ההשקעה של GSR ב- tZERO הצטמצמה מ -400 מיליון דולר ל -100 מיליון דולר

GSR הפחית את ההשקעה

אוברסטוק וחברת הבת שלהם, tZERO, הודיעו היום כי העסקה הארוכה שעומדת ועומדת עם GSR Capital הופחתה.

חלק מהקוראים עשויים לזהות את השם, GSR Capital, מכיוון שהם גם אלה שפנו ל- tZERO עבור האסימון של קובלט. מעבר לכך, הצמד היכה גלים במהלך החודשים האחרונים, שכן GSR היה צפוי להשקיע 404 מיליון דולר ב- tZERO.

למרבה הצער, העסקה הזו מעולם לא התממשה. בזמן שההודעה פורסמה באמצע 2018, העסקה הייתה אמורה להתרחש בסתיו. זה התעכב אז, שכן צד שלישי אמור היה לעלות על הסיפון. קדימה מהירה להיום, והעסקה צומצמה כעת, עם תאריך סיום צפוי באפריל 2019.

צמצום זה יביא לירידה של 404 מיליון דולר ל -100 מיליון דולר. כדי להבטיח את השלמת העסקה בסופו של דבר, כל אחד מהצדדים המעורבים חתם על מזכר הבנות, המתווה את העסקה..

מצטרף חדש

GSR Capital לא תספק אך ורק את ההשקעה בסך 100 מיליון דולר. הצד השלישי המעורב זוהה כעת כמקרה הון.

Makara Capital היא חברת השקעות עם קשרים קרובים קיימים עם GSR Capital.

למה לעבור את הצרות?

מעבר לערעור הברור של הכספים המעורבים, יש בעסקה זו יותר משיכות פיננסיות פשוטות. לכל אחת מחברות ההשקעות הללו יש בסיס יציב בשוקי אסיה. כאשר tZERO ממשיכה בתוכניות ההרחבה הגלובליות שלה, שותפויות אסטרטגיות כמו זו שתוארה כאן היום יהיו המפתח.

פַּרשָׁנוּת

פטריק מ ‘בירן, מוקדם יותר היום, פרסם הודעה באמצעות הודעה לעיתונות של אוברסטוק. להלן מה שהיה לו לומר.

“ההשקעה שהוכרזה בעבר על מניות GSR באוברסטוק וב- tZERO לא הושלמה. עם זאת, אנו נותרים בדיונים עם GSR Capital ו- Makara Capital, שותפה מרכזית של GSR Capital, בנוגע לעסקה פוטנציאלית. שניהם חתמו לאחרונה על MOU עם tZERO המתווה עסקה בה מקארה ו- GSR יובילו יחד השקעה של עד 100 מיליון דולר במניות רגילות tZERO ויסגרו את העסקה באפריל בכפוף לבדיקת נאותות, משא ומתן על חוזים מחייבים ואישור רגולטורי. המשקיעים יסייעו גם בהתרחבות tZERO באסיה ובאזורים אחרים בעולם ויקשרו אותם עם שותפים מרכזיים אחרים מהתיקים שלהם..

בעקבות ההשקה המוצלחת לאחרונה של טכנולוגיית המסחר באסימון האבטחה החדש של tZERO, אנו נרגשים מהשותפויות וההזדמנויות העסקיות העומדות לפנינו. מידע נוסף על נכסי הקמעונאות והבלוקצ’יין של אוברסטוק ישותף בדיווח הרווחים העתידי של FY לשנת 2018. אני קורא לך להצטרף אלינו לדיון ההוא בעסק שלנו במועד ובמועד שיוכרז בקרוב. “


לאלו שעשויים להיות מופתעים מההצהרה שלמעלה: אל תהיה. כאשר התרחש העיכוב הראשון בהשקעה זו, פטריק בירן הודיע ​​אזהרות “לא לספור את התרנגולות שלך לפני שהם בוקעים”.

באותה תקופה הוא נָקוּב,

“למרות החששות שלנו (אשר ללא ספק אתם חולקים), החלטנו להעניק ל- GSR את הזמן המתבקש לעלות על השותף הנוסף הזה (שלדעתנו יהיה למעשה משתתף בעל ערך רב במערכת האקולוגית). בנוסף, בהפגנת מחויבות לשותפותנו, חתמה GSR על הסכם שמירה עם tZERO על מנת להבטיח שההנפקה של קובלט לא תתעכב בעקבות הרחבה זו של ההשקעה ב- GSR. אמנם אנו מעריכים את המחויבות של GSR ונרגשים מההזדמנות בהצעת קובלט, אך אנו מודים בפני בעלי המניות שלנו כי אין להניח כי תגיע ההשקעה של GSR עד שתגיע. “

GSR

מייסד GSR Capital, סאני וו, הקימה את החברה בשנת 2004. הפעילות מבוססת כיום מחוץ להונג קונג, סין.

עד כה גילה GSR עניין רב בענף הבלוקצ’יין בכלל. למרות שיהוק זה, צפוי שהם יישארו פעילים בהשקעות בלוקצ’יין.

מקארה הון

כחברה עצמאית, מקרה קפיטל הוקמה בשנת 2008. מאז חברת השקעות זו המשיכה לראות הצלחה רבה עם רכזות גלובליות שונות..

מטה החברה ממוקם בסינגפור, שם מקרה קפיטל מוסדרת על ידי הרשות המוניטרית בסינגפור.

tZERO

חברה צעירה, tZERO היא פרי יצירתו של פטריק בירן, מייסד overstock.com. tZERO משכה את תשומת ליבם של רבים בענף ניירות הערך הדיגיטליים המתפתחים. הם עשו זאת, עד היום, באמצעות ביצוע מרשים של מפת הדרכים שלהם. אבן הדרך הגדולה האחרונה הייתה השקת פלטפורמת המסחר בניירות ערך דיגיטליים.

בחדשות אחרות

למידע נוסף על החברות והעסקאות הנדונות כאן היום, עיין בכמה מהמאמרים שלהלן.

GSR Capital פונה ל- tZERO עבור האסימון של קובלט

tZERO משלים את הפצת אסימון האבטחה

פטריק בירן יגדיל את המיקוד בבורסות ניירות ערך דיגיטליות

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map