פרספקטיבה גלובלית – מהדורת אפריקה

נקודת מבט גלובלית

עם סיום השנה והעשור, אנו ב- Securities.io חשבנו שזה נבון לאמוד את הרגש בתעשייה העולמית כפי שהוא. מה המצב הנוכחי של תחום ניירות הערך הדיגיטליים? האם זה טוב יותר היום מאשר אתמול? אולי אותם ‘במיידע’ מרגישים כאילו עדיין צריך לעשות עבודה אסטרטגית.

כל אלה שאילתות שיש לרבים, כולל אותנו ניירות ערך. עם זאת בחשבון, פנינו לנציגים שונים בתחום. כל אחד מהם מגיע מאזורים שונים בעולם.

הפרשנות הבאה שופכת תובנה על תהליכי החשיבה שלהם וכיצד סביבות רגולטוריות עשויות לעצב את תפיסת השוק.

משפיעים

אפריקה, אסיה, אירופה, צפון אמריקה ובריטניה. אלה האזורים שהחלטנו לבחון באופן פרטני.

החברות הבאות וההובלות שלהן התפנו לחלוק את דעתן.

  • MERJ (אפריקה)
  • InvestaX (אסיה)
  • פינטלום (אירופה)
  • ורטלו (צפון אמריקה)
  • סמארטלנדס (בריטניה)

אגורה למחשבות שלך?

המתודולוגיה שלנו הייתה פשוטה – שאל את אותן 5 שאלות פשוטות הנוגעות לניירות ערך דיגיטליים ל -5 מנכ”לים / מנהלים מנהלים מרחבי העולם.

המטרה? קבל תובנה לגבי השונות בתפיסה ובאימוץ המגזר על בסיס גיאוגרפיה. משהו שאנו מרגישים הוא מדד חשוב, לאור פוטנציאל המגזר להשפיע על FinTech בקנה מידה עולמי.

אפריקה – אד טוהי, מנכ”ל MERJ

איי סיישל, הממוקם באוקיאנוס ההודי, מזרחית לטנזניה, הוא מדינת אי המשמשת כבית מרג ‘.  בראשות המנכ”ל אד טוהי, MERJ היא בורסת ניירות ערך שפועלת מאז 2011.

מאמציהם הביאו להפיכתה לחברה הראשונה שהנפיקה בהצלחה מניות מסומנות בבורסה דיגיטלית. בנוסף, החברה הקימה מספר שותפויות אסטרטגיות אשר אמורות לאפשר התרחבות רבה לא לארה”ב אלא גם לאירופה.

מי הם MERJ Exchange?מי הם MERJ Exchange?


צפו בסרטון זה ביוטיוב

  1.    לדעתך, מה שמייצג את ההישג / המשוכה הגדולה ביותר בתעשייה עד כה?

זה נשמע פשוט אבל ההבנה שניירות ערך דיגיטליים או ניירות ערך מסומנים אינם זהים למטבעות קריפטו. שלב ה- ICO גרם לנזק מוניטין רב לטכנולוגיה ולקח זמן להפריד בין ניירות ערך דיגיטליים לסטיגמה זו..

  1.    עם ההישגים האמורים שהניחו בסיס לתעשייה, מה שנותר כמכשול הגדול ביותר להתקדם?

חוויית משתמש. רוב העולם לא מוכן למשמורת עצמית עם מפתחות פרטיים וכו ‘. עד שממיין UX, היתרונות המלאים של טוקניזציה עדיין רחוקים. גם ספקטרום השרשראות הבסיסי מערער מעט את הצמיחה. זה כמו שיש 30 רשתות שונות לבחירה. סטנדרטיזציה בהחלט תסייע ביכולת פעולה הדדית.

  1.    בכל הנוגע לרגולציה ‘ידידותית’ וקבלת הממשלה, שמת לב למדינות כלשהן שמשאירות את השאר מאחור?

למעשה, הרבה מדינות מאוד יזומות ואני כולל את סיישל בזה, אבל זה ספורט קבוצתי ואנחנו צריכים לעבוד ברחבי העולם. מהבחינה הזו אתה חזק רק כמו החוליה החלשה ביותר שלך. ארה”ב וסין הם מרכזי כובד כה גדולים, ולמרות ששניהם פועלים באופן יזום מבחינה מסוימת, הם עדיין סביבות מאתגרות למדי עבור טכנולוגיה זו..

  1.    הרבה נעשה על יכולות השינוי של ניירות ערך דיגיטליים. עם פוטנציאל להשפיע על שינויים בענפים רבים, שלדעתך הם מרוויחים ביותר ממגזר האבטחה הדיגיטלית?

זה צרכני שוקי ההון – כלומר. מנפיקים ומשקיעים. זה האנשים הרגילים ברחוב שאולי מעולם לא היה להם מחשב קבוע או חשבון תיווך במניות, אבל יש להם עכשיו טלפון חכם. אנו מעצבים את הטכנולוגיה שלנו כך שתשתלב בצורה חלקה עם טלפונים חכמים. אנו מספקים נקודת גישה לשוקי ההון שלא היו קיימים בעבר למיליוני אנשים. זה הזוכה הגדול ביותר עד כה. דמוקרטיזציה של שוקי ההון.

  1.    במבט קדימה, היכן לאורך מסלול הצמיחה אתה רואה ניירות ערך דיגיטליים בשנתיים וחמש השנים הקרובות?

בשנתיים הקרובות אנו מצפים לראות הרבה ניירות ערך מגובי נכסים – נכסים קשים כמו זהב, נכסי אספנות כמו מכוניות ואומנות, ונדל”ן. בעוד 5 שנים אני מאמין שיהיו נכסים לא מוחשיים יותר – זכויות יוצרים, זכויות מוזיקה, זכויות מחבר, כמו גם מאגר עמוק ונזיל של חברות זרעים, סיכון וחברות קטנות ובינוניות. אלה מושלמים למשקיעים באזורים מתפתחים המחפשים דרכים לגוון בינלאומי.

סיכום

ובכן יש לך את זה! כששנת 2019 עומדת להסתיים, ניכרת מגמה ברורה במגזר – חיובי. בעוד מכשולים רבים נפגשו ונקו, נותרו עוד רבים באופק. למרות זאת, הפוטנציאל שיש לניירות ערך דיגיטליים לעצב מחדש את FinTech נותר מפתה כתמיד.

אנו ניגע בבסיס בעוד כמה חודשים בכדי לאמוד מחדש את הרגש התעשייתי עם סט חדש של משפיעים מרחבי העולם. עד אז, הישאר מעודכן על ידי תכיפות ניירות ערך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map