מבחר טבעי: האם מטבעות מטבע יכולות לאכול לשוק הקריפטו?

למרות חוסר הוודאות הפיננסי שנשקף עד שנת 2020, השנה הסוערת ייצגה משהו משגשג עבור שוק הסטאבלוקוין. מתחילת השנה, המטבעות הקריפטוגרפיים שערכם קשור לנכסים קיימים כמו זהב או דולר אמריקני רואים זרם כבד של מימון כאשר יותר סוחרים מחפשים לקנות נכסים יציבים כדרך למנוע את ירידתם בכספם..

בעוד שטבעות מטבעות הפכו לחנות פיננסית שימושית שמבטיחה הגנה חזקה יותר מפני ההפרעה שאיימה על ידי COVID-19 והמיתון שלאחר מכן, ישנן ראיות סבירות המצביעות על כך שהמטבעות מתפתחים באופן פעיל מעבר לתפקידם כנכס מסחרי ונראים יותר ויותר כאלו א אמצעי העברת ערך.

במהלך השנים הקרובות, אנו צפויים לראות מגוון של בנקים מרכזיים ותאגידים גדולים מתחילים לנצל את הנוף של המטבעות, כאשר זונות גלובליות כמו פייסבוק כבר מסמנות את כוונתן עם המדפים. פרויקט מאזניים. עם השקעה בקנה מידה גדול בתמונות שנראות כמו בלתי נמנע, מה המשמעות של הנכסים הקטנים והלא קשורים של עולם הקריפטו, כמו Ripple?

עלייתם ועלייתם של משטחי הברזל

לִקְשׁוֹר נכנס למערכה כבית האורווה הראשון בעולם. הושק בשנת 2014, לקח מספר שנים עד שהקריפטוגרפיה המגובה דולר ארה”ב החלה לקבל אימוץ נרחב.

כאשר ביטקוין ערך את הראלי המפורסם שלו לקראת סוף שנת 2017, יותר ויותר בורסות קריפטוגרפיות החלו לעבור מהזוגות המסחריים של מטבע לביטקוין לפיאטר לביטקוין – ובכך אפשרו לבורסות הצפנה בלבד לבנות על רווחי נתח שוק..

הפריחה המאוחרת של שנת 2017 פתחה את הדלת לשירותי כניסה נוספים לשוק, עם אינספור פרויקטים שצצו במטרה לחקות את מטרתה והצלחתה.

בשנה שלאחר מכן הגיעו כמה שחקנים גדולים לעולם היציבות, מ מטבע דולר, ל פאקסוס ו TrueUSD.

מאחר שהגעתו של COVID-19 גרמה לאי ודאות פיננסית נרחבת, שווי השוק של מטבעות נפט התנפח באופן קולקטיבי לשווי של למעלה מ -7 מיליארד דולר בתוך שלושה חודשים – עם כמעט 6 מיליארד דולר המורכב מהשקעות Tether..

מאז תקופת האביב, עליית פרוטוקולי DeFi גרמה לשווקי stablecoin להתנפח באותה מידה כמו 100 מיליון דולר בכל יום – השארת שווי השוק של התעשייה יותר מפי שניים מהכפלתו מתחילת השנה.

יתר על כן, מגמות מתפתחות יותר סביב קבלת פרויקטים של stablecoin בקרב הבנקים הובילו לרמה גבוהה יותר של קבלה בקרב המשקיעים. יוצאי ליכטנשטיין בנק פריק הודיע ​​לאחרונה שהיא תומכת במטבע דולר – מה שמאפשר ללקוחות לשלוח, לקבל ולאחסן את המטבע היציבתי באמצעות חשבונות הבנק שלהם.

העלייה המטאורית בשוק stablecoin, יחד עם רמות הולכות וגדלות של התעניינות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין הן ממוסדות בנקאיים והן מעסקים גדולים, פירושו שמטבעות הכוכבים אמורים להופיע כצורה העיקרית של מטבע הבנקאות בשוק הקריפטו. אבל מה המשמעות של התפתחות זו עבור מטבעות כמו אַדְוָה ומשקיעים המעוניינים להחליף את אחזקותיהם ביטקוין לליטקוין, למשל, על מנת למנף עסקאות מהירות?

אוכלים לשוק הקריפטו

השנים המעצבות של אדווה הביאו התרגשות רחבה לטכנולוגיית הבלוקצ’יין שעליה נבנה מטבע ה- XRP.


התשלומים באמצעות המטבע נקבעו להיות מהירים וללא דמי עיבוד כבדים שחלק מנכסי הצפנה המוקדמים פקדו עליהם. מוקד המטבע נקבע בתשלומים בין בנקאיים, אך הצלחתו המוקדמת גרמה לריפל להתרחב לרשת תשלומי קריפטו מובילה ברחבי העולם.

בשיא הפופולריות שלה, Ripple היה נגיש בקלות בבורסות הצפנה המובילות שאיפשרו גישה נוחה למימון דיגיטלי שניתן היה לסחור בקלות..

עם זאת, Ripple גם גיבש את הכוונת לבנות תכנית יציבה יציבה.

יישום מטבעות נייר שמוצמדים לנכסים שונים שנועדו להחזיק את ערכם על רקע נפילות כלכליות תוך שהם פועלים במסגרת עסקתית קלה עם דמי עיבוד מוגבלים, העמידו מספר רב של מטבעות תיירים ישירים עם ריפל..

עם הגעתם של מטבעות יציבה אחרים המגובים על ידי חברות כמו מטבע JPM וה פרויקט מטבע יישוב שירות, ברור שהשומר הוותיק של XRP עומד בפני קרב משמעותי כדי להימנע מטביעה מההתחלויות החדשות של השוק.

המשמעות של העוצמה הפיננסית של מטבעות בנקאיים ארגוניים היא שניתן יהיה לשפר בקרוב את מערכות התשלומים המהירות של ריפל באמצעות פיתוחים עסקיים חדשים..

עם זאת, עשויה להיות תקווה מסוימת ל- Ripple בשל אורך חיי המטבע בשוק המתרחב במהירות. אדווה עזרה לעלות על הספינה 300 לקוחות במהלך חייו, ובעל רמה גבוהה יותר של חווית קריפטו בהשוואה למתחרותיה.

ברור כי מטבעות נדל”ן נמצאים כאן לעתיד הנראה לעין, ואף מחזיקים בפוטנציאל לשפץ את מטבעות הפיאט הלאומיים בשימוש המרכזי. כאשר שווי השוק מתנפח באופן אקספוננציאלי, השומר הישן של מטבעות קריפטוגרפיים לא קשורים עשוי להיות בסיכון להפסיד ככל שמאמצים רבים יותר מחפשים למצוא פרקטיות ומחירים עקביים בתוך נכסי הצפנה..

מבחינת ריפל, הרעיון של מתחרים לתפוס מחדש את מקומו כמטבע המועדף על התעשייה לעסקאות נראה גחמני מדי בהתחשב בעוצמתם הכספית של השחקנים החדשים הללו שהכניסו מטבעות נוחות לשוק..

במקום זאת, מה שנראה בעבר כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המבטיחים בעולם יצטרך לנצל את החוויה שלו כדי להסתגל הרחק משורשי העסקה המהירים שלה. שוק המטבעות קריפטוגרפיים מבוסס על ברירה טבעית, שרק החדשניים ביותר שורדים. באקלים הבלתי סלחני הזה, רבים מהמטבעות הקריפטוגרפיים הפרגמטיים של אתמול יידרשו לחקור התפתחויות חדשות בבלוקצ’יין במקום אחר כדי לשמור על הרלוונטיות שלהם למאמצים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map