שטף – התרת כוח החשמל!

מיהו אמפלוקס מוטורס?

מנועי אמפלוקס היא חברה צעירה שמקורה בהודו. הם הוקמו בשנת 2016 במטרה להכניס את העידן הבא של רכבים חשמליים – הידועים יותר פשוט בשם EV.

אמנם מוצר הדגל שלהם עשוי להיות ה- Emflux One, אך יש להם שאיפות גדולות להתרחבות עתידית. מטרה אחת לאורך המסע שלהם היא שיהיו בהצלחה למעלה מעשרה מיליון כלי רכב בכבישי הודו בתוך עשור. זה מתיישב עם המטרה של ממשלת הודו המבקשת שכל רכב על הכביש יהיה EV בטבע עד 2030.

מה הבעיה?

דלקים מאובנים הם חדשות ישנות. זה לא מפתיע את מי שלא גר מתחת לסלע. בשנים האחרונות ראינו התפתחות מהירה של EV ברחבי העולם.

דלקים מאובנים מלוכלכים, ולא יעילים בהשוואה לעמיתיהם לרכב. למרות שתמיד יהיה להם את מקומם בעולם, מנועי הבעירה נופלים במהירות לנגד עיניהם בגלל ההטבות הטמונות שמציעים רכבים ניידים..

חשמליות אינן מושלמות. למרות עתידם הברור בעליל, רק אחרי עשרות שנים של הבטחה אנו סוף סוף רואים כלי רכב מעשיים מספיק כדי לשמש כנהגים יומיים. הציבור פשוט צריך לשכנע. אנו זקוקים לדור זה של רכבים חשמליים להיות בדרכים במשך שנים כדי שאנשים יוכלו לראות את אמינותם לאורך חיי הרכב. חשוב מכך, יש לשנות את תפיסת החשמלית החשמלית להיות איטית ומשעממת כדי לשקף טוב יותר את הפוטנציאל שלהם.

איך אמפלוקס יפתור את זה?

אמפלוקס הכירה בעתידה של תעשיית הרכב, ונחושה להיות חלק מהשינוי. הם רוצים להיות אחד החלוצים המוקדמים שמכניסים רכבים גדולים באמת לציבור.

אם הם לוקחים רמז מטסלה מארצות הברית, אמפלוקס מאמצים מודל מכירות שבו הם מפתחים רכב ראשון איכותי ומושך את העין. זה ידוע בשם ה- Emflux One. אופנוע מונע חשמלי זה מספק את כל הביצועים שחובב אופנוע יכול לרצות, תוך שמירה על מעשיות לנהיגה יומיומית. התוכנית היא לבנות המשך של EV הייחודי הזה, ובסופו של דבר לחטוף אפשרויות ברמת כניסה משתלמות יותר.

כדי לפתח ולהשיג את סוג הביצועים הרצויים ב- Emflux One, יש לפתח כמות משמעותית של IP. כדי לעזור בבניית החברה והמוצרים שלהם, אמפלוקס מתכוונת לחלוק את הידע הקנייני הזה על רכבי EV עם רכבי OEM. המשמעות היא ש- Emflux תהפוך לספק ליצרנים גדולים יותר של טכנולוגיה ורכיבים. באמצעות רישוי IP זה, אמפלוקס תוכל לייצר הכנסות שוטפות להרחבת המימון.

כדי שהחברה הזו תתגלגל באמת, החברה צריכה לגייס הון גדול. כשהפרויקט כבר מתפתח די טוב, החברה נמצאת בשלב שבו באופן מסורתי הם היו בוחנים לעבר הון סיכון לגיוס הכספים הדרושים. בהיותה חברת חשיבה קדימה שהם, עם זאת, אמפלוקס החליטה לארח את ETO / STO משלהם.

אמפלוקס תשתמש בפלטפורמת הרישום Neufund כדי לארח ולפקח על מכירת אסימון האבטחה שלהם. על ידי גיוס הון בדרך זו, הם מקבלים גישה למאגר הון עולמי. בנוסף, הם מסוגלים לספק למשקיעים שלהם רמות נזילות גבוהות יותר, וכל היתרונות האחרים שמגיעים לצד אסימונים הוניים. גיוס הון זה יספק את הכספים הדרושים להמשך פיתוח ה- IP שלהם ומבנה החברה.

קְבוּצָה?

שטף - התרת כוח החשמל!


המייסדים אנקיט חתרי, וארון מיטל, וינאי ראג ‘סומאשקר

שלישיית אנשים משכילים הרכיבה את החזון המרשים הזה. מרובוטיקה ועד יזמות, מובילי הצוות מתאימים למימוש החזון של אמפלוקס.

וארון מיטל – מייסד & מנכ”ל

אנקיט חטרי – מייסד & COO

Vinay Raj Somashekar – מייסד מייסד & מעצב ראשי

מה הלאה?

חפש המשך פיתוח אופנוע ה- Emflux One. העניין בהנפקת הדגל הזו הוא מה שיניע את המשקיעים בתחילה לקראת STO הקרוב שלהם.

כאמור, STO זה יתקיים בחודשים הקרובים בפלטפורמת Neufund. הקפד לבדוק באתר האינטרנט של Neufund וב- Emflux את העיתון הסופי שלהם.

אם הכל ילך כשורה, חפש את ה- Emflux One שיצוץ עד 2019.

ה- Emflux One ישנה את דעתך לגבי אופנועים חשמלייםה- Emflux One ישנה את דעתך לגבי אופנועים חשמליים

צפו בסרטון זה ביוטיוב

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map