פרספקטיבה גלובלית – מהדורת אסיה

נקודת מבט גלובלית

עם סיום השנה והעשור, אנו בחברת ניירות ערך.יו חשבנו זהיר לאמוד את הרגש בתעשייה כפי שהוא. מה המצב הנוכחי של תחום ניירות הערך הדיגיטליים? האם זה טוב יותר היום מאשר אתמול? אולי אותם ‘במיידע’ מרגישים כאילו עדיין צריך לעשות עבודה אסטרטגית.

כל אלה שאילתות שיש לרבים, כולל אותנו ניירות ערך. עם זאת בחשבון, פנינו לנציגים שונים בתחום. כל אחד מהם מגיע מאזורים שונים בעולם.

הפרשנות הבאה שופכת תובנה על תהליכי החשיבה שלהם וכיצד סביבות רגולטוריות עשויות לעצב את תפיסת השוק.

משפיעים

אפריקה, אסיה, אירופה, צפון אמריקה ובריטניה. אלה האזורים שהחלטנו לבחון באופן פרטני.

בגיליון זה של ‘פרספקטיבה גלובלית’, מנכ”לי חמש החברות התפנו לחלוק את מחשבותיהם.

  • MERJ (אפריקה)
  • InvestaX (אסיה)
  • פינטלום (האיחוד האירופי)
  • ורטלו (צפון אמריקה)
  • סמארטלנדס (בריטניה)

אגורה למחשבות שלך?

המתודולוגיה שלנו הייתה פשוטה – שאלו את אותן 5 שאלות פשוטות הנוגעות לניירות ערך דיגיטליים ל -5 מנכ”לים מרחבי העולם. המטרה? קבל תובנה לגבי השונות בתפיסה ובאימוץ המגזר על בסיס גיאוגרפיה. משהו שאנו מרגישים הוא מדד חשוב, לאור פוטנציאל המגזר להשפיע על FinTech בקנה מידה עולמי. השאלות היו כדלקמן,

אסיה – ג’וליאן קוואן, מנכ”ל InvestaX

נוסדה בשנת 2015, InvestaX מחזיקה מטה בסינגפור. בראש החברה עומד המנכ”ל, ג’וליאן קוואן, כאשר הצוות עובד לפיתוח פלטפורמה המתמחה בניירות ערך דיגיטליים..

החברה מתארת ​​את פעילותם כ”ליבה של מערכת אקולוגית של בעלי עניין מרכזיים המספקים פתרונות מקצה לקצה להנפקת ניירות ערך, השקעה ומחיקתה במתכונת דיגיטלית “..

להלן קטע קצר אך אינפורמטיבי בן 10 דקות של ג’וליאן קוואן הדן ב”היסטוריה של ניירות ערך “.

ג’וליאן קוואן על ‘ההיסטוריה של ניירות הערך’ | פורום ניירות ערך דיגיטלי סינגפור 2019ג'וליאן קוואן על 'ההיסטוריה של ניירות הערך' | פורום ניירות ערך דיגיטלי סינגפור 2019


צפו בסרטון זה ביוטיוב

  1.    לדעתך, מה שמייצג את ההישג / המשוכה הגדולה ביותר בתעשייה עד כה?

הייתי אומר שהבדיקה המוסדית, האימוץ וההטמעה של מקרי שימוש שונים ב- blockchain ו- DLT, כלומר פרויקט UBIN (MAS Singapore) ופלטפורמת Quorum של JP Morgan.

  1.    עם ההישגים האמורים שהניחו בסיס לתעשייה, מה שנותר כמכשול הגדול ביותר להתקדם?

המכשול הגדול ביותר הוא איכות האנשים והפרויקטים שנכנסים לחלל, קריפטו ו- ICO ראו שיטפון של שחקנים גרועים שניסו לנצל כסף חדש וקל והתוצאות לא תמיד היו חיוביות. ליישום ניירות ערך / אבטחה דיגיטליים אתה זקוק לאנשים שמבינים שוקי הון ראשונים וטכנולוגיה שנייה ומביאים את המיטב משני העולמות באופן תואם, כך שהמשקיעים מוגנים ואיכות ההשקעות צריכה להשתפר באופן דרמטי, שראינו שקורה לאורך כל הדרך. 2019. 

  1.    בכל הנוגע לרגולציה ‘ידידותית’ וקבלת הממשלה, שמת לב למדינות כלשהן שמשאירות את השאר מאחור?

נראה כי סינגפור ושוויץ נמצאות בדרך כל כך הרבה רמות.

  1.    הרבה נעשה על יכולות השינוי של ניירות ערך דיגיטליים. עם פוטנציאל להשפיע על שינויים בענפים רבים, שלדעתך הם מרוויחים ביותר ממגזר האבטחה הדיגיטלית?

אין אדם / תעשייה אחד שיפיק את מירב היתרונות, כעת יש לנו טכנולוגיה טובה יותר שמביאה לדרך טובה ויעילה יותר לביצוע עסקים, האנשים שיפגעו הם המתווכים השוכרים שלא צריכים להיות שם כבר ועסקים יוכלו להפחית את עלויות התפעול על ידי הסרת נייר ומנהל אחורי משרד, המהווה נטל עלות משמעותי עבור עסקים רבים במיוחד בנקים..

  1.    במבט קדימה, היכן לאורך מסלול הצמיחה אתה רואה ניירות ערך דיגיטליים בשנתיים וחמש השנים הקרובות?

בעוד שנתיים מוסדות רבים יפרסמו את האבטחה הדיגיטלית הראשונה שלהם, בעוד 5 שנים לא תהיה עוד חברה חדשה שתוקם בצורת נייר וכל הנפקת אבטחה תהיה דיגיטלית כאשר ממשלות חכמות יעברו להקים חברות וניהול לפנקסים מבוזרים שמסירים את הצורך. לכל נייר.

סיכום

ובכן יש לך את זה! כששנת 2019 עומדת להסתיים, ניכרת מגמה ברורה במגזר – חיובי. בעוד מכשולים רבים נפגשו ונקו, נותרו עוד רבים באופק. למרות זאת, הפוטנציאל שיש לניירות ערך דיגיטליים לעצב מחדש את ההשקעה נותר מרתק כתמיד.

אנו ניגע בבסיס בעוד כמה חודשים בכדי לאמוד מחדש את הרגש התעשייתי עם סט חדש של משפיעים מרחבי העולם. עד אז, הישאר מעודכן על ידי קריאת securities.io!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map