אליו מוטורס – שנה את הקורס

שנה את מסלול התחבורה עם אליו מוטורסשנה את מסלול התחבורה עם אליו מוטורס

צפו בסרטון זה ביוטיוב

מיהו אליו מוטורס?

אליו מוטורס היא יצרנית רכב שמוצאת בארצות הברית. הם חברה שמבקשת להזרים מחדש את תעשיית הרכב בצפון אמריקה ברמות כושר המצאה שלא נראו בעידן.

החברה זכתה לתשומת ליבם של חובבי הרכב בשנים האחרונות בכך שהקניטה את מוצר הדגל המצפה שלהם. עם הצלחות החברה שהביאו לאליו מוטורס לגייס מימון משמעותי עד כה, החברה מחפשת כעת לארח STO, ולגייס את הכספים האחרונים הדרושים לדחיפת המוצר שלהם לייצור..

מה הבעיה?

העובד הממוצע בצפון אמריקה חי אורח חיים קדחתני. משמעות הדבר היא עבודה בשעות ארוכות, ולמרבה הצער, פרקי זמן ממושכים ברכבים היוצאים לעבודה וממנה. בעשור האחרון זמני הנסיעה הנוסעים עלו למשך תקופה ארוכה. נסיעות ארוכות אלו מובילות לכמויות משמעותיות של דלק נוסף שמוציא כל נוסע.

זמני הנוסעים הארוכים הללו הם איומים לא רק לאותם אנשים שנאלצים לסבול אותם, אלא גם עבור הסביבה. ראינו ממשלות חוקקות דברים כמו נתיבי HOV (רכב בעל תפוסה גבוהה) בניסיון להפחית את עומסי התנועה וזיהום. עם זאת, אלה אינם מספיקים כדי להקל על הנושאים העומדים על הפרק.

מקור גדול לבעיה הוא סוגי הרכב שהיצרנים מציעים כיום. קיים מחסור מוחלט במוצרים משתלמים המכוונים לנוסע הממוצע. בין אם נוסע בוחר להשתמש במכונית קטנה, אופנוע וכו ‘, הם נאלצים כל הזמן להקריב קורבנות. קורבנות אלה מגיעים בצורה של בטיחות, מחיר קנייה, יעילות דלק ועוד. תושבי צפון אמריקה זקוקים לרכב בטיחותי, משתלם, יעיל ומותאם, והכל בו זמנית.

איך הם יפתרו את זה?

אליו מוטורס זיהה את הבעיות שצוינו, ובשנת 2012 הם פנו לתקן את הבעיה. מאז אותה תקופה ייצרה החברה רכב אב טיפוס מלוטש שמוכן לייצור. המכונה “רכב הנוסעים האולטימטיבי”, אליו מנועים כינה את מוצר הדגל הזה “E1C”.

אליו מוטורס מאמצת את מה שהיא מרגישה חסר במכוניות הנוסעים של ימינו, ומכה את המטרה עבור כל אחת מהן עם ההיצע שלהן.

 • יעילות דלק
 • E1C יהיה 49mpg סיטי / 84mpg Hwy
 • בְּטִיחוּת
  • מאובזר במלואו בציוד הסטנדרטי של ימינו כגון כריות אוויר, ABS, אזורי ריסוק וכו ‘.
  • תוצרת ארצות הברית
   • מכיוון שמדובר ברכב המיועד לשוק ארה”ב, החברה מבטיחה כי 90% מהרכב מקורו בארה”ב. הייצור של רכב זה צפוי להביא ליותר מ -1,500 משרות בארה”ב..
   • משתלמות
    • הצרכן הממוצע אינו יכול להרשות לעצמו לרכוש רכב יקר רק לשם נסיעה. זו הסיבה שה- E1C מגיע לסכום של 7,450 דולר בלבד, מה שהופך אותו לנגיש לשוק רחב.
    • החברה אמנם גייסה כסף בעבר, אך הם מחפשים לעשות זאת פעם נוספת. הפעם אליו מוטורס יארח STO הקרוב. על המכירה יפקח JonesTrading. לאחר תקופת נעילה חובה, החברה הצהירה כי מסחר בשווקים משניים יהיה זמין בפלטפורמת tZero. זה לא מפתיע מכיוון שהחברה קיבלה השקעות ואישורו המלא של מייסד tZero, פטריק בירן.

     במהלך מכירה זו, משקיעים מוסמכים הממוקמים בארצות הברית יוכלו לרכוש אסימוני אבטחה המכונים ElioCoin. אסימונים אלה ייצגו חלק ישיר בחברה עצמה. פרטים מלאים על פעולתם הפנימית של האסימונים טרם פורסמו. מידע זה יועבר לרשות המתעניינים עם סגירת המכירה הפרטית הנוכחית שלהם.

     קְבוּצָה?

     להלן כמה מהאחראים באליו מוטורס. אנשים אלה מקווים לראות את E1C לעזוב את קו הייצור עד 2019.

     פול אליו – מנכ”ל

     טים אנדרוז – סמנכ”ל שיווק

     מיכאל בולאס – מנהל הנדסה

     ספנסר לוט – בקר תאגידי

     מה הלאה?

     עם עניין וצורך בשיא כל הזמנים של מוצר כמו E1C, הצעד החשוב הבא עבור החברה הוא הביצוע הסופי. אליו מוטורס הושלמו בעבר מספר סבבי מימון והביאו אותם לנקודה שהם היום. עם השלמת ה- STO הקרובה שלהם, החברה צריכה להיות בעמדה לאפשר להם למלא סופית את למעלה מ- 65,000 הזמנות מראש למוצר..

     כמו בכל אסימון אבטחה, ElioCoin נהנה מההטבות של blockchain. המשמעות היא שמשקיעים פוטנציאליים יזכו בנזילות ושקיפות חסרי תקדים באחזקותיהם. עם יתרונות אלה, החברה אמורה להיות מסוגלת לעמוד במטרתם לגייס 25,000,000 $ באמצעות STO בקלות יחסית.

     למידע נוסף אודות הפרויקט, אנא עיין בדף רישום האסימונים של אליו מוטורס.

     Mike Owergreen Administrator
     Sorry! The Author has not filled his profile.
     follow me
     Social Links
     Facebooktwitter
     Promo
     banner
     Promo
     banner