מגזר ניירות ערך דיגיטלי ממשיך בפיתוח, כאשר הזרקור מאיר על מטבעות קריפטוגרפיים

מאוחר, הושם זרקור למטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין וכו ‘- ומסיבה טובה. נכסים אלה מתהדרים בפוטנציאל לשנות את הדרך בה אנו מבצעים ואוחסנים ערך, והמוסדות מתחילים לממש זאת. אמנם זה אמנם קרה, אך הפיתוח של תחום ניירות הערך הדיגיטליים נמשך.

להלן מספר דוגמאות עדכניות להתקדמות בתחום, המספקים הצצה לעתידו של סוג נכסים עמוס פוטנציאל..

הצעות ייעודיות

עם שיגעון ה- ICO מאחורינו, חברות שונות מתמקדות כעת במאמציהן להקל על הצעות ניירות ערך דיגיטליות (המכונות לפעמים הצעות אסימון אבטחה). זה נעשה באמצעות שחרור רשתות חסימות משודרגות, עם יכולות חדשות לתמיכה באסימונים כאלה.

שתי דוגמאות לכך מגיעות מעמודי התווך התעשייתיים, שעברו את עליות והירידות בשוק כבר שנים – סטראטיס ו- NEM.

סטראטיס – STRAX

לאחר שנים של שימוש באסימוני ה- STRAT שלה, אלה הוחלפו לאחרונה על ידי STRAX כאשר סטראטיס שבסיסה בבריטניה פיתחה והשיקה את הבלוקצ’יין החדש שלה באותו שם. חלק מההחלטה הזו היה להסתגל לתעשייה משתנה, להתמקד פחות ב- ICOs של פעם, ויותר ב- DeFi ובאמצעים חדשים לגיוס כספים מוסדר כמו ניירות ערך דיגיטליים..

זמן קצר לאחר פריסת STRAX, החברה נשארה אמיתית עם מפת הדרכים שלה, והודיעה על פלטפורמת STO החדשה שלה שנבנתה להפעלה על הבלוקצ’יין החדש..

החברה מדינות, “סטראטיס מודעת יותר מדי ליתרונות הכרוכים במימון המונים מבוסס בלוקצ’יין, במיוחד STO וכוח הדיגיטציה של נכסים שאינם פטרייתיים … סטראטיס בנתה ושילבה תכונות הדרושות לקבלת אישור מגופים רגולטוריים בארצות הברית באמצעות שותפיה “התקדמות ברשות ניירות ערך.”

למידע נוסף על פלטפורמת STO זו ועל קוד המקור שלה, לחץ כאן.

NEM – סמל

למרות שהוכרז מוקדם יותר מ- STRAX, הבלוקצ’יין החדש של חברת NEM נמצא מעט מאחור בהשקתו. אלה שצפויים לסמל ולפונקציות החדשות שלו לא צריכים לחכות זמן רב יותר, מכיוון שההשקה ברשת הראשית מתוכננת ל -14 בינואר 2021.

ה- Blockchain של Symbol נבנה במיוחד עם התחשבות בארגונים, כאשר הפונקציות הבאות צוינו כתומכות.

  • שרשרת היברידית (ניתן לפרוס כציבורית או פרטית)
  • החלפות שרשרת צולבות (כולל ETH, BTC ועוד)
  • חוזים מרובי חכמים ברשת
  • תמיכה ‘ברמת פרוטוקול’ לניירות ערך דיגיטליים

עם ההשקה, סמל מתוכנן לאימוץ מיידי עם שותפות בין Wave Financial ו- NEM שכבר הוכרזה. זה יראה את ההנפקה של ניירות ערך דיגיטליים המייצגים בעלות בקרן הוויסקי של קנטקי.

לבעלי XEM קיימים המאמינים בפוטנציאל של Symbol, יש את היכולת להשתתף ב airdrop על בסיס 1: 1 עבור אסימוני XYM הקרובים. למידע נוסף על אופן השתתפות באירוע זה לחץ כאן.

סמל מ- NEM – מבוא למותגסמל מ- NEM - מבוא למותג

צפו בסרטון זה ביוטיוב

ניירות ערך דיגיטליים של אטלס וואן

למרות שחברות מסוימות נעלמות מהסקטור, עדיין יש מי שמחפש לעשות ניתוק בתוך ניירות ערך דיגיטליים. דוגמה כזו היא Atlas One שבסיסה בקולומביה הבריטית – חברת FinTech המתמקדת בשירות שוקי הון באמצעות ניירות ערך דיגיטליים.

כאשר החברה מתכוננת להשקתה, היא לאחרונה הוכרז שרשות ניירות ערך הקנדית (CSA) העניקה לה מעמד של ‘סוחר שוק פטור’.  בכך שהוא מקבל מעמד זה, הוא מאפשר לאטלס One גמישות רבה יותר בפעילותו, מכיוון שהוא יכול למכור כעת ניירות ערך ללא תשקיף..

ניירות ערך דיגיטליים של אטלס וואן – מונעי טכנולוגיה בשוקי הון פרטייםניירות ערך דיגיטליים של אטלס וואן - מונעי טכנולוגיה בשוקי הון פרטיים

צפו בסרטון זה ביוטיוב

ארכקס

כאחת מחליפות ניירות הערך הדיגיטליות הצפויות ביותר, ארכקס המשיכה לעבוד קשה עם התקרבות ההשקה. עבודה זו כוללת לא רק את מעגל הצוות שלה, אלא פיתוח יוזמות לקידום למנפיקים לאחר שהפלטפורמה שלה עלתה לאוויר.

א דוגמה אחרונה של יוזמת חשיבה קדימה שתשמש עם השקתה על ידי Archax, היא שותפות עם MOSS – פלטפורמת קיזוז דיגיטלי מובילה מובילה.

מנכ”ל ארצ’קס, גרהאם רודפורד, קובע כי “ארכקס היא בורסה מקורית דיגיטלית שנבנתה עם עקרונות ה- ESG של קיימות וכוללות לכל אורכו. אנו מעוניינים לא רק לקזז את השימוש שלנו בפחמן, אלא גם למדוד את דירוג ה- ESG של כל ההנפקות שמקבלות לבורסה שלנו, וכן לספק להם גישה נוחה לסימני פחמן לסחר כדי לקזז גם את השימוש שלהם בפחמן. אנו שמחים מאוד לעבוד עם MOSS בכדי לעזור להקל על כך ומצפים לסחר באסימני הפחמן שלהם בשוק המפוקח שלנו. “

בהמשך, ריצ’רד ספייד יפקח על הפעילות בארצ’קס. המנהל המנוסה היה הוענק לאחרונה תפקיד ‘ראש התפעול’ בארצ’קס, ונראה למנף את ניסיונו כדי להבטיח השקת פלטפורמה מוצלחת.

ארכקסארכקס

צפו בסרטון זה ביוטיוב

נויפונד

אחת הפלטפורמות הראשונות שאירחו בהצלחה מספר רב של הנפקות ניירות ערך דיגיטליות בפלטפורמה שלה הייתה לא אחרת מאשר Neufund. ככזה, זה היה מייאש לפני חודשים כאשר החדשות התפרסמו כי הפלטפורמה נסגרת למעשה היא תמיכה בניירות ערך דיגיטליים עקב דרישות רגולטוריות חדשות שנאכפו בתוך אירופה..

למרבה המזל, משקיעים חדשים וקיימים נחלצו לעזרתה של נויפונד, עם השקעה חדשה של 4 מיליון יורו. אלה שהשתתפו בסבב זה כללו,

  • מעבדות אטלנטיק
  • אודו שלומר
  • פרייגייסט קפיטל
  • דריו סוטר

נויפונד מציין כי מטרתה החדשה היא להקים מחדש את מעמדה של ניירות ערך דיגיטליים, אשר יתחיל בקבלת הרישיון הפיננסי המתאים להתקדם. יתר על כן, נויפונד מתכוונת לחדש את שירותיה כדי לכלול אלמנט ‘אנושי’ יותר, ולא לחתור לפלטפורמה אוטומטית בלבד. מטרתם היא להיות הרבה יותר ידידותיים למשתמש, בתקווה למשוך עסקים חדשים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner