העולם הצומח של פרוטוקולי אסימון ביטחון

העולם הצומח של פרוטוקולי אסימון ביטחון

אסימוני אבטחה הם אחד המגזרים הצומחים ביותר בקריפטומארק. אסימונים אלה מאפשרים לחברות להישאר תואמות ממשלתיות ולהשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לאפשר עסקאות עסקיות מאובטחות יותר. כאשר שוק אסימוני האבטחה מתרחב, פרוטוקולי אסימון אבטחה רבים יותר יהיו זמינים לציבור.

האסימון הנכון לעבודה

אסימוני אבטחה מכילים פרוטוקול רגולציה ישירות בתוך הקידוד שלהם. סקריפט עצמאי זה מושלם לשימוש בתרחישים של טוקניזציה. כאשר אסימון מייצג זכויות בעלות על נכס, חלוקת הכנסות, אבטחה או פריט מוסדר אחר, אסימוני אבטחה הם האפשרות היחידה.

אימוץ אסימון האבטחה עלה משמעותית בחודשים האחרונים. נכון לעכשיו אסימוני האבטחה מהווים כ -6.54 אחוזים משוק הצפנה הכולל על פי מחקר שנערך לאחרונה האשגארד. אסימוני השירות מהווים את האחוז הגדול ביותר בשוק, 49.05 אחוזים, ואחריהם אסימונים של שירות (25.3%) ואסימונים היברידיים (12.47%). דו”ח אחר שפורסם על ידי ICORating הראה כי צמיחת ה- STO טיפסה ב -1.66 אחוזים ברבעון השלישי של 2018. במקביל, הנפקת אסימון השירות ירדה ב -10 אחוזים.. 

אפשרויות נוספות

פרוטוקולי אסימון אבטחה מגיעים בהרבה סגנונות שונים בימינו ובהתאם לפונקציונליות של אסימון האבטחה המדובר, פרוטוקולים מסוימים מתאימים יותר להתמודד עם המשימות. כתוצאה מכך, הצורך הזה בטוקני אבטחה ספציפיים לפונקציה הביא גל של פרוטוקולי אסימון אבטחה חדשים.  

ST-20

פרוטוקול ST-20 של Polymath היה אחד הסטנדרטים הראשונים של אסימון האבטחה שיצא לשוק. האסימון כולל מנגנוני KYC (דע את הלקוח שלך) ו- AML (Anti-MoneyLaundering) משולבים. משתמשי Polymath יכולים להנפיק אסימוני אבטחה מותאמים אישית ישירות דרך הפלטפורמה באמצעות הממשק הפשטני. מה שמייחד את ה- ST-20 הוא שהאסימון מונפק על בלוקצ’יין המותאם אישית של Polymaths.

העולם הצומח של פרוטוקולי אסימון ביטחון

האסימון פופולרי מאוד מכיוון ש Polymath היא אחת מפלטפורמות ההשקה הגדולות ביותר של אסימון אבטחה הזמין לציבור. החברה הייתה החברה הראשונה שהשיקה ועידת אסימון אבטחה עולמית. ככניסה מוקדמת למירוץ האסימונים הביטחוניים, פולימאת רצתה לקחת את כל החסרונות הרגולטוריים בפרוטוקול ERC-20 ולתת לחברות אלטרנטיבה בטוחה יותר. המשרד הצליח ליצור תקן אסימון אבטחה בשימוש נרחב.

SFT (פרוטוקול עסקה פיננסית מאובטחת)

ה SFT פרוטוקול נכנס לשוק ב- 28 בנובמבר 2018. פרוטוקול אסימון אבטחה זה משתמש ב- Solidity. סולידיות היא שפת תכנות המשמשת מפתחי את’ריום. אסימונים של SFT חיים בבלוקצ’יין את’ריום.

פרוטוקול זה כולל רבים מהתכונות החזקות והמודולריות שנמצאות בפרוטוקול ERC-20 הפופולרי, כגון תכנות קל של חוזים חכמים. אסימונים מסוג SFT מאפשרים טוקניזציה של חובות וניירות ערך מבוססי הון.


גרסת היפר-קישור הגרמנית נכנסה לשוק ב -1 ביולי 2018. צוות הפיתוח יצר את פרוטוקול SFT לפלטפורמת ניירות הערך הדיגיטליים שלהם שנועד להרחיב את האימוץ של שוקי הון מבוססי בלוקצ’יין. לחברה היסטוריה של פעילות בתחום הבלוקצ’יין. לאחרונה, המיקוד של היפר-קישור קפיטל הוא על ניירות ערך מסומנים.

ERC-1450

חדשות על פרוטוקול ERC-1450 נכנסו לשוק בנובמבר 2018 באמצעות מדיום הודעה מאת StartEngineFounder הווארד מרקס. פרוטוקול זה פותח ליצירת אישורי מניות דיגיטליים. החברה שעומדת מאחורי הפרוטוקול, StartEngine Secure, מבקשת להציע ליזמים גישה דמוקרטית למימון.

StartEngine Secure נכנסה לתחום הבלוקצ’יין בשנת 2012 זמן קצר לאחר החתימה על החוק של Jumpstart Our Business StartupsAct שהיה מאמץ לספק גישה ליותר הון לסטארטאפים. הפלטפורמה כוללת שקיפות מלאה וסוכן העברות רשום מעדכן את פרטי הבעלות בהתאם לחוקי ניירות ערך. הנתונים מתפרסמים באמצעות בלוקצ’יין את’ריום.

CAT-20 / CAT – 721

פרוטוקולי CAT-20 ו- CAT-721 הם אסימוני האבטחה הראשונים בעולם. ניתן להעביר אסימונים אלה על פני רשתות חסימות כולל אתריום, ריפל, EoS, GoChain ו- Stellar. אסימונים שהונפקו על פרוטוקולי CAT-20 ו- CAT-721 תומכים מטבעהחבילה המלאה של כלי הנפקת אסימונים.

Securrency מבוססת וושינגטון נכנסה לשוק בשנת 2015. פלטפורמת Securrency כוללת מקור אוטומטי של מערכת אימות כספים וממשק משתמש קל ללמוד. בנוסף, החברה העומדת מאחורי הפרוטוקול, Securrency, מפעילה מנוע שירות וכללים השומר על תאימות בכל המסחר בשוק המשני.

פרוטוקול DS

פרוטוקול DS הוא תשתית פיתוח קוד פתוח שתוכננה סביב הצרכים של תעשיית אסימוני האבטחה. פרוטוקול ה-DS הוא קוד פתוח ונועד לתמוך ביישומי צד שלישי. אסימונים המונפקים על פרוטוקול זה נמצאים בבלוקצ’יין את’ריום.

העולם הצומח של פרוטוקולי אסימון ביטחון

אבטח פרסם את פרוטוקול DS ב -5 ביוני 2018 באמצעות א ידיעה לתקשורת. DS כוללת שירותי תאימות ורישום משולבים. כמו כן, בעלי האסימונים מקבלים עדכונים שוטפים אודות אירועים רלוונטיים באמצעות האסימונים שלהם. ה- DSProtocol מתמקד ביצירת נזילות רבה יותר בזירת אסימון האבטחה.

אסימון R

ה אסימון R תקן נכנס לשוק ב- 6 בפברואר 2018. אסימוני R הם אסימונים של ERC-20 עם חוזים חכמים רגולטוריים מובנים. השירותים הרגולטוריים של אסימונים אלה מגדירים את צרכיהם של המנפיק. תקן ה- R-token כולל שירותי KYC, AML ושילובי מיסוי משולבים.

העולם הצומח של פרוטוקולי אסימון ביטחון

הארבור פיתחה את פרוטוקול ה- R-token לשימוש בפלטפורמת הנפקת האסימונים הפופולרית שלהם. באפריל 2018 הרבור גייסה בהצלחה 28 מיליון דולר להמשך פיתוח פלטפורמת האבטחה המסומנת שלהם. 

SRC20

ה SRC20 פרוטוקול מאפשר למשתמשים לעשות אסימון לכל פריט. הפרוטוקול הוא תקן הצפנה עם ממשל משולב. משתמשים יכולים לסמל ניירות ערך, בניינים, חוות, עסקים, קרנות גידור ואפילו בעלות בפרויקטים של פיתוח. הגמישות של אסימון SRC20 היא הצד החזק שלה.

SRC20 פועלת בפלטפורמת SWARM. פלטפורמת SWARM מעודדת את המשתמשים לתרומתם החיובית. הפלטפורמה לומדת ממסעות הגיוס שלך ומשתמשת בנתונים כדי להקל על חוויה ידידותית יותר בכל פעם שאתה מתחיל קמפיין חדש.

tZERO

ה- TZERO נוהל משלב את היתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין במערכות השוק הקיימות. פלטפורמת ThetZERO תאפשר יום אחד הן את ההנפקות והן את המסחר הקל באסימוני אבטחה. היזמים מבקשים ליצור את בורסת ניירות ערך ראשונה שתוכננה במיוחד עבור אסימוני אבטחה.

tZERO היא תוצאה ישירה של שותפות אסטרטגית עם BOX Digital Markets. מוקדם יותר השנה tZERO הגיש טופס SEC D. טופס D נדרש על ידי חברות המבקשות להנפיק ניירות ערך. אם הטופס יאושר, tZERO תהיה הפלטפורמה הראשונה / הנפקת אסימון האבטחה המוסמכת של SEC ב- Cryptospace..

עוד פרוטוקולי אסימון אבטחה באופק

תחום אסימון האבטחה רק מתחמם ותוכלו לצפות לעוד הרבה כניסות לשוק עם סיום השנה. חברות רוצות את היתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ואסימונים לאבטחה מספקים את התכונות הללו ללא חשש. יהיה מעניין לראות כיצד כל אחד מהפרוטוקולים הללו הוגן בחודשים הקרובים ככל שהתחרות בשוק תגדל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map