלי מניות מייסדים בשילוב עם השירותים המקצועיים של רשת Digital Partners (DPN) כבעלי מניות מייסדים. שירותי DPN כוללים משפט מומחים, פיננסים, תאימות, מבנה ארגוני, פיננסים, ייעוץ אסטרטגי, שינוי דיגיטלי המאפשר טכנולוגיה והשקעה פוטנציאלית באמצעות קרן דיגיטלית..

זה משנה שינוי, שכן עד כה היו יותר מדי מתווכים לשירותים השונים הללו, והם לא הוצעו בצורה חסכונית תחת מטריה אחת. המשמעות היא שבנוסף לרישום ניירות הערך והנגזרים המסורתיים, ניתן לבצע הצעות אסימון אבטחה (STO) בסביבה מוסדרת ואמינה עם הנפקה, תמיכה מלאה בשירותים מקצועיים בתהליך האסימון המכסה משפטי ושווי בנוסף לגיוס הון, עם רישום ומסחר משני בבורסת SECDEX.

לאחרונה הוכרז כי קבוצת SECDEX קיבלה בברכה תוספת חדשה לשורותיה – SECDEX Digital Custodian (SDC). האם תוכל לספר לנו על פיתרון זה של אפוטרופוס דיגיטלי?

SECDEX Digital Custodian Limited (SDC) הוא אפוטרופוס דיגיטלי מוסדר המציע שירותי קירור ושמירת מטבעות קריפטוגרפיים, אסימוני אבטחה ונכסים דיגיטליים אחרים. SDC פונה למשתמשים קמעונאיים, בעלי ערך נקי גבוה (HNW) ומוסדיים, כולל בורסות, שווקים, מתווכים, בנקים, ספקי שירותי תשלומים ואפוטרופוסים מסורתיים..

שירותי SDC כוללים:

 • שמירה על נכסים דיגיטליים
 • רישום ודיווח על עסקאות למשתמשיה
 • העברות אוטומטיות, אישורי יתרה ובקשות הקשורות לחשבון
 • שירותי נאמנות
 • פרוטוקול הרשאה לחתימה מרובה על מנת להבטיח שאף גורם יחיד אינו מסוגל ליזום ולהשלים עסקה שבחזקתה. יתר על כן, תחת הפלטפורמה הטכנולוגית המופעלת על ידי המקום, כל מפתח מוחזק עם חשבונות מופרדים.

תוך זמן קצר, SDC כבר משכה 544,718,948 דולר מנכסים שאותם סימלה בחוסר שינויים ושקיפות בבלוקצ’יין את’ריום..

אחד הפרויקטים האחרים שלך הוא קידום פתרונות Blockchain להנעת הכללה פיננסית ברחבי אפריקה. האם אתה יכול לשתף כמה מדעותיך לגבי זה?

על פי ההערכות יש באפריקה שמדרום לסהרה כ- 700 מיליון חקלאים ללא בנק, ולכל מדינה יש מבנים ומורכבויות משלה. לב הבעיה הוא היעדר שקיפות מחירים לחקלאים לתוצרתם. מחירים טובים יותר פירושם שיפור בהכנסה, מה שיאפשר להם להרשות לעצמם טוב יותר זרעים, חומרי הדברה, דשנים ואפילו פתיחת אשראי.

FinComEco, המערכת האקולוגית הפיננסית והסחורה, מקשרת בין החקלאות לטכנולוגיה הפיננסית העדכנית ביותר עד לרמת החקלאים הקטנים הפרטיים ומעבר למוצא ליעד. זה מושג באמצעות מודל הניתן להתאמה לדרישות המקומיות עם מערכת אקולוגית בסיסית של טכנולוגיה, כספים, חילופים, לוגיסטיקה, מקורות ותשתית שרשרת האספקה. מטרותיה הן:

 • להקל על הכללה כלכלית עם השפעה חברתית על חקלאים קטנים;
 • בנק בנקים שאינם בנקאים באמצעות הקלות במימון;
 • להקל על תשומות זולות יותר וגישה למחסנים; ו
 • לספק לחקלאים מסחריים גישה טובה יותר לשווקים.

האם יש עוד משהו שתרצה לחלוק לגבי GMEX או SECDEX?

GMEX אספה משוב על פריסות נכסים דיגיטליים מחילופי ניירות ערך

 • מודע לחשיבות להציע נכסים דיגיטליים למסחר
 • מודאג מהשקעות טכנולוגיות חדשות
 • לא רגוע בטכנולוגיית Blockchain / DLT בגלל כמה שערוריות והונאות
 • נרתע בגלל השלכות משפטיות ומנהליות לא ידועות

GMEX, DPN ו- SECDEX הגיבו על ידי שילוב נקודות החוזק שלהן בהצעת ערך יחידה עם שפע של אפשרויות טכנולוגיה, רגולציה ושירותים בכדי לשפר את הידע וההזדמנויות העסקיות הנלוות לבורסת ניירות ערך מסורתית..

עם מספר גדל והולך של תחומי שיפוט המכירים בשוויון ערך ביטחוני לניירות ערך מסורתיים, ברור כעת כי על מפעילי הבורסה לאמץ את המעבר לדיגיטל או, באופן מתאים יותר, גישה משולבת היברידית. בורסות מסורתיות, בין אם הן מכהנות ובין אם הן מתמודדות, פועלות כעת במסגרות רגולטוריות דומות והן באותה מידה שווה בכל הקשור לנכסים דיגיטליים. מובילים מוקדמים מנצלים את השטח החדש הזה. עם זאת, לנוכח קצב השינוי והצמיחה האקספוננציאלית הצפויה של הכלכלה הדיגיטלית, חברות צריכות לראות בכך זרז להנדסה מחודשת של יעדיהן, תהליכיהן ואסטרטגיותיהן ולא רק להחליף כמוהו. חיוני לפעול כעת כדי למנף הזדמנות זו ולהיות חלק מהמעבר לפרדיגמה לעידן חדש זה של בורסות דיגיטליות ומסחר לאחר, אשר בסופו של דבר יכול להועיל למשקיעים, חברות קטנות ובינוניות ושוקי ההון הרחבים..

תודה על תשובות הראיון הנהדרות. קוראים המעוניינים ללמוד עוד צריכים לבקר ב:

קבוצת GMEX (GMEX), המציעה פתרונות חדשניים ליצירה & הפעלת בורסות אלקטרוניות ותשתיות סחר לאחר ניירות ערך, מט”ח, נגזרים, סחורות, קריפטו & נכסים מסומנים דיגיטליים.

SECDEX, בורסת ניירות ערך, סחורות ונגזרים מבוססי סיישל, המהווה מערכת אקולוגית מלאה לנכסים דיגיטליים ומסורתיים המופעלת על ידי טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map