זוג חברות מבוססות לונדון מוצאות בסיס משותף עם ‘קורדה’

מאמץ קבוצתי

צמד חברות מבוססות לונדון, Archax ו- VALK, לאחרונה מְשׁוּחרָר חדשות שהם מתכוונים לעבוד ביחד במטרה לשרת טוב יותר את תחום ניירות הערך הדיגיטליים.

מקצה לקצה

שותפות חדשה זו הוקמה במטרה לספק ללקוחות של כל אחד מהם, Archax ו- VALK, גישה לחבילת שירותים המאפשרת הנפקה / סחר של ניירות ערך דיגיטליים מקצה לקצה..

על מנת לאפשר חבילת שירותים מקיפה זו, כל חברה תביא משהו אחר לשולחן.

  • VALK תקל על אסימון, הנפקה וניהול של ניירות ערך דיגיטליים
  • ארכקס תקל על פעילויות לאחר הסחר ונזילות באמצעות גישה לשווקים משניים

משמעות הדבר היא כי ניירות ערך דיגיטליים שנוצרו באמצעות VALK יקבלו בית בבורסת ארכקס. התוצאה היא שכל חברה וה ניירות ערך הדיגיטליים בהתאמה, נהנים מאוד מהיכולות הנ”ל.

שילוב בעבר

מעבר למיקומן הגיאוגרפי, קיימת שכיחות אחת בין שתי החברות הללו – שימוש בפלטפורמת R3 Corda.

כלקוחות R3 Corda, לכל אחד מהם, Archax ו- VALK, יש גישה לפלטפורמה מבוססת קוד פתוח DLT המאפשרת פריסה של חוזים חכמים..

קורדהקורדה

צפו בסרטון זה ביוטיוב

Archax כדי לייעל את הפעילות שלאחר הסחר באמצעות שילוב פלטפורמת R3 Corda

פַּרשָׁנוּת

בהודעת השותפות שלהם, נציגים מכל אחד מהם, VALK וארצ’קס, לקחו את הזמן להגיב. להלן מה שהיה להם לומר על משמעות משמעות שיתוף הפעולה הזה, להתקדם.


אנטואן לוט ואלי עזי, מייסדי VALK, הצהירו,

“אנו שמחים לאטום את השותפות הזו עם ארצ’קס ומצפים להיות אחת הפלטפורמות הראשונות בקורדה שהשתלבו בבורסה שלהם. כעת ללקוחותינו תהיה גישה לשער לנזילות, וארצ’קס תוכל ליהנות מזרימת העסקים המדהימה של השותפים שלנו שמנפיקים, מממנים ומסחר נכסים איכותיים מאוד בעולם הפרטי, קרנות, תשתיות ונדל”ן. אנו שמחים לבנות את הממשק העסקי בין השחקנים המוסדיים המובילים והמכובדים לבין ארצ’קס, מקום השוק החדשני ביותר בבריטניה. “

גרהם רודפורד, מנכ”ל ארצ’קס, הצהיר,

“אנחנו בונים את השוק המוסדי הגלובלי הראשון של ניירות ערך דיגיטליים שממוקם בלונדון. ככאלה, אנו מעוניינים לרשום את הצעות האסימון האמינות ביותר – לכן שותפויות כמו זו עם VALK רלוונטיות וחשובות לנו ביותר. למרות שאנו בבלוקצ’ינים אגנוסטיים מבחינת האסימונים שאנו מציגים, חברנו ל- R3 לשימוש בקורדה עבור ספר החשבונות שלנו ופעילות שלאחר המסחר, כך ששיתוף פעולה זה עם VALK, המשתמשים גם בקורדה, הגיוני מאוד. אנו נרגשים מההזדמנות שמביא טוקניזציה של נכסים, ואנו מצפים לעבוד עם VALK בהמשך. “

מדבר עם גרהם

באמצע שנת 2019, התמזל מזלנו שסיימנו ראיון בלעדי עם מנכ”ל ארכקס, גרהאם רודפורד. כאן רבקה סטונר, סמנכ”לית ניירות ערך. מעמיקה במה שארצ’קס מקווה להשיג וכיצד הם ישיגו את יעדיהם.

סדרת ראיונות – גרהאם רודפורד, מנכ”ל ארצ’קס

VALK

VALK, שנוסדה בשנת 2018, מחזיקה מטה בלונדון, אנגליה. הצוות העומד מאחורי VALK פיתח פתרונות טכניים המאפשרים ‘ניהול, מסחר והשקעה של נכסים לא רשומים’.

מייסד המייסדים, אנטואן לוט ואלי עזי, מפקחים כיום על פעילות החברה.

ארכקס

ארכקס, שנוסדה בשנת 2018, מחזיקה מטה בלונדון, אנגליה. מעל הכל צוות ארצ’קס עובד לפתח ולהשיק, בורסה צפויה, הצפויה לשרת את תחום ניירות הערך הדיגיטליים..

מנכ”ל גרהם רודפורד מפקח כיום על פעילות החברה.

בחדשות אחרות

בעוד שההשקה של בורסת ניירות הערך הדיגיטלית שלהם לקחה זמן רב יותר מהצפוי במקור, ארצ’קס נותרה אחד הפרויקטים הצפויים יותר בתחום. ככזה, מצאנו את עצמנו מסקרים חדשות הנוגעות לחברה צעירה זו בהזדמנויות שונות. להלן מספר מאמרים המפרטים במה בדיוק ארכקס עשתה עד מאוחר.

ClearBank נבחר על ידי Archax לספק שירותים שונים

טוקני וארכקס יוצרים שותפות אסטרטגית

HighCastle מחפש נזילות מוגברת באמצעות Archax

Globacap לשילוב שירותים עם Archax Digital Exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map