חוק סמארטלנדס מתחיל יישור מחדש עם חוק הבלוקצ’יין של ליכטנשטיין

מסגרת מגוונת

כמו כל חברה חושבת קדימה, פלטפורמת האסימון, Smartlands, נמצאת במצב צמיחה מתמיד. המשמעות היא צירוף עם ההתפתחויות שנראו בתחום ניירות הערך הדיגיטליים, במטרה להמשיך לספק לקהל לקוחותיהם את החוויה הטובה ביותר האפשרית..

עם זאת בחשבון, הצוות בסמארטלנדס הודיע ​​לאחרונה כי הוא מעוניין לנצל את הרגולציה הידידותית, לקראת אסימון, שהעלה ליכטנשטיין..

החברה מצהירה כי הם מחפשים ‘לשנות ולהרחיב את המסגרת המשפטית’. יתר על כן, הם “יבססו פרויקטים עתידיים על חוק ליכטנשטיין”.

איליה אובראצוב, מנכ”ל Smartlands, מפרט,

“אנחנו נותרים מאמינים במימון המונים … אבל להתעכב על הצלחות העבר שלנו זה לא בספר של סמארטלנדס. אנו נרגשים מהאפשרויות שחוק הבלוקצ’יין של ליכטנשטיין מציג למשקיעים ומנפיקים בכל הקשור לאסימון ישיר של נכס כלשהו באמצעות אסימונים של בלוקצ’יין כמכולות לכל נכס. תחום השיפוט של ליכטנשטיין, חמוש בחקיקה חדישה עבור קרנות השקעה, הוא אידיאלי לבנייה של כל מוצר פיננסי בבלוקצ’יין. SICAVs של ליכטנשטיין (או קרנות פתוחות) הם סטנדרטיים בתעשייה ואחד מסוגי הקרנות הפופולאריים ביותר באיחוד האירופי. ניתן להשתמש ב- SICAV כקרנות גג למספר קרנות משנה. מבנה כזה מספק דרך יעילה ומהירה להכניס רעיונות והשקעות חדשים להשקעה בבלוקצ’יין באחת מתחומי השיווק היוקרתיים ביותר בקרנות. אפשר לסמל כל נכס עם קרן משנה ייעודית. “

יישור פלטפורמה

הידיעה על פלטפורמה ‘יישור מחדש’ סביב Smartlands התגלה לראשונה על ידי הצוות בתחילת 2020. בעוד ששנת 2019 הייתה שנה של צמיחה גדולה עבור תחום ניירות הערך הדיגיטליים, היא למרבה הצער לא עמדה בציפיותיהם של רבים.

בשעה שמימוש הצמיחה הזו, בשנת 2020, הודיעו סמארטלנדס על יישורם מחדש של פעולותיהם, במטרה לשרת טוב יותר אנשים פרטיים בעלי ערך גבוה, משרד וכו ‘- בניגוד למשקיע הקמעונאי. עם זאת, אין פירוש הדבר שהחברה גם מסתובבת לחלוטין ממימון המונים קמעונאי.

ירוסלבה תקליך, CMO של Smartlands, קובע,

“מימון המונים הוא תחום מרגש מאוד של גיוס כספים, במיוחד בבריטניה עם השווקים הפיננסיים הצפופים במדינה והתקנות המחמירות. התנאים המוקדמים הללו מאפשרים לנו לשתף את כל סוגי המשקיעים הקמעונאיים בקמפיינים למניות מסומנות כמעט בכל סוג נכסים. “

תקוות גדולות

ה ‘חוק נותני שירות אסימונים ו- TT; TVTG ‘או’ Act Blockchain Act של ליכטנשטיין ‘, אשר הביא לחשיבה מחודשת על האסטרטגיות שלהם, הוכרזה במקור על ידי ממשלת ליכטנשטיין באמצע שנת 2018. המסגרת שהוקמה באמצעות יישומה, אולם רק לאחרונה נכנסה לתוקף בינואר 2020.

המעשה נבנה במיוחד על ידי ממשלת ליכטנשטיין, כדי לאפשר צמיחה צפויה בעולם הבלוקצ’יין. פירוש הדבר היה כתיבת חוק שאמנם רחב, אך עדיין יאפשר למקם הגנות מתאימות.


בעת הכרזתה הצהירה ממשלת ליכטנשטיין,

“בגלל קצב ההתפתחות המהיר של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ותחומי היישום שלה, חשוב מאוד לערוך חוק בצורה מופשטת בכדי להבטיח שהוא יישאר לדורות הטכנולוגיה הבאים. לכן המונח “מערכות עסקאות המבוססות על טכנולוגיות אמינות (מערכות TT)” משמש למערכות בלוקצ’יין בחוק זה. בשל הפוטנציאל העצום של בלוקצ’יין כטכנולוגיה בסיסית, הממשלה החליטה ליצור בסיס חוקי לתחומי היישום של כלכלת האסימונים ולא רק להסדיר יישומים שוטפים, בפרט מטבעות קריפטו או הצעות מטבע ראשוניות (ICO) . המטרה היא להבטיח כי לא יהיה צורך ליצור חוק חדש לכל מקרה של יישום, אלא גם ליצור וודאות משפטית עבור המקרים הרבים שרק עכשיו מתחילים להופיע בפועל ועשויים להתפתח בעתיד הקרוב. עם זאת, הממשלה משאירה פתוחה את האפשרות להסדיר בקשות קרוב לשוק הפיננסי בצעד נוסף. “

הגמישות המוענקת באמצעות חוק זה צפויה למשוך חברות רבות, בדומה לסמארטלנדס, במהלך השנה הקרובה, מכיוון שהן נראות לסמן בעצם כל דבר ועניין. Smartlands היא פשוט אחת הראשונות שהודיעו בפומבי על כוונתן.

סמארטלנדס

חברת Smartlands, שנוסדה בשנת 2017, מקיימת פעילות בלונדון, אנגליה. מעל הכל, סמארטלנדס משמשת כפלטפורמת טוקניזציה, הפועלת תחת משמרתה של הרשות להתנהלות פיננסית (FCA).

המנכ”לית איליה אובראצוב מפקחת כיום על פעילות החברה.

בחדשות אחרות

מעבר לצמיחה בגישת השוק שלהם, Smartlands עבדה קשה, לא רק על מוצרי צריכה ברי קיימא, אלא גם על אסימון פרויקטים של נדל”ן. המאמרים הבאים הם דוגמאות לכל אחד מאלה.

Smartee נראה לשנות את האופן שבו משקיעים מאחסנים, משתמשים וגישה לנכסים דיגיטליים

פנטהאוזים לונדוניים וסימני וילות באי יווני

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map