קונסורציום ניירות ערך דיגיטלי הוקם בין משתתפי התעשייה

תאגיד

במאמץ לזרז את ההתרחבות הגלובלית של ניירות ערך דיגיטליים בתחום הפיננסים המודרני, צמד חברות מבוססות קנדה איחדו כוחות. מאמץ זה מבוצע על ידי Polymath ו- KABN, בין היתר. זה הביא למה שהם מכנים ‘קונסורציום’.

הרעיון שעומד מאחורי קונסורציום זה הוא ש”מה שטוב לאחד טוב לכולם. “אף שחברות המשתתפות עשויות לחפוף שירותים מסוימים, על ידי הגדלת הענף הכללי, כל אחת מהן תרוויח מאוד.

המטרה הסופית של קונסורציום זה היא פנייתם ​​למנפיקי אסימונים באמצעות פשטת הגישה והשימוש בשירותים הדרושים להנפקת ניירות ערך דיגיטליים. על ידי איחוד המשאבים שלהן, זיווג חברות זה יכול כעת להציע חבילת שירותים מקיפה שתבטיח תהליך קל לאסימון לחברות המעוניינות..

שיחת תפקיד

כאמור, קונסורציום זה אינו מוגבל רק לפולימאת וקב”ן. אמנם כל אחד מהם ימלא תפקידים מרכזיים, אך המאמץ מתבצע בתחילה על ידי החברות הבאות, כאשר הרשימה בוודאי תגדל בזמן..

 • Tokenise.io (בריטניה)
 • MLG Blockchain (קנדה)
 • Hyperion Technologies (ארה”ב)
 • חסנס (גיברלטר)
 • Crypto SA (אוסטרליה)
 • עשר הון (ארה”ב)
 • רזלין קפיטל (בריטניה)
 • רשת בלוקצ’יין גלובלית (ארה”ב)
 • Evoke Capital (קנדה)
 • שווקים דיגיטליים מאובטחים (קנדה)
 • ניהול נכסים דיגיטליים (גיברלטר)

כפי שניתן לראות ברשימה שלעיל, המסופקת בהצהרת פולימאת ‘, קונסורציום זה הוא באמת מאמץ עולמי. חברות המציעות שירותים משתנים נוכחות ממקומות שונים בעולם.

פַּרשָׁנוּת

עם ההכרזה על הקונסורציום המתוכנן, מנכ”לי KABN וגם של Polymath דיברו על הצורך במאמץ כזה..

קווין נורת ‘, מנכ”ל פולימאת ‘, נָקוּב,

“הפתרון שלנו תומך ביצירת ניירות ערך דיגיטליים ממגוון רחב של נכסים מסורתיים ולא מסורתיים … הכוונה בשותפות זו היא ליצור מודל שיטות עבודה מומלצות ללקוחות הזקוקים לעזרה במחזור החיים המלא של STO (הצעת אסימון אבטחה) . במודל זה, המנפיק יעבוד עם רשת משולבת של ספקים המחויבים להבטיח כי ההנפקות תואמות את חוקי ניירות הערך, כללים ותקנות במספר תחומי שיפוט ופלטפורמות מסחר, ומגדילים את הצעת הערך על ידי הקטנת המרחק והחיכוך בין המשקיעים. ומנפיקים. נכון להיום, מסלול ה- STO המלא אינו ברור עבור מרבית המנפיקים שלנו, ולכן הקמנו שותפות זו מתוך כוונה להפוך את זה למסע פחות מרתיע. “

בן קסלר, מנכ”ל KABN, נָקוּב,

“בעבודה עם Polymath, KABN תומך בדרישות התאימות לניירות ערך דיגיטליים עם פיתרון ה- Always On שלה המספק פיתרון מהיר, טוב יותר וחסכוני יותר עבור מנפיקים ומשקיעים לאמת ולאמת זהות, KYC ו- AML ולנהל תוכניות נזילות … KABN היא גם החברה הראשונה שביססה את נכסי החברה שלה ויצרה ניירות ערך דיגיטליים בתהליך זה, והוכיחה את המודל וסללה את הדרך לאחרים לעשות את אותו הדבר באופן שעומד בכללי ותקנות ניירות ערך בתחום השיפוט ותומכת בהצעת ערך עבור בעלי העניין, קהילת הבלוקצ’יין, מנפיקים ומשקיעים. “

KABN


KABN היא חברה בוונקובר אשר הוקמה בשנת 2017. החברה מתמחה בשירותים פיננסיים מודרניים החל מזיהוי מבוסס בלוקצ’יין ועד כרטיס מאושר על ידי VISA המקושר לאחזקות מבוססות קריפטו..

פולימאת

Polymath היא חברה שבסיסה בטורונטו, שנוסדה בשנת 2017. החברה שואפת לקדם את הפיתוח והאימוץ של ניירות ערך דיגיטליים בתחום הפיננסים המודרני. במטרה להשיג זאת, הם פיתחו מספר סטנדרטים של אסימונים המאפשרים את תהליך האסימון לכל חברה המעוניינת בכך.

בחדשות אחרות

Polymath מובילה בעולם ניירות הערך הדיגיטליים. עם זאת, זה לא אמור להפתיע שהם עיטרו את הכותרות שלנו פעמים שונות לאחרונה. להלן מספר מאמרים המפרטים את מאמצי העבר וההתפתחויות של Polymath בחודשים האחרונים.

קונספט אסימון האבטחה של DEX מוכיח את DEX

LeadBest ו- Polymath יוצרים שותפות ליצירת מערכת האסימון של אסימון האבטחה

פלטפורמת אסימון אבטחה, Polymath (POLY), רשומה במספר הולך וגדל של הבורסות

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map