אופק גלובקס – מבט מעמיק על מוביל בתעשייה

אופק גלובקס הוא טוקניזציה מהדור הבא פּלַטפוֹרמָה שממשיך לעלות לכותרות בגישה המועילה שלה לשוק. הפלטפורמה מתפקדת כ”חנות חד פעמית “לעסקים המעוניינים להציע אסימוני אבטחה. נכון לעכשיו, למשרד יש קשרים אסטרטגיים עם הרגולטורים בארה”ב, באיחוד האירופי ובאסיה. כעת, Horizon Globex אמורה להרחיב את המערכת האקולוגית שלה לאסימון לגבהים חדשים לאחר הבטחת מספר שותפויות מרובות ברמה גבוהה..

מה מציע Horizon Globex

פלטפורמת Horizon Globex מציעה ללקוחות את היכולת לסמן כמעט כל נכס. לחברה ארבעה מוצרים עיקריים בשלב זה. כל אחד מהם מציע יתרון ייחודי לעסקים ומשקיעים המבקשים להיכנס לשוק סמלי האבטחה. על ידי פישוט תהליך STO, Horizon Globex הופך את מימון ההמונים לנגיש יותר להמונים.

טוקנטיקה

אחד המוצרים העיקריים של Horizon Globex הוא Tokenetics. מערכת ה- Tokenetics מתפקדת סביב שלוש תכונות עיקריות. ראשית, עסקים יכולים לגייס הון השקעה ללא תשתית IT באמצעות הפלטפורמה. אסטרטגיה זו מורידה את סרגל הכניסה לעסקים המעוניינים באסטרטגיית מימון המונים מבוססי בלוקצ’יין.

נכון לעכשיו, תהליך STO מחייב עסקים לרכוש מידע רקע ממערכת אימות של צד שלישי והכוונה משפטית. שתי הדרישות הללו מעלות מאוד את העלות בעת אירוח STO. חשוב לציין, ביטול עלויות אלה יכול להגביר את ההשתתפות בשוק.

אופק גלובקס באמצעות טוויטר

אופק גלובקס באמצעות טוויטר

הענות

שנית, טוקנטיקס משלבת שילוב של סוחרי מתווכים וסוכני העברות. אסטרטגיה זו מגנה על המשקיעים ומבטיחה שכל האסימונים יישארו תואמים. בעבר, חששות התאימות הטרידו את השוק. במיוחד כאשר דנים במסחר באסימונים באבטחה בפלטפורמות מסחר משניות.

מִסְחָר

העמוד השלישי לטוקנטיקס הוא פלטפורמת המסחר בדולרים שלה. בורסת אסימון אבטחה פנימית זו מתמחה במסחר לאחר הנפקה. יש לציין כי נזילות ממשיכה להיות הדאגה העיקרית בתחום אסימון האבטחה. כתוצאה מכך, המשקיעים רוצים לדעת שאסימני האבטחה שהם משקיעים בהם מסוגלים לסחור באופן תואם. בורסה זו מספקת למשקיעים את ההבטחה מבלי לעזוב את המערכת האקולוגית של אסימון גלובקס.

CustodyWare

מלבד האסטרטגיה הטכנית של Horizon Globex, החברה ניהלה מספר שותפויות לקידום שאיפותיה. בינואר 2019, המשרד חתם הסכם רישוי עם V Stock Transfer LLC (Vstock). ההסכם העניק ל- Vstock גישה לתוכנה הקניינית של Horizon Globex המכונה CustodyWare.


כחלק מההסכם הפכה Vstock לסוכן העברת ניירות ערך מורשה ורשום. CustodyWare תומך בכל ההצעות הרשומות ERC-20 ופטורות מהרישום. התוכנה כוללת מנגנוני בקרת תאימות של KYC. מנגנונים אלה תואמים את תקנת SEC 506 © בנושא משמורת סמלית לאחר STO.

KYCware של גלובקס עולה לאוויר

גם השבוע פרסמה Horizon Globex את האסימון האחרון שלה תוֹכנָה תוסיף. המערכת נקראת KYCware והפוטנציאל שהיא מביאה לשוק אינו ניתן להכחשה. המערכת החדשה מאפשרת למשקיעים ומנפיקי אבטחה מסומנים לייעל את תהליך האימות. ניירות ערך דיגיטליים, בדומה לניירות ערך מסורתיים, דורשים תאימות של KYC (דע את הלקוח שלך) ושל AML (נגד הלבנת הון). בעבר, דרישות אלה עיכבו את יכולתו של המשקיע להשתתף ב- STO. במילים פשוטות, KYC נוגעת ליכולתן של החברות לקבל משקיעים.

KYCWare מבטל חששות אלה באמצעות שילוב של מאפיינים. מנפיקים אסימונים מקבלים אפליקציית onboarding עם תווית לבנה המותאמת אישית לצרכי ניירות הערך הספציפיים של הלקוחות. האפליקציה מתאימה אוטומטית לדרישות השיפוט והרגולציה של האזור. משתמשים מכניסים את הנתונים שלהם למערכת זיהוי, מסמך ואימות זיהוי מתקדמים.

פְּרָטִיוּת

באופן מרשים, האפליקציה כוללת תכנות זיהוי לקוחות מלא בהתאם לסעיף 326 של חוק הפטריוט האמריקני. כל הרשומות מאובטחות במצב לא מקוון, כמו גם מאוחסנות במטמון שתוקף אוטומטי פג. יש לציין כי Horizon Globex הצהירה כי לעולם לא תעביר מידע זה לצדדים שלישיים. בנוסף לתכונות אלה, כל ההליך חותם לבלוקצ’יין עם חתימה דיגיטלית המגיעה עם אחריות נגד טמפר..

בדיון על ההשפעה של KYCWare על השוק, תיאר מנכ”ל גלובקס, בריאן קולינס, כיצד הפלטפורמה מאפשרת למנפיקי אסימונים את האפשרות לאמת את המשקיעים שלהם ללא שימוש בצדדים שלישיים. אסטרטגיה זו חשובה כאשר לוקחים בחשבון שגופים רגולטוריים כמו ה- SEC מחשיבים את מנפיק האסימונים האחראי למשימות אלה. אפליקציית KYCWare זמינה כעת הן עבור מערכות ההפעלה של אפל והן עבור אנדרואיד.

Globex שותפים עם STOcheck

גלובקס שוב הרים גבות ברחבי הקריפטוק-קהילה השבוע לאחר שהכריז על שותפות אסטרטגית עם אתר הרישום STO הפופולרי ביותר. STOCheck. STOCheck הוא אחד מאתרי הרישום הגדולים של STO בשוק. משקיעים יכולים ללכת לפלטפורמה זו כדי לקבל מידע עד דקה בדבר STO הנוכחי. מידע זה כולל פרופיל חברה מעמיק כגון מיקום העסק, מנהלים והכנסות.

חשוב לציין כי השותפות מציבה את גלובקס במיקום חזק בתחום זה להציע את מוצריה ושירותיה להמונים. בתיאוריה, כל אחד ממסמכי ה- STO הרשומים ב- STOCheck הם לקוחות פוטנציאליים עבור Globex. כאן, החברה זוכה לגישה ל- STO האחרונה לפני השוק. בהתחשב בגמישות הפלטפורמה של גלובקס, אתה צריך לצפות שהיא תופסת כמות משמעותית של לקוחות מהגישה הזו.

אופק גלובקס – פרופיל חברה

המשרד הראשי של אופק גלובקס ממוקם בעמק הקריפטו המפורסם בשווייץ. המשרד נכנס לשוק בשנת 2010 כפלטפורמת אסימונים פרטית המתמחה בתוכנת אסימון אבטחה מסוג ERC-20. נכון לעכשיו, החברה מונה פחות מחמישים עובדים. בינואר השנה מינה גלובקס מארק אלנוביץ כנשיא החברה החדש.

בפברואר גלובקס שוב עלתה לכותרות על בחירות הצוות שלה אחרי החברה הוכרז כי מנכ”ל אוברסטוק לשעבר, מיטש אדוארדס היה אמור להצטרף לקבוצה. כפי שהיית מצפה, אדוארדס אינו זר לתחום הבלוקצ’יין. אדוארד היה מרכזי במהלך הרחבת ה- Blockchain האחרונה של Overstocks שנקראה tZERO. בנוסף לתקופת עבודתו באוברסטוק, הוא היה גם סמנכ”ל הכספים של Chia Network Inc..

אופק חדש

נראה כי Horizon Globex מצאה את הנישה שלהם בשוק. עם התרחבות ניירות הערך המסומנים, עסקים נוספים יחפשו את פתרונות התוכנה של גלובקס לפשט את קמפייני מימון ההמונים שלהם. לחברה זו הניסיון והצוות להפוך לאחד השחקנים המובילים בתחום אסימון האבטחה במהלך החודשים הקרובים. אתה צריך לצפות לראות את Horizon Globex ממשיכה לכותרות על האסטרטגיות העסקיות המתוחכמות שלה ופתרונות התוכנה הייחודיים שלה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map