דן דוני, מנכ”ל מט”ח – סדרת ראיונות

דן דוני הוא המנכ”ל של מטבע אחד מנפיקי האסימונים המובילים בתחום ניירות הערך הדיגיטליים.

יש לך קריירה מכובדת מאוד כששימשת בתפקידים שונים עם NSA, המחלקה לביטחון פנים (DHS), סוכנות הביון הביטחונית (DIA) והלשכה הפדרלית לחקירות (FBI). איך עברת מעבודה עם כמה מסוכנויות הביון המוערכות בעולם, להשקת Securrency? 

התמזל מזלי לעבוד על כמה מהחידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר עם המוחות הטובים ביותר בתקופתי בסוכנויות ביון שונות מ- DIA וכלה ב- FBI, ומספקים קרש קפיצה מושלם להפעלה. מטבע. זה נתן לי תובנה עד כמה העברת המידע מקוטעת בין סוכנויות לחוסר היעילות הטבועה במערכות ריכוזיות. הניסיון שלי, בשילוב עם התשוקה שלי לפיתוח תוכנה, ואבטחת סייבר לבינה מלאכותית ולתמחור נכסים דינמי הובילו אותי מול כמה אנשים מעניינים בתחום הנדל”ן והפיננסים שרצו למצוא פתרונות טכנולוגיים לנושאים ענפים נרחבים כמו נזילות נכסים. בחיפוש אחר פיתרון לנושאים אלה גיליתי טכנולוגיית בלוקצ’יין ואסימון וזיהיתי את ההשפעה העצומה שיכולה להיות לה על שירותים פיננסיים. באמצעות פיתוח Securrency, החזון שלנו הוא להפוך את מרחב הנכסים הדיגיטליים באמצעות אסימון כדי לספק יעילות שוק אמיתית..

בתחילה תכננת את שרת הזהות המרכזי, מנוע ההסמכה (הכללים) של Securrency, ואת המסילות המשתלבות בארכיטקטורה היברידית (המקשרת בין פונקציות מחוץ לרשת). מה גרם לך לבחור במבנה זה לעומת תלוי בפתרון ספציפי של ספר חשבונות מבוזר (blockchain)?

מכיוון שטכנולוגיית התשתית בשוק של Securrency נועדה בראש ובראשונה לספק נוחות ותמיכה לכל יצרני השוק, היה עליה לכלול הן פונקציות מורשת והן פונקציות בלוקצ’יין כדי להבטיח השתתפות נרחבת ואימוץ ניירות ערך דיגיטליים. בכנות, רוב ה- STO הם גשרים לשום מקום. ללא שוק מובנה, משולב ותואם פעולה בו נכסים דיגיטליים יכולים לנוע, אין מספיק נזילות עורפית כדי להפוך את התרגיל לכדאי עבור רוב המנפיקים. אנו מקווים שתשתית זו תהיה טרנספורמטיבית בטווח הארוך, אך היעדים לטווח הקרוב הם מצטברים יותר באופיים. חשוב לזכור זאת כדי שנוכל לעבור את ההייפ ולקראת אימוץ מקצועי ובוגר של טכנולוגיות אלה.

השקעות WisdomTree יחד עם משרד ההשקעות אבו דאבי (ADIO) ומשקיעים אחרים השקיעו במטבע, שכן הם שואפים לשלב את טכנולוגיית הבלוקצ’יין במערכת האקולוגית של קרן הנסחרת. האם תוכל לשתף אותנו כיצד הטכנולוגיה של Securrency תשולב בבורסות תעודת סל?

WisdomTree הוא מנהל נכסים בעל פרופיל גבוה ואמין מאוד, וכמשקיע אסטרטגי ב- Securrency, מספק הזדמנות מדהימה לפרוס את הטכנולוגיה שלה למערכת האקולוגית של תעודת הסל. בשורה התחתונה השוק זקוק למוצרים מוכרים שכבר נהנים מנזילות משמעותית, ולכן תעודות הסל הן מקרה שימוש הגיוני ומרגש עבור הטכנולוגיה שלנו. רוב פעילות ניירות הערך הדיגיטליים הקשורים לתעודות הסל התמקדה בתעודות סל מטבעות קריפטוגרפיים, ו- WisdomTree הייתה פעילה במרחב זה באירופה. תעודות סל לא רק ימשכו את הבורסות הגדולות, שמות ביתיים, סוכני העברות וספקי שירותי השקעות, אלא גם יקלו ובטוחים יותר עבור בסיס רחב יותר של משקיעים להשתתף במוצרי השקעה דיגיטליים אלה..

ב- 7 בינואר, Securrency הודיעה על השלמת גיוס סדרה A בהצלחה תמורת 17.65 מיליון דולר. מה התוכניות לגיוס הכספים?

Securrency מתכננת להשתמש במימון סדרה A שלה כדי לקדם את פיתוח התוכנה והפלטפורמה שלה, להשתלב עם שותפים אסטרטגיים ולקוחות אחרים ולבנות את המבנה התפעולי שלה. בזכות התמיכה השוטפת של השותפים האסטרטגיים שלנו; משרד ההשקעות באבו דאבי, קבוצת מונקס, בע”מ. אנו יכולים להשיג את החזון והמשימה האסטרטגית שלנו באמצעות RRE Ventures, Strawberry Creek Ventures ו- Panthera Capital Investments.

האם תוכל לספר לנו עוד על ™ Securrency RegManager ™?

ה- Securrency RegManager מקיף הן את ממשק ה- Engine Engine שלנו והן את מסגרת האסימון המודעת לציות. מנוע הכללים שלנו הוא שכבת הפשטה בשפה פשוטה המאפשרת לחברות ולעורכי הדין שלהן לא רק ליצור מדיניות במהירות, אלא גם להיות מסוגלים לבקר בקלות את המדיניות ולעדכן אותן באופן מיידי. רמת נוחות זו חיונית לאימוץ נרחב. ממשק RegManager עוסק ביסודו במתן כלי תאימות רב-שיפוטיים ונוחות חסרת תקדים לספקי שירותים פיננסיים ומשתתפי שוק..

הייתי מעוניין ללמוד עוד על ה- Securrency InfinXchange ™ והיתרונות שהוא מציע?

InfinXchange הוא ה- IP הטכנולוגי הגדול ביותר של Securrency. זו ספריית API ואונטולוגיה פיננסית הממפה שירותים פיננסיים שונים למכלול פונקציות בסיסיות, למשל. השקעות הון, תשלומים, ניתוב חליפין, העברות, פעולות ארגוניות, תמחור נכסים והעברת ערך תואמת לרשתות DLT ורשתות מדור קודם. זו מסגרת תוסף המיועדת לשילוב עם ספקי שירות של צד שלישי.

2019 הייתה קצת יותר איטית בשנה ממה שהיינו רוצים לראות עבור הופעתם של אסימוני אבטחה, האם אתה מאמין ש -2020 תהיה שונה?

אנו מצפים לראות האצה באסימון הנכסים הנסחרים בבורסה בשנת 2020. זה, לצד ספקי שירותים פיננסיים השותפים לחברות אסימון אבטחה מתפתחות כדי לסמל נכסים מוסדיים יהיו מגמה מרכזית בשנת 2020. פלטפורמות טוקניזציה שנבנו על ידי חברות טק גדולות כמו מיקרוסופט ופייסבוק עשויים להופיע גם בשנת 2020, יחד עם הנפקות נכסים דיגיטליים של חברות השקעות ומנהלי נכסים מהימנים מאוד..

מהם כמה מהפרויקטים שעובדים כרגע על Securrency?

המטרה העיקרית שלנו היא להקל על הנפקות אסימון איכותיות ונושאות תשואה, כאשר אנו פותחים את הנגישות שמדלקת אימוץ גלובלי המוני של טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת בשירותים פיננסיים – חלומם של חובבי הבלוקצ’יין כבר למעלה מעשור. זה מצריך עבודה צמודה עם רגולטורים, משתתפי שוק וממשקי משתמש אינטואיטיביים.

לְבַקֵר מטבע או רישום העסקים שלנו במטבעות למידע נוסף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner