נחושת לאבטחת מדדים מותאמים אישית באמצעות ‘זרז’

זרז נחושת

במהלך השנים האחרונות, דבר אחד הובהר בתחום ניירות הערך הדיגיטליים. זה יהיה צורך בפיתוח שירותים אשר ‘מגשרים על הפער’ בין השווקים המסורתיים לאלה של העתיד. פשוט יצירת שירותים והצעות חדשות לא תדרבן אימוץ. במקום זאת, על ידי מתן מעבר קל לאלה שכבר עטופים בשווקים הפיננסיים, נראה כי זה דרך נבונה יותר.

עם זאת בחשבון, נחושת הודיעה על יצירת, והשקת שירות חדש, שכונה ‘זרז נחושת’.

במילים פשוטות, נחושת מתארת ​​את Catalyst כמספק את היכולת ‘לאפשר לקרנות הצפנה ליצור ולהנפיק ניירות ערך על נכסים דיגיטליים במהירות ובעלות חסכונית’..

מה זה עושה? ואיך?

Catalyst מאפשר למשקיעים מוסדיים לקבל גישה / חשיפה למטבעות קריפטוגרפיים – כל זאת תוך הסרת הצורך באחסון עצמי. זה נעשה באמצעות שימוש באישורים מנוהלים באופן פעיל (AMC). כתוצאה מכך, באמצעות שימוש ב- AMC, נחושת מאפשרת להתייחס למדדי מטבעות קריפטו כאל ניירות ערך ניתנים ללביש.

השימוש בקטליסט הוא עוד יותר מושך, הוא השימוש ב- ISIN שוויצרי – כלומר, ניירות הערך יהיו ניתנים לבנקאיות (מומרים בקלות למזומן). כתוצאה מכך תינתן גישה באמצעות מרכזיות אירופיות מוסדרות שונות.

נכון להיום, Catalyst הוא השירות היחיד מסוגו. תלוי בהצלחה שלה, בוודאי יהיו מתחרים שיעלו בעתיד.

ISIN

ISIN הוא קיצור של ‘מספר זיהוי ניירות ערך בינלאומי’. מספרים אלה מצורפים להנפקות ספציפיות של מניות ומספקים מידע על המוצר הבסיסי.

חשוב על ISIN שהוא דומה ל- VIN (מספר זיהוי הרכב) ברכב שלך. כאשר מפוענח, VIN יספק מידע, כגון תאריך ייצור, אופציות וכו ‘. באופן דומה, כאשר מפוענח, ISIN יספק מידע, כגון מזהה מניות, מדינת הנפקה וכו ‘.

ISIN משמש בעיקר לזיהוי המוצר הבסיסי, מה שמפחית את הסיכון להונאות שונות.

חיסכון עלויות

מעבר להציע את היכולות השונות שנדונו לעיל, נחושת מציינת עוד משיכה גדולה לקטליסט – חיסכון בעלויות.

הם מייחסים חיסכון בעלויות זה, בעיקר, ל”ציות הרגולציה הראשוני והמתמשך “. על ידי הצעת שירותים שונים, סביב KYC / AML, ניהול סחר ועוד, נחושת משער שלקוחות יחסכו, גם זמן וגם כסף. לדוגמא, הם מספקים את ההשוואות הבאות בין שימוש בחבילת Catalyst לעומת שירות עצמאי.

זָרָז

  • £ 25K
  • סיום בימים

עצמאי

  • £ 100K+
  • סיום בחודשים

פַּרשָׁנוּת

עם הכרזתו על השקת קטליסט, מנכ”ל נחושת, דמיטרי טוקארב, התפנה להגיב. הוא אומר,

“תעשיית קרנות הקריפטו הציגה צמיחה מבטיחה מאוד בעשור האחרון, עם אסטרטגיות מרשימות ותשואה מצוינת למשקיעים. אך אין זה סוד שהיה חסם ברור לסיום הלימודים במיינסטרים של ההשקעות: היעדר אפשרויות איגוט אפשריות. עם עלויות גבוהות משמיים ובעיות תאימות נרחבות הקשורות למבנים הזמינים ביותר, יש פער בין השווקים הפיננסיים המסורתיים לבין הדור הבא של הקרנות: פער שזרז הנחושת יגשר עליו. “

סוויטה גוברת

עם השקת Catalyst, נחושת מציעה כעת חבילת שירותים מעוגלת היטב. להלן רק כמה דוגמאות.

כאשר חבילת מוצרים זו מתגבשת לצורה, לנחושת יש פוטנציאל להפוך למובילה בתחום שופע פוטנציאל.

סדרה א ‘

הפיתוח וההשקה של Catalyst הם סימן מבטיח. זה מראה כי נחושת לא מבזבזת את סדרת A שהושלמה לאחרונה.

לאחרונה סקרנו את הצלחת סבב המימון הזה, מכיוון שנחושת הצליחה לייצר השקעות של 8 מיליון דולר באמצעות מגוון חברות. כדי ללמוד עוד על סבב זה, ועל אלו שהשתתפו, הקפד לעיין במאמר הבא.

מומחי אפוטרופוס ‘נחושת’ מושכים 8 מיליון דולר להשקעות באמצעות סדרה א ‘

נְחוֹשֶׁת

נחושת, שנוסדה בשנת 2018, מחזיקה מטה בלונדון, בריטניה. מעל הכל צוות Copper עובד לפתח חבילת שירותים מקיפה המותאמת לנכסים דיגיטליים.

המנכ”ל, דמיטרי טוקארב, מפקח כיום על פעילות החברה.

מבטי עבר

שירותיהם אמנם התרחבו הרבה מעבר לשמירה על משמורת, אך בהחלט מדובר בתחום ההתמחות של החברה. במהלך השנה האחרונה נגענו במקרים שונים של אימוץ, כולל זה של SWARM, כאשר הם פנו אל נחושת כדי לשמור על אסימוני אבטחה..

נחושת לספק שירותי אבטחת אסימון אבטחה ל- SWARM

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner