אפוטרופסות – מבט על פתרונות שונים בתעשייה

משוכות בתעשייה – אפוטרופסות

בתוך פחות משנתיים, מצב האפוטרופסות בתחום הבלוקצ’יין גדל בצעדי ענק. לפני שמונה עשרה חודשים בלבד פרסמו פרסומים אודות ‘המצב העצוב של משמורת הצפנה’. שישה חודשים לאחר מכן, פתרונות המשמורת צוינו כחידוש המתפתח במהירות בענף.

גורם מניע מרכזי מאחורי ההתפתחות שנראתה, בכל הקשור לאפוטרופסות, נובע מהנרטיב של “הון מוסדי” שנכנס לעולם הקריפטו. אם זה קורה, הם ידרשו מחברות מהימנות לספק שירות זה.

כיום השיקו חברות שונות שזיהו את היעדר הפתרונות בענף, וקבעו דרגות אימוץ ראשוניות. להלן כמה מהחברות הללו, ומה הן מביאות לשולחן.

מַעֲגָן

בגדול חדשות ומבטיח, ענקית עיבוד תשלומים, VISA, Blockchain Capital ואחרות, השקיעו 40 מיליון דולר לפיתרון שמירה מבוסס בלוקצ’יין – אנקורג ‘. העלאה זו ייצגה סדרה ב ‘, כאשר החברה גייסה בעבר 16 מיליון דולר בסדרה א’ לפני חודשים ספורים.

חברה צעירה ומבטיחה זו נקטה בגישה שונה לספק מקלט בטוח לנכסים דיגיטליים. במקום להשתמש בסיסמאות ושמות משתמש, הפלטפורמה מסתמכת על שילוב של בינה אנושית ומלאכותית כדי לאמת עסקאות במכשירים שמופיעים ברשימה הלבנה..

אנקורג ‘הצהירה כי עם הזמן, הפלטפורמה שלהם תתמוך בכל סוגי הנכסים הדיגיטליים. הרבגוניות הזו וההתעניינות במגזר שמציגות חברות כמו VISA, מצביעים על עתיד מזהיר.

טק לא מאוגד

אחת ההשקות הצפויות ביותר של חילופי ניירות ערך לשנת 2019 היא Exchange Archax הקרובה. עם ההשקה הצפויה ברבעון הרביעי של שנת 2019, חובה על ארצ’קס להקים את כל השותפויות והשירותים הנדרשים במוקדם יותר מאוחר. פיסת הפאזל האחרונה שנפלה במקום תהיה ההחלטה להשתמש בשירותי משמורת, המוצעים על ידי Unbound Tech.

Unbound Tech, הפועלת מחוץ לניו יורק, פיתחה פלטפורמה מבוססת DLT המפרקת ומאחסנת נתונים בקרב גורמים שונים. זה נעשה מתוך כוונה לבטל נקודת חולשה אחת בתוך רשת אחסון. אין ספק, הפלטפורמה החדשנית והמצוחצחת שלהם הובילה לשותפות אסטרטגית זו.

טק לא מאוגד – מתמטיקה מעבר לענייןטק לא מאוגד - מתמטיקה מעבר לעניין

צפו בסרטון זה ביוטיוב

נְחוֹשֶׁת


עליית ניירות ערך דיגיטליים הביאה גם לעליית פלטפורמות הנפקה רבות. על מנת להישאר פונים ללקוחותיהם, כל אחת מפלטפורמות אלה חייבת להציע ללקוחותיה גישה ישירה לשירות אפוטרופוס, או להפנותם לצד שלישי..

אחת מפלטפורמות ההנפקה המבטיחות ביותר, SWARM, חוותה אימוץ טוב יותר מכולן עד כה. לא הציעה שום שירות אפוטרופוס ‘פנימי’, SWARM הקימה שותפות אסטרטגית עם Copper שבבריטניה.

נחושת מספקת אפוטרופסות בדרגה מוסדית באמצעות שימוש בפרקטיקה המכונה ‘פסקת אוויר’. זה פשוט מתייחס לנוהג להבטיח שהתקני האחסון הקרים שלהם אינם רק מחוברים לאינטרנט, אלא אינם מחוברים לכל מכשיר אחר השומר על חיבור לאינטרנט..

עם הקמת הברית שלהם, המייסד SWARM, פיליפ פייפר, זכה לשבחים רבים על נחושת. לדבריו, “האינטגרציה בין נחושת ל- SWARM מתאימה מאוד בשל התאימות של הטכנולוגיות שלנו כמו גם הצוותים שלנו … נחושת מספקת את רמת האבטחה והנוחות של דרגות מוסדות שחיוניות בהחלט לאימוץ ניירות ערך דיגיטליים על ידי משקיעים מוסדיים ושוק קמעונאי, ”

Coinbase

אוהב אותם או שונא אותם, Coinbase נשאר בחוד החנית של תעשיית הבלוקצ’יין. המשמעות היא שכאשר פתרון המשמורת שלהם, ‘Coinbase Custody’ הודיע ​​על תמיכה באבטחה הדיגיטלית הראשונה שלהם, הוא ייצג צעד חשוב.

הסיבה לכך שצעד זה הוא שלב חשוב ניתן לפרק דרכים שונות, אך היא חיובית בעיקר בשל החשיפה המוגברת אשר Coinbase יעניק למגזר ניירות הערך הדיגיטלי המתהווה. מרבית המשתתפים בעולם הבלוקצ’יין בקיאים ב- ICO, אך לא בהכרח נחשפו ל- STO ו- DSO. תמיכה בנכסים שהונפקו באמצעות אירועי ייצור הון אלה, על ידי מוביל בענף, היא בהחלט צעד קדימה.

ארנק TokenSoft Knox

TokenSoft הייתה אחת החברות העמוסות ביותר בתחום ניירות הערך הדיגיטליים במהלך שנת 2019. אחד הצעדים השונים שלהם קדימה, הגיע באמצעות פתרונות השמירה השונים שלהם לקהל לקוחות. בעוד שהחברה הקימה ברית עם Coinbase Custody, TokenSoft פיתחה פיתרון משלהם למתעניינים.

‘ארנק נוקס’ הוא שם ההיצע הזה. זהו פתרון משמורת נייד, שמביא תמיכה מלאה בפרוטוקולי אבטחה דיגיטליים שונים.

  • ERC-1404
  • הארבור R-Token
  • Polymath ST-20
  • אבטח את DS-20

נוקס מספקת למשתמשים שלה ביטחון באמצעות טקטיקות שונות. אלה כוללים אחסון קר, בקרת גישה מבוססת תפקידים ואימות הצפנה.

Knox אמנם נותרה בטא, אך יש בה פוטנציאל להפוך לשחקן מרכזי בתחום ניירות הערך הדיגיטליים. זה נותר אחד הפתרונות היחידים המבוססים על משמרת ניידת שתומך בסוג הנכסים.

המשך הצמיחה

תת-קבוצה שלמה של תעשיית הבלוקצ’יין בעצם נולדה מכלום, תוך פחות משנתיים. מאז היא צמחה לקבוצה מבטיחה של נותני שירותים. בזמן שהזמן וההתפתחות נעים לאט ברגע, המשקף על הצמיחה בתוך הבלוקצ’יין מראה על מהירות פיתוח נהדרת, לאן שלא מסתכלים.

החברות הנדונות כאן היום כותבות למעשה את תכנית הפיתרון המשמורנית בזמן. מכיוון שפורצי דרך אלה בתעשייה מדגימים מה עובד, ומה לא, עלינו להמשיך ולהציג פתרונות יותר ויותר מלוטשים. דוגמה אחת כזו עשויה להתגלות כפרויקט הפייסבוק הקרוב, קליברה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map